سوالات متداول

به چه کسانی خدمات می‌دهیم؟

آرا تامین کننده هدایای تبلیغاتی سازمانی است. بنابراین محصولات آرا به صورت تک فروشی عرضه نخواهد شد. وزارتخانه‌ها، بانک‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی، سفارتخانه‌ها و … از جمله کسانی هستند که می‌توانند از خدمات آرا بهره‌مند شوند.

چه خدماتی می‌دهیم؟

آرا ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی خلاقانه با محوریت محصولات صنایع دستی شهرها و روستاهای مختلف ایران است.

بازدید از شوروم آرا

شوروم محصولات آرا از روز شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 8 تا 18 پذیرای کارشناسان، مدیران و مسئولان سازمان‌های مختلف است. دوستانی که علاقه‌مند هستند محصولات آرا را از نزدیک ملاحظه کنند می‌توانند با هماهنگی با کارشناسان دپارتمان فروش زمان حضور خود را تعیین و در زمان مقرر از شوروم بازدید کنند.
با توجه به اینکه ما به صورت اختصاصی پذیرای مهمانان خود در شوروم هستیم، هماهنگی قبلی برای بازدید از شوروم الزامی است.

نحوه دریافت نمونه

مشتریانی که به هر دلیل مایل به حضور شوروم نیستند، و از سویی علاقه‌مند به ارزیابی کیفیت محصولات آرا در شرکت خود هستند، می‌توانند با هماهنگی با کارشناسان دپارتمان فروش، محصولات مدنظر خود را انتخاب کنند و محصولات را برای ارزیابی کیفی در محل کار خود رویت کنند.

نحوه ثبت سفارش:

نحوه ثبت سفارش محصولات آرا با توجه به انتخاب نوع محصول، زمان دریافت، نحوه برندد شدن متفاوت است.

ثبت سفارش محصولات آماده ارسال:

این محصولات به صورت بسته بندی شده در انبار مرکزی آرا موجود هستند. چنانچه هدیه انتخابی شما از میان این محصولات (در صفحه اول سایت و در بخش محصولات آماده ارسال قابل رویت هستند) باشند و شما نیازی به برندد کردن آنها نداشته باشید، در فاصله زمانی 3 ساعت برای شما ارسال خواهند شد.

در صورتی که لازم بدانید این محصولات با لوگوی شما برندد و شخصی سازی شوند، لازم است که لوگوی خود را در اختیار همکاران دپارتمان فروش قرار دهید. در این مدل با توجه به تعداد و نوع پلاک انتخابی، سفارش شما در فاصله زمانی یک تا دو روز پس از تایید نهایی پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.

*حداکثر سفارش قابل پذیرش برای تحویل در بازه زمانی یک تا دو روز 100 عدد است.

ثبت سفارش سایر محصولات:

در صورتی که مشتریان آرا مایل به خرید محصولاتی خارج از طبقه بندی محصولات آماده باشند، باید از طریق تماس تلفنی و یا حضوری، موجودی محصولات، زمان آماده سازی و زمان ارسال سفارش را از همکاران دپارتمان فروش سوال فرمایند.

استعلام موجودی محصول چند روز اعتبار دارد؟

استعلام موجودی محصولات فقط یک روز پس از تاریخ استعلام اعتبار دارد و در صورتی که بعد از یک روز از تاریخ استعلام موجودی بخواهید سفارشی بدهید، باید مجددا از همکاران دپارتمان فروش استعلام شود.

پیش فاکتورهای صادر شده چند روز اعتبار دارند؟

اعتبار پیش فاکتورهای صادر شده از سوی آرا 72 ساعت است. اگر بعد از 72 ساعت پس از دریافت پیش فاکتور، سفارش خود را قطعی ننمایید، لازم است دوباره برای شما پیش فاکتور صادر شود.

نحوه پرداخت:

تایید پیش فاکتور از سوی خریدار تنها زمانی قابل پذیرش است که 50 درصد مبلغ کل فاکتور به عنوان پیش پرداخت به حساب رسمی شرکت واریز شود. مبلغ باقیمانده فاکتور نیز باید در روز تحویل سفارش تسویه شود.

نحوه ارسال:

تعهد آرا تحویل سفارش‌ها از در انبار مرکزی است که به آدرس آن به اطلاع مشتریان خواهد رسید. البته این امکان وجود دارد که با هماهنگی مشتریان سفارش‌ها به محل شرکت ارسال شود، اما آرا مسئولیتی در قبال سفارش‌ها در نقطه‌ای غیر از انبار مرکزی نخواهد داشت.

فاکتورهای آرا

همه فاکتورهای صادر شده از سوی آرا، رسمی و مشمول 9 درصد ارزش افزوده خواهد بود. برای ارائه فاکتور هم آرا همه اطلاعات رسمی شرکت را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد و از ارائه کارت و کد ملی معذور است.
بدیهی است که عدد اعلامی از سوی کارشناسان دپارتمان فروش، قیمت محصول منهای ارزش افزوده است و زمانی که پیش فاکتور صادر شود مبلغ 9 درصد ارزش افزوده به آن افزوده خواهد شد. 

امکان تک فروشی وجود دارد؟

شرکت آرا تهیه کننده هدایای سازمانی با محوریت هدایای ایرانی می باشد لذا امکان تک فروشی برای این مجموعه وجود ندارد.

آیا امکان استفاده از جعبه خالی وجود دارد؟

محصولات آرا تولید اختصاصی این مجموعه هستند، بنابراین هر جعبه با توجه به محتویات داخلی آن طراحی شده است و امکان ارائه جعبه بدون محصول وجود ندارد.