دسته‌بندی نشده

انواع هدایای تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی
cropped-arahonar-sign-o

هدایای تبلیغاتی مفید سبب می شوند تبلیغات اشخاص بصورت مطلوبی مشاهده شود. روش های تبلیغاتی و بازاریابی بسیاری در جهان وجود دارد که در حال حاضر تمام حرفه ها در بازار رقابتی که موجود است این روش ها را به کار می برند.‌ یکی از موفق ترین و اثر بخش ترین روش های تبلیغات در حال حاضر روش بکارگیری هدایای تبلیغاتی است‌. اعطای یک هدیه تبلیغاتی اثر بخشی زیادی بر بیننده خواهد داشت و حس گرانبهایی به او می بخشد. این حس گرانبها می تواند یک تجسم ذهنی زیبا و بادوام از برند در اذهان عمومی به وجود می آید که سبب کامیابی شخص در بازاریابی، فروش بسیار و جلب رضایت مخاطب می شود.

کلیه اشخاص براین باور هستند که برای رویت شدن تبلیغات بایستی به وسیله هدایای تبلیغاتی مفید توجه بیننده ها را به خود جذب نمایند.

همانگونه که بیان شد روش های تبلیغاتی بسیاری نظیر چاپ تراکت، چاپ کارت ویزیت، بیلبورد های تبلیغاتی و…وجود دارد که با توجه به این روش ها می توان کار خود را پیش برد و توجه دیگران را به خود جلب نمود.

با استفاده از اهدای هدیه تبلیغاتی می توان سبب شناخت نام تجاری، پیشه، سرویس ها و کالا های خود به مخاطبان شد.
مقصود از اهدای هدایای تبلیغاتی مفید در حقیقت افزون بر اثبات و دوام برند در خاطر مخاطب سبب یک پیوستگی مستحکم‌ میان نام تجاری و مخاطب می شود که این پیوستگی می‌تواند در برند سازی موفق خیلی موثر باشد.

حتی حرفه های موثق و پیروز هم این روش تبلیغاتی یعنی به کارگیری هدایای تبلیغاتی خلاقانه را کماکان در برنامه بازاریابی خویش دارند. زیرا که بر این باورند پیوستگی آنان با بیننده‌ها در کلیه مراحل بیزینس بایستی حفظ شوند.

آنها به این نتیجه رسیده‌اند که سرمایه عمده و در حقیقت اهرم عمده حرفه آن ها بیننده‌ها هستند و تحت هر شرایطی نباید آن ها را نادیده بگیرند.

اعطای یک هدیه تبلیغاتی اکثرا برای تبلیغات و شناخت اسم تجاری نیست بلکه برخی اوقات می‌تواند به علت قدرشناسی و رضایتمندی مشتری باشد که به گونه ای سپاس گذاری از او نیز باشد. نام های تجاری بزرگ همواره این عمل را خصوصا برای مشتری های وفادار خود اجرا می کنند. و به آنها هدایای تبلیغاتی مفید گوناگونی جهت قدردانی از خرید و پشتیبانی از آنها اعطا می کنند.

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

دمنوش یکی از نوشیدنی‌های محبوب ایرانی‌هاست که بنا به توصیه‌های طب سنتی در زمان‌های مختلف مصرف می‌شود. ما در این بسته یک عدد فرنچ پرس به همراه یک ماگ سرامیکی و سه گیاه دارویی موثر در ایجاد نشاط، رفع نفخ معده و ایجاد آرامش را قرار داده‌ایم. توصیه طب سنتی بر این است که به دلیل تاثیر گل گاو زبان در تقویت حواس پنجگانه و ایجاد نشاط، ابتدای صبح دمنوش گل گاو زبان بنوشید. آویشن در رفع نفخ معده موثر است، از این رو توصیه می‌شود که این دمنوش را دقایقی بعد از صرف نهار بنوشید. گیاه اسطخودوس هم به دلیل تاثیر فوق العاده در آرامش و رفع استرس، نوشیدنی توصیه شده برای قبل از خواب است.

عیدانه نوروزی (زمان را به دست بگیر…)

عیدانه از جدیدترین محصولات آراهنر برای گیفت هدیه نوروز است که شامل یک کوزه گلی با دانه گندم، یه سفره قلمکار و یک جلد قرآن یا اشعار حافظ به انتخاب شماست.

بسته شیرینی خوری مسی، پیاله سفالی، آبنبات، نقل و جعبه شکلات

بسته شیرینی خوری مسی، پیاله سفالی، آبنبات، نقل و جعبه شکلات

محتویات این بسته:

 • یک عدد شیرینی خوری مسی
 • یک پایه چوبی و پیاله سفالی حاوی آبنبات و نقل
 • یک جعبه شکلات
 • جعبه چوبی با روکش گالینگور

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی

این بسته از جمله هدایای تبلیغاتی نفیس آراهنر است که شما می‌توانید به عنوان پک هدیه عید نوروز برای مدیران و مهمان‌های خارجی تهیه کنید. این بسته در یک بسته بندی چوبی که به زیبایی این هدیه می‌افزاید به شما ارائه خواهد شد. صنایع دستی به ویژه فیروزه کوبی همیشه یک هدیه مناسب و زیبا برای شماست و هیچگاه نمی‌توانید از آن چشم پوشی کنید.

بسته شکلات خوری ملیله کاری و شکلات

بسته شکلات خوری ملیله کاری و شکلات

محتویات این بسته:

 • یک عدد شکلات خوری ملیله کاری
 • سه عدد بطری شیشه‌ای حاوی سه نوع شکلات
 • جعبه چوبی با روکش گالینگور
چیستا (بسته‌ای برای مطالعه)

چیستا (بسته‌ای برای مطالعه)

چیستا یک پیشنهاد خوب برای کسانی است که به هدایای فرهنگی و به ویژه کتاب علاقه مند هستند.مشتریان آرا می توانند به صورت انتخابی محتویات هدیه خود را برگزینند و از بین گزینه های مطرح شده، چهار محصول را داخل بسته چیستا قرار دهند. چیستا در اوستا به معنای علم، دانش، فرزانگی و معرفت و از ریشه چیت به معنی اندیشیدن است. این بسته گزینه مناسبی برای هدیه نوروزی است به ویژه که در ایام تعطیلات نوروزی فرصت مطالعه، بیشتر از قبل برای همه فراهم است. با انتخاب چیستا می توانید کتابهای مطرح و مهم حوزه کاری خود را نیز به همکاران و یا مشتریان خود هدیه دهید.

دلینا (بسته عرق بهارنارنج و چشم بند سوزن‌دوزی)

این بسته برای آرامش شما در هنگام خواب طراحی شده است. این ترکیب زیبا که روح شما را برای یک استراحت مطلق آماده می‌کند هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی است. بسته دلینا حاوی یک عدد بطری عرق بهارنارنج، یک عدد پیاله سرامیکی برای نوشیدن، یک شیشه عصاره اسطوخودوس،یک چشم بند سوزن‌دوزی،‌ یک عدد شمع سرامیکی و یک شیشه کبریت است.

بهارنارنج به دلیل خواص بیشمار و از همه مهمتر درمان اختلالات خواب داخل این بسته گنجانده شده تا قبل از خواب به وسیله کاسه سرامیکی نوش جان کنید. عصاره اسطوخودوس هم در این بسته قرار دارد تا سیستم عصبی بدن شما را آرام کند و عطر تازه‌اش استرس و خستگی شما را کاهش دهد. شمع هم که به باور بسیاری یکی از عمومی‌ترین آرام‌بخش‌های شبانه است. در دلینا نحوه مصرف هریک از محصولات موجود توضیح داده شده است.

بسته شامل انواع نبات طعم دار و چهار عدد فنجان و نعلبکی دست ساز

مهنا ۵ (بسته استکان و نعلبکی و نبات طعم دار)

مُهنا بازخوانی یک سنت قدیمی است. سنتی به نام چای خوری در استکان کمر باریک.این بسته شامل چهار عدد استکان و نعلبکی دکوپاژ شده، یک جعبه نبات طعم دار است. این مجموعه در بسته بندی مقوایی ارائه می‌شود و دارای یک ساک دستی است. شما در این بسته می‌تواند طعم نبات مورد نظر خود را انتخاب کنید و نام شرکت و یا موسسه خود را بر روی ساک دستی حک کنید. این بسته گزینه مناسبی برای هدایای مدیریتی و سازمانی است.

درنگ (بسته ظروف مسی و کاسه های سفالی)

بسته درنگ و ظروف مسی

درنگ جزو هدایای تبلیغاتی خاص و استثنایی است. این بسته یک پایه چوبی است که مناسب میزهای پذیرایی مدیران است. در این پایه چوبی دو عدد پیاله سفالی قرار دارد که ما در آن برای شما توت خشک و مویز قرار داده‌ایم. درون این پایه چوبی بهارنارنج و گل محمدی قرار داده شده است. سه عدد بانکه دسته‌دار پذیرایی مسی هم بخشی از این بسته خاص است. شما می‌توانید به انتخاب خود محتویات پیاله‌ها و پایه‌های چوبی را تغییر دهید. ما از بهترین‌ها استفاده کرده‌ایم. این مجموعه در یک جعبه هاردباکس قرار داده شده است که می‌توانید نام خود و یا موسسه‌تان را روی آن حک کنید. و مناسب هدیه سازمانی است.

آشنایی با مراحل انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید

در زمان انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید برای بیننده های خویش بایستی حالاتی را نیز مورد توجه قرار دهید که این حالات در کامیابی و اثربخشی هدیه تبلیغاتی می تواند بر بیننده و سرانجام فروش بیشتر موثر باشد. این مراحل نظیر مراحل ذیل می باشد:

انتخاب هدف

اینکه شخص بداند مقصود از تبلیغات چیست خیلی با ارزش است. برای مثال امکان دارد شما یک موسسه را تازه احداث نموده اید و مقصود شما از تبلیغات شناخت برند و پیشه خود در بازار باشد.

یا امکان دارد شما یک نام تجاری باشید که پیش از این مارکتینگ را انجام داده اید و بیننده نسبت به شما شناخت دارد و با اسم تجاری آشنا است.

در این موضوع مقصود شما از تبلیغات می تواند رقابت با دیگر برند ها و اثبات برند خود در خاطر مخاطب باشد.

و یا نیز امکان دارد مقصود شما از اهدای هدیه تبلیغاتی تشکر از مشتری های با وفا باشد. اکثر این مقاصد می تواند در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی به شما کمک کند.

انتخاب هدایای تبلیغاتی

انتصاب بودجه

یکی دیگر از حالاتی که در تعیین و تهیه هدیه های تبلیغاتی بایستی به آن توجه نمود بودجه است.

برای هر پیشه ای همواره بودجه یکی از عمده ترین تشویش ها و دل نگرانی های آن پیشه است. شما با دقت به نوع حرفه خود، مقدار سودآوری، تازه احداث یا قدیمی بودن موسسه و نیز نقدینگی که در دسترس دارید بایستی مشخص کنید که چه میزان بودجه نیاز است برای تدارک هدایای تبلیغاتی مفید برای پیشه و حرفه خود هزینه کنید.

 

این هدایا شامل خودکار تبلیغاتی ، تیشرت، جاکلیدی، بادبزن، جامدادی و… من جمله هدیه های تبلیغاتی به صرفه در حین حال اثربخش و کاربردی هستند.

شناخت مخاطب

از دیگر موارد که در موقع انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید برای نام تجاری و پیشه خویش بایستی به آن توجه نمود شناخت مخاطب مقصود و پژوهش در خصوص مخاطبان و مشتریان است. شما با آگاهی از جنسیت، شغل، تقاضا و سلایق مخاطبین می توانید بفهمید که چه هدایایی می‌تواند برای آن شخص مطلوب و سودمند باشد.

برای مثال اگر مخاطبین شما خانم ها باشند هدایای تبلیغاتی زنانه مطلوب ترین گزینه می‌باشد.

درمقاله هدایای تبلیغاتی چیست بیشتر درباره این حوزه بخوانید.

اقسام مختلف هدایای تبلیغاتی

آشنایی با انواع هدایای تبلیغاتی و اثر بخشی آنها در بازاریابی

امروزه اثربخشی به کارگیری هدایای تبلیغاتی مفید بر کسی پوشیده نیست. ولی ‌بعضی هدایا می تواند اثر بخشی بیشتری و ماندنی تری در ذهن مخاطب و نیز فروش بیشتر داشته باشد. بعضی موسسات تبلیغاتی هدیه های تبلیغاتی را به تعبیر زیر طبقه بندی می کنند تا پیشه ها بتوانند آسان تر هدیه مدنظر خود را سازگار با مقصود و نوع مخاطب تعیین نمایند. این طبقه بندی شامل:

هدایای تبلیغاتی مفید و پر کاربرد

این نوع هدیه های تبلیغاتی هدایایی هستند که از احتیاجات واجب مخاطبین است.مانند خودکار ، لیوان جاکلیدی تبلیغاتی و …

هدیه های تبلیغاتی شیک و تزئینی

هدیه تبلیغاتی شیک و تزئینی هدایایی هستند که همانگونه که از نام آن ها مشخص است جنبه پذیرایی داشته و به ارزش این نام تجاری می افزاید. جعبه های پذیرایی جز این دسته از هدایا می باشند.

هدایای تبلیغاتی دیجیتال

این نوع هدایای تبلیغاتی هدیه‌‌هایی هستند که با توسعه فناوری به جهان تبلیغات افزوده شدند.

هدایایی نظیر فلش مموری تبلیغاتی، دستگاه بخور تبلیغاتی و اسپیکر تبلیغاتی جز این دسته می باشند.

هدایای دیجیتال

هدایای تبلیغاتی زنانه

از انواع هدایای تبلیغاتی مفید می توان این نوع هدایا را نام برد که شامل ابزار ها و لوازم مد نظر خانم ها مانند کیف لوازم آرایشی تبلیغاتی یا ست مانیکور می باشند.

هدایای تبلیغاتی دانش آموزان

این گونه کالا ها هدیه هایی هستند که برای طبقه دانش آموز در نظر گرفته می‌شود مانند جامدادی تبلیغاتی، مداد رنگی تبلیغاتی، مداد تبلیغاتی، خود کار تبلیغاتی.

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

ای هدیه نیز همانگونه که از نام آنها مشخص است مختص عید هستند. این هدایای تبلیغاتی مفید شامل سر رسید تبلیغاتی، هدیه نوروزی کارمندان و… هستند.

هدایای تبلیغاتی کارمندان

از دیگر انواع هدایای تبلیغاتی مفید می توان به هدیه های تبلیغاتی کارمندان اشاره نمود.

این هدیه جز آن دسته از هدیه ها که به آن ها هدایای تبلیغاتی اداری نیز شهرت دارند شامل ست مدیریت و لوازم التحریر می باشد.

ویژگی هدایای تبلیغاتی

از آن جایی که هدایای تبلیغاتی با اهداف خاصی تهیه و اهدا می‎شوند بنابراین باید ویژگی‎های منحصر به فردی داشته باشند، از جمله اینکه:

1.مورد پسند باشند:

در هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی، باید حتماً سلیقه و علایق مشتری یا مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید. هم چنین به سن، جنسیت و کلاس اجتماعی آن‎ها توجه کنید.

2. کاربردی باشند:

  یکی از ویژگی‎های مهم یک هدایای تبلیغاتی این است که برای مصرف کننده کاربردی باشد. در واقع هدیه تبلیغاتی نباید فقط با اهداف بازاریابی تهیه شود، بلکه حتماً سعی کنید، هدایایی کاربردی و مفید انتخاب کنبد و شخص مخاطب هدف آن را به خانه یا دفتر کار خود ببرد و از آن استفاده کند، در غیر این صورت مطمئن باشید که هدیه تبلیغاتی شما را حتی برای مدت طولانی نگاه نمی‎دارند. 

3. از کیفیت مناسبی برخوردار باشند:

 از دیگر ویژگی‎های هدایای تبلیغاتی، کیفیت آن است. از آن جایی که هدایای تبلیغاتی که انتخاب می‎کنید، در واقع معرف شرکت شماست، بنابراین هیچ گاه نباید برای کاهش هزینه‎ها، هدایای تبلیغاتی بی کیفیت در اختیار مشتریان و شرکای کاری خود قرار دهید.

از طرفی وقتی هدایای تبلیغاتی شرکت شما بی کیفیت باشند، دوام زیادی نخواهد داشت و از آن جایی که شما می‎خواهید هدیه‎ای که می‎دهید برای مدت طولانی باقی بماند تا هر بار که مخاطب شما به آن نگاه می‎کند؛ نام و برند شما را به یاد بیاورد، بنابراین هدایای تبلیغاتی بد و بی کیفیت برای شما کارایی نخواهند داشت.

کیفیت هدایای تبلیغاتی

4. ماندگاری بالایی داشته باشند:

ماندگاری هدایای تبلیغاتی یکی از ویژگی های اصلی آن‎هاست زیرا قرار است شخص دریافت کننده هدیه برای مدت طولانی هدیه شما را نزد خود نگه دارد و این هدیه یادآور نام تجاری شما باشد، بنابراین بهتر است از هدایایی استفاده کنید که از طول عمر آن‎ها مطمئن هستید.

5. لوگوی شرکت را داشته باشند:

هدایای تبلیغاتی شما باید دارای لوگو و نشان تجاری شرکت شما باشد زیرا در غیر این صورت تنها شخص دریافت کننده هدیه می‎داند که آن را از شرکت شما به هدیه گرفته است و سایرین که آن هدیه را می‎بینند، نام و اثری از شرکت شما نخواهند دید.

6. یونیک یا منحصر به فرد باشند:

گاهی اوقات اهدای یک خودکار یا یک فلش یو اس بی نمی‎تواند نظر مشتریان یا مخاطبان شما را جلب کند زیرا این هدایا قدیمی و تکراری شده‎اند و بهتر است برای جلب توجه آن‎ها از هدایای تبلیغاتی یونیک و منحصر به فرد استفاده کنید.

هدایای تبلیغاتی خاص و منحصر بفرد

مزایای هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی می‎توانند اقلام متفاوتی باشند که در اغلب موارد روی آن‎ها یا روی بسته بندی آن‎ها نام و لوگوی شرکت قرار می‎گیرد. در هر حال اگر هدایای تبلیغاتی با دقت و توجه انتخاب شوند، می‎تواند به رشد کسب و کار شما کمک کنند و هزینه‎ای را که برای آن‎ها پرداخت می‎شود، به گونه‎ای بهتر و بیشتر جبران کنند. در ادامه به برخی از مزایای هدایای تبلیغاتی اشاره می‎کنیم:

 

یک تصویر مثبت از برند تجاری شما ایجاد می‎کنند:

 اهدای هدایای تبلیغاتی با کیفیت، این پیام را منتقل می‎کند که شما برای مشتریان و همین طور همکاران و شرکای تجاری خود ارزش و احترام زیادی قائل هستید.

رابطه شما را با مشتریان و همکاران تجاریتان مستحکم‎تر می‎کنند:

اهدای هدایای تبلیغاتی می‎تواند به داد و ستدها و همکاری‎های آتی میان شما و مشتریانتان و همین طور دیگر همکاران بیانجامد.

یک تصویر ذهنی ماندگار ایجاد می‎کنند:

وقتی از هدایای تبلیغاتی استفاده می‎کنید، مشتریان و همکاران شما با هر بار استفاده از آن، برند و کسب و کار شما را به یاد می‎آورند و خصوصاً چنانچه اهدای هدایای تبلیغاتی در مناسبت‎های مهم زندگی آن‎ها مانند سالروز تولد یا سالروز ازدواجشان باشد، این تصویر ذهنی ماندگارتر می‎شود.

مشتریان کسب و کار شما را افزایش می‎دهند:

 هدایای تبلیغاتی می‎توانند مشتریان جدیدی برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورند. به بیانی دیگر، وقتی هدایای تبلیغاتی شما مفید و کاربردی باشند و افراد هدیه گیرنده به طور مستمر از آن‎ها استفاده کنند؛ دیگران نیز آن هدایا را خواهند دید و با نام و لوگوی شما آشنا می‎شوند و از این طریق برای تأمین نیازهای مرتبط خود، به شرکت شما رجوع می‎کنند.

اهدای هدایای تبلیغاتی

بودجه بندی خرید انواع هدایای تبلیغاتی

به طور کلی  بودجه بندی خرید انواع هدایای تبلیغاتی، به میزان سرمایه شرکت بستگی دارد و می تواند یک عدد متغیر باشد، برنامه ریزی در بودجه بندی مناسب با کمپین تبلیغاتی، می تواند کسب و کار شما را به شکل واقع بینانه تری با هدفی که در نهایت دارید، روبه رو کند؛ بدین منظور لازم است اقدامات زیر را انجام دهید:

تعیین هدف

پیش از این که تصمیم بگیرید چه هدایای تبلیغاتی برای شرکت شما مناسب هستند باید هدف بازاریابی خود را مشخص کنید.

تعیین استراتژی

پس از مشخص کردن هدف، نوبت به تعیین استراتژی هایی می رسد که نشان می دهد چه روش هایی برای بهتر دیده شدن و تاثیر گذاری بیشتر تبلیغات موثر هستند. به عبارت دیگر، برای استفاده حداکثری از بودجه خود، باید استراتژی های تبلیغاتی را در نظر بگیرید که بتواند در زمان درست به دست افراد مناسب برسد.

بررسی آمار

شما می توانید برای این که در تنظیم بودجه خود موفق عمل کنید، از داده های به دست آمده سال پیش استفاده کنید. برای این کار کافی است تا معیارهای فروش قبلی خود را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید درک کنید کدام تاکتیک ها و روش ها برای شما کارایی بیشتری داشته است و در مقابل کدام یک بی تاثیر بوده اند. با این کار می توانید بودجه خود را در مسیری قرار دهید که احتمال جوابگویی آن بیشتر است.

مشخص کردن میزان اثربخشی هدیه

با تحقیق و جستجو می توانید از اثر بخشی هدیه تبلیغاتی که قرار است تهیه کنید مطمئن شوید. شاید در برخی از مواقع مجبور شوید هدایایی گران قیمت تر را تهیه کنید، اما آنچه مهم است میزان بازگشت سرمایه این شیوه تبلیغاتی است.

میزان اثربخشی هدیه

سوالات متداول درباره انواع هدایای تبلیغاتی

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از هدایای تبلیغاتی، جلب نظر مخاطبان است.

مهم ترین مراحل انتخاب هدایای تبلیغاتی عبارتند از انتخاب هدف، تعیین بودجه و شناخت مخاطب

هدایای تبلیغاتی مفید و پرکاربرد، هدایای تبلیغاتی دکوری، هدایای تبلیغاتی مناسب پذیرایی، هدایای تبلیغاتی مدیریتی، هدایای تبلیغاتی مناسبتی و غیره

کاربردی باشند، مورد پسند شخص هدیه گیرنده باشند، کیفیت بالایی داشته باشند، دوام و ماندگاری زیادی داشته باشند، خلاقانه و جذاب و منحصر به فرد باشند.

نکات مهم درباره انواع هدایای تبلیغاتی

 • با استفاده ازهدایای تبلیغاتی می توان به مخاطبان کمک کرد تا با نام تجاری، نوع کسب و کار، خدمات و محصولات یک شرکت یا موسسه بیشتر آشنا شود.  
 • استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند پیوستگی کسب و کارها را در کلیه مراحل بامخاطبان آن ها حفظ کند.
 • ارائه هدایای تبلیغاتیهمیشه برای تبلیغات و شناخت نام تجاری کسب و کارها نیست بلکه برخی اوقات می‌تواند به منظور قدرشناسی و رضایتمندی مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد.
 • مراحل محتلف تهیه هدایای تبلیغاتی عبارتند از انتخاب هدف، تعیین بودجه و شناخت مخاطب
 • انواع هدایای تبلیغاتی عبارتند از هدایای تبلیغاتی مفید و پرکاربرد، هدایای تبلیغاتی شیک و تزئینی، هدایای تبلیغاتی مفید الکترونیکی، هدایای تبلیغاتی زنانه، هدایای تبلیغاتی دانش آموزان، هدایای تبلیغاتی کارمندان
 • هدایای تبلیغاتی مناسب باید مورد پسند دریافت کننده آن باشد، کاربردی باشد، از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، ماندگاری بالایی داشته باشد، یونیک و منحصر به فرد باشند و به لوگوی شرکت مزین باشد.
 • هدایای تبلیغاتی می تواند یک تصویر مثبت از برند تجاری شما ایجاد کند.
 • هدایای تبلیغاتی می تواند رابطه شما را با مشتریان و همکاران تجاریتان را مستحکم‎ تر ‎کند.
 • هدایای تبلیغاتی می تواند یک تصویر ذهنی ماندگار ایجاد کند.
 • هدایای تبلیغاتی می تواند مشتریان کسب و کار شما را افزایش ‎دهد.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

1 دیدگاه در “انواع هدایای تبلیغاتی

 1. بسیار عالی و کامل انواع هدایای تبلیغاتی را توضیح دادید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *