تبلیغات

خرید هدایای لاکچری

هدایای لاکچری برای افراد و موقعیت های خاص

انتخاب هدیه به خودی خود کار سخت و چالش برانگیزی است. این انتخاب در برخی موقعیت‌های خاص سخت‌تر نیز می‌شود. برای مثال تصور کنید می‌خواهید برای مدیر شرکت دیگری که در عرصه خاصی با شما همکاری می‌کند هدیه بخرید. مسلما تهیه چنین هدیه ای بسیار سخت‌تر از تهیه هدیه برای دوست و یا یکی از اعضای خانواده خواهد بود. علت اصلی این چالش عدم شناخت کامل از سلیقه و علایق مخاطبی همانند مخاطب مثال بالا است.

در چنین موقعیت‌هایی بهترین گزینه، رفتن به سمت هدایای لاکچری و خاص است. اگر می‌خواهید به طور کامل با نحوه انتخاب هدایای لاکچری برای افراد و موقعیت‌های خاص آشنا شوید، در ادامه این مقاله با آراهنر همراه باشید.

 • چه زمانی باید به فکر تهیه هدایای لاکچری باشیم؟
 • هدایای تبلیغاتی لاکچری باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
 • انتخاب هدایای پولی به عنوان هدایای تبلیغاتی لاکچری! درست یا اشتباه؟

بهترین هدایای لاکچری آراهنر

درادامه انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری آراهنر را معرفی می‌کنیم.

افروز (بسته شمع و شمعدان)

بسته‌ نور. هدیه‌ای روشنابخش به آنها که روشنای زندگی‌مان هستند. بسته‌ افروز، تلفیقی مفهومی است از هنر و روشنایی، که از آن امید زائیده می‌شود. در بسته‌ افروز دو شمع‌دان مس و فیروزه‌ کوب قرار داده‌ایم که محصول هنرمندان زنجان و اصفهان است. در این بسته همچنین دو شمع مومیِ مسی‌رنگ گنجانده شده تا در این شمع‌دان‌ها قرار بگیرند و یک بسته‌ کبریت تبریز که هم زیباست و با فرم نخستین کبریت‌های طراحی‌شده در دنیا بازسازی شده است.

بسته‌ افروز مناسب سفره‌ هفت‌سین شماست، یا سفره‌ شب یلدای شما را می‌آراید. این بسته، معنای واقعی بر زیست ایرانی است: هنر و مهرورزی که بارزترین نماد آن هدیه کردنِ روشنایی است.

محتویات این بسته:

 • دو عدد شمعدان فیروزه کوبی
 • دو عدد شمع
 • یک بسته کبریت
 • بسته بندی هارد باکس

افروز (بسته شمع و شمعدان)

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم مغان

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم سیرجان  یک هدیه نفیس از مجموعه ترکیبی ماست. بسته‌ای که در قالب هدایای مدیریتی، سازمانی و تبلیغاتی تعریف می‌شود.

این بسته می‌تواند نظر مثبت مشتری‌هایتان را به سمت شما جلب کند. این مجموعه یک هدیه چشم نواز برای مشتری‌ها یا مهمان‌های خارجی شما هم خواهد بود.

مجموعه‌ای که تلفیقی از صنایع دستی ایران است و باعث می‌شود مشتری‌های خارجی شما با این هنرها آشنا شوند و همیشه با این هدیه زیبا یاد شما باشند.

در ادامه کمی در مورد قلمزنی و گلیم سیرجان به شما توضیح خواهیم داد.

قلم‌زنی: قلم زنی هنری است که به واسطه قلم و ضربه چکش نقش و نگاری روی اشیای فلزی پدید می آورد. این اشیای فلزی عموما از جنس طلا، نقره، مس و برنج هستند.  هنرمند قلم زن، با ضربه چکش به انتهای قلم، نقش‌هایی را بر روی این اشیاء بوجود می‌آورد.

گلیم:این بافته زیبا از دوران قدیم با نخ‌های خامه پشمی بافته می‌شد که از پشم گوسفند یا موی بز به دست آمده بو.  پس از گذشت زمان نخ پنبه‌ای هم به بافت گلیم اضافه شد و امروزه گاهی با نخ‌های مصنوعی مانند: اکرلیک ، کرومی و آنیلینی هم بافته می‌شود. هم‌چنین رنگ‌های کار شده در انواع سنتی ، همیشه طبیعی بوده است اما امروزه از مواد و رنگ شیمیایی هم استفاده می‌شود.

انسان پس از اینکه توانست از پوست حیوان برای خود تن‌پوش تهیه کند، رفته رفته به فکر استفاده از پشم و پوست برای زیرانداز افتاد. وقتی بشر پشم‌ریسی را ابداع کرد،  از آنجا که همیشه در حال مهیا کردن لوازم آسایش است ، گلیم‌بافی به وجود آمد تا دیگر انسان روی زمین خشک و سرد ننشیند.

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل خوری نقره قلمزنی
 • یک عدد بشقاب قلمزنی مسی (20 سانتی متر)
 • یک عدد گلیم مغان (30*30 سانتی متر)
 • بسته بندی چوبی
آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم مغان

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم مغان

بسته شکلات خوری وجاقلمی خاتم و سنگاب

بسته شکلات خوری وجاقلمی خاتم و سنگاب جزو هدایای تبلیغاتی خلاقانه است. این مجموعه می‌تواند در قالب هدایای مدیریتی و سازمان هم قرار بگیرد.

ای بسته نشان می‌دهید که شما چقدر برای مشتری‌های خود ارزش قائل هستید. این بسته فوق‌العاده نفیس می‌تواند هدیه‌ای جذابی برای مهمان‌ها و یا مشتری‌های خارجی‌تان هم باشد.

مجموعه قوق، سلیقه شما در انتخاب هدیه را به رخ دیگران می‌کشد.

خاتم کاری: صنایع دستی ایران رنگین کمانی از رنگ و طرح و نقش است و خاتم‌کاری نمونه بارز این هنرمندی است. خاتم، خاتم سازی یا خاتم کاری، هنری است که با مثلث‌های کوچک یا چندضلعی‌های منظم خلق می‌شود.

محتویات این بسته:

 • یک عدد شکلات خوری سه در خاتم
 • یک عدد جاقلمی خاتم
 • یک عدد سنگاب (13 سانتی متر)
 • بسته بندی چوبی
بسته شکلات خوری وجاقلمی خاتم و سنگاب (151)

بسته شکلات خوری وجاقلمی خاتم و سنگاب

بسته گلدان نقره قلمزنی، رومیزی پته و جعبه مرمری

در این مجموعه صنایع دستی ایران کنار هم نشسته‌اند و یک مجموعه بی‌نظیر را ساخته‌اند. شما می‌توانید بسته گلدان نقره قلمزنی، رومیزی پته و جعبه مرمری را به عنوان هدیه ایرانی به مهمان‌های خارجی خود هم در نظر بگیرید.

این بسته هم نشینی جذاب صنایع دستی کشورمان در کنار یکدیگر است.

پته دوزی: پته دوزی یک هنر اصیل ایرانی است که نام‌های دیگر آن فطه دوزی و سلسه دوزی می‌باشد. پارچه زمینه پته پارچه‌ای ضخیم و پشمی است که عریض نامیده می‌شود.

هنرمندان پته دوز که معمولا زنان و دختران خانه دار هستند. آنها با کمک سوزن نقش‌های ذهنی را که تلفیقی از پندار‌ها و بینش‌های شخصی خودشان است را به وسیلهٔ کوک‌های نخی رنگی روی زمینه پارچهٔ پشمی ضخیم یا همان عریض می‌دوزند.

همچنین در برخی موارد از نقش‌ها و طرح‌های کهن ایران زمین شامل بته جقه یا درخت زندگی استفاده می‌شود.

محتویات این بسته:

 • یک عدد گلدان نقره قلمزنی
 • یک عدد رومیزی پته گرد
 • یک عدد جعبه مرمر نگارگری
 • بسته بندی چوبی
بسته گلدان نقره قلمزنی، رومیزی پته و جعبه مرمری (199)

بسته گلدان نقره قلمزنی، رومیزی پته و جعبه مرمری

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب

 مجموعه‌ای که هنر ایرانی در آن موج می‌زند. بسته‌ای باشکوه، از ظریف‌ترین تکنیک‌های هنر ایرانی که ترکیبی شگفت ‌انگیز از دوام و زیبایی است.

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب معجونی از اصالت و هنر است. در این بسته یک ظرف آجیل‌خوری، یک بشقاب و یک قندان فیروزه‌کوب وجود دارد.

این بسته‌ ترکیبی یک گذارِ عاشقانه در کوچه‌ باغ‌های نیشابور است، نفس‌کشیدن در هوای معطر زنجان است و چشم ‌گشودن در اصفهانِ زیباست.

ای بسته یک محصول جذاب، کاربردی، زیبا و ایرانی است. یک نیم ‌ست پذیرایی است که عطر ایران کهن را در شمایلی مدرن در مشام شما تداعی خواهد کرد. این بسته می‌تواند انتخابی بسیار جذاب به عنوان هدیه سازمانی و تبلیغاتی در مجموعه شما باشد.

فیروزه‌کوبی از صنایع دستی زیبا و تلفیقی ایرانی است. تلفیقی از مس و سنگ فیروزه. در این صنایع‌دستی چشم‌نواز سنگ‌های فیروزه در اندازه‌های بسیار کوچک به‌صورت منظم و فاصله اندک در کنار هم قرار می‌گیرند و سپس پرداخت می‌شوند.

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل‌خوری فیروزه کوب (9 سانتی متر)
 • یک عدد بشقاب فیروزه کوبی (25سانتی متر)
 • یک عدد قندان فیروزه‌کوب کوچک
 • بسته بندی چوبی
بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب (102)

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه

این هدیه خاص و لاکچری یک بسته ترکیبی فاخر است. اگر قصد دارید هدیه‌ای به مدیران بدهید قطعا به این مجموعه نفیس فکر کنید. حتی اگر به دنبال هدیه‌ای مناسب برای مهمان‌های خارجی خود هستید و یا می‌خواهید تقدیر ویژه‌ای از کسی انجام بدهید، این مجموعه را از دست ندهید.

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه نماینده هنر ایرانی است. گلدان و آجیل خوری ملیله به همراه ترمه ،در یک جعبه چوبی نفیس قرار داده شده است. که می‌تواند هر چشمی را متوجه خود کند.

قطعا فرد هدیه گیرنده بعد از دیدن این مجموعه فوق‌العاده سری به نشان رضایت تکان خواهد داد.

در مورد ملیله‌کاری برای شما توضیح خواهیم داد تا بیشتر با این هنر دست ایرانی آشنا شوید:

ملیله کاری: هنر ملیله حاصل کار با طلا و مس و نقره ای است. که به فرم مفتول های باریک در آمده است و با صرف وقت، دقت زیاد ،تخصص، مهارت و هنرمندی ملیله کار بر خلق آثاری خاص با بهره گیری از نقش و نگارهای سنتی و طرح های اسلیمی با هم پیوند و ارتباط دارند.

ترمه: پارچه ای نفیس که در سراسر دنیا به عنوانِ هنر و نماد ایران و ایرانی، شناخته شده است. این پارچه ی زیبا با طرح ها و رنگ های مختلف و با شکوه، دارای نمادهای بسیاری از ایرانِ باستان می باشد.

از این رو، ترمه از سوغات و هدایای نفیس و گران بهای ایرانی محسوب می شود. بر روی این هنر ایرانیِ زیبا، طرح های متفاوتی از جمله بته جقه، گل شاه عباسی، بته خرقه ای، بته ترمه ای، بته کشمیری، طرح جام و گلزار دیده می شود. اما یکی از معروف ترین طرح هایی که در ترمه به کار برده می شود، بته جقه نام دارد.

محتویات این بسته:

 • دو عدد گلدان ملیله کاری
 • یک عدد آجیل خوری ملیله کاری
 • یک عدد ترمه ابریشم (50 سانتی متر)
 • بسته بندی چوبی
بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه (203)

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه

چه زمانی باید به فکر تهیه هدایای لاکچری باشیم؟

در واقع یک جواب کامل و دقیق برای این سوال وجود ندارد. شما می‌توانید در موقعیت‌های مختلف بر اساس بودجه و علاقمندی خود هدایای گران قیمت برای مخاطب خود تهیه کنید. اما برخی از موقعیت‌های خاص وجود دارد که تهیه هدایای لاکچری در آن‌ها الزامی است. بیایید با دو مثال مهم به بررسی این موقعیت‌ها بپردازیم.

تصور کنید شما صاحب یک شرکت صادراتی هستید. در دوره‌های خاصی ممکن است میزبانی تعدادی از همکاران کلیدی خود در عرصه صادرات و واردات را بر عهده داشته باشید. در چنین موقعیت حساسی بهتر است زمان و بودجه بیشتری برای انتخاب هدیه برای مهمانان خود صرف کنید. برای مثال به جای هدایای کلیشه‌ای بهتر است سراغ هدیه صنایع دستی لوکس ایرانی همانند قلم‌کار بروید.

مثال دیگری که برای یک موقعیت خاص می‌توانیم بزنیم، تهیه هدایای تبلیغاتی برای مشتریان ویژه و دائمی کسب و کار است. به عنوان صاحب یک شرکت خدماتی و یا تولیدی حتما تعدادی مشتری ویژه دارید که در طول سالیان سال به شما و برندتان وفادار بوده‌اند. برای تشکر بابت این وفاداری و همین‌طور معرفی محصول و یا خدمات جدیدتر می‌توانید در مناسبت‌های ویژه‌ای هدایایی برای مشتریان خود تهیه کنید. برای این افراد نیز بهتر است هدایای تاثیرگذار و لاکچری تهیه کنید.

با بررسی این دو مثال حتما خیلی بهتر با مفهوم افراد و موقعیت‌های خاص آشنا شده‌اید. البته موقعیت‌های خاص صرفا به این دو مورد محدود نمی‌شوند. شما می‌توانید براساس نوع کسب و کار خود مثال‌های متعددی را در مورد افراد و موقعیت‌های ویژه بیابید. در ادامه برای خرید گیفت تبلیغاتی بهتر در چنین مواقعی، به بررسی تعدادی از ویژگی‌های کلیدی هر هدیه ویژه و لاکچری خواهیم پرداخت.

هدیه صنایع دستی لوکس ایرانی

هدایای تبلیغاتی لاکچری باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

برخی از ویژگی‌ها در خصوص همه هدایا برای تمامی مناسبت‌ها ضروری و عمومی است. تعداد دیگری از ویژگی‌ها صرفا در تهیه هدایای خاص‌تر معنی پیدا می‌کنند. بیایید اول به بررسی تعدادی از ویژگی‌های عمومی هر هدیه‌ای بپردازیم. اولین ویژگی تناسب هدیه با سلیقه افراد است. فرقی نمی‌کند در فکر تهیه هدیه برای پدر و مادر خود هستید و یا به فکر تهیه هدیه برای روز کارمند کارکنان شرکت خود. در هر صورت این هدایا باید مطابق علاقه افراد باشند.

ممکن است از خود بپرسید که چطور به سلیقه کارمندان شرکت خود می‌توان پی برد؟ در چنین مواقعی انتخاب هدیه بر اساس سلیقه تک تک کارمندان، کار چندان ممکنی به ذهن نمی‌رسد. در نتیجه باید سلیقه گروه کارمندان را در نظر گرفته و بر اساس سلیقه این گروه ویژه نسبت به تهیه هدایا اقدام کنید.

دومین مورد از ویژگی‌های عمومی انواع هدایا توجه به کاربردی بودن هدایا در کنار جنبه‌های دکوراتیو است. پس در نظر داشته باشید در تمامی موقعیت‌ها بهتر است هدایای کاربردی برای مخاطب خود تهیه کنید تا بیشتر و بهتر برند خود را در ذهن آنان ثبت کنید.

و اما می‌رسیم به ویژگی‌های اصلی هدایای لاکچری برای موقعیت‌های ویژه. این ویژگی‌های مهم عبارت‌اند از:

توجه به قیمت هدایا بر اساس بودجه در اختیار

معمولا وقتی لاکچری بودن به چیزی نسبت داده می‌شود، قیمت‌های بسیار بالا در ذهن تداعی می‌شود. اول از همه باید توجه داشته باشید که صرفا قیمت بالا و صررف هزینه‌های زیاد یک هدیه را لاکچری جلو نمی‌کند. 

هدایای ویژه مناسبت‌های خاص از گزینه‌های ارزان قیمت و اقتصادی‌تر تهیه نمی‌شوند. این هدایا بیشتر از حالت متوسط هدایا قیمت دارند. شما می‌توانید انواع مختلفی از این هدایای میان رده و ویژه را در آراهنر بررسی کنید. ما در آراهنر برای این دسته از این هدایا سراغ صنایع دستی لاکچری ایرانی رفته‌ایم. این دسته از هدایا با دربر داشتن روح ایرانی بی شک مورد پسند کلیه افراد در موقعیت‌های خاص واقع خواهند شد.

لاکچری بودن

انتخاب بهترین مناسبت برای تهیه هدایای تبلیغاتی لاکچری و ویژه

در واقع اگر مناسبتی درستی را برای ارائه هدایا انتخاب نکنید، هدیه شما به اندازه کافی تاثیر مثبت بر مخاطب نخواهد داشت. برای مثال اگر در نظر دارید برای مشتریان ویژه خود هدایای ویژه‌ای تهیه کنید باید ابتدا مناسبت‌ ویژه و مناسبی را انتخاب کنید. یکی از مناسبت‌های محبوب پیش رو عید نوروز است. بی شک جشن‌های نوروزی یکی از محبوب‌ترین مناسبت‌ها در نزد همه ما ایرانیان هستند. به خصوص عید نوروز می‌تواند مناسبت‌ترین گزینه برای تهیه هدایای لاکچری باشد.

 در چنین مناسبتی بهتر است سراغ هدایایی لاکچری اما متناسب با حال و هوای هدیه نوروزی بروید. با برقراری تناسب بین هدایا و مناسبت ارائه آن می‌توانید مثبت‌ترین تاثیرات را در ذهن مخاطب ایجاد کرده و برند خود را در ذهن وی ماندگار کنید.

بسته‌بندی و جعبه مناسب و متناسب با هدایای تبلیغاتی لاکچری

حتی اگر خود محصولات هدیه را از میان لاکچری‌ترین و گران‌ترین گزینه‌ها نیز انتخاب کنید، بدون بسته‌بندی مناسب هدیه هیچ تاثیر مثبتی بر مخاطب نخواهد داشت. در واقع اولین تاثیرگذاری بر مخاطب هنگام دریافت هر هدیه در هر مناسبتی، ویژگی‌های ظاهری و بسته‌بندی آن است. اگر بسته‌بندی جذاب و شکیل باشد، بی شک در همان نگاه اول نظر مخاطب را به خود جلب خواهد کرد. در غیر این صورت حتی اگر لاکچری‌ترین هدایا را نیز تهیه کنید، تاثیرگذاری بخصوصی بر مخاطبان نخواهید داشت.

لازم است این ویژگی را در تمامی انواع هدایا رعایت کنید اما اهمیت آن در خصوص افراد و موقعیت‌های خاص بسیار بیشتر می‌شود. در نتیجه پس از تهیه هدایای لاکچری لازم است به فکر جعبه و یا بسته‌بندی لاکچری نیز باشید. با انتخاب هدایا ویژه در آراهنر از انتخاب بسته‌بندی های جداگانه نیز بی نیاز می‌شوید.

بسته‌های لاکچری ما در آراهنر

توجه به تناسب رنگ و طرح‌های هدیه

یکی از مهم‌ترین نکاتی که حین تهیه هدایای ویژه و لاکچری باید در نظر داشته باشید، توجه به تناسب در طرح و رنگ‌های هدیه و بسته‌بندی آن است. در نتیجه صرفا تهیه یک بسته‌بندی نامرتبط با هدیه نمی‌تواند برای موقعیت‌های خاص فکر خوبی باشد. برای اینکه شما به راحتی هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید، ما در آراهنر بسته‌بندی همه هدایا را متناسب با محصولات داخل آن طراحی کرده‌ایم.

در نتیجه بدون دغدغه تناسب بین بسته‌بندی و هدایا می‌توانید گزینه‌های محبوب خود را در آراهنر انتخاب کنید.

انتخاب هدایا از بین گزینه‌های خلاقانه

برای موقعیت‌های خاص باید هدیه‌های همیشگی و کلیشه‌ای را فراموش کنید و سراغ گزینه‌های جدید و بدیع‌تری بروید. شاید یکی از سخت‌ترین مراحل انتخاب هدیه‌ برای چنین موقعیت‌هایی همین موضوع خلاقیت در هدایا باشد. به عبارتی باید گزینه‌هایی را انتخاب و خریداری کنید که مخاطب را ذوق زده کند و برای وی تازگی داشته باشد.

این کار را می‌توانید با مراجعه به قدرت خلاقیت خود و بررسی کالاها و هدایای موجود در بازار انجام دهید و به تنهایی هدیه خلاقانه طراحی کنید. از آنجایی که اکثر مدیران وقت زیادی برای انجام چنین کارهایی ندارند، بهتر است سراغ بسته‌های خلاقانه آماده بروند. برای این منظور ما در آراهنر انواع مختلفی از هدایای جذاب و خلاقانه را برای شما طراحی کرده‌ایم تا بر اساس موقعیت مورد نظر و گروه افراد دریافت کننده هدیه یکی از بهترین موارد را برای خود انتخاب کنید.

برای مثال یکی از پرفروش‌ترین هدایای آراهنر، بسته‌های پذیرایی و سلامتی بخش هستند. این بسته‌ها علاوه بر اینکه عنصر خلاقیت را رد خود دارند، بسیار کاربردی نیز هستند. از جمله این هدایا می‌توان به بسته زریر، کافا و مهنا اشاره کرد. در این بسته‌ها انواع مختلفی از دمنوش‌هاس سلامتی بخش و مفید قرار گرفته‌اند. علاوه بر این موارد مصرف لوازم پذیرایی از جمله استکان و نعلبکی نیز در این بسته‌ها موجود است.

البته توجه داشته باشید این بسته‌ها از جمله هدایای میان‌رده محسوب می‌شوند. اگر می‌خواهید تم هدایا را کمی لاکچری‌تر کنید، باید سراغ بسته‌های ترکیبی از صنایع دستی فاخر ایرانی بروید. چنین ست‌های ترکیبی علاوه بر خلاقانه بودن برای انواع سلیقه‌ها نیز مناسب هستند.

انتخاب هدایای پولی به عنوان هدایای تبلیغاتی لاکچری! درست یا اشتباه؟

وقتی در مورد هدایای لاکچری برای موقعیت‌های خاص و افراد ویژه صحبت می‌کنیم، معمولا ذهن همه ما به سمت هدایای پولی همانند کارت‌های هدیه با مبالغ بالا و یا سکه‌های طلا و چنین مواردی می‌رود. به هیچ عنوان در موقعیت‌های رسمی نباید سراغ چنین هدایایی بروید. این هدایا علاوه بر اینکه جذابیت و خلاقیت چندانی ندارند، ممکن است باعث ایجاد سو ظن نیز شوند. در نتیجه در محیط‌های کاری و حرفه‌ای اصلا از این هدایا استفاده نکنید هر چند به نظر بسیار لاکچری نیز برسند.

برای موقعیت‌های غیررسمی‌تر همانند تهیه هدیه تولد برای خواهر و برادر خود می‌توانید از چنین هدایایی استفاده کنید. اما در هر صورت این هدایا به اندازه بسته‌های هدیه‌ خلاقانه جذاب نخواهند بود. در خصوص مواقع غیر رسمی تصمیم‌گیری در خصوص چنین هدایایی کاملا بر عهده شما و سلیقه طرف مقابل است اما برای موقعیت‌های خاص رسمی این هدایا به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شوند.

هدایای لاکچری برای جنسیت ها و گروه‌های سنی مختلف!

مورد دیگری که هنگام تهیه هدایای لاکچری باید توجه کنید، جنسیت، گروه سنی و حتی گروه شغلی مخاطبان است. برای مثال هدایای مناسب برای بانوان و آقایان و کودکان در گروه‌های مختلف با مشاغل و علایق مختلف، متفاوت است. البته برخی از هدایا بدون توجه به جنسیت و گروه سنی برای تمامی افراد مناسب و لاکچری محسوب می‌شوند.

اما این هدایا چه مواردی را شامل می‌شوند؟ چه هدایایی را می‌توان در موقعیت‌های خاص برای بانوان و آقایان تهیه کرد؟ چه هدایای برای هر دو این جنسیت‌ها جذابیت بالایی دارند و لاکچری محسوب می‌شوند؟ پاسخ این سوال نزد آراهنر فاخر ایرانی است و بس! بله، منظورمان هدایای جذاب و خاص از صنایع دستی ایرانی هستند.

چنین هدایایی در تمامی موقعیت‌ها برای همه افراد مناسب هستند. البته برای اینکه این هدایا حال و هوای لاکچری‌تری داشته باشند، بهتر است از بسته‌های ترکیبی صنایع دستی استفاده کنید. به بسته‌ها اصطلاحا پک‌های هدیه نیز گفته می‌شود. شما می‌توانید دو یا سه و یا تعداد بیشتری از هدایا صنایع دستی را در بسته‌های ویژه سفارش دهید. این بسته‌های ترکیبی انواع مختلفی از هنرهای اصیل ایرانی اعم از میناکاری، فیروزکوبی، ملیله‌کاری، مسگری و … را در بر می‌گیرند که بی شک موردپسند همه افراد واقع خواهند شد.

تعداد زیادی از بسته‌های ترکیبی ویژه در آراهنر قابل مشاهده هستند. با بررسی این بسته‌های متنوع مسلما بهترین هدایای تبلیغاتی برای موقعیت خاص مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. فقط کافی است سلیقه مخاطب خود را حدس بزنید و هدیه را بر این اساس از میان صنایع دستی متنوع ایرانی انتخاب کنید.

 در مقاله هدایای تبلیغاتی چیست بیشتر درباره این حوزه بخوانید.

بسته‌های ترکیبی انواع مختلفی از هنرهای اصیل ایرانی

سخن پایانی!

اول از همه باید بدانید که انتخاب هدیه‌های لاکچری برای افراد و موقعیت‌های خاص برای همه سخت و چالش‌ برانگیز است. پس لازم است با دقت و آرامش بیشتر برای انتخاب این هدایا اقدام کنید. در راه انتخاب این هدایا آراهنر با پیشنهادات جذاب و بسیار خلاقانه در کنار شما است. کافی است به لیست محصولات واقع شده در وبسایت ما مراجعه کنید. حتی با بررسی اجمالی محصولات حتما ایده‌هایی در خصوص تهیه هدایای لاکچری به ذهن شما خواهد رسید.

پس از مشورت با سایر اعضای سازمان و شرکت خود، انتخاب هدیه مورد نظر را قطعی کنید و با ما تماس بگیرید. هدایای شما بر اساس تصاویر موجود در سایت و باکیفیت بالا برای شما طراحی و آماده خواهند شد. یک خبر خوب دیگر برای شما داریم! در آراهنر می‌توانید نام و برند اختصاصی شرکت خود را نیز روی بسته‌بندی هدایا ثبت کنید. کافی است در حین ثبت سفارش ما را در این خصوص مطلع کنید.

به همین راحتی می‌توانید لاکچری‌ترین هدایا را برای افراد خاص و مناسبت‌های ویژه انتخاب کنید!

author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *