صفحه اصلی

هدایای تبلیغاتی مناسبت های خاص/ از روز جهانی ساخت هدیه تا روز چپ دست‌ها

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس طلای سرخ 93855

ارائه هدایای تبلیغاتی مناسبت های خاص، یکی از رفتارهای بازاریابی سازمانی  به مشتریان در این روز ویژه است. بسیاری از سازمان‌های بین المللی این روز را بهانه‌ای برای تقویت ارتباط خود با مشتریان خود می‌کنند.
تقویم‌های جهانی سرشار از مناسبت‌هایی است که می‌تواند همچون روز ساخت هدیه بهانه نزدیک شدن بیشتر با مشتریان شود. این مناسبت‌ها البته می‌توانند بهانه تقدیر و تشکر از کارکنان شما هستند.

هدایا به عنوان واسطه اصلی برای ابراز احساسات به شخص دیگر در نظر گرفته می‌شود تا فرد مقابل را تصدیق یا قدردانی کند. هدایا به عنوان وسیله‌ای برای اتصال پیوند احساسات در بین مردم در نظر گرفته می‌شود. این هدایا ممکن است دلایل، اهداف یا مناسبت‌هایی مانند تولد، عروسی، مهمانی‌ها، روز ولنتاین، کریسمس و غیره باشد.


جایی که مردم از سراسر جهان لحظه خوشبختی را جشن می‌گیرند. به این ترتیب هدایا منبع قابل اعتماد شادی می‌شوند. مناسبت‌ها و جشنواره‌ها در سراسر جهان جشن گرفته می‌شوند و همچنین هدایایی در سراسر جهان اهدا و توزیع می‌شود. بنابراین از این مفهوم این اصطلاحات هدایای گاه به گاه وارد می‌شود که مربوط به جشنواره، فصل، هدف یا مناسبت خاص است. پس ارائه هدایای تبلیغاتی مناسبت های خاص موضوع قابل اهمیتی است.

 

به هدایای تبلیغاتی مناسبت های خاص فکر کنید

بسیاری از شرکت‌ها تنها در مناسبت‌های روتین و شناخته شده اقدام به اهدای هدایای تبلیغاتی می‌کنند. این در حالی است که هدایا وقتی بیشتر تاثیر دارند که هدیه گیرنده منتظر دریافت آن نباشد.


وقتی هدیه‌ای در مناسبت‌های غیر روتین به مشتری یا همکاران خود می‌دهید. علاوه بر اینکه ارتباط کاری خود را بهبود می‌بخشید، روابط شخصی خود را نیز توسعه می‌دهید. این کارکرد اصلی هدایای تبلیغاتی مناسبت‌های خاص است.


به عنوان مثال شما همیشه در عید نوروز برای مشتریان خود هدیه‌ای ارسال می‌کنید. درحالی که می‌توانید در مناسبت‌های خاصی چون شب یلدا، روز جهانی هدیه، روز چپ دست و راست دست‌ها و … به آنها هدیه دهید. این هدایا کارکرد دیگری نیز دارند. و آن اینکه مشتریان شما متوجه می‌شوند که شما چه شناختی از آنها دارید و چه ارزشی برای آنها قائل هستید.
زمانیکه شما سطح روابط خود را از کاری به دوستانه برسانید، احتمالا اینکار باعث توسعه کسب و کار شما با آن فرد می‌شود.

 

هدایای تبلیغاتی مناسبت های خاص؛ روز جهانی ساخت هدیه

روز پنج‌شنبه 13 آذر مصادف با 3 دسامبر روز ویژه‌ای در تقویم جهانی بود. این روز با عنوان روز جهانی ساختن هدیه نامگذاری شده است.

البته مبدا، تاریخچه و بنیانگذار این روز در تاریخ مشخص نیست؛ اما همه می‌توانند در این روز برای کسانی که دوست دارند، هدایای دست ساز و در حقیقت صنایع دستی خود را بسارند.

 

فلسفه وجودی این روز

این روز در تقویم به یاد روزهای دور گذشته که هدیه‌های دست‌ساز تنها نوع هدیه در اختیار انسان‌ها و هیچ امکان تولید عمده‌ای وجود نداشت، در تقویم گنجانده شده است.

ویژگی بارز این روز تمرکز بر هدایای است که فقط از آن یک عدد و آن هم با هنر دست ساخته شده است.

این روز همه را تشویق می‌کند تا براساس مهارت‌های شخصی اقدام به تولید هدیه کنند، از هدایای ساده تا هدایای پیچیده!

در این تعطیلات ایام قرنطینه شما هم برای کسانی که دوست دارید هدیه دست ساز درست کنید!

آنها از تمام زحماتی که کشیده‌اید لذت می‌برند و از شما قدردانی می‌کنند. ضمن اینکه کیف پول شما هم از شما تشکر می‌کند!

هرچند تخصص ما ارائه هدایای خلاقانه است اما شما در این روز خاص برای ساخت هدایای دست‌ساز همراهی نمی‌کنیم تا شاهد هنرنمایی شما باشیم.

 

آرا هنر فاخر ایرانی؛ عرضه کننده هدایای تبلیغاتی مناسبت های خاص

تنها کافی است با آراهنر تماس بگیرید تا مجموعه کاملی از هدایای تبلیغاتی مورد نیاز برای مناسبت های خاص را یکجا ببینید. ارائه هدایای تبلیغاتی با سلیقه مشتریان تخصص ماست.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *