دسته‌بندی نشده

هدایای مدیریتی خاص راهی برای حفظ نیروهای ارزشمند سازمان

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس میناکاری سینی چایی

حفظ استعدادهای برتر امروزه یکی از بزرگترین چالش‌های مشاغل است. به تیم رهبری خود هدایای مدیریتی خاص بدهید تا انگیزه آنها را حفظ کند. و روابط خود را تقویت کرده تا خاطرات ماندگاری را ایجاد کنید. که برای آنها عزیز خواهد بود و به سود کسب و کار شما خواهد بود.

مدیران برخی از بزرگترین مسئولیتها را در شرکت شما دارند. آنها ساعت‌ها کار می‌کنند، تیم‌های مهم را مدیریت می‌کنند و مشارکت‌هایی دارند که مستقیماً بر کسب و کار شما تأثیر می‌گذارد. با ارائه هدایای مدیریتی خاص به آنها که نشان دهنده اهمیت واقعی آنها نزد شما است، می‌توانید جایگاه حیاتی آنها را در کسب و کار خود به آنها یادآوری کنید. از سالگردهای مهم تا دستیابی به موفقیت های بزرگ، دلایل بی‌شماری برای دادن یک هدیه مدیریتی وجود دارد.

هدایای مدیریتی خاص برای هر رویداد

تیم اجرایی شما مایه حیات سازمان شما است. آنها با ذینفعان اصلی ملاقات می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا چشم انداز شرکت شما را شکل دهند و به کار گیرند. بهبود احساسات در سطح کسب و کار شما فقط در مدیران تأثیر مثبت ندارد. خوشحالی ناشی از دریافت هدیه برای هر عضو تیمی که آنها مدیریت می‌کنند یا با آنها کار می‌کنند موثر است.

مهم است که اطمینان حاصل کنید هدیه دادن مداوم برای مدیران در برنامه خود گنجانده‌اید. جدی گرفتن کارمندان باعث می‌شود که آنها احساس ارزشمندی کنند و این مستقیماً بر تلاشی که برای کارشان انجام می‌دهند تأثیر می‌گذارد. با دریافت تأیید از دیگران در محل کار، مدیران انگیزه بیشتری برای ادامه اهداف کلی کسب و کار می‌گیرند. هدایای مدیریتی خاص مزایای زیادی را برای مجری، رئیس آنها و کسانی که با آنها کار می کنند ایجاد می کند.

اگرچه می‌توانید مدیران را در جلسات تیم برای جوایز کارمند ماه یا در جشن‌های شرکت برای جوایز سالانه تشویق کنید. در اینجا برخی دیگر از ایده‌ها برای دادن هدایای مدیریتی خاص آورده شده است.

در چه رویدادهایی هدیه بدهیم؟

* وقتی هیئت مدیره روی کار می‌آید. آمدن به کار شما در سطح اجرایی با دقت و تفکر از طرف مجری انجام می‌شود. تصمیم گیری برای کار با شما موضوعی است که باید مورد احترام شما قرار گیرد. هدیه استقبال به آنها احساس خوبی می‌دهد و اعتماد به نفس بیشتری به انجام برای شرکت شما به آنها تقدیم می‌کند.

*هنگامی که مقام اجرایی ارتقا می‌یابد. ارتقا یک فرد به سطح اجرایی یا اعطای سمت جدید به یک مدیر اجرایی دلیل تجلیل از این مقام است. این نشان می دهد فرد حرفه ای به کسب و کار شما وفادار است و مشتاقانه مسئولیت‌های جدید را بر عهده می‌گیرد. انتقال را با یک هدیه مدیریتی خاص گرامی دارید.

فقط به شاخص‌های عمکلرد توجه نکنید

*وقتی مدیر اجرایی بالاتر و فراتر می‌رود. شاید عضو تیم به طور منظم هر ماه شاخص‌های کلیدی عملکرد خود را برآورده کند، اما زمانی که آنها از این شاخص‌های عملکرد بسیار بیشتر شوند، این فرصتی مناسب برای تشخیص کار عالی آنها به صورت عمومی است. جوایز مبتنی بر عملکرد همچنین باعث الهام بخشیدن به سایر اعضای کارکنان شما برای برتری نیز می شود.

*هنگامی که مجری یک سالگرد را جشن می گیرد. دادن هدیه برای سالگردهای کار لازم نیست محدود به یک سالانه باشد. با اهدا هدایای مدیریتی خاص در سالگردها، می‌توانید در تاریخی که آنها سهم قابل توجهی در شرکت دارند، از قبیل جذب مشتری برجسته، خلاقیت به خرج دهید. آنها تعجب خواهند کرد که شما کار سخت آنها را به یاد آورده‌اید و از آنها قدردانی می‌کنید.

* به مناسبت‌های مهم و شخصی مدیران خود اهمیت بدهید. اینکه یکی از مدیران شما بداند که مثلا شما تاریخ تولد فرزند او را به یاد دارید برایش بسیار مهم است. اینکار با داشتن یک تقویم مهم از مناسبت‌های شخصی کارکنانتان ممکن می‌شود. با اینکار شما به مدیر خود می‌فهمانید که همه شما عضو یک خانواده هستید.

جایگزینی یک کارمند می تواند با هزینه بسیار زیادی همراه باشد. با هدایای مدیریتی خاص که از صمیم قلب اهدا می شود، روی شاد نگه داشتن و بهره وری آنها کار کنید.

احتمالاً موارد زیادی وجود دارد که شما هم اکنون می‌توانید به آنها فکر کنید که برای دادن یک هدیه به یک عضو اجرایی تیم شما بسیار مناسب است.

آرا هنر و هدایای مدیریتی خاص

مجموعه آرا هنر با داشتن تخصص در حوزه طراحی هدایای مدیریتی خاص، با بیش از 500 شرکت در ایران همکاری مستمر دارد. این همکاری باعث شده تا بتواند به درخواست همراهان خود در مناسبت‌های مختلف هدایای تبلیغاتی و مدیریتی طراحی و تولید کند.

از این حیث آرا برای تولید هدایای مدیریتی دارای شاخصه‌های منحصر به فردی است که در طی سالیان همکاری با شرکت‌های مختلف به دست آورده است.

در تولید و طراحی هدایای مدیریتی یکی از مهمترین عوامل این است که از دادن هدیه تکراری جدا پرهیز کنید. تا این حد که اگر فکر می‌کنید هدیه شما ممکن است در نظر آن مدیر تکراری باشد از آن صرف نظر کنید. در این صورت لااقل پول خود را دور نینداخته‌اید.

همانطور که می‌دانید مدیران در معرض دریافت هدایای گوناگون هستند. و زمانی که یک هدیه تکراری دریافت می‌کنند آن را به دیگران می‌دهند. اینجاست که تاثیر مدنظر شما از دادن هدیه به آن مدیر ایجاد نخواهد شد. فرض کنید که هدیه‌ای که شما آماده کرده‌اید به دست راننده مدیر برسد. چه می‌شود؟ آیا هدیه دادن شما به عنوان یک فعالیت بازاریابی کارکرد خواهد داشت؟ قطعا پاسخ به این سوال منفی است.

استراتژی‌های خرید هدایای مدیریتی

نکته مهمتر در حوزه هدایای مدیریتی این است که فرد دریافت کننده، بفهمد که شما برای خرید هدیه او وقت گذاشته‌اید و هدیه‌ای خاص تدارک دیده‌اید. برای این منظور همانطور که قبلا هم گفته‌ایم شما دو استراتژی دارید. یک اینکه بر اساس سلیقه هدیه دهنده هدیه را انتخاب کنید. در این صورت آن فرد با توجه به شناختی که از شما دارد همیشه به یاد شما خواهد بود.

دوم اینکه بر اساس سلیقه هدیه گیرنده خرید کنید. در این صورت هدیه گیرنده متوجه خواهد شد که شما برای او اهمیت ویژه ای قائل بوده‌اید و یک هدیه سرسری برای او تهیه نکرده‌اید.

توصیه می‌کنم با بررسی دقیق هدایای تولید شده از سوی آرا هنر و همچنین پیگیری محصولات جدید این سازمان در جریان هدایای مدیریتی خاص ما باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *