آراهنر فاخر ایرانی

  • خانه
  • تبلیغات
  • هدیه صنایع دستی ، پیشنهادی عالی برای هدیه تبلیغاتی و سازمانی

دسته‌بندی :

هدیه صنایع دستی ، پیشنهادی عالی برای هدیه تبلیغاتی و سازمانی

بسته های تبلیغاتی مدیریتی شیک قلم کاری

در نوشتارهای قبلی درباره‌ی هدیه تبلیغاتی و سازمان به وفور سخن گفته‌ایم. در این مقاله قصد داریم نوع جدیدی از این هدایای تبلیغاتی و سازمانی را، که با نام هدیه صنایع دستی شناخته می‌شوند معرفی کنیم.

صنایع دستی

صنایع بر گرفته شده از صنع به معنی ساختن می‌باشد. صنایع دستی در واقع محصولاتی هستند که بدون دخالت ماشین و به وسیله دست ساخته شده باشند.

در گذشته‌های دور انسان نیاز به داشتن برخی وسایل برای ایجاد سهولت در زندگی خود داشته است. برای مثال ظرف برای پختن غذا، شمشیر برای جنگ و نیزه برای شکار. از طرفی به علت نبود تکنولوژی‌های لازم، مجبور به ساخت آن وسایل با دست بوده است.

رفته رفته نیازهای بشر بیشتر شد و تنوع محصولاتی که او احتاج داشت افزایش پیدا کرد. حصیر برای نشستن، کوزه برای نگهداری آب و چرم و پوست برای لباس. همچنین مواد اولیه او نیز تنوع پیدا کرد و ابزارهای اولیه‌اش برای برای ساخت محصولات جدید بیشتر شد.

گذر ایام موجب شد تنوع صنایع بسیار زیاد شده و علاوه بر کاربرد اصلی آن، زیبایی نیز به فاکتوری مهم، در طراحی آن تبدیل شده است. از این رو بشر مجبور به ایده پردازی و خلاقیت، یا به بیان دیگر، استفاده از هنر در تولید آن‌ها شد.

هدایای تبلیغاتی اداری خلاقانه بسته زریر 83390
بسته زریر۳

این هنر ورزی تا آن جا ادامه پیدا کرد که امروزه اقسام مختلف صنایع دستی در سر تا سر ایران یافت می‌شود. محصولاتی که از زیبایی چشم گیری برخوردارند. در واقع زینت و زیبایی به کاربرد اصلی این این محصولات بدل شده است.

تقریباً غیر ممکن است که شما وارد خانه‌ای شوید و با یکی از انواع صنایع دستی مواجه نشوید. کالاهایی که به عنوان یک اثر هنری در خانه‌ها مورد استفاده قرار میگیرند. این نشان دهنده اهمیت و جایگاه صنایع دستی در بین مردم ایران است. همانطور که گفتیم، ساخت این محصولات به ذوق هنری نیاز دارد. از این رو جلوه‌ای که ین محصولات پیدا می‌کنند زبان‌زد است. همین باعث می‌شوددر خانه‌های ایرانی از صنایع دستی به عنوان کالای دکوری استفاده شود.

هدیه صنایع دستی

درباره‌ی ضرورت استفاده از هدایای تبلیغاتی صحبت کرده‌ایم. اما چیزی که امروزه نسبتا اهمیت زیادی پیدا کرده، استفاده از هدیه صنایع دستی است. هدیه صنایع دستی در واقع محصولی است که می‌تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی و سازمانی استفاده شود. اما به دلیل استفاده از محصولاتی که هنر دست مردمان ایران است، به هدیه صنایع دستی معروف شده است.

هدایای تبلیغاتی اداری خلاقانه بسته شب چراغ 2084

ویژگی اصلی صنایع دستی زیبایی چشم گیر آن است. محصولاتی که برگرفته شده از فرهنگ و هنر ایرانی است و با ذوق و سلیقه استادکاران به وجود آمده است. از طرفی تنوع بسیار زیاد محصولات صنایع دستی موجب می‌شود هدیه صنایع دستی به دل هر مخاطبی بنشیند. از طرفی این محصولات چون ساخته دست هستند و به صورت انبوه تولید نشده‌اند دارای ارزش منحصر به فردی هستند.

یکی از مهمترین فاکتورهای یک هدیه سازمانی زیبایی آن است. فاکتور دیگر کاربرد محصولی که ارائه می‌شود. چرا که اگر آن محصول کاربردی نباشد مورد استفاده مخاطب قرار نخواهد گرفت. این دو نیاز دقیقاً با استفاده از هدیه صنایع دستی برآورده می‌شود.

آرا، ارائه دهنده هدایای صنایع دستی

مجموعه آرا سال ها است که در زمینه تهیه و تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت کرده و همچنین در تولید آن‌ها از صنایع دستی ایران بهره برده است. این محصولات زیبا و چشم نواز در بسته بندی‌هایی که متناسب با نوع محصول است به مخاطبان ارائه می‌شود.

ما به نگاه به فرهنگ غنی و هنر فاخر ایرانی، پا در مسیر تهیه و تولید اقسام مختلف هدیه صنایع دستی نهاده‌ایم. از طرفی امید داریم تا با این مشی بتوانیم گامی کوچک در مسیر اعتلای فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی برداشته باشیم. همچنین امیدواریم با این کار توانسته باشیم مسیر جدیدی را برای آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی و هنر فاخر ایرانی ایجاد کنیم.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.