نمایشگاه

نمایشگاه ایمنی

نمایشگاه ایمنی
لوگوی اراهنر

نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای انواع کسب‌وکارها هستند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه کرده و در یک فضای تخصصی، محصولات خود را تبلیغ کنند. یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌هایی که همه‌ساله در ایران برگزار می‌شود، نمایشگاه ایمنی است که در راستای ارتقاء استانداردهای مدیریت ایمنی برگزار می‌شود. افراد و سازمان‌های مختلفی در این نمایشگاه شرکت کرده و به بحث در مورد تجهیزات ایمنی درحوزه‌های مختلف می‌پردازند. ما در ادامه سعی داریم به معرفی ویژگی‌های این نمایشگاه و و مشخصات آن بپردازیم و تاریخ برگزاری آن را در اختیار شما قرار دهیم.

نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست، آتش‌نشانی امداد و نجات و مدیریت بحران

این نمایشگاه با هدف تاکید بر استانداردهای مدیریت ایمنی و در راستای ارتقاء سلامت و محیط زیست همه‌ساله برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری آن نیز ۱۳ تا ۱۶ مهر در سال ۱۴۰۲ بوده و محل آن نیز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. کلیه سازمان‌ها، صنایع تولیدی و خدماتی و شرکت‌های ذی‌نفع در این رویداد شرکت خواهند کرد. برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای حضور، همفکری و تعامل بین صاحبان صنایع، صاحب‌نظران و محققان است تا بتواند سطح علمی شرکت‌کنندگان را بالا آورده و فناوری‌های تخصصی نوین را در زمینه‌های نامبرده ارائه دهند.

برگزاری نمایشگاه ایمنی به معرفی شرکت‌های فعال در حوزه HSE کمک کرده و باعث ترویج و توسعه تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی مختلف در این زمینه، تغییر نگرش‌های جدید در زمینه ایمنی، محیط زیست و بهداشت کار در تمامی صنایع شده و چشم‌انداز جدیدی در عرصه بهداشت و سلامت جامعه ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های نمایشگاه تخصصی بهداشت ایمنی، محیط زیست

این نمایشگاه در حضور کارشناسان و کارفرمایان در حوزه HSE برگزار شده و از حمایت حوزه‌های مختلف کارفرمایی مانند وزارت نفت و شرکت‌های تابعه، سازمان حفاظت از محیط زیست، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و… برخوردار است. مراکز آموزشی و دانشگاهی مختلفی در این نمایشگاه حضور داشته و دانشجویان می‌توانند با برگزاری انواع سمینارهای آموزشی و کارگاه‌ها در حاشیه نمایشگاه و همچنین حضور در گروه‌های کاری مرتبط با موضوعات ایمنی، محیط زیست، بهداشت، آتش‌نشانی و امداد و نجات و همچنین حضور مؤثر در نهادها و سازمان‌های مختلف داشته باشند.

دانشجویان از این طریق می‌توانند به‌دنبال ارتقاء سطح علمی خود و بیان ایده‌هایی تازه باشند. بنابر اطلاعاتی که در سایت رسمی نمایشگاه‌ها ارائه شد، نمایشگاه ایمنی هم‌زمان با دیگر نمایشگاه‌های بزرگ بین‌المللی مانند نمایشگاه لوله و اتصالات تجهیزات در تهران برگزار می‌شود.

بازدیدکنندگان نمایشگاه ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست

 از جمله بازدیدکنندگان این نمایشگاه می‌توانیم به افراد و سازمان‌های زیر اشاره کنیم:

  • مدیران HSE، شهرداری‌های کل کشور و مدیران بحران استانداری‌های کل کشور (مدیران عامل، پیشگیری، عملیات و تدارکات سازمان‌های آتش‌نشانی، امداد و نجات کشور و جمعیت هلال‌احمر)
  • مدیران ایمنی، ارتش، آتش‌نشانی، سپاه، نیروهای هوایی و پدافند غیرعامل و نیروهای دریایی
  • حراست تمامی وزارتخانه‌ها
  • مراکز تحقیقات و وزارت کار و بهداشت
  • مدیران ادارات کل گاز، برق و آب منطقه‌ای
  • فروشندگان لوازم ایمنی و آتش‌نشانی، مدیران شرکت‌های خصوصی، شهرک‌های صنعتی، انبوه‌سازان، کلیه مراکز و سازمان‌هایی که در حوزه ایمنی فعالیت دارند، سرمایه‌گذاران و…
  • سازمان میراث فرهنگی، بسیج مهندسین، حراست پالایشگاه، پتروشیمی، فولاد مبارکه، شرکت‌های نفت و گاز و صنایع وابسته به آن‌ها، ذوب‌آهن، ادارات‌کل زندان‌ها، نیروگاه‌ها، فرماندهی، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها، نیروی انتظامی (آگاهی، فتا، راهور، یگان ویژه، پیشگیری)

جمع‌بندی

نمایشگاه بهداشت و ایمنی یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بین المللی تهران است که همه ساله همراه با دیگر نمایشگاه‌های بزرگ مانند نمایشگاه تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری این نمایشگاه امسال۱۳ تا ۱۶ مهر ماه بوده و افراد مختلف در تمام زمینه‌های مربوط به ایمنی می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند و خدمات و محصولات خود را به دیگران معرفی کنند.

اگر شما هم قصد شرکت در نمایشگاه ایمنی را دارید و می‌خواهید کسب و کار خود را رونق دهید، بهتر است از شیوه‌های اصولی تبلیغاتی کمک بگیرید. شما می‌توانید برای این کار از گیفت‌های تبلیغاتی و نمایشگاهی آرا هنر برای معرفی محصولات و خدمات خود کمک گرفته و از این طریق توجه مراجعین را جلب کنید.

author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *