آراهنر فاخر ایرانی

بهترین ایده‌ها برای انتخاب مناسب هدیه شب یلدا

بسته های تبلیغاتی مدیریتی شیک جا شمعی اناری

یلدا بلندترین شب سال است که در کنار نوروز یکی از مهم‌ترین روزها و مناسبتها در تقویم ایرانی است همچنان توسط ایرانی‌ها گرامی داشته‌می‌شود و پایان این تاریکی طولانی بهانه‌ای برای گردهمایی خانواده و جشن و شادی است. این روز کهن آداب و رسوم خاصی دارد که بخش عظیم از هویت و ماندگاری شب یلدا در بین ایرانیان نیز مدیون همین رسم قدیمی است. این رسوم از دیرباز توسط ایرانیان اجرا و رعایت می‌شده و از قضا از مهمترین بخش جذابیت‌ها وزیبایی های یلدا نیز همین رسوم است. از جمله این رسوم شب نشینی، حافظ‌ خوانی، پذیرایی با تنقلات خاص و دادن هدیه یلدا است. در این مقاله قصد داریم ایده‌هایی برای انتخاب مناسب هدیه شب یلدا به شما ارایه دهیم تا شب یلدای امسال را زیباتر و پرشورتر از همیشه جشن بگیرید.

مناسبتهای مختلفی مانند نوروز و شب یلدا بهانه مناسبی برای هدیه دادن و هدیه گرفتن هستند. در واقع با تقدیم هدیه به آشنایان و همکاران به آنها اعلام می‌دارید که ارزش و اهمیت آنها فراتر از چارچوب های معمول است و رضایت و خشنودی آنها برای شما اهمیت دارد. همچنین در نظر داشته باشید که هدیه‌ای که به مناسبت‌های مختلف مانند شب یلدا داده شود همواره جلوه خاصی در چشمان مخاطبانتان دارد و شانس اینکه نام و برند شما در ذهن او ثبت شود بیش از گذشته تقویت می‌شود.

مهمترین نمونه‌ی ایده‌ها برای انتخاب هدیه شب یلدا

برای انتخاب هدیه یلدا باید در نظر بگیرید هدیه‌تان بهتر است رنگ و نمادی از این مناسبتها به همراه داشته باشد رنگهای با محوریت قرمز و حتی سبز و نمادهایی مثل انار، هندوانه، فال حافظ و شاهنامه به خاص سازی هدیه‌تان متناسب با شب یلدا کمک شایانی می‌کند. همچنین همخوانی هدیه‌تان با فرهنگ و آداب و سوم ایرانی بر تاثیرگذاری و جذابیت هدیه تان تاثیری شگرف برجای می‌گذارد. با توجه به گستردگی و توع هدای جدا کردن چند قالب هدیه برای انتخاب کار آسانی نیست اما در این مقاله می‌کوشیم این نوع هدایا را در چند قالب‌بندی عمده‌تر دسته‌بندی کنیم. هدایایی که برای این شب انتخاب میکنید میتوانید در قالب‌های زیر باشد:

هدایای خوراکی

شب یلداست و خوردنی هایش! میوه‌هایی مثل انار و هندوانه و انواع آجیل و تنقلات مختلف مثل بادام، پسته، فندق، نخود و غیره جز جدایی ناپذیر شب یلدا هستند. بدیهی است که هدایای با این محوریت اگر در بسته بندی و قالبی جذاب به مخاطبانتان هدیه شود باعث خوشحالی و رضایت او خواهد شد و شما را مدتها با این نوع هدیه خوشمزه و خلاقانه به یاد خواهد آورد.

دیوان حافظ و شاهنامه

شب یلدا بهانه مناسبی است تا دو تا از گران‌بهاترین کتاب‌های عرصه فرهنگ و ادب فارسی را به نزدیکان و آشنایان خود هدیه دهیم تا نه تنها به ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی عمیق‌تر با ادب و فرهنگ اصیل و ممتاز ایرانی شویم همچنین با کاربرد و استفاده از آنها در مراسم شب یلدا شبی به یاد ماندنی برای خود و آشنایانمان خلق کنیم. همراهی این آثار گران‌بها با یک یا چند محصول با نمادها و رنگ‌های یلدایی این نوع هدایا را به یک هدیه شب یلدای بی‌نظیر تبدیل کند.

هدایای تزیینی و دکوری

هدایای مثل جا‌شمعی، کوزه‌های سفالی، سفره‌های قلمکار و ترمه وسایر محصولات ازین دست اگر با رنگ و نمادی از شب یلدا همراه باشند به هدیه‌ای ایده‌آل برای تقدیم به نزدیکان بدل می‌شود. و زیبایی چشم‌نواز دائمی به منازل و محل کار همکاران و نزدیکانتان هدیه می‌کند. تصور کنید هدیه‌ای که در این شب قصد تقدیم آن را دارید متناسب با تم یلدا و به رنگ‌های قرمز و یا سبز باشد تصور کنید چه پیشکش خاصی برای مخاطبتان خواهد بود. نکته‌ای که باید در نظر داشت اینست که این دست از هدایا را حتما با طراحی اصیل ایرانی و با نمادها و رنگ‌های شب یلدا تهیه کنید تا هدیه یلدایتان را جلوه‌ی بهتری پیدا کند.

هدیه شب یلدا آرا

شرکت آرا؛ هنر فاخر ایرانی، با شعار کالای ایرانی هدیه دهیم، همواره توجه ویژه فرهنگ اصیل ایرانی، اعیاد و مناسبتها داشته است و با تیمی متخصص در زمینه ایده‌پردازی و بسته‌بندی خلاقانه هدایا تلاش داشته تا هدایایی زیبا و چشم نواز با محوریت فرهنگ و هنر اصیل ایرانی تولید کند. هدایایی که به دید هر مخاطبی دلپذیر و چشم نواز است و لبخند رضایت بر لبان تک‌تک آنها به ارمغان خواهد آورد. مجموعه‌ی ما با استفاده از شناخت و تجربیات عمیقی که در طول این سالیان از علایق و سلایق گوناگون مخاطبین به دست آورده با تلفیق بهترین ایده ها در زمینه هدیه شب یلدا بسته‌ها وپکیج‌های بسیار زیبایی برای هدیه به انواع مخاطبین تولید کرده است که نمونه هایی ازین هدایا را می‌توانید در وبسایت ما مشاهده کنید.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر خبرنامه