تبلیغات

10 پیشنهاد ویژه برای انتخاب هدایای خلاقانه

بسته های تبلیغاتی مدیریتی لوکس طلای سرخ

تولید هدایای خلاقانه امروزه یکی از دغدغه‌های مدیرانی است که قصد ارائه هدایای تبلیغاتی برای مجموعه خود را دارند. همانطور که از واژه خلاق مشخص است، این افراد به دنبال ایده‌های جذاب و جدید در تهیه این هدایا هستند.

خلاقیت از ریشه خلق گرفته شده و به معنی ابداع و نوآوری در تولید یا به وجود آوردن چیزی است. لازمه‌ی خلاقیت قدرت ایده پردازی بالا است. افرادی که ذهن آن ها دائما تراوشات ایده‌های نو دارد، همیشه از خلاقیت خوبی برخوردارند.

هدایای خلاقانه چه ویژگی هایی دارند؟

در زندگی روزمره ممکن است دائما هدایای تکراری و با یک کاربرد خاص را دریافت کنیم. از این رو بسیاری از هدایایی که ما ارائه می‌دهیم ممکن است مورد نیاز مخاطب ما نباشد. به همین دلیل اگر به تولید هدایای خلاقانه روی نیاوریم، توان رقابت با رقبای خود را نخواهیم داشت.

محصولاتی که به عنوان هدیه ارائه می‌کنیم از دو جز عمده و اصلی تشکیل شده‌اند. جز اول محصولی است که می‌خواهیم هدیه دهیم. محصولاتی نظیر ماگ تبلیغاتی، پاور بانک، فلش مموری یا کالاهایی از این قبیل، امروزه به وفور به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می‌شوند. در نتیجه اگر شما از این محصولات استفاده کردید، دیگر نمی‌توانید ادعا کنید هدایای خلاقانه داده‌اید.

جز دومی که در تهیه هدیه بسیار اهمیت دارد، بسته‌بندی مناسب آن است. پاکت کادو یا جعبه کادو بسته‌های نسبتا خوبی برای هدایای شما هستند. اما باید بدانید هدایای خلاقانه بسته‌بندی‌های خلاقانه نیز دارند. جعبه کادویی که همگان از آن استفاده می‌کنند نمی‌تواند جلوه خاصی به هدیه شما بدهد. البته امروزه بسته‌بندی‌های فراوانی در بازار موجود است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. جعبه‌های چوبی، سنگی، چرمی و نظایر آن‌ها از زیبایی خاصی برخوردارند. تنها مشکلی که این نوع بسته‌بندی‌ها دارند این است که شما را از سایرین متمایز نمی‌کند.

در رابطه با بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی، طراحی و رنگ پردازی آن نیز اهمیت زیادی دارد. جعبه‌هایی که با ایده‌های جدید ساخته شده و طراحی خاص و رنگ بندی مناسبی دارند، می‌توانند جلوه‌ای دو چندان به هدایای شما بدهند. اگر بتوانید بین بسته‌بندی خود و محصولی که داخل آن قرار می‌دهید ارتباط مفهومی برقرار کنید یک قدم به تولید هدایای خلاقانه نزدیک‌تر شده‌اید. مثل اینکه برای بسته‌بندی یک گلدان میناکاری شده، روی جعبه آن از نقوش زیبای روی خود محصول استفاده کنید تا هماهنگی و هارمونی بیشتری بین محتوا و بسته‌بندی برقرار شود. اینگونه طرح روی بسته بندی و گلدان شما یکی خواهد بود. این نکته باعث می‌شود مخاطب به یاد داشته باشد که شما برای بسته بندی هدیه خود تلاش کرده‌اید تا طرح مناسبی بیابید.

آرا به عنوان یکی از برترین مجموعه هایی که در عرصه تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت می‌کند، هموار سعی کرده تا هدایای خلاقانه ای را برای شما عزیزان تهیه کند. این هدایا با محوریت صنایع دستی ایران زمین که از حیث هنر و زیبایی بی بدیل هستند تولید می‌شوند. همچنین بسته‌بندی‌هایی که برای این هدایا آماده می‌شوند، همگی در آرا ایده‌پردازی شده و طراحی‌هایی متناسب با نوع محصول درون آنها روی بسته بندی نقش می‌بندد. با وجود تنوع بسیار زیاد بسته‌های تولید شده در آرا، هر یک دارای کاربرد و ویژگی خاص و خصوص به خود است تا بتواند رضایت شما عزیزان را در ارائه هدایای خلاقانه و نفیس به ارمغان آورد.

 

پیشنهادهای آرا هنر برای هدایای تبلیغاتی خلاقانه 

در ادامه به بررسی ده پیشنهاد از محصولات آرا هنر که با محوریت صنایع دستی ایران برای ارائه هدایای تبلیغاتی خلاقانه می‌پردازیم:

هدیه خلاقانه پرتای 2 (بسته عود و شمع)

پایه چوبی به همراه دو ظرف مسی ویژه برای عود و شمع و یک شیشه عود

گیفت تبلیغاتی با محوریت عود و شمع


محتویات این بسته

 • جاشمعی مسی همراه با شمع پارافینی
 • جاعودی مسی همراه با سنگ ریزه تزئینی
 • شیشه لوله‌ای همراه در چوب پنبه‌ای
 • عود اسطوخودوس 
 • پایه چوبی همراه با مگنت برای زیر جاشمعی و جاعودی
 • بسته بندی باند رولی (مقوایی)

 

پرتای 2 (بسته عود و شمع) همنشینی دو محصول از دو سرزمین در شرق دنیاست، نور و عطر هندی با هنر دست ایرانی. این بسته، یک هدیه تبلیغاتی دلنشین و جذاب برای مشتریان شماست. با این هدیه لحظات شیرین و دلپذیری را به دریافت کنندگان خود اهدا کنید.

سالهاست که از عود به عنوان نمادی معنوی در فرهنگ‌های مختلف استفاده می‌شود. رایج‌ترین شکل عود، عود شاخه‌ای است که پس از تولید به مواد معطر آغشته می‌شود. بوی خوش عود بسیار آرامش بخش است و به دفع انرژی‌های منفی کمک می‌کند.

شمع مجموعه‌ای از حرارت، آرامش، نور و روشنایی است. در معابد، مساجد، کلیساها، عزا و عروسی جایگاه ویژه‍ای دارد.

جاعودی و جاشمعی مسی هنر دست هنرمندان و صنعتگران کرمانی است. محتویات بسته پرتای 2 بر روی یک پایه چوبی قرار می‌گیرد.

سفارش بسته پرتای 2

 

هدیه خلاقانه ترسل (بسته لوازم خوش‌نویسی و چراغ گردسوز)

ترسل (بسته لوازم خوش‌نویسی  و چراغ گردسوز)

هدیه خلاقانه برگرفته از هنر خوشنویسی ایران

محتویات این بسته:

 • چند قلم نی
 • قلم‌دان خاتم
 • لیقه‌ دان خاتم
 • لیقه
 • مرکب 
 • قط زن دست ساز برای تراشیدن نوک قلم نی
 • یک چراغ گردسوز

 

ترسل (بسته لوازم خوشنویسی و چراغ گردسوز) یک هدیه تبلیغاتی خاص و ویژه برای اهالی هنر است. با اهدای این مجموعه به هنردوستان آنها را حسابی سر ذوق بیاورید.
ترسل حاوی لوازم خوشنویسی است. خوشنویسی یا خطاطی به معنی زیبانویسی یا نوشتن با خلق زیبایی است. کسی که این فرایند را انجام می‌دهد خوشنویس یا خطاط نام دارد.
خوشنویسی یکی از هنرهای قابل توجه در تمامی فرهنگ‌ها است. در ایران توجه خاصی به این رشته هنری می‌شود. استادان برجسته و بزرگی نظیر در زمینه خوشنویسی مشغول هستند.
قلم دان و لیقه دان موجود در ترسل خاتم کاری است. خاتم ترکیبی است از چند ضلعی‌های منظم با تعداد اضلاع مختلف که با استفاده از مواد اولیه گوناگون و در رنگ‌های متفاوت ساخته می‌شود.
خاتم‌کاری هنر فاخر و برجسته ایرانی است که علاوه بر ذوق و نگاه هنری مستلزم صبوری هنرمند نیز هست.

سفارش بسته ترسل

 

هدیه خلاقانه آذین (بسته قاب چوبی و گلدان سرامیکی)

آذین ( بسته قاب چوبی و گلدان سرامیکی)

هدیه خلاقانه ویژه روز پزشک


محتویات این بسته:

 • قاب چوبی حاوی لوح گردان
 • گلدان سرامیکی لعابی
 • گل خشک تزئینی
 • بسته بندی باند رولی (مقوایی)


آذین (بسته قاب چوبی و گلدان سرامیک) یک هدیه تبلیغاتی جذاب و خوشایند است که می‌تواند زینت دهنده میزهای اداری مشتریان شما باشد. این بسته به دو صورت رومیزی و روی دیوار قابل استفاده است.

آذین (بسته قاب چوبی و گلدان سرامیک) شامل یک گلدان سرامیکی و گل خشک شده است. گل طبیعی که از رشته کوه‌های بینالود چیده و خشک شده است. گل‌ها هدایای خاطره انگیزی هستند اما از آنجا که زود پژمرده می‌شوند، خشک کردن آنها خاطره آن را تا همیشه برای ما زنده نگه می‌دارد. این بسته حاوی یک کتیبه کوچک چوبی نیز هست. مصرف کننده با توجه به سلیقه و علاقه خود می‌تواند موضوع دلخواه خود را بر روی آن ثبت کند.

گلدان‌های سرامیکی لعاب‌دار و زیبا هستند و در رنگ‌های بسیار متنوع و زیبا تولید می‌شوند. خراش بر نمی‌دارند و تمییز کردن آنها آسان است. در کنار این محاسن گلدان‌های سرامیکی معایبی نیز دارند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم. آنها شکننده هستند، وزن زیادی دارند و همچنین گرم و سرد شدن هوا موجب ترک خوردن گلدان‌های سرامیکی می‌شود.

سفارش بسته آذین

 

هدیه خلاقانه نوشه (بسته عرقیجات ایرانی)

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی)

دو عدد بطری سرامیکی حاوی عرقیات گیاهی و دو عدد لیوان سرامیکی


محتویات این بسته:   

 • دو بطری سفالی
 • عرق نعناع
 • عرق بیدمشک
 • دو لیوان کوچک
 • یک عدد کاسه
 • خرده نبات
 • بسته‌ بندی هاردباکس

 

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی) یک هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر و کاملا ایرانی است. هدیه‌ای که نشان می‌دهد برای مشتریان و سلامتی آنها، ارزش قائل هستید. این بسته شامل بطری‌های سفالی، عرقیجات ایرانی و خرده نبات است.

سفال‌های موجود در این بسته هنر دست مردمان یزد و حاوی عرق نعناع و عرق بیدمشک است.

عرق نعناع
گیاه نعناع خواص دارویی بسیاری دارد، برای کاهش وزن و زیبایی پوست مؤثر است. برای تسکین سردرد و بهبود گلو درد و سرماخوردگی مفید است. عرق نعناع تقوبت کننده دستگاه گوارش و اشتها آور است.معده درد ناشی از یبوست و سوء هاضمه را رفع می‌کند. ضد اسهال بوده و دل درد و دل پیچه را برطرف می‌کند.

عرق بیدمشک
عرق بیدمشک خواص دارویی بسیاری دارد. قند خون را کاهش می‌دهد و در تسکین اعصاب و ناراحتی‌های قلبی مؤثر است. برطرف کننده درد و خستگی و کاهنده تب است. بیدمشک عطر و طعم خوبی دارد و اشتها را افزایش می‌دهد. عرق بیدمشک در درمان کم خونی مفید است.

سفارش بسته نوشه

 

هدیه خلاقانه پرتا (بسته اسانس سوز سفالی و ماده خوشبو کننده گیشته)

پرتا (بسته اسانس سوز سفالی و ماده خوشبوکننده گیشته)

اسانس سوز و گیشته


محتویات این بسته:

 • یک اسانس سوز سفالی
 • ماده خوشبو کننده گیشته
 • شمع وارمر
 • بسته بندی مقوایی


پرتا (بسته اسانس سوز سفالی و ماده خوشبو کننده گیشته) یک هدیه تبلیغاتی معطر و فوق العاده است که محیط زندگی و محل کار شما را دلپذیرتر می‌کند.

گیشته از ترکیب ریشه و تنه 7 درخت تهیه می‌شود و با سوزاندن آن، فضای اطراف معطر می‌شود.

اسانس سوز سفالی وسیله‌ای است که از آن برای معطر کردن محیط زندگی، محل کار، سالن‌های اجتماعات و باشگاه‌های ورزشی استفاده می‌کنند. این وسیله در علم رایحه درمانی نیز کاربرد بسیاری دارد. با استفاده از بسته پرتا که شامل اسانس سوز، چند قطره اسانس و شمع وارمر است، عطر دلنشینی را در فضا پراکنده کنید.

روش کار به این شکل است که ابتدا 5 تا 10 قطره از اسانس رایحه موردنظر را در ظرف بالایی می‌ریزیم. سپس یک شمع وارمر را در زیر اجاق اسانس سوز قرار می‌دهیم. با گرم شدن اسانس مواد معطر تبخیر شده و محیط را خوشبو می‌کند.

سفارش بسته پرتا

 

هدیه خلاقانه آسا (بسته لیوان و بانکه سرامیکی و بازی اعصاب سنج)

آسا (بسته لیوان و بانکه سرامیکی و بازی اعصاب سنج)

گیفت تبلیغاتی با محوریت سلامت و سرگرمی

محتویات این بسته:

 • لیوان سرامیکی لعابی دسته‌دار
 • بانکه سرامیکی لعابی دردار
 • پایه چوبی نگهدارنده
 • بازی اعصاب‌ سنج
 • بسته‌بندی مقوایی


آسا (بسته لیوان و بانکه سرامیکی و بازی اعصاب سنج) یکی از مجموعه‌های جالب توجه و بی‌نظیر برای هدایای تبلیغاتی است. این بسته فرصتی برای سنجش سلامت اعصاب و تقویت آن را فراهم می‌کند.
در این بسته یک دستگاه اعصاب سنج، یک لیوان و یک بانکه سرامیکی زیبا قرار داده شده است. بسته به سلیقه شما و هزینه‌ای که در نظر دارید، لیوان و بانکه موجود در بسته می‌تواند سفالی یا مسی باشد.
محتویات این بسته بر روی پیکرهای چوبین قرار گرفته است.
اعصاب سنج یک بازی تمرکزی بسیار جالب و مهیج است که هماهنگی بین چشم و دست را افزایش می‌دهد. در این بازی میله‌ای منحنی دار و خمیده بر روی یک پایه قرار گرفته است. بازیکن بایستی حلقه‌ای کوچک را در مسیری ناهموار به جلو ببرد و کوچکترین تماسی با میله منحنی پیدا نکند.

سفارش بسته آسا

 

هدیه خلاقانه یارا (بسته ظروف مسی و قاووت)

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس بسته های مس آراهنر

هدیه خلاقانه از سوغات شهر کرمان


محتویات این بسته:

 • پایه چوبی
 • سه عدد ظرف مسی
 • سه عدد قاشق چوبی
 • قاووت پسته، چهل گیاه، نخودچی سوغات شهر کرمان
 • بسته بندی هاردباکس

 


اگر به دنبال یک بسته منحصربه فرد برای هدایای تبلیغاتی خلاقانه هستید از یارا (بسته ظروف مسی و قاووت) غافل نشوید. در فرهنگ دهخدا یارا به معنی نیرو و توان است و در فرهنگ مردم کرمان نیز قاووت نماد نیروبخشی و قوه ‌دهی است. در این بسته جذاب سه طعم متفاوت از این خوراکی کرمانی در سه ظرف مسی قرار داده شده است. این سه ظرف بر روی یک پایه چوبی زیبا قرار گرفته و می‌تواند جلوه خاصی به میز کار یا میز پذیرایی شما ببخشد.
قاووت
قاووت یک معجون مقوی سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 و 6، آنتی اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. قاووت کرمان آرامش بخش است و به رفع خستگی، کم خوابی و سرگیجه کمک می‌کند. تقویت کننده اعصاب و قوای جسمانی نیز هست.
فواید ظروف مسی
مس به جذب آهن در بدن کمک کرده و از کم‌خونی جلوگیری می‌کند. مس به دلیل آنتی اکسیدانی که دارد روند پیری را به تأخیر می‌اندازد. برای قلب مفید است، فشار خون را کنترل می‌کند و از بیماری تیرویید نیز جلوگیری می‌کند.

سفارش بسته آسا

 

هدیه خلاقانه درنگ (بسته پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

درنگ (پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

گیفت تبلیغاتی خلاقانه و کاربردی

محتویات این بسته

 • یک پایه چوبی
 • 2 ظرف سفالی
 • مقداری توت خشک
 • مقداری مویز
 • بسته بندی مقواییدرنگ (بسته پیاله‌های سفالی، مویز و توت خشک) می‌تواند یک هدیه ناب و ویژه برای همگان باشد. دریافت کنندگان این هدیه در هر بار چای نوشیدن شما را به خاطر آورده و به نیکی از شما یاد خواهند کرد.
در این بسنه یک پایه چوبی تعبیه شده است که روی آن دو ظرف سفالی قرار می‌گیرد. این دو ظرف سفالی که با توت خشک و مویز پر شده‌اند لذت نوشیدن چای را دو چندان می‌کنند. گل محمدی و بهارنارنج، دو طعم دهنده چای نیز در این بسته گنجانده شده است.

سفال یک هنر ناب و اصیل ایرانی است که در مناطق مختلف ایران با علاقه خاصی دنبال می‌شود.

توت خشک ارزش غذایی بالایی دارد و برای درمان مشکلات ریوی بسیار مؤثر است. توت خشک به بهبود کم خونی و فقر آهن نیز کمک می‌کند.

مویز سرشار از آهن، فیبر و آنتی اکسیدان است و به تنظیم قند خون کمک می‌کند.

گل محمدی برای پاکسازی پوست، کاهش چین و چروک‌ها و درمان التهابات پوستی بسیار مفید است.

طبع بهار نارنج گرم و خشک است، آرامبخش بوده و اضطراب و استرس را کاهش می‌دهد.

سفارش بسته درنگ

 

هدیه خلاقانه روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

بسته‌ای نفیس برای یک هدیه نوروزی


محتویات این بسته:

 • یک عدد قوری سفالی نقاشی شده با دست، هنر مردمان همدان
 • دو عدد فنجان و نعلبکی سفالی نقاشی شده با دست، هنر مردمان همدان
 • یک عدد قندان سفالی نقاشی شده با دست حاوی توت خشک
 • سه بسته حاوی چای‌های فومن، دارجلینگ و چای میوه
 • جعبه چوبی

 

روناک (بسته قوری، فنجان و قندان سفالی) یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و منحصربه فرد است که طعم آرامش دارد. در این بسته جذاب، نوشیدنی‌های آرامش بخش ایرانی در کنار قوری، قندان و فنجان و نعلبکی قرار داده شده است. ظروف سفالی این بسته هنر دست هنرمندان و سفالگران غرب کشورمان است. این بسته فوق العاده فرصت یک پذیرایی دلچسب را برای شما در دفتر کارتان فراهم می‌کند.
چای فومنات فاقد هر گونه رنگ افزودنی است و یکی از بهترین چای‌های دنیا است.
چای دارجلینگ متعلق به منطقع دارجلینگ در هندوستان است. چای سیاهی که طعمی میوه‌ای و گل مانند دارد.
چای میوه‌ای خواص جسمی بسیاری دارد و به تمدد اعصاب کمک می‌کند.
نقاشی روی سفال
در گذشته نقاشان سفال برای تزئین ظروف سفالی از خطوط هندسی استفاده می‌کردند. امروزه این خطوط جای خود را به طرح‌های حیوانات و گل و گیاه داده‌اند.

سفارش بسته روناک

 

هدیه خلاقانه درنگ (بسته ظروف مسی و کاسه های سفالی)

درنگ (بسته ظروف مسی و کاسه های سفالی)

بسته‌ای حاوی پایه چوبی و طعم دهنده‌های محبوب چای و سه بانکه مسی

 


محتویات این بسته:

 • پایه چوبی
 • سه عدد بانکه دسته دار پذیرایی مسی
 • دو عدد پیاله سفالی حاوی توت خشک و مویز
 • بهار نارنج
 • گل محمدی
 • جعبه هارد باکس

 


درنگ (بسته ظروف مسی و کاسه‌های سفالی) یک هدیه سازمانی و تبلیغاتی خاص و بی‌نظیر، مناسب میزهای پذیرایی مدیران است. این بسته شامل یک پایه چوبی است روی آن دو عدد پیاله سفالی قرار دارد که با توت و مویز پر شده‌اند. روی این پایه چوبی بهارنارنج و گل محمدی نیز قرار داده شده است.

توت خشک و مویز از خوراکی‌های مورد علاقه ایرانیان در کنار چای هستند که لذت نوشیدن یک فنجان چای را دوچندان می‌کنند.

بهارنارنج و گل محمدی نیز علاوه بر خواص بیشمار دارویی، طعم دهنده‌های بی‌نظیری برای چای محسوب می‌شوند.

میزان مس در بدن انسان سالم بین 100 تا 150 میلی گرم است. کمبود مس در بدن باعث ایجاد رخوت، کرختی و بی حوصلگی می‌شود. مس فواید بسیار زیادی دارد. به رشد مناسب کمک کرده و از پیری زودرس جلوگیری می‌کند. تولید انرژی، بهبود زخم‌ها و افزایش تشکیل گلبول‌های قرمز از دیگر فواید مس است.

سفارش این بسته

author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *