تبلیغات

گیفت تبلیغاتی و هر آنچه که باید از تهیه و انتخاب آن بدانیم

گیفت-تبلیغاتی-و-هر-آنچه-که-باید-از-تهیه-و-انتخاب-آن-بدانیم

شاید شما هم به آن دسته از افرادی تعلق داشته باشید که ممکن است آشنایی چندانی با اصطلاحات هدیه تبلیغاتی نداشته باشند. حال زمان خوبی است که گذری بر یکی از آنان به نام گیفت تبلیغاتی بزنیم.

از این ابزار بازاریابی تحت عنوان هدایای تبلیغاتی، کالاهای تبلیغاتی و هدایای بازرگانی نیز یاد می‌شود.گیفت به کالاهایی اطلاق می‌گردد که دارای لوگو و برند بوده و به منظور افزایش بازدهی برنامه های بازاریابی و ارتباطات به کار گرفته می شوند. این دسته از گیفت‌ها غالبا در راستای ترویج یک شرکت یا سازمان خاص و حتی گاهی یک شخص همچون نماینده انتخاباتی به افراد اهدا می گردند.

گیفت‌های تبلیغاتی از جمله هدایایی هستند که تاثیر بسیار زیادی بر تبلیغات موثر و بازاریابی دارند. این گیفت‌ها انواع مختلفی دارند از هدیه‌های کاربردی گرفته تا هدایا و خدمات ویژه هر کسب و کار. همین تنوع انتخاب بهترین گیفت‌ها برای تبلیغات را کمی سخت می‌کند.

در این مقاله سعی کردیم مهم ترین موارد در خصوص گیفت‌های تبلیغاتی و نکات مهم در خصوص تهیه و انتخاب آن‌ها را بررسی کنیم. برای مثال بهتر است پیش از تهیه این هدایای تبلیغاتی با مزایای آن برای کسب و کارهای مختلف، ویژگی‌های آن و نکات مهم در حین انتخاب توجه فرمایید.

پس در ادامه این مقاله با آراهنر همراه باشید تا مهم‌ترین نکات را فراگرفته و با بهترین گیفت‌های تبلیغاتی این مجموعه آشنا شوید … 

 • گیفت تبلیغاتی کاربردی یا مختص کسب و کار
 • مزایای گیفت تبلیغاتی
 • بهترین گیفت تبلیغاتی کدام است؟
 • پنج توصیه کلیدی برای گیفت تبلیغاتی نمایشگاهی
 • حقایق جالب در مورد گیفت تبلیغاتی
 • مروری کوتاه بر تاریخچه گیفت تبلیغاتی
 • چگونه برای مجموعه‌ خود بهترین گیفت تبلیغاتی را تهیه کنیم؟
 • "آراهنر فاخر ایرانی"، پیشگام در طراحی و تولید گیفت های تبلیغاتی
 • نکات مهم درباره تهیه و انتخاب گیفت تبلیغاتی

گیفت تبلیغاتی کاربردی یا مختص کسب و کار

توسعه روابط تجاری و گسترش بازاریابی صاحبان کسب و کار را بر آن داشته است که به منظور کسب سهم بیشتری از بازار رقابت به منظور معرفی برند خود و تبلیغ برای آن به استفاده از گیفت تبلیغاتی روی آورند.

گیفت تبلیغاتی در انواع مدل های مختلف طرحی و تولید می گردد.این گیفت‌ها گاه ارزان و گاهی گران هستند.ممکن است یک کالای کوچک و یا یک کالای خاص در بردارنده نام و لوگوی مورد نظر باشند.

هدیه تبلیغاتی نماینده ای از یک کسب و کار ویژه

مزایای گیفت تبلیغاتی

استفاده از گیفت‌های تبلیغاتی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص مزایای بی شماری را به دنبال خواهد داشت.از جمله مهمترین آنها می‌توان به بازاریابی و تبلیغات گسترده، معرفی ساده لوگو و برند اشاره کرد.از دیگر مزایا می‌توان به ثبت لوگو و شعار سازمان در اذهان عمومی، خلق روابط شخصیتی و احساسی، سمپلینگ کالا و… اشاره نمود.

بهترین گیفت تبلیغاتی کدام است؟

حال شاید این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که بهترین هدیه کدام است؟ به یاد داشته باشید که بهترین نوع هدیه تبلیغاتی هدیه ای است که مردم آن را در معرض دید اطرافیان خود نیز بگذارند.

بنابراین سعی کنید همواره هدیه ای را به آن ها بدهید که به آن نیاز دارند.از مضایقه کردن در این زمینه بپرهیزید.سعی کنید هدیه انتخابی شما از کیفیت لازم برخوردار باشد.

نکته مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد، چاپ درست برند تجاری بر روی هدیه مذکور می باشد.برند شرکت و شعار آن را بر روی گیفت تبلیغاتی چاپ کنید.به گونه‌ای که نه تنها توجه فرد، بلکه توجه اطرافیان وی را نیز به خود جلب نماید.

پنج توصیه کلیدی برای گیفت تبلیغاتی نمایشگاهی

 1. به دنبال هدایای متفاوت و خلاقانه باشید.
  در یک نمایشگاه یک مشتری ممکن است از 10 شرکت هدیه دریافت کند، هرچه متفاوت‌تر باشید بیشتر در ذهن می‌مانید.
 2. هدیه‌ای انتخاب کنید که دریافت کننده آن را برای خود نگه دارد.
  هدایای چینی مثل فلش و پاوربانک معمولا به افراد دیگر که اهمیتی برای برند شما ندارند، دست به دست می‌شوند و اثر هدیه شما از بین می‌رود.
 3. برای شرکت در نمایشگاه در چند سطح قیمتی و کیفتی هدیه همراه داشته باشید.
  ممکن است افراد موثر و مرتبط با کسب و کار شما در سطوح مختلف کارشناسی، مدیر میانی و مدیر ارشد به شما سر بزنند.
 4.  اگر مشتری بسیار خاصی دارید هدیه را در غرفه به او ندهید.
  بهتر است هدیه داخل وسیله نقلیه مهمان‌تان به او تقدیم شود.
 5. هدیه‌ای ارائه دهید که به راحتی قابل حمل باشد.
  به این فکر کنید که مشتریان شما به ویژه در سطح مدیریتی نباید برای حمل هدیه دچار مشکل شوند.

حقایق جالب در مورد گیفت تبلیغاتی

 • قبل از دریافت گیفت تبلیغاتی، 55 درصد از مردم با تبلیغ کنندگان معامله انجام داده اند درصورتی که پس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی، 85 درصد از مردم با تبلیغ کنندگان معامله کردند.
 • پنجاه و سه درصد از مواقع، گیفت تبلیغاتی یک تصویر مطلوب از تبلیغات کننده را در ذهن مشتریان ایجاد می کنند.
 • هشتاد و نه درصد از مصرف کنندگان می توانند نام شرکت تبلیغ کننده یک گیفت تبلیغاتی را که در دو سال گذشته دریافت کرده اند، به یاد بیاورند.
 • 90 درصد از مصرف کنندگان حداقل یک گیفت تبلیغاتی در آشپزخانه خود دارند، 74 درصد حداقل یک گیفت در محل کار خود و 55 درصد حداقل یک محصول در اتاق خواب خود دارند.

گیفت‌تبلیغاتی یکی از تاثیرگزارترین کانال‌های تبلیغاتی برای مشتریان است و استفاده از آن به همه مدیران فعال در تبلیغات توصیه می‌شود.

ستفاده از گیفت های تبلیغاتی در محیط سازمانی

مروری کوتاه بر تاریخچه گیفت تبلیغاتی

تاریخچه این نوع هدایا به کمتر از 3 قرن پیش باز می‌گردد. اولین نوع گیفت تبلیغاتی سال 1798 به منظور تبلیغ کمپین ریاست جمهوری جورج واشنگتن در آمریکا ابداع شد.تا قرن 19 ام مدل‌هایی از تقویم و نشانک کتاب به عنوان گیفت تبلیغاتی ابداع شده بود اما هنوز شرکتی که به صورت متمرکز در این زمینه فعالیت کند وجود نداشت. جاسپر میک را می‌توان به طور رسمی اولین مبدع گیفت تبلیغاتی دانست. او با ابداع بگ‌های تبلیغاتی برای یک فروشگاه محلی کفش کار خود را شروع کرد و با شروع استقبال ازین متد تبلیغاتی تجارت خود را در زمینه محصولات تبلیغاتی گسترش داد.

گیفت تبلیغاتی باعث افزایش آگاهی از برند شما می‌شود. و می‌توانید بوسیله آن خود و اطلاعات ارتباط با خود را در دسترس‌تر قرار دهید. همچنین این نوع هدایا بر استحکام و بهبود روابط بین شرکتی تاثیر می‌گذارد. از طرفی این نوع هدایا بر ذهنیت مشتری تاثیر مثبتی دارد و به دلیل تاثیر مکانیزم جبران در ذهن احتمال پاسخ گرفتن از مشتری را به طرز شگفت انگیزی بالا می‌برد. استفاده از این نوع گیفت ها در محیط سازمانی و استفاده به عنوان گیفت شرکتی می‌تواند باعث همدلی و پیوستگی بین کارکنان آن شرکت شود.

چگونه برای مجموعه‌ خود بهترین گیفت تبلیغاتی را تهیه کنیم؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به چند نکته و فاکتور بسیار مهم توجه داشت تا با در نظر داشتن آن بهترین انتخاب را انجام داد و گیفت مناسب کاربرد و مخاطبین را انتخاب کرد.

زمینه کاری مجموعه:

زمینه‌ای که مجموعه‌ی شما در آن فعالیت می‌کند یکی از تاثیرگذارترین و مهمترین فاکتورها در انتخاب گیفت است. زیرا همانطور که گفته شد، گیفت تبلیغاتی نمادی از دیدگاه و بینش آن مجموعه است. لذا نیاز است گیفت تبلیغاتی مجموعه دارای هارمونی و هماهنگی با فضای کاری آن مجموعه باشد تا هدیه مقبول مخاطب واقع گردد.همچنین گاهی گیفت ها برای پاسداشت یک روز خاص تهیه میشوند برای مثال هدیه روز پزشک

کاربرد گیفت:

 اگر هدیه‌‌ی ما برای مخاطب کاربرد لازم و مورد انتظار را نداشته باشد، از آن استفاده‌ای هم نخواهد کرد و در نتیجه نه حس خوبی در او برمی‌انگیزد و نه ماندگاری خاصی در ذهن او دارد. از این رو در انتخاب گیفت تبلیغاتی مناسب باید این نکته را همواره در نظر داشت که هدیه مورد نظر برای مخاطب کاربرد لازم و مناسب را داشته باشد و مورد نیاز او باشد.

ایجاد‌کننده‌ حسی خوب و دلپذیر در مخاطب ما

قیمت گیفت تبلیغاتی:

قیمت یکی از فاکتورهای مهم و بسیار تعیین کننده در انتخاب محصول مورد نظر برای هدیه ‌دادن است. البته هنگام هدیه ‌دادن به نزدیکان و خانواده این فاکتور کم‌رنگ‌تر می‌شود. اما هنگامی که بحث خرید یک سازمانی مطرح می‌شود، بحث هزینه و قیمت هدیه یک فاکتور بسیار مهم در انتخاب گیفت مناسب محسوب می‌شود. یک بودجه اختصاصی برای این امر در نظر گرفته می‌شود و سعی در انتخاب محصول مناسب با توجه به بودجه اختصاص داده‌شده می‌شود.

کیفیت گیفت تبلیغاتی:

از فاکتورهای مهم دیگر در انتخاب هدیه کیفیت و مرغوبیت آن هدیه است. از آنجا که گیفت تبلیغاتی نمادی از بینش و اهمیت و نوع نگاه سازمان به مشتری و کارمندان است لذا باید این هدایا دارای بالاترین کیفیت ممکن و بالاترین حد زیبایی و خلاقیت باشند تا القاکننده‌ و پیام‌دهنده‌ی این حس باشند. زیرا هدیه بی‌کیفیت تاثیر منفی در مخاطب می‌گذارد و به طور غیر مستقیم این احساس را در او القا می‌کند که منصفانه و با احترام برخورد نمی‌شود و موجب دلزدگی او خواهد شد. بنابراین همواره باید کیفیت را به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفت.

بهینه‌سازی قیمت و کیفیت:

بنابراین با توجه به مواردی که در بالا گفته شد آشتی دادن دو فاکتور قیمت و تمایز و کیفیت هدیه عامل بسیار مهمی در انتخاب گیفت تبلیغاتی است. از آنجا که به طور معمول قیمت با کیفیت نسبت عکس دارد باید سعی در یافتن نقطه اپتیمم کیفیت و قیمت باشیم. تا با صرف کمترین هزینه بیشترین کیفیت را دریافت کنیم وبا بهینه‌ترین نوع هزینه مخاطب خود را به بهترین شکل ممکن خشنود و راضی نگه داریم.

خاص بودن گیفت تبلیغاتی:

حس خاص بودن و به طور خاص مورد توجه قرار گرفتن یکی از بزرگترین عوامل خشنودی در هر فردی است. چنانچه با گیفت تبلیغاتی مناسب ذائقه‌ی او این احساس را در مخاطب به وجود بیاوریم که بسیار برای ما خاص است و دارای ارزش ویژه‌ای برای ما است و در تاثیرگذاری هدیه و ماندگاری آن در ذهن مخاطب تاثیر بسیار زیاد ویژه‌ای خواهد گذاشت.

گیفت های تبلیغاتی تا حد ممکن برای مخاطب شخصی‌سازی شده

“آراهنر فاخر ایرانی”، پیشگام در طراحی و تولید گیفت های تبلیغاتی

مجموعه “آراهنر” با شعار “هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم” سعی داشته با در نظر داشتن تمام فاکتورهای بالا بهترین محصولات را به عنوان گیفت تبلیغاتی تهیه و تولید کند. تمرکز این مجموعه بر طراحی و تولید گیفت‌های تبلیغاتی ایرانی است و محتوای آن صنایع دستی ایرانی است که نمادی از اصالت فرهنگی و غنی ایرانی است.

محصولاتی که با بالاترین مرغوبیت و کیفیت و کمترین هزینه ممکن با تنوع گسترده که نظر هر شخص با هر بینشی را جلب کند و با بسته بندی‌های مناسب و شکیل قابلیت شخصی سازی هدیه را برای هر فرد و سازمانی را دارد.

جالب است بدانید که یکی از سیاست های رواج یافته و کارآمد در دنیای امروز که توسط بسیاری از شرکت های معتبر مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب گیفت تبلیغاتی مناسب با کسب و کار خود و ارائه این هدیه به مشتریان بالفعل و بالقوه می باشد.

شرکت با این کار خاطره ای به یاد ماندنی را برای مشتریان بالقوه خود رقم زده و بی شک آن ها در زمان مناسب تصمیم خود به خرید از شرکت مورد نظر را عملی خواهند کرد.


حال که از گیفت تبلیغاتی شناخت خوبی پیدا کرید جهت آشنایی بیشتر با نوع محصولات زمان معرفی برترین محصولات آراهنر است:

 بسته درنگ:

درنگ یک بسته روی میزی جالب برای میز کار شما در خانه است. درنگ سه جعبه چوبی زیبا دارد که درآنها به ترتیب دم نوش، نبات مایع و پد الکلی قرار داده ایم. مهم ترین ویژگی درنگ این است که باعث می شود دوستان و آشنایان که از شما درنگ را هدیه گرفته اند، همیشه به یاد شما باشند.

درنگ (پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

درنگ (بسته پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

بسته مهنا 

مُهنا یک خوش‌گوارِ درمانی است. یک گیفت تبلیغاتی خارق‌العاده که در دسته پذیرایی قرار دارد.با این بسته فوق‌العاده جذاب که در مدل‌های مختلف ارائه می‌شود، در ذهن‌ها باقی خواهید ماند و شما را فراموش نخواهند کرد.
مهنا دارای دو فنجان سفالی زیبا و دو جعبه گل محمدی و چوب دارچین است.فنجان‌های سفالی این بسته کار دست مردمان همدان است.شما می‌توانید بنا بر سلیقه خود گل محمدی و دارچین را تغییر بدهید و از دمنوش‌های دیگر ایرانی برای این بسته استفاده کنید.

مهنا (بسته فنجان سفالی و گل محمدی و دارچین)

مهنا (بسته فنجان سفالی و گل محمدی و دارچین)

بسته پرتای 2

یک گیفت تبلیغاتی ایرانی- هندی برای آرامش و تمدد اعصاب؛ به صرف عطر و نور. با درونی هندی و با ابزاری ایرانی. گیفت تبلیغاتی پرتای 2، شامل یک جای عود و یک جاشمعی است که با گشتی در فرهنگ سنتی شرق آسیا برای شما کنار هم چیده شده است. جنس جای عود و جاشمعی از مس و برساخته دست هنرمندان کرمانی است. محتوای پرتای 2 برروی یک پایه چوبی محکم بنا شده است.
در بسته پرتای 2 چند عدد عود اصل هندی و یک عدد شمع پارافینی گنجانده شده تا نخستین نور معطر را با آن تجربه کنید. بسته پرتای 2 ملاقات دو تکه زیبا از شرق عالم با همدیگر است: نور و عطر هندی با هنر ایرانی..

پایه چوبی به همراه دو ظرف مسی ویژه برای عود و شمع و یک شیشه عود

پرتا 2 (بسته عود و شمع)

دیوان اشعار نفیس روان نویس یوروپن

همان‌طور که در توضیحات نیز اشاره شد، گیفت‌های تبلیغاتی در عین جذابیت باید کاربردی نیز باشند. یکی از گیفت‌های کاربردی و لوکس آراهنر، بسته دیوان اشعار نفیس حافظ می باشد که در کنار آن یک روان نویس یوروپن نیز قرار گرفته است. این هدیه گزینه مناسبی برای اهالی هنر و قلم خواهد بود. نکته جذاب دیگر این هدیه بسته‌بندی چوبی آن با طرح‌های ویژه است.

محتویات این بسته:

 • یک عدد دیوان حافظ
 • یک عدد روان نویس یوروپن
 • بسته بندی چوبی
دیوان اشعار نفیس روان نویس یوروپن (163)

دیوان اشعار نفیس روان نویس یوروپن

دستینه 2 (بسته مهر و موم)

از هدایای تبلیغاتی خلاقانه آراهنر، می‌توان به بسته هدیه دستینه 2 اشاره کرد. این گیفت تبلیغاتی به شما این امکان را می‌دهد تا برند مورد نظر ار روی مهر‌های دسته دار آن حکاکی کنید. علت خلاقانه خوانده شدن این گیفت، استفاده از فضای نوستالژیک در طراحی آن است. در کنار مهر‌های برنجی علاوه بر استامپ برای استفاده روزمره، لوازم مورد نیاز برای مهم و موم سنتی نیز موجود می باشد.

این گیفت تبلیغاتی یکی از بهترین بسته‌بندی های چرمی آراهنر را نیز به خود اختصاص داده که بی شک مورد پسند همه مشتریان شما خواهد بود.

محتویات این بسته:

 • دو عدد مهر برنجی با دسته چوبی(با قابلیت شخصی‌سازی)
 • یک عدد استامپ
 • یک شیشه موم رنگی
 • یک عدد لاک آب کن
 • یک عدد شمع وارمر
 • بسته بندی چرمی

دستینه 2 (بسته مهر و موم)

غزل خوان ویژه (بسته فال حافظ)

این گیفت تبلیغاتی، با داشتن قیمت مناسب برای تعداد بالای مشتریان نیز بسیار مناسب می باشد. اولین محصول بسته غزل خوان تعدادی شعر حافظ را شامل می شود که از گزینه‌های محبوب همه ما ایرانیان است. در کنار آن لوازم کاربردی و مورد نیاز این روزها شامل یک عدد ماسک قلمکار به همره اسپری الکل نیز در این بسته وجود دارد.

محتویات این بسته:

 • بسته غزل‌خوان
 • یک عدد اسپری الکل
 • یک عدد ماسک قلمکار
 • یک عدد کیف پارچه ای
 • بسته بندی مقوایی

غزل خوان ویژه (بسته فال حافظ)

پادرنج (بسته قوری و لیوان)

اگر به دنبال هدیه پذیرایی سلامتی‌بخش و خلاقانه هستید، پادرنج گزینه مناسبی برای شماست. در این بسته هدیه یک عدد قوری وارمر‌دار به همراه دو فنجان سفالی قرار دارد. در کنار آن مقداری دمنوش سماق که برای کاهش چربی خود بسیار موثر است نیز همراه با ساشه‌های عسل در این گیفت قرار گرفته است. این هدیه می‌تواند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی برای زمستان باشد.

محتویات این بسته:

 • یک عدد قوری دست ساز
 • دو عدد فنجان دست ساز
 • یک عدد پایه چوبی نگهدارنده قوری
 • مقداری شاخه سماق
 • مقداری ساشه عسل
 • سه عدد شمع وارمر
 • تعدادی کبریت
 • یک عدد ساک دستی مقوایی
 • بسته بندی مقوایی

پادرنج (بسته قوری و لیوان)

چام ویژه (بسته فلاسک با روکش نمدی و لیوان مسی)

بسته چام ویژه از هدایایی است که در هیچ فروشگاه دیگری نخواهید دید. برای طراحی این هدیه از لوازم کاربردی در ترکیب با صنایع دستی ایرانی اصیل استفاده شده است. برای مثال در کنار فلاسک، دو عدد لیوان مسی به همراه کیف و زیرلیوانی‌های نمدی در این بسته قرار دارد. علاوه بر این مقداری کشمش نیز برای نوش جان کردن همراه با چای در گیفت تبلیغاتی چام ویژه قرار گرفته است.

محتویات بسته :

 • یک عدد فلاسک فلزی با روکش نمدی
 • دو عدد لیوان مسی
 • دو عدد زیر لیوانی نمدی
 • دو عدد کیسه پارچه ای
 • مقداری کشمش
 • تعدادی دمنوش کیسه ای
 • بسته بندی نمدی
بسته چام ویژه که با استفاده از نمد تولید می شود.

چام ویژه (بسته فلاسک با روکش نمدی و لیوان مسی)

نوشه (بسته عرقیات گیاهی و کاسه)

از دیگر گیفت‌های تبلیغاتی سلامتی‌بخش می‌توان به بسته نوشه آراهنر اشاره کرد. در این هدیه چهار نوع عرقیجات گیاهی در بطری‌های ویژه قرار گرفته‌اند. از دیگر زیبایی‌های بسته نوشه می‌توان به بسته‌بندی هاردباکس آن اشاره کرد. با تهیه این هدیه به مشتریان خود یادآوری کنید که چقدر سلامتی آنان برای شما حایز اهمیت است.

محتویات این بسته:

 • چهار عدد پیاله کوچک
 • چهار عدد بطری
 • مقداری عرق کاسنی
 • مقداری عرق بهارنارنج
 • مقداری عرق بیدمشک
 • مقداری عرق هل
 • بسته بندی هاردباکس

نوشه (بسته عرقیات گیاهی و کاسه)

روشنا (بسته نور و فروغ)

اگر به دنبال گیفت تبلیغاتی کوچک و نقلی اما کاربردی هستید، پیشنهاد ما به شما بسته روشنا است. در این هدیه یک عدد شمعدان با طرح قدیمی به همراه کبریت و شمع در بسته‌بندی مقوایی قرار گرفته است. با تهیه این بسته روشنی را به مخاطبان خود هدیه کنید.

محتویات این بسته:

 • شمعدانی قرمز به سبک شمعدان‌های سنتی و کهن
 • شمع
 • کبریت
 • بسته‌بندی مقوایی

روشنا (بسته نور و فروغ)

سوما (بسته اسماج و شمعدان سرامیکی)

بسته هدیه سوما از گیفت‌های خلاقانه‌ای است که آرامش را برای مخاطبان شما به ارمغان خواهد آورد. در این هدیه یک دسته عود طبیعی با نام اسماج در ظرف سرامیکی مخصوص قرار گرفته است. علاوه بر این یک جاشمعی نیز به متناسب با ظرف اسماج در بسته سوما قرار گرفته است. این محصولات برای داشتن روزی آرام بسیار مناسب و کاربردی هستند.

محتویات این بسته:

 • یک عدد اسماج
 • یک عدد جاشمعی سرامیکی
 • یک عدد ظرف کبریت سرامیکی
 • یک عدد ظرف اسمـاج سرامیکی
 • بسته بندی مقوایی

سوما (بسته اسماج و شمعدان سرامیکی)

مهنا (بسته استکان و نعلبکی و دمنوش)

از دیگر بسته‌های حاوی انواع دمنوش می‌توان به بسته مهنا اشاره کرد. این هدیه می‌تواند گیفت تبلیغاتی مناسبی برای مشتریان ویژه شما باشد. در هدیه مهنا شش نوع دمنوش شفابخش همراه با دو عدد استکان و نعلبکی از صنایع دستی ایرانی قرار گرفته است. از دیگر نقاط قوت این هدیه می‌توان به بسته‌بندی لوکس آن اشاره کرد.

محتویات این بسته:

 • دو عدد استکان و نعلبکی دکوپاژ
 • شش عدد کیسه پارچه ای
 • مقداری گل گاو زبان
 • مقداری چای نعناع
 • مقداری چای ترش
 • مقداری برگ سنا
 • مقداری زنجبیل
 • مقداری سنبل‌الطیب
 • بسته بندی چوبی

مهنا (بسته استکان و نعلبکی و دمنوش)

سورین (بسته ظرف شیرینی خوری و باقلوا)

گیفت تبلیغاتی شیرین و خوشمزه برای مخاطبان ویژه شما! بسته سورین شامل باقلوای مخصوص یزد همراه با ظرف مسی شیرینی‌خوری می‌باشد. ما همیشه به فکر سلامتی مخاطبان شما در دوران پاندمی کرونا هستیم، به همین دلیل تعدادی پد الکلی نیز در این بسته قرار داده‌ایم.

محتویات این بسته:

 • یک عدد شیرینی خوری مسی کوچک
 • یک عدد انبر مسی
 • مقداری باقلوای یزد
 • تعدادی پد الکلی
 • بسته بندی هاردباکس
سورین (بسته ظرف شیرینی خوری و باقلوا)

سورین (بسته ظرف شیرینی خوری و باقلوا)

نکات مهم درباره تهیه و انتخاب گیفت تبلیغاتی

به جمع‌بندی مهم ترین نکات در خصوص تهیه گیفت‌های تبلیغاتی توجه فرمایید:

 • ارائه گیفت‌های تبلیغاتی از مهم‌ترین اقدامات برای معرفی برند، لوگو و بازاریابی کسب و کارها هستند.
 • در حین تهیه گیفت برای تبلیغات نیاز مشتریان و کیفیت هدایا را حتما در نظر بگیرید.
 • یکی از انواع هدایای تبلیغاتی، گیفت‌های نمایشگاهی هستند که در انتخاب آن‌ها باید به نکاتی از جمله خلاقانه و ماندگار بودن هدایا، قابل حمل بودن و قیمت آن‌ها توجه کامل داشته باشید.
 • برای اینکه بهترین هدایای تبلیغاتی را برای مجموعه خود انتخاب نمایید، اول از همه به زمینه کاری کسب و کار خود توجه نمایید و سعی کنید بسته‌هایی مرتبط با آن به مشتریان خود هدیه کنید.
 • خاص بودن و خلاقیت گیفت‌های تبلیغاتی شما را در نظر مشتریان از دیگر رقبا متمایز خواهد ساخت.
 • آراهنر از پیشگامان تولید انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت‌های مختلف و تنوع بالا می‌باشد.
 • از جمله گیفت‌های تبلیغاتی آراهنر می‌توان به بسته درنگ، بسته پرتا و بسته مهنا اشاره کرد که هر یک با داشتن کاربردهای مختلف و بسته‌بندی جذاب، خاطره خوبی در ذهن مشتریان شما ایجاد خواهند کرد.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

8 فکر در مورد “ گیفت تبلیغاتی و هر آنچه که باید از تهیه و انتخاب آن بدانیم

 1. رضا گفت:

  خیلی عالی بود

  1. administrator گفت:

   ممنون از لطف شما

 2. رضا گفت:

  خیلی عالی بود

  1. administrator گفت:

   ممنون از لطف شما

 3. Mahtab گفت:

  salam
  matalebe amoozandei darid

 4. Mahtab گفت:

  salam
  matalebe amoozandei darid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.