دسته‌بندی نشده

استراتژی هدیه تبلیغاتی و شخصی؛ هدیه گیرنده مهم است یا هدیه دهنده؟

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس فیروزه کاری شیرینی خوری قندان 93844

شما باید هدیه تبلیغاتی و یا حتی شخصی خود را بر اساس یکی از این دو استراتژی انتخاب کنید.

یک: متمرکز بر گیرنده هدیه

اولین استراتژی “متمرکز بودن بر گیرنده” است. به این معنی که شما به دنبال هدیه‌ای هستید که ویژگی‌های شخصی را که دریافت می‌کند نشان دهد.در این استراتژی شما بر اساس شناخت و یا بر اساس تحقیق، هدیه‌ای متناسب با سلیقه و علائق فرد هدیه گیرنده انتخاب و خرید می‌کنید.

دو. متمرکز بر اهدا کننده

دومین استراتژی این است که “متمرکز بر اهداکننده” باشید ، این بدان معناست که شما به دنبال هدیه‌ای هستید که نشان دهنده شخصیت، دیدگاه، سطح اهمیت هدیه گیرنده باشد.
بر اساس این استراتژی شما باید هدایایی که متناسب با شخصیت، ویژگی‌های برند و یا مناسبتی‌ که هدیه را اهدا می‌کنید، انتخاب کنید.

شما کدام استراتژی هدیه تبلیغاتی را انتخاب می‌کنید؟

در یک سری از مطالعات درباره استراتژی هدیه تبلیغاتی منتشر شده در سال جاری، محققان دریافتند که مردم اکثرا فکر می‌کنند هدایای متمرکز بر گیرنده را ترجیح می‌دهند.

کدام استراتژی موثرتر است؟

اما مطالعات آنها الگوی شگفت انگیزی را نشان داد. در واقع این هدایای متمرکز بر اهداکننده بود که باعث نزدیکتر شدن مردم و کسب و کارها می‌شد.
به نظر می‌رسد که در هدیه متمرکز بر اهداکننده معنای بیشتری وجود دارد. بنابراین دفعه بعدی که هدیه خرید می کنید‌، سعی کنید چیزی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد چیزی از خود را با شخصی که به او هدیه می دهید به اشتراک بگذارید.

چقدر باید هزینه کنم؟

زیاد نگران آن نباشید. این یکی از مواردی است که هدیه دهندگان درگیر آن می‌شوند اما گیرنده‌های هدیه در واقع به آن اهمیت نمی‌دهند.

در یک مجموعه از مطالعات، محققان دریافتند، وقتی افراد در نظر داشتند که چه هدیه‌ای باید برای شخص دیگری بگیرند، معتقد بودند که شخص دیگر از هدیه های گران قیمت بیشتر از هدیه های ارزان قیمت قدردانی می‌کند.

در واقع، وقتی به استقبال واقعی دریافت کننده هدیه از هدیه نگاه می‌کنید، قیمت عامل خیلی مهمی به نظر نمی‌رسد.

بنابراین اگرچه نگرانی‌های عملی برای در نظر گرفتن وجود دارد. اما قیمت نباید عامل اصلی تصمیم‌گیری در مورد هدیه شما باشد.

اگر هدیه گران تری انتخاب می‌کنید، این کار را فقط به دلیل هزینه بیشتر انجام ندهید.

author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *