تبلیغات

ست هدیه؛ از محتوا تا بسته‌بندی

بسته های تبلیغاتی مدیریتی شیک عسل آراهنر 9203

همه‌ی ما کم و بیش با مفهوم هدیه تبلیغاتی آشنایی داریم. گاهی اوقات برای این منظور از ست هدیه استفاده می‌کنیم. ست هدیه نوعی بسته بندی است که شامل چند محصول بوده و به عنوان هدیه ارائه می‌شود. شاید تا به حال به یک مغازه چرم فروشی سر زده باشید. بسته بندی‌های جذابی که شامل کیف و کمربند می‌شود را نیز دیده‌اید. این محصولات زیبا در یک بسته بندی زیبا کنار هم ست شده اند. شما می‌توانید از این قبیل بسته‌ها به عنوان ست هدیه تبلیغاتی استفاده کنید.

ویژگی اصلی ست هدیه این است که در یک بسته چند محصول مختلف قرار می‌گیرد. به عنوان مثال همان ست چرم را در نظر بگیرید. کیف پول، کمربند و جا کلیدی در آن قرار دارد. این محصولات کاربردهای متفاوتی دارند. اما از طرفی این محصولات همگی از خانواده چرم می‌باشند.

به همین صورت محصولات درون یک ست هدیه می‌توانند از یک جنس بوده و یا از خانواده‌های متفاوت باشند. این که شما بتوانید درون یک ست هدیه چند محصول مختلف قرار دهید دست شما را برای انتخاب یک هدیه مناسب باز می‌کند. برای مثال هنگامی که می‌خواهید به مدیر یک مجموعه هدیه دهید، می‌توانید چند محصول مختلف را بسته بندی کرده و یک ست رو میزی جذاب تهیه کنید.

ست هدیه و بسته‌بندی آن

یکی از مهمترین نکاتی که در تهیه ست هدیه باید بدانیم بسته بندی آن است. هنگامی که می‌خواهید یک ست هدیه آماده کنید نیاز به داشتن یک بسته بندی بزرگ و چند محصول دارید. هر کدام از این محصولات ممکن است خود بسته بندی مجزا داشته باشند. اما برای قرار گیری در کنار هم به یک بسته جامع‌تر نیاز دارند.

در حالتی که قصد تهیه هدیه‌ای به این شکل را دارید بسته بندی اصلی ترین پارامتر است. چرا که مخاطب در مرحله اول با بسته بندی هدیه شما مواجه می‌شود. این بسته بندی همچنین باید با محصولات درون آن تناسب داشته باشد. مثلاً شما یک بسته بندی خاص و جذاب را برای برای قرار دادن یک خودکار کم ارزش و یک ماگ انتخاب نمی‌کنید. همچنین برای چند محصول فاخر و ارزشمند یک بسته بندی پیش پا افتاده و بی ارزش تهیه نمی‌کنید.

امروزه بسته بندی های مختلف و جذابی تهیه شده که می‌تواند برای ارائه ست هدیه استفاده شود. مثلا بسته‌های چوبی. این بسته ها با رنگ‌های مختلف که متاثر از جنس چوب آن است و در اندازه های مختلف در دسترس همگان قرار گرفته است. همچنین فرم‌های چرمی، مقوایی و پلاستیکی برای بسته بندی نیز طراحی شده است. هریک از این بسته‌ها جذابیت خاص خود را دارد و متناسب با یک زمان و مکان و یا محصولی است که در آن قرار می‌گیرد.

ست هدیه و مناسبت‌های ویژه

هدیه‌های تبلیغاتی و سازمانی را به مناسبت‌های مختلف ارائه می‌کنند. اعیاد و بزرگداشت‌ها نمونه‌هایی از انواع این مراسمات هستند. در این شرایط مدیر یک مجموعه به کارمندانش و یا به مشتریان مهم خود هدیه سازمانی و تبلیغاتی می‌دهد. این هدایا نیز با منظور قدردانی از زحمات و یا نشان دادن حسن همکاری ارائه می‌شود.

گاهی نیز ممکن است شرایط ویژه‌ای پیش بیاید که در آن صورت نتوانیم از هدایای عادی استفاده کنیم. برای مثال یک قرار ملاقات بسیار مهم که در آن شما قصد ارائه هدیه داشته باشید. در این حالت بهترین پیشنهاد استفاده از ست هدیه است. ست‌های جذابی که دست شما را برای ارائه محصولات مختلف باز می‌گذارد.

در حالتی که شما قصد ارائه یک هدیه خوب و جذاب داشته باشید، ست هدیه بهترین گزینه شما خواهد بود. شما می‌توانید چند محصول مختلف و البته ارزشمند را آماده کنید. از طرفی نیز یک بسته بندی خاص و فاخر برای آن انتخاب کرده و ست هدیه خود را آماده کنید.

موارد گفته شده به شما کمک خواهد کرد تا با ست هدایای تبلیغاتی و سازمانی بیشتر آشنا شوید. اما برای تهیه یک هدیه مناسب، جذاب و خاص نیاز به بررسی معیارهای دیگری نیز دارید. به شما توصیه می‌کنیم تا با ما همراه شده و سایر مطالب را نیز مطالعه نمایید.

author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *