تبلیغات

هدایای نوروزی راهنمای خرید برای سازمان ها و شرکت ها

چند-نکته-و-پیشنهاد-مهم-در-مورد-هدیه-نوروزی-کاور

امکان ندارد شما در ایران زندگی کنید و نوروز برایتان خالی از لطف و اهمیت باشد. حتی اقلیت‌های دینی که جشن‌هایی نظیر میلاد مسیح و سال نوی میلادی دارند نیز توجه ویژه‌ای به نوروز دارند. این جشن باستانی که نماد شروع سال نو می‌باشد، برای ما یاد آوری شیرینی سفره هفت سین، هدیه نوروزی و دید و بازدید است. در این مقاله قصد داریم تا اندکی پیرامون نوروز سخن گفته و سپس درباره هدیه تبلیغاتی و سازمانی مخصوص نوروز صحبت می‌کنیم.

هر سال با آمدن فصل بهار و هوای دل‌انگیز بهاری، نوشدن سال و جشن ملی ما ایرانیان، نوروز نیز از راه می‌رسد. جشن نورزو هم مثل همه جشن‌ها آداب و رسوم خاص خود را دارد، از خانه تکانی گرفته تا خرید میوه و شیرینی و چیدن سفره هفت سین.

یکی دیگر از مهم‌ترین و شیرین ترین رسوم نوروز از کودکی تا بزرگسالی نیز هدیه‌دادن یا همان عیدی دادن است. این رسم علاوه بر اینکه در خانه و در میان اعضای خانواده رعایت می‌شود بهتری است در میان خانواده دوم یعنی محل کار افراد نیز وجود داشته باشد. عیدی و هدیه دادن به کارمندان یکی از روش‌های قدردانی از زحمات و تلاش‌های یک ساله آنان است.

خب! اما چه هدیه‌ای می‌تواند برای این منظور مناسب باشد؟ این بسته‌های هدیه بهتر است چه چیزهایی را شامل شوند؟ از کجا باید این هدایای سازمانی را تهیه کنیم؟ این مطلب دقیقا برای پاسخ دادن به این پرسش‌ها و ارائه نکات مهم و پیشنهادات در مورد هدیه نوروزی است.

با ما همراه باشید …

 • مجموعه آرا و تهیه پک‌ عید نوروز
 • نوروز، جشن کهن ایرانی
 • چرا از هدایای تبلیغاتی نوروزی استفاده می‌کنیم؟
 • هدایای تبلیغاتی نوروزی باید شامل چه چیزهایی باشد؟
 • بهترین هدایای نوروزی برای بانوان
 • هدایای نوروزی مخصوص آقایان
 • کادوهای نوروزی برای کارمندان
 • مشتریان بالقوه و هدایای نوروزی
 • بهترین زمان تهیه هدیه‌های نوروزی

مجموعه آرا و تهیه پک‌ عید نوروز

آرا ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین هدایای سازمانی و تبلیغاتی است. یکی از اهداف ما تولید و ارائه هدیه نوروزی مناسب برای سازمان‌ها و مجموعه‌ها است. ما در این راه از صنایع دستی زیبا و فاخر ایرانی بهره می‌بریم تا بتوانیم گامی کوچک در نشان دادن جلوه‌های بینظیر فرهنگ و هنر ایرانی برداشته باشیم. از طرفی با بسته بندی زیبا و متفاوت سعی داریم جلوه هدیه نوروزی شما را بیفزاییم. امیدواریم تا این محصولات زیبا که با سعی و تلاش و ایده پردازی تهیه شده مورد قبول شما واقع شود.

در ادامه به چند نمونه از بهترین هدایای تبلیغاتی نوروزی آرا هنر اشاره می‌کنیم:

هفتان 2 (بسته هفت سین مسی)

هفتان 2 (بسته هفت سین مسی)

سفره هفت سین مهمترین نماد نوروز است و بسته “هفتان2 ” این نماد را به زیباترین و هنرمندانه‌ترین شکل در اختیار شما قرار می‌دهد. در این بسته از شش ظرف مسی کوچک بهره برده‌ایم تا سینهای هفت سین شما داخل آنها قرار گیرند و زینت سفره
نوروزی شما باشند. همچنین یک سفره هفت سین با طرح اختصاصی برای این بسته در نظر گرفته شده است. در کنار این محصولات، یک جلد قرآن کریم و یا یک جلد دیوان حافظ به انتخاب شما در بسته قرار خواهد گرفت.
هفتان 2 ترکیبی از دو هنر مسگری و قلمکاری است که شهر تولیدکننده مس آن، زنجان و شهر تولیدکننده سفره‌های‌قلمکاری آن اصفهان است.

چیستا (بسته‌ای برای مطالعه)

چیستا (بسته‌ای برای مطالعه)

چیستا یک پیشنهاد خوب برای کسانی است که به هدیه فرهنگی و به ویژه کتاب علاقه مند هستند.مشتریان آرا می توانند به صورت انتخابی محتویات هدیه خود را برگزینند و از بین گزینه های مطرح شده، چهار محصول را داخل بسته چیستا قرار دهند. چیستا در اوستا به معنای علم، دانش، فرزانگی و معرفت و از ریشه چیت به معنی اندیشیدن است. این بسته گزینه مناسبی برای هدیه نوروزی است به ویژه که در ایام تعطیلات نوروزی فرصت مطالعه، بیشتر از قبل برای همه فراهم است. با انتخاب چیستا می توانید کتابهای مطرح و مهم حوزه کاری خود را نیز به همکاران و یا مشتریان خود هدیه دهید.

هفتان ۳ (بسته هفت سین سرامیکی)

بسته هفت سین سرامیکی

 

یکی از سنتهای مشترک بین همه ایرانیان، پهن کردن سفره هفت سین در لحظه تحویل سال است. ما برای شما در این بسته وسایل یک سفره هفت سین کامل را آماده کرده ایم. در این بسته یک ظرف سرامیکی با هفت فضا برای سین های سفره شما آماده شده که محصول لالجین همدان است. همچنین یک سفره با طرح اختصاصی به همراه شش شیشه حاوی سماق، سرکه، سکه، سنجد، سپند، گندم (برای سبزه عید) در این بسته گنجانده شده است. سین هفتم این بسته، سیب است که به دلیل اینکه در فرآینده تولید و انتقال محصول به دست مشتریان دچار خرابی نشود، تهیه آن را به عهده گیرنده هدیه گذاشته‌ایم. این بسته زیبایی بخش زیباترین لحظات شما در ساعت تحویل سال خواهد بود.

ایدونه (بسته عیدی)

ایدونه (بسته عیدی)

هدیه نوروز باید رنگ و بوی عید داشته باشد برای همین هم ما بسته ایدونه را برای شما آماده کرده ایم. بسته ای متنوع که برای همه اعضای خانواده جذاب و کاربردی است. در این بسته بذر گندم و ماش در کوزه سفالی چهارقفلی قرار داده شده تا بساط سبزه عید را برای شما فراهم کند. یک بسته آبنبات به نماد شیرینی های نوروزی در یک چنته مخمل زیبا وجود دارد که به ویژه برای بچه ها بسیار جذاب است و همچنین یک بردگیم که عامل سرگرمی جمع خانواده در تعطیلات نوروزی است. در این بسته همچنین یک تخم مرغ سفالی به همراه رنگ انگشتی گنجانده شده تا به رسم قدیمی ها سفره هفت سین شما را تزئین کند. ایدونه یک سورپرایز هم برای شما دارد؛ یک شیشه حاوی قاصدک برای شنیدن و برآورده کردن آرزوهای شما. البته که برای عملی شدن این آرزوها ما یک دفتر برنامه ریزی هم در بسته قرار داده ایم تا برنامه های خود برای تحقق آرزوهایتان را در آن بنویسید. محتویات این بسته آنقدر متنوع است که می تواند برای همه سلیقه ها جذاب باشد.

کافا 3 (بسته قهوه اسپرسو، فنجان و نعلبکی)

کافا 3 (بسته قهوه اسپرسو، فنجان و نعلبکی)

فرهنگ قهوه خوری در ایران آنقدر عمیق است که حتی چای خانه ها را هم قهوه خانه می نامیم. یکی از دالیل رواج این فرهنگ هم تاثیرات مثبت قهوه بر میزان هوشیاری و رفع خستگی است.ما در بسته کافای 3 سعی کرده ایم بساط یک قهوه اسپرسو را با دوستان و یا خانواده برای شما فراهم کنیم. در این بسته یک عدد دستگاه قهوه جوش اسپرسو به همراه دو ظرف فلزی حاوی پودرقهوه و شکلات با طرح لوگوی سازمان شما و چهار عدد فنجان و نعلبکی سرامیکی دست ساز گنجانده شده است. قهوه ساز موجود در این بسته مخصوص طبخ قهوه اسپرسو است که برای نخستین بار در تورین ایتالیا در اوایل قرن بیستم ابداع شد.

بهامد (بسته پذیرایی عید)

بهامد (بسته پذیرایی عید)

بهامد در لغت به معنای بهترین بهار و بهترین پیشامد است. یکی از بهترین اتفاق‌های همراه آمدن بهار، دید و بازدیدهای عید است. بر همین اساس ما در این بسته بساط پذیرایی دید و بازدیدهای نوروزی را به شما هدیه می‌دهیم. یک رومیزی ترمه و یک ظرف شیرینی خوری مسی به همراه یک بسته شیرینی مربایی و یک بسته پشمک یزدی به همراه یک کوزه حاوی بذر گندم پیشنهادهای ما برای رنگین کردن سفره‌های عید شما است. جعبه چوبی بهامد، جعبه جذاب و ویژه‌ای است که حتما در خانه‌های شما برای موارد زیادی استفاده خواهد داشت.

این بسته جزو هدایای مناسب برای سالمندان و بزرگان فامیل است که شما می‌توانید برای هدیه نوروزی تهیه کنید

بسته آجیل خوری مسی، پسته، بادام و فندوق

بسته آجیل خوری مسی، قاشق مسی، پسته، بادام و فندوق

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل خوری مسی
 • یک عدد قاشق مسی
 • سه عدد بطری شیشه‌ای حاوی پسته، بادام و فندوق
 • جعبه چوبی با روکش گالینگور
بسته تنگ و آجیل خوری مس و پرداز و ترمه ابریشم

بسته تنگ و آجیل خوری مس و پرداز و ترمه ابریشم

این بسته شامل:

 • دو عدد تنگ صراحي مس و پرداز (25 سانتی متر)
 • یک عدد آجيل خوري مس و پرداز (13 سانتی متر)
 • یک عدد ترمه ابريشم (50 سانتی متر)
 • بسته بندی چوبی
بسته گرد سوز و کاسه مینا روی سفال، پارچه قلمکار

بسته گرد سوز و کاسه مینا روی سفال، پارچه قلمکار

این بسته شامل:

 • یک عدد گردسوز مینا روی سفال کوچک
 • دو عدد کاسه مینا روی سفال (20 سانتی متر)
 • یک عدد پارچه قلمکار معمولی (50*50 سانتی متر)
 • بسته بندی مقوایی

هفتان پرفروش‌ترین هدیه نوروزی

هفتان در پی درخواست مشتریان آرا هنر نسبت به طراحی یک بسته ویژه سفره هفت سین تولید شد. برای تولید بسته‌ای مرتبط با سفره هفت سین، محصولات متعددی مورد بررسی قرار گرفتند. محصولات مسی، حصیری، میناکاری و حتی فیروزه کوبی. اما در این بین تیم تولید محصول آرا هنر، بنا به دلایلی ظروف مسی را انتخاب کرد. دلیل این موضوع هم تا حدود زیادی قابل درک بود. برآورد اولیه تیم فروش و بازاریابی این بود که این محصول مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت. بنابراین لازم است که محصول انتخابی قابلیت تولید انبوه در زمان محدود را داشته باشند. با این شاخص، همه محصولات و نمونه‌های حصیری، میناکاری و فیروه کوبی از دایره انتخاب خارج شدند.

محصولات مسی امکان تولید با سرعت بالاتری را دارند. از سوی دیگر در سال‌های اخیر اقبال زیادی به این گروه محصول در بین مردم ایجاد شده است.

با وجود اینکه بسته هفتان، در دی ماه سال 99 به سبد محصولات آرا هنر اضافه شد، اما نه تنها در میان هدایای نوروزی، بلکه در میان همه محصولات آرا هنر در رده دومین محصول پرفروش قرار گرفت. این هدیه نورزی آنچنان مورد استقبال قرار گرفت که باوجود سرعت عمل فوق‌العاده در تولید، متاسفانه امکان تامین برای همه مشتریان مقدور نبود.

محتویات این بسته:

 • شش کاسه کوچک پایه دار مسی
 • یک عدد سرتاس مسی
 • یک عدد سیب مسی
 • محتویات ویژه هفت سین نوروز
 • بسته بندی مقوایی
هفتان (بسته هفت سین مسی)

هفتان (بسته هفت سین مسی)

بسته رومیزی، شادباش پته، گلدان فیروزه‌کوب، گلیم مغان

این بسته یک مجموعه نفیس و فوق‌العاده برای هدایای شرکتی، مدیریتی و سازمانی است. با این بسته می‌توانید نظرها را به سمت خود جلب کنید.

اگر به دنبال تهیه هدیه نوروزی هستید ، قطعا این بسته بهترین انتخاب خواهد بود. یک هدیه که تا آخر عمر در ذهن خواهد ماند.

این هدیه تبلیغاتی با جعبه سه تکه با روکش سفره قلمکار شامل پته کرمان، گلدان فیروزه کوب و پسته در بقچه پته دوزی شده است. این صنایع دستی تلفیقی از هنرهای دستی شهرهای کرمان و مشهد است.

محتویات این بسته:

 • یک عدد گلدان شلغمی فیروزه‌کوبی (15 سانتی متر)
 • یک عدد گلیم مغان (30*30 سانتی متر)
 • شادباش پته دوزی
 • رومیزی پته دوزی
 • مقداری پسته
 • بسته بندی چوبی با روکش قلمکار
بسته رومیزی و شادباش پته، گلدان فیروزه‌کوب، گلیم سیرجان (150)

بسته رومیزی، شادباش پته، گلدان فیروزه‌کوب، گلیم مغان

افروز؛ پک هدیه عید نوروز

بسته افروز یک هدیه نوروزی ویژه است. هم به جهت قیمت و هم به جهت متریال به کار رفته شده در تولید. مخاطب هدف این محصول، مدیرانی هستند که شما در کسب و کارتان به دنبال اهدای هدیه لوکس به آنها هستید. حتما برای چنین مخاطبی به یک هدیه با ارزش‌تر از میانگین قیمت هدایا احتیاج دارید.
به همین جهت ما در این بسته روی محصول فیروزه‌کوبی تمرکز کردیم. دو عدد شمعدان زیبا به همراه یک بسته شمع و یک قوطی کبریت در یک جعبه بسیار با کیفیت و زیبا.
بسته افروز به دلیل زیبایی و کیفیت بالای محصولات آن در گروه کالاهای لوکس آرا هنر قرار گرفته است.

محتویات این بسته:

 • دو عدد شمعدان فیروزه کوبی
 • دو عدد شمع
 •  یک بسته کبریت
 • بسته بندی هارد باکس
افروز

افروز (بسته شمع و شمعدان)

نوروز، جشن کهن ایرانی

نوروز از مراسمات و آیین‌های مهم برای مردم ایران و برخی دیگر از کشورها است. این آیین را می‌توان بزرگ‌ترین جشن ایرانیان دانست. چرا که مراسم نوروز متشکل از 13 روز است. هرساله شروع سال جدید در ایران همراه با شادی و نشاط زیادی است. با زنده شدن طبیعت و فرارسیدن بهار این شادی فزون‌تر نیز می‌شود. همه مردم با فراهم سازی زمینه‌های مختلف زندگی، آماده رسیدن بهار می‌شوند.

خانه‌ها رفت و روب می‌شوند و غبار یکساله از آن‌ها زوده می‌شود. مردم به تکاپوی خرید محصولات مورد نیاز برای سال جدید می‌شوند. گویی دمی تازه بر پیکر زندگانی افراد دمیده می‌شود. این شادی برای کودکان جلوه‌های خاص خود را دارد. خرید کفش و لباس نو، دید و بازدید اقوام و آشنایان و شیرینی عیدی گرفتن که برای هر کودکی خوشایند است.

از طرفی آمادگی مردم برای میزبانی آشنایان خود بسیار دلنشین است. بوی خوش سبزی پلو و ماهی که در شب عید پخته می‌شود. سفره هفت سین که از نمادهای اصلی این جشن کهن می‌باشد. همه این موارد ما را بر این می‌دارد که با تمام وجود آماده فرا رسیدن نوروز باشیم.

هدف ما اما از نوشتن این مقاله بررسی عیدی‌ها و هدایای نوروزی است که به عنوان قدردانی و تشکر از افراد آماده و ارائه می‌شود. در ادامه به بررسی بیشتر این هدایا و علی الخصوص انواع پک هدایای نوروزی می‌پردازیم

چرا از هدایای تبلیغاتی نوروزی استفاده می‌کنیم؟

گفتیم که هدیه نوروزی جز لاینفک مراسمات نوروزی است. هدیه نوروزی کاربردهای فراوانی دارد. در واقع قصد ما از ارائه این مقاله نیز بررسی همین کاربردها و ویژگی‌ها است.

شغل هر فرد یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی او را تشکیل می‌دهد. مدت زمانی زیادی که مردم در محل کار می‌گذارنند گواه این مطلب است. حال اگر این بخش مهم از زندگی ما برایمان جذابیت نداشته باشد، زمان زیادی از عمر خود را هدر داده‌ایم.

این که محل کار ما برایمان آرامش بخش باشد در بسیاری از حالات ما تاثیر گذار است. علاو بر این که شرایط کاری بر روحیه ما تاثیر گذار است، می‌تواند تاثیر چشم گیری بر نتیجه تلاش‌های ما و بهره وری مان نیز داشته باشد.

مدیران هر مجموعه با اطلاع از این موضوع دائماً سعی دارند شرایط محیط کار را بهبود ببخشند. این کار باعث می‌شود تاثیر مستقیمی بر عملکرد اعضای مجموعه حاصل شود. یکی از این کارها هدیه دادن به اعضا به مناسبت‌های مختلف است. یکی از آن مراسمات نیز عید نوروز است که بیشتر مجموعه‌ها برای آن به تهیه هدایای تبلیغاتی و سازمانی می‌پردازند.

هدیه‌های نوروز از جانب مدیران

هدایای تبلیغاتی نوروزی باید شامل چه چیزهایی باشد؟

نوروز همانند هر سنت و جشن دیگری، سمبل‌ها و نمودهای خاص خود را دارد. سفره هفت سین، ظروف سفالی سر سفره، ظروف آجیل و شیرینی، عیدی‌های تا نخورده لای قرآن و بسیاری چیزهای دیگر. این‌ها همگی یاد آور زیبایی‌های نوروز است.

مجموعه‌های مختلف علاقه‌مندند به مناسبت این جشن بزرگ پک هدایای نوروز ارائه کنند. پکی که شامل چندین محصول مختلف و متنوع باشد. اینگونه می‌توانند مجموعه‌ای از محصولات که با این آیین باستانی قرابت دارند را در بسته بندی زیبا و شکیل به اعضای مجموعه خود ارائه کنند.

گاهی ممکن است قصد داشته باشیم در بسته بندی خود محصولات کاربردی اما غیر مرتبط با نوروز قرار دهیم. در این صورت می‌توانیم نماد و سمبلی از عید نوروز نیز در آن قرار دهیم. اینگونه هدیه خود رو شخصی سازی می‌کنیم به گونه‌ای که مشخص باشد این هدیه به مناسبت نوروز تهیه شده است. و بدین ترتیب حال و هوای نوروز را وارد هدایای خود کرده‌ایم.

هدایای تبلیغاتی نوروزی

هدایای تبلیغاتی نوروزی، هدایای سرنوشت ساز کسب و کارهای مختلف

امروزه تاثیر هدایای تبلیغاتی بر پیشرفت کسب و کار و شرکت‌های مختلف پوشیده نیست. در نتیجه همه مدیران هزینه‌های هنگفتی را برای خرید گیفت تبلیغاتی صرف می کنند. البته همیشه نتایج موفقیت آمیز نیستند و ممکن است صرفا باعث اتلاف منابع مادی گردند. با توجه به این نکات نمی‌توان گفت بدون استثنا همه هدایای تبلیغاتی خوب و تاثیرگذار هستند. این هدایا در صورتی مناسب خواهند بود که در مناسبتی درست به افراد ارائه شوند.

یکی از این مناسبت‌ها عید نوروز است. این عید ملی از جمله مهم‌ترین جشن‌های همه ما ایرانیان است. با توجه به اهمیت آن تهیه هدایای تبلیغاتی در چنین روزی تاثیر بسیار بالایی بر ذهن مشتری و مخاطبان شما خواهد داشت. پس اگر به دنبال بهترین مناسبت برای ارائه هدایای تبلیغاتی نفیس هستید، پیشنهاد اول ما به شما جشن نوروز است.

بهترین هدایای نوروزی برای بانوان

برای اینکه هدیه مور نظر شما تاثیر بیشتری بر مخاطبان داشته باشید، می‌توانید آن را به دو دسته هدایای نوروزی مخصوص بانوان و هدایای نوروزی مخصوص آقایان تقسیم بندی کنید. در چنین روزی می‌توانید برای بانوان هدایای متنوعی از وسایل دکوری و انواع ظرف و ظروف صنایع دستی تهیه کنید. ما در آراهنر انواع مختلفی از این هدایا را پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید با خیال راحت هدیه رویایی مورد نظر خود را پیدا کنید. از جمله صنایع دستی‌های ناسب برای ارائه در عید نوروز می‌تواند به لوازم سفالی، میناکاری، ترمه و خاتم کاری و … اشاره کرد.

هدایای نوروزی مخصوص آقایان

با توجه به ملی و عمومی بودن مناسبت نوروز می‌توانید برای آقایان نیز سراغ بسته‌های هدیه صنایع دستی آراهنر بروید اما بهتر است هدایایی ترکیبی برای آقایان تهیه کنید. در واقع بسته‌های هدیه شامل محصولات کاربردی و تزئیناتی گزینه بسیار خوبی برای آقایان خواهد بود. برای مثال می‌توانید بسته‌ای ترکیبی از یوروپن و ظروف سفالی تهیه کنید.

کادوهای نوروزی برای کارمندان

غیر از مشتریان و سایر مخاطبان خود، بهتر است به کارمندان خود نیز توجه ویژه داشته باشید. کارمندان از سرمایه‌های کلیدی هر سازمان و شرکت هستند؛ بنابراین توجه به رضایت شغلی آنان از مهم‌ترین مسائلی است که هر مدیری باید در نظر داشته باشد. یکی از بهترین مناسبت‌ها برای تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان در طول یک سال کاری سخت ارائه هدایای ویژه نوروز است.

معمولا بیشتر شرکت‌ها هدیه نوروزی را در قالب افزایش حقوق و به صورت نقدی پرداخت می‌کنند. هر چند گفته می‌شود پول تاثیر بسیار کمی بر انگیزش افراد دارد اما همچنان نمی‌توان تاثیر آن را نادیده گرفت. پس بهتر است در عید نوروز هدایای نقدی خود را با یک بسته نوروزی تکمیل کنید. در واقع نیاز نیست سراغ هدایای بسیار گران بها بروید و هدایای تبلیغاتی ارزان مانند یک بسته حاوی خوراکی‌های نوروزی نیز می‌توانید تاثیر بسیار مثبتی بر روحیه کارمندان داشته باشد.

مشتریان بالقوه و هدایای نوروزی

یکی از بهترین اقدامات در شروع سال جدید و یا پایان یک سال کاری، جلب نظر مشتریان جدید یا اصطلاحا مشتریان بالقوه است. با در نظر گرفتن اقداماتی برای به حالت بالفعل درآوردن این مشتری‌های می‌توانید سودهای بسیار زیادی در سال جدید به دست آورده و کسب و کار خود را ارتقا ببخشید.

یکی از اقدامات موثر و مثبتی که می‌توانید در این راستا انجام دهید، ارائه هدیه خلاقانه به مخاطبان بالقوه خود می‌باشد. برای این منظور در آخر سال و یا ابتدای آن می‌توانید در نمایشگاه‌ها رویداد‌های مختلف شرکت کرده و محصولات و خدمات خود را به افراد معرفی کرده و هدایایی برای آن‌ها ارائه کنید.

چنین کار مثبتی در ابتدای سال بی شک در ذهن مخاطب حک خواهد شد و به نوعی حس وفاداری در وی ایجاد خواهد شد. به این ترتیب می‌توانید با جذب مشتریان بیشتر روز به روز کسب و کار خود را فعال‌تر کنید.

بهترین زمان تهیه هدیه‌های نوروزی

بهتر است تصمیم گیری در خصوص تهیه هدایای نوروزی را به روزهای آخر اسفند موکول نکنید. در واقع بهتر است هر چه سریع‌تر مخاطبان خود را بررسی کرده و در خصوص نوع هدایا و تم آن با اعضای تیم خود مشورت کنید. سپس می‌توانید دسته‌بندی ویژه هدایای نوروزی را در آراهنر مورد مطالعه قرار داده و بهترین گزینه‌ها را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید.

پس از انتخاب هدیه مورد نظر خود و مشخص کردن تعداد آن، می‌توانید به صورت تلفنی سفارش خود را با ما در میان گذاشته و در سال جدید لبخند رضایت را به مخاطبان خود هدیه کنید.

سوالات متداول هدیه نوروزی

الزاما خیر. عده‌ای معتقدند که هدایای سازمانی باید در زمانی اهدا شوند که دریافت کننده، انتظار دریافت هدیه از سوی شما را ندارد. و از این حیث اعلام می‌کنند که بهتر است به جای عید، زمانی هدیه بدهید که چنین انتظاری وجود ندارد. اما در مقابل بسیاری هم اعتقاد دارند که باوجود اثرگذاری هدایای غیرمنتظره، نباید از فرصت طلایی نوروز غافل شد. به ویژه اینکه نوروز یک آیین باستانی است و یکی از رسوم این آیین، اهدای هدیه است.

اساسا یکی از مهمترین کارکردهای هدیه دادن، ایجاد حس وفاداری است. از این لحاظ لازم است  به همه کسانی که سازمان به حس وفاداری‌شان احتیاج دارد، هدیه بدهد. کارمندان سازمان، شرکای تجاری کسب و کار، افراد موثر در کسب و کار که الزاما نقش شریک تجاری ندارند، مشتریان وفادار و همیشگی، مشتریان بالقوه و …. از جمله کسانی هستند که بهتر است از شما در ایام نوروز هدیه دریافت کنند.

انتخاب هدیه از میان پیشنهادهای آرا هنر، به سلیقه و بودجه هر مجموعه مرتبط است. اما بسته‌های هفتان که مرتبط با ظروف آماده سازی سفره هفت سین هستند، با اقبال بیشتری مواجه هستند. این محصولات با دارا بودن سه ورژن، در سه سطح قیمت، می‌تواند از سوی سازمانه‌های مختلف مورد توجه باشد.

آرا هنر علاوه بر تخفیف ویژه شب عید، همواره محصولات نوروزی خود را همراه با کارت تخفیف اشتراک برندهای محبوب و معروف عرضه می‌کند. به عنوان مثال دریافت کنندگان هدایا از آرا هنر به ازای هر بسته، کارت تخفیف 50 درصدی اشتراک فیلیمو و یا کارت تخفیف خرید از نماینده رسمی ساعت کاسیو و تعداد زیادی کارت تخفیف دیگر هم دریافت می‌کنند.

نکات مهم درباره هدایای نوروزی

مهم‌ترین نکات در مورد هدیه‌ نوروز در زیر آورده شده‌اند:

 • هدیه‌های نوروز از جانب مدیران خاطره شیرینی برای کارمندان خواهد بود که تاثیر مثبتی بر عملکرد سالانه آنان خواهد داشت.
 • انواع مختلفی از بسته‌های هدیه برای نوروز در آراهنر تدارک دیده شده است. از هدیه‌های دکوراتیو گرفته تا هدایای بسیار کاربردی.
 • یکی از پرفروش‌ترین هدیه‌های نوروزی آراهنر، هفتان، بسته هفت سین مسی نوروز است.
 • از دیگر هدیه‌هایی که در سفره هفت سین نوروز می‌تواند کاربردی باشد، بسته شمعدان افروز می‌باشد.
 • ظروف کاربردی مانند شیرینی خوری و شکلات خوری نیز می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای نوروز باند. از جمله این بسته‌های هدیه می توان به سورین و راشین آراهنر اشاره کرد.
 • خاص‌ترین و خلاقانه‌ترین بسته هدیه نوروزی آراهنر که ضامن سلامتی مخاطبان نیز است، بسته کنترل قندخون با نام شکرشکن می‌باشد.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “هدایای نوروزی راهنمای خرید برای سازمان ها و شرکت ها

 1. Avatar photo معتمدی گفت:

  من برای سالروز تاسیس مجموعه در اوایل فروردین از کی باید ثبت سفارش کنم؟

  1. سلام. به دلیل اینکه اوایل فروردین اکثر کارگاههای تولیدی ما تعطیل هستند، شما بهتره که از اواخر بهمن یا اوایل اسفند سفارش تون رو ثبت کنید.
   همکاران ما برای مشاوره های تکمیلی در خدمت شما هستند.
   021-88980361

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *