آراهنر فاخر ایرانی

هدایای خلاقانه

بسته های تبلیغاتی مدیریتی لوکس طلای سرخ

تولید هدایای خلاقانه امروزه یکی از دغدغه‌های مدیرانی است که قصد ارائه هدایای تبلیغاتی برای مجموعه خود را دارند. همانطور که از واژه خلاق مشخص است، این افراد به دنبال ایده‌های جذاب و جدید در تهیه این هدایا هستند.

خلاقیت از ریشه خلق گرفته شده و به معنی ابداع و نوآوری در تولید یا به وجود آوردن چیزی است. لازمه‌ی خلاقیت قدرت ایده پردازی بالا است. افرادی که ذهن آن ها دائما تراوشات ایده‌های نو دارد، همیشه از خلاقیت خوبی برخوردارند.

هدایای خلاقانه چه ویژگی هایی دارند؟

در زندگی روزمره ممکن است دائما هدایای تکراری و با یک کاربرد خاص را دریافت کنیم. از این رو بسیاری از هدایایی که ما ارائه می‌دهیم ممکن است مورد نیاز مخاطب ما نباشد. به همین دلیل اگر به تولید هدایای خلاقانه روی نیاوریم، توان رقابت با رقبای خود را نخواهیم داشت.

هدایای خلاقانه

محصولاتی که به عنوان هدیه ارائه می‌کنیم از دو جز عمده و اصلی تشکیل شده‌اند. جز اول محصولی است که می‌خواهیم هدیه دهیم. محصولاتی نظیر ماگ تبلیغاتی، پاور بانک، فلش مموری یا کالاهایی از این قبیل، امروزه به وفور به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می‌شوند. در نتیجه اگر شما از این محصولات استفاده کردید، دیگر نمی‌توانید ادعا کنید هدایای خلاقانه داده‌اید.

جز دومی که در تهیه هدیه بسیار اهمیت دارد، بسته‌بندی مناسب آن است. پاکت کادو یا جعبه کادو بسته‌های نسبتا خوبی برای هدایای شما هستند. اما باید بدانید هدایای خلاقانه بسته‌بندی‌های خلاقانه نیز دارند. جعبه کادویی که همگان از آن استفاده می‌کنند نمی‌تواند جلوه خاصی به هدیه شما بدهد. البته امروزه بسته‌بندی‌های فراوانی در بازار موجود است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. جعبه‌های چوبی، سنگی، چرمی و نظایر آن‌ها از زیبایی خاصی برخوردارند. تنها مشکلی که این نوع بسته‌بندی‌ها دارند این است که شما را از سایرین متمایز نمی‌کند.

هدایای خلاقانه

در رابطه با بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی، طراحی و رنگ پردازی آن نیز اهمیت زیادی دارد. جعبه‌هایی که با ایده‌های جدید ساخته شده و طراحی خاص و رنگ بندی مناسبی دارند، می‌توانند جلوه‌ای دو چندان به هدایای شما بدهند. اگر بتوانید بین بسته‌بندی خود و محصولی که داخل آن قرار می‌دهید ارتباط مفهومی برقرار کنید یک قدم به تولید هدایای خلاقانه نزدیک‌تر شده‌اید. مثل اینکه برای بسته‌بندی یک گلدان میناکاری شده، روی جعبه آن از نقوش زیبای روی خود محصول استفاده کنید تا هماهنگی و هارمونی بیشتری بین محتوا و بسته‌بندی برقرار شود. اینگونه طرح روی بسته بندی و گلدان شما یکی خواهد بود. این نکته باعث می‌شود مخاطب به یاد داشته باشد که شما برای بسته بندی هدیه خود تلاش کرده‌اید تا طرح مناسبی بیابید.

آرا به عنوان یکی از برترین مجموعه هایی که در عرصه تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت می‌کند، هموار سعی کرده تا هدایای خلاقانه ای را برای شما عزیزان تهیه کند. این هدایا با محوریت صنایع دستی ایران زمین که از حیث هنر و زیبایی بی بدیل هستند تولید می‌شوند. همچنین بسته‌بندی‌هایی که برای این هدایا آماده می‌شوند، همگی در آرا ایده‌پردازی شده و طراحی‌هایی متناسب با نوع محصول درون آنها روی بسته بندی نقش می‌بندد. با وجود تنوع بسیار زیاد بسته‌های تولید شده در آرا، هر یک دارای کاربرد و ویژگی خاص و خصوص به خود است تا بتواند رضایت شما عزیزان را در ارائه هدایای خلاقانه و نفیس به ارمغان آورد.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر خبرنامه