آراهنر فاخر ایرانی

دسته‌بندی :

هدایای تبلیغاتی نوروزی هدیه‌ای با عطر و طعم نوروز

بسته های تبلیغاتی مدیریتی لوکس ویان تنگ آراهنر

یکی از رسومی که امروزه در بین مردم جایگاه پیدا کرده، ارائه هدایای تبلیغاتی نوروزی است. هدیه دادن سنتی است که همواره همراه با مراسمات مهم نظیر نوروز می‌باشد. از این رو ارگان‌ها و سازمان‌ها نیز هر ساله به مناسبت نوروز هدایای تبلیغاتی را ارائه می‌کنند تا بدین وسیله با پاس داشتن سنت باستانی نوروز همدلی و یکرنگی بیشتری را بین کارمندان خود به ارمغان آورند. البته بیشتر ارگان ها بسته بندی شامل چند محصول ارائه می‌کنند که به پک هدایای نوروز معروف است. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با انواع هدایای تبلیغاتی نوروزی آشنا کنیم.

پک هدیه چیست؟

یکی از انواع هدیه به این صورت است که شما بسته‌بندی‌ای تهیه کرده و چند محصول مختلف را در آن قرار می‌دهید. اصطلاحاً به این نوع بسته بندی، پک هدیه گفته می‌شود. این پک‌ها ویژگی‌های فراوانی دارند. مهم‌ترین ویژگی آن‌ها این است که شما از چند محصول مختلف استفاده می‌کنید. و برای جذابیت و ارزشمندی از چند محصول استفاده کنید تا به هم‌افزایی‌ای بین این مجموعه محصولات برسید که از مجموع تک‌تک آنها بیشتر خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی نوروزی

حتماً تا به حال پیش آمد که شما قصد داشته باشید چند محصول با ویژگی‌های مختلف به فرد یا افرادی هدیه دهید. برای مثل به عنوان کادو تولد به فردی که علاقه مند به نقاشی است، یک ست از ابزار‌آلات مختلف نقاشی تهیه می‌کنید و همه آن‌ها را در یک بسته بندی واحد قرار می‌دهید. این بسته بندی را اصطلاحاً ست هدیه نیز می‌نامند.

ست‌های هدیه مزیت‌های خاص خود را دارند. برای مثال شما می‌توانید چند محصول مختلف که هیچ قرابت معنایی و کاربردی با یکدیگر ندارند را کنار هم بگذارید. و یا اینکه محصولاتی که بسته‌بندی زیبایی ندارند را، در یک بسته‌بندی جذاب و دیدنی قرار دهید. گاهی نیز ممکن است شما بخواهید چند محصول مکمل را هدیه دهید. برای مثال یک کالای الکترونیکی و لوازم جانبی آن. در این صورت می‌توانید از این ست‌ها استفاده کنید.

چرا از هدایای تبلیغاتی نوروزی استفاده می‌کنیم؟

هدیه دادن یکی از قدیمی‌ترین سنت‌های ایرانیان است. از دیرباز تا‌کنون مردمان ایران زمین به مناسبت‌های مختلف به یکدیگر هدیه می‌دادند. مناسبت‌هایی نظیر مردادگان، جشن سده، چله و یا سپندارمزگان. یک از این مناسبت‌های مهم نوروز است. نوروز بزرگترین جشنی است که ایرانیان هرساله دارند. نوروز به معنای تازه شدن روزها است. این واژه برای جشنی به کار می‌رود که مردم با نو شدن سال برگزار می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی نوروزی

هدیه دادن در نوروز رنگ و بوی خاص خود را دارد. تقسیم کردن شادی خود با اعضای خانواده و عزیزان و همه‌ی افرادی که برای ما اهمیت دارند. این سنت زیبا امروزه به سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز راه پیدا کرده. به این صورت که هر ساله در موسم نوروز شرکت‌ها به اعضای خود هدایای نوروزی و یا پک هدایای نوروز هدیه می‌دهند.

هدایای تبلیغاتی نوروزی باید شامل چه چیزهایی باشد؟

نوروز همانند هر سنت و جشن دیگری، سمبل‌ها و نمودهای خاص خود را دارد. سفره هفت سین، ظروف سفالی سر سفره، ظروف آجیل و شیرینی، عیدی‌های تا نخورده لای قرآن و بسیاری چیزهای دیگر. این‌ها همگی یاد آور زیبایی‌های نوروز است.

مجموعه‌های مختلف علاقه‌مندند به مناسبت این جشن بزرگ پک هدایای نوروز ارائه کنند. پکی که شامل چندین محصول مختلف و متنوع باشد. اینگونه می‌توانند مجموعه‌ای از محصولات که با این آیین باستانی قرابت دارند را در بسته بندی زیبا و شکیل به اعضای مجموعه خود ارائه کنند.

گاهی ممکن است قصد داشته باشیم در بسته بندی خود محصولات کاربردی اما غیر مرتبط با نوروز قرار دهیم. در این صورت می‌توانیم نماد و سمبلی از عید نوروز نیز در آن قرار دهیم. اینگونه هدیه خود رو شخصی سازی می‌کنیم به گونه‌ای که مشخص باشد این هدیه به مناسبت نوروز تهیه شده است. و بدین ترتیب حال و هوای نوروز را وارد هدایای خود کرده‌ایم.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.