تبلیغات

خرید هدیه روز پزشک

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس عکس از ساید فیروزه کاری 346
cropped-arahonar-sign-o

یکی از مهم ترین برنامه های مهم فرهنگی هر کشور بزرگداشت و تجلیل از پزشکان است. زیرا با مهارت و تخصص خود همواره باعث نجات بشر از رنج و محنت شده‌اند. اول شهریور زادروز ابو علی سینا و روز پزشک نام‌گذاری شده است. این روز یکی از موقعیت های خوب برای تشکر و تجلیلی از پزشکانی هست که با تمام وجود و بدون هیچ درخواستی به حیات بشر خدمت کرده‌اند. در این روزهایی که زمان کمی تا روز بزرگداشت پزشک باقی مانده است باید به فکر تهیه و تولید هدیه‌هایی منحصر به فرد برای بزرگداشت این روز باشید. هدیه‌ای که برای روز پزشک انتخاب می‌کنید باید باعث جلب رضایت و توجه مخاطبین شما شود به گونه ای که در ذهن مخاطب ماندگار شود. هدیه‌ روز پزشک باید بیانگر جایگاه با ارزش پزشکان باشد.

جای تعجب نیست هدایای تبلیغاتی برای مشتریان بسیار محبوب هستند. هدایای تبلیغاتی یک صنعت 2.2 میلیارد دلاری را تشکیل می‌دهند که شامل بخش‌های مختلف و متنوعی می‌شوند.

شرکت‌های تولید کننده هدیه روز پزشک، قدرت آن را دارند که با نشان دادن این مساله که شما به مشتریانتان فکر می‌کنید، رضایت و نظر آنها را جلب کنند. با انجام دادن این مهم به درستی، آنها همچنین می‌توانند به گونه‌ای عمل کنند که کسب و کار شما بیشتر در خاطره‌ها و اذهان باقی بماند. شرکت‌های تولید‌کننده هدایای تبلیغاتی روز پزشک می‌توانند اهداف برند شما را در قالب هدایای تبلیغاتی خلاقانه خود پوشش دهند و آن را در معرض شناخت و نمایش بگذارند.

همان‌طور که می‌دانید بهترین هدایای تبلیغاتی برای مشاغل خاص یا دسته ویژه‌ای از مشتریان نیستند، بلکه همه افراد را در بر می‌گیرند. در کنار این نکته در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی باید به گروه اصلی از مخاطبین خود توجه کنید. برای مثال اگر محصولات پزشکی یا سلامتی می‌فروشید یا کسب و کاری در خصوص کارت ویزیت و تولید سربرگ دارید، احتمالا مشتریان اصلی شرکت شما پزشکان خواهند بود. در نتیجه لازم است براساس سلقه پزشکان هدیه‌هایی را تهیه کنید.

اما چه هدیه‌هایی موردپسند پزشکان واقع خواهد شد؟ وقتی از هدیه تبلیغاتی برای روز پزشک صحبت می‌کنیم به چه مواردی اشاره داریم؟ هدایای مخصوص روز پزشک باید به شاخصه‌هایی داشته باشند؟ همه این موارد را می توانید در مقاله زیر بررسی کنید.

پیشنهادات آراهنر برای هدایای فراموش نشدنی روز پزشکان، قهرمانان سلامت

شاید اولین چیزی که به ذهنتان برسد، لوازم دکوری با تزئینات و طرح‌های مخصوص پزشکان باشد. باید اشاره کنیم که این هدیه برخلاف گذشته در میان گزینه‌های خوشایند قرار نمی‌گیرند، بلکه هدیه‌ای کلیشه‌ای و تکراری محسوب می‌شوند.

درنتیجه لازم است سراغ گزینه‌های بدیع‌تری بروید. یکی از بهترین هدیه‌هایی که می‌توانید در چنین روزی برای پزشکان تهیه کنید، هدایایی از صنایع دستی است. انواع صنایع دستی اصیل بی‌شک یکی از گزینه‌های محبوب همه ما ایرانیان است. فرقی نمی‌کند مخاطب شما پزشک باشد یا معلم و یا روزنامه‌نگار، در هر صورت صنایع دستی تاثیرگذاری خوبی بر افراد دارند.

البته باید توجه داشته باشید که این هدایا در روز پزشک باید شخصی سازی شوند تا بیشتر مورد علاقه و توجه پزشکان عزیز قرار بگیرند. برای مثال می‌توانید این هدایا را به صورت ترکیبی در بسته‌بندی‌های ویژه‌ای ارائه کنید. یا همراه با صنایع دستی محصولات مصرفی و در ارتباط با سلامتی همانند دمنوش‌های مختلف را به آنان هدیه کنید.

• سوما (بسته اسماج و شمعدان سرامیکی)

سوما در زبان کردی به معنای نور چشم و روشنایی است.
این بسته قرار است چشم روشنی ویژه‌ای برای عزیزان شما و گزینه ویژه‌ای برای خرید هدیه مناسبتی باشد به ویژه در روز پزشک. سوما ترکیبی است از اسماج به عنوان عود طبیعی و یک ظرف سرامیکی به همراه شمعی زیبا و کبریت. اسماج مورد استفاده در این بسته ترکیبی است از گیاهان خوشبو که آرام‌بخش لحظات شما خواهد بود.
با استفاده از کبریت داخل این بسته، شمع و اسماج را روشن کرده، پنجره را باز کنید و لحظات آرامش‌بخشی را تجربه کنید.
خاصیت ضدعفونی کنندگی از خواص دود اسماج است که در سال‌های اخیر به آن پی برده‌اند زیرا می‌تواند از بروز آلودگی‌های باکتریایی جلوگیری کند. اسماج عطر و بوی منحصر به فرد و بسیار قوی دارد و به عنوان یک خوشبو کننده هوا بسیار موثر می‌باشد.

سوما (بسته اسماج و شمعدان سرامیکی)

 • دلنیا (بسته عرق بهارنارنج و چشم بند سوزن‌دوزی)

این بسته برای آرامش شما در هنگام خواب طراحی شده است.
ترکیبی زیبا که روح شما را برای یک استراحت مطلق آماده می‌کند.
بسته دلینا حاوی یک عدد بطری عرق بهارنارنج، یک عدد پیاله سرامیکی برای نوشیدن، یک شیشه عصاره اسطوخودوس،یک چشم بند سوزن‌دوزی،‌ یک عدد شمع سرامیکی و یک شیشه کبریت است. بهارنارنج به دلیل خواص بیشمار و از همه مهمتر درمان اختلالات خواب داخل این بسته گنجانده شده تا قبل از خواب به وسیله کاسه سرامیکی نوش جان کنید.
عصاره اسطوخودوس هم در این بسته قرار دارد تا سیستم عصبی بدن شما را آرام کند و عطر تازه‌اش استرس و خستگی شما را کاهش دهد. شمع هم که به باور بسیاری یکی از عمومی‌ترین آرام‌بخش‌های شبانه است. در دلینا نحوه مصرف هریک از محصولات موجود توضیح داده شده است.

دلنیا (بسته عرق بهارنارنج و چشم بند سوزن‌دوزی)

 • دستینه 1 (بسته مهر برنجي و استامپ)

دستینه بسته مهر شخصی شما و دوستان شما است. این بسته از هدایای تبلیغاتی چوبی آراهنر با قابلیت شخصی سازی شدن به ماندگاری شما و برند شرکت شما در ذهن هدیه گیرنده کمک می‌کند. ما در مدل شماره یک این بسته یک عدد مهر فلزی (برنجی) با دسته چوبی به همراه یک استامپ کوچک در نظر گرفته‌ایم. محتویات این بسته در جعیه چوبی با روکش چرم قرار خواهد گرفت.

دستینه 1 (بسته مهر برنجي و استامپ)

 • دستینه 2 (بسته مهر و موم)

دستینه بسته مهر و موم کردن به شیوه قدیمی اما با ابزاری جدید است. این بسته قابلیت شخصی سازی شدن دارد و هدیه‌ لوکس و ماندگار برای همراهان شما خواهد بود. ما در این بسته مهر تولید شده با نام اعلامی شما را تولید می‌کنیم و در کنار آن علاوه بر یک استامپ، موم رنگی، لاک آب کن و شمع وارمر قرار داده‌ایم. مهرفلزی (برنجی) با دسته چوبی، مهری است که می‌تواند بر روی موم یا لاک برجستگی ایجاد کند.
این هدیه یادآور شیوه سنتی مهر و موم کردن نامه‌های شما خواهد بود و از این حیث بسیار نوستالژیک است.
محتوایات این بسته در جعبه چوبی با روکش چرمی شکیلی قرار خواهد گرفت.

دستینه 2 (بسته مهر و موم)

 • هدیه نوشدارو آراهنر

پکیج نوشدارو که یکی از هدایای تبلیغاتی خاص آراهنر است شامل بسته هایی برای کنترل فشار خون است. این پکیج بسیار منحصر به فرد و خاص است که می‌تواند مخاطب را به حفظ سلامت ترغیب کند. مهم‌ترین ویژگی که این پکیج دارد این است که کمتر کسی می‌تواند حدس بزند که هدیه‌ای جنس سلامتی دریافت خواهد کرد. هدیه‌ای که در آن به طب سنتی و استفاده از فرهنگ غذایی دیرینه سرزمین خود تاکید کرده‌اند. این هدیه روز پزشک می‌تواند شما را در ذهن مخاطب به خوبی ماندگار کند.

این بسته هدیه سلامتی شامل یک دستگاه برای کنترل فشار خون، سیاه دانه، نمک دریا، چای ترش، پرتقال تلخ، شیرین بیان و سنبل الطیب قرار داده شده است. همه این گیاهانی که در این پکیج قرار داده شده اند به نحوی به پایین آوردن فشار خون کمک خواهند کرد. در ادامه برخی ازخواص دمنوش‌های موجود در این پکیج را شرح می‌دهیم:

 • چای ترش: همان طور که می‌دانید چای ترش از جوشاندن کاسبرگ گیاه جامائیکا به دست خواهد آمد. با استفاده از چای ترش دیگر نگران فشار خود در بزرگسالی نباشید. زیرا با مصرف چای ترش می توان فشار خون خفیف را التیام بخشید و آن را کاهش داد. این دمنوش دارای آنتی اکسیدانی بسیار قوی است که با استفاده از آن می توان کلسترول بد خون را نیز کاهش داد. البته خواص درمانی چای ترش باعث کمک به بیماری های کبدی نیز می شود.
 • سنبل الطیب: سنبل الطیب یا همان علف گربه یک گیاه علفی شکل است که دارای ساقه چند ساله است و با ارتفاع دو متر به صورت عمودی بالا می رود. طی مطالعاتی که انجام شده است این گیاه می‌تواند بی خوابه شبانه را به خوبی التیام بخشد و مانند برخی قرص‌های خواب آور در اول صبح دیگر احساس خواب آلودگی نخواهید کرد. از این گیاه برای کاهش قند خون در افرادی که دچار دیابت هستند استفاده می‌شود.
 • نمک دریا: نمک‌های عادی که دریایی نیستند از نمک‌های مدفون شده در زیر آب به دست خواهند آمد. اما نمک دریا نوعی نمکی است که با تبخیر آب جاری دریا تولید خواهد شد. نمک های دریایی که امروز موجود است با روش تبخیر خیلی کم با نور خورشید به دست می آید. اگر نمکی را استفاده کنید که کمتر پردازش شده است در واقع نمکی را مصرف می‌کنید که دارای مواد معدنی بسیار مفید برای سلامتی و بدن را دارد. این نمک دارای طعم و رنگ بسیار طبیعی است که برای پخت و پز خانگی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • سیاه دانه: پیامبر اکرم سیاه دانه را درمان هر دردی به جز مرگ می‌دانستند. استفاده از سیاه دانه به همراه عسل به قدری خاصیت دارد که می‌تواند از درد ناخن تا پا درد را درمان کند. طی تحقیقاتی که انجام شده است مواد معدنی و ویتامین‌هایی که در سیاه دانه موجود است باعث درمان دیابت، درمان فشار خون، سل، بیماری‌های قلبی، کم خونی و میگرن می‌شود. سیاه دانه دارای اسیدهای چرب ضروری است که این ماده را تبدیل به ماده غذایی ضد سرطان کرده است. برای استفاده از مزایای آن کافی است روزانه 100 میلی گرم از آنرا مصرف نمائید.
نوشدارو (بسته کنترل فشار خون)

نوشدارو (بسته کنترل فشار خون)

پرتا 2 (بسته عود و شمع)

یک فرصت ایرانی- هندی برای مدیتیشن و تمدد اعصاب؛ به صرف عطر و نور. با درون مایه‌ای هندی و با ابزاری ایرانی. بسته پرتای 2، شامل یک عوددان و یک جاشمعی از ظروف مسی است که با تعمق در فرهنگ سنتی شرق آسیا کنار هم قرار داده شده است. جنس عوددان و جاشمعی از مس و برساخته دست هنرمندان و صنعتگران کرمانی است. محتوای پرتای 2 برروی یک پایه چوبی استوار شده است.

در بسته پرتای 2 چند عدد عود اصل هندی و یک شمع پارافینی گنجانده شده تا نخستین نور معطر را با آن تجربه کنید. بسته پرتای 2 ملاقات دو تکه زیبا از شرق عالم با همدیگر است: نور و عطر هندی با هنر ایرانی.

محتویات این بسته:

 • جاشمعی مسی همراه با شمع پارافینی
 • جاعودی مسی همراه با سنگ‌ریزه تزئینی
 • شیشه لوله‌ای همراه در چوب پنبه‌ای
 • عود اسطوخودوس
 • پایه چوبی همراه با مگنت برای زیر جاشمعی و جاعودی
 • بسته بندی باند رولی (مقوایی)
تحریر (بسته قلم و دوات)

تحریر (بسته قلم و دوات)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

این بسته از متفاوت‌ترین هدایای تبلیغاتی مجموعه ماست که مناسب هدیه روز پرستار و پزشک است.  شامل وسایل ماساژ است .که می‌تواند خستگی شما را از تن بیرون کند.

تسکین به شدت مناسب این روزهای ماست. روزهایی که به دلیل کار در شهرهای شلوغ، تنی خسته داریم. که احتیاج به ماساژ و بیرون کردن خستگی از تن دارد.

بسته «تسکین» شامل دو شیشه پودر خردل و خولنجان است. که با ریختن آنها داخل تشت آب و قرار دادن پاها به مدت 30 دقیقه، می‌توان آرامش را از پاها به کل بدن تعمیم داد.

داخل بسته، یک حوله نیز قرار داده شده تا بعد از ریلکس کردن، پاها را با آن خشک کنید و برای یک روز آرام آماده باشید.

همچنین یک ماساژور چوبی برای شما تدارک دیده که مناسب برای شانه‌ها، کتف و گردن است.

اسپری روغن سیاه دانه و همچنین 2 دیسک نمک و کیسه سنگ نمک ایرانی برای کمپرس گرم و سرد و از بین بردن دردهای عضلانی نیز یکی دیگر از محتویات بسته «تسکین» است که برای شما آماده شده است. و آن را به یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای تسکین خستگی مخاطبینتان تبدیل کرده است.

امیدواریم با بسته­‌های «تسکین» خستگی یک روز شلوغ را از تن بیرون کنید. این بسته می‌تواند یک هدیه سازمانی و تبلیغاتی خلاقانه برای مخاطبین شما باشد.

محتویات این بسته:

 • یک عدد ماساژور چوبی دست ساز
 • یک عدد حوله نخی دستبافت
 • یک عدد شیشه متوسط همراه با اسپری
 • دو عدد شیشه کوچک
 • یک عدد کیسه سنگ نمک
 • مقداری روغن سیاهدانه
 • مقداری نمک دریا
 • مقداری گل محمدی
 • مقداری پودر قولنجان (خولنجان)
 • بسته بندی باند رولی (مقوایی)
تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

طلای سرخ (بسته زعفران و هاون نفیس)

این بسته یک هدیه تبلیغاتی بسیار نفیس است. این مجموعه می‌تواند هدیه مناسبی برای مهمان‌خارجی شما باشد.

زعفران ایران از مشهورترین زعفران‌های دنیاست. که طرفداران زیادی در جهان دارد.

طلای سرخ  مجموعه‌ای‌ است. با ترکیبی از زعفران اعلای قائنات و یک هاون نفیس بسته بندی شده. این بسته هدیه ای است کاملا ایرانی برای مهمانان شما قرار گرفته‌است.

در این مجموعه یک جعبه زیبای خاتم‌ کاری که زعفران درآن جای داده شده هم قرار دارد.

در این بسته تلاش شده تا ارزشمندترین گیاه قابل کشت ایران و هنر دست زیبای نقاشی بر روی هاون در قالبی متفاوت و با کیفیت ارائه شود

محتویات این بسته:

 • یک عدد هاون
 • یک مثقال زعفران
 • یک جعبه خاتم‌کاری
 • بسته بندی هاردباکس

طلای سرخ (بسته زعفران و هاون نفیس)

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

دمنوش یکی از نوشیدنی‌های محبوب ایرانی‌هاست که بنا به توصیه‌های طب سنتی در زمان‌های مختلف مصرف می‌شود. ما در این بسته یک عدد فرنچ پرس به همراه یک ماگ سرامیکی و سه گیاه دارویی موثر در ایجاد نشاط، رفع نفخ معده و ایجاد آرامش را قرار داده‌ایم. توصیه طب سنتی بر این است که به دلیل تاثیر گل گاو زبان در تقویت حواس پنجگانه و ایجاد نشاط، ابتدای صبح دمنوش گل گاو زبان بنوشید. آویشن در رفع نفخ معده موثر است، از این رو توصیه می‌شود که این دمنوش را دقایقی بعد از صرف نهار بنوشید. گیاه اسطخودوس هم به دلیل تاثیر فوق العاده در آرامش و رفع استرس، نوشیدنی توصیه شده برای قبل از خواب است.

محتویات این بسته:

 • یک عدد فرنچ پرس
 • یک عدد ماگ سرامیکی
 • 3 جعبه دمنوش حاوی گل گاو زبان، آویشن و اسطوخودوس
 • جعبه هارد باکس
زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

مجموعه ترکیبی سفال مینا و قلم‌کار

در این بسته سه هنر چشم نواز ایرانی را گرد هم آورده‌ایم تا هنر دستان هنرمندان ایران را به رخ بکشیم. سفال، میناکاری و قلم‌کار سه هنری است که هر چشم هنر دوستی را به خود خیره می‌کند. حضور این سه کنار هم به مثابه هم‌نشینی گل‌ها در یک گلدان است.

در مجموعه ترکیبی سفال مینا و قلم‌کار  یک گلدان سفالی میناکاری شده در کنار یک رومیزی قلم‌کار قرار داده شده است. کنار هم قرار گرفتن این سه هنر، هدیه‌ای بی‌نظیر، مدیریتی و فراموش نشدنی است.

محتویات این بسته:

 • یک عدد گلدان مینا روی سفال (20 سانتی متر)
 • یک عدد پارچه قلمکار (80*80 سانتی متر)
 • بسته بندی مقوایی
مجموعه ترکیبی سفال مینا و قلم‌کار (209)

مجموعه ترکیبی سفال مینا و قلم‌کار

چرا هدیه روز پزشک مهم است؟

پزشکان بهترین سال‌های جوانی خود را صرف مطالعه و کسب علوم پزشکی می‌کنند و در نهایت در مشاغل و حیطه‌های مختلف گروه علوم پزشکی مشغول به کار می‌شوند. با توجه به وظیفه خطیر پزشکان در محافظت از سلامتی، تهیه هدایایی به پاس از زحمات هرساله آنان کاری پسندیده است.

درنتیجه اگر مشتریان اصلی شما پزشک هستند یا صاحب کلینیک و یا بیمارستانی هستید، یکی از بهترین فرصت‌ها برای تشکر از پزشکان و نشان دادن میزان اهمیت و ارزش آنان برای سلامت جمعیت، می توانید سراغ هدایای مخصوص روز پزشک بروید. اما چه هدایای را می‌توان برای این روز ویژه تهیه کرد؟ در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

روز پزشک را با هدایای تبلیغاتی متفاوت کنید

برای همه ما بارها پیش آمده است که هدایای تبلیغاتی که نظر و رضایت ما را جلب کرده‌اند را برای مدت سال‌های طولانی پیش خود نگه داشته‌ایم و از آنها مراقبت کرده‌ایم چرا که این هدایا دارای فاکتورهای مهم و جذابی بودند که توانسته اند در ذهن و یاد ما باقی بمانند.

حقیقت این است که هدایای تبلیغاتی که به درستی می‌توانند در فرآیند کسب و کار شما تاثیرگذار باشند، هدایایی هستند که فراتر از استانداردهای هدایای تبلیغاتی موجود در بازار هستند. ارائه هدایای تبلیغاتی روز پزشک به مشتریان با این هدف که شما و یا نهادِ شما را به خاطر بسپارند می‌تواند دارای نشانه‌های مهمی باشد. زمانی که کار به توسعه ایده‌ها در زمینه انواع هدایای تبلیغاتی می‌رسد باید چند نکته را مدنظر داشت.

هدیه روز پزشک از این رو می‌تواند اهمیت قابل توجهی برای هرچه بهتر برگزار کردن این مراسم داشته باشد و شرکت‌های مختلف فعال در این حوزه هرساله در تلاش هستند تا با ارائه طرح های خلاقانه، جدید، با کیفیت و جالب توجه به هرچه بهتر برگزار شدن روز پزشک و تجلیل از این قهرمانان کمک کنند.

 در مقاله هدایای تبلیغاتی چیست بیشتر درباره این حوزه بخوانید.

صنایع دستی هدیه ای فاخر برای پاسداشت از پزشکان سرزمینمان

هدیه روز پزشک می‌تواند به واسطه اهمیت جایگاه پزشکان در جامعه ما، شامل فاکتورهای مختلفی باشد. اما آنچه اهمیت بیشتری دارد این است که این گیفت تبلیغاتی فاکتور «هدایای تبلیغاتی خلاقانه» را به همراه داشته باشد. هدیه خلاقانه می‌تواند شرکت‌های ارائه دهنده هدیه تبلیغاتی روز پزشک را از یکدیگر متمایز کند و خاطره خوبی را در ذهن اهداکنندگان و همچنین دریافت کنندگان ثبت کنند.

هدیه روز پزشک همچنین در ایران می‌تواند شامل موارد نفیسی چون صنایع دستی مربوط به شهرهای مختلف، هنر قلمزنی، فیروزه‌کوبی و …باشد. علاوه بر آن گیفت تبلیغاتی برای روز پزشک می‌تواند شامل بسیاری از ابزارهای روزمره پزشکی باشند. برخی از ابزارهای مورد نیاز روزمره پزشکان که برای آنها کاربردی نیز به شمار می‌رود می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب، از سوی شرکت‌های ارائه دهنده هدیه‌های تبلیغاتی برای روز پزشک باشد. از وسایل روی میز و در دفتر پزشکان گرفته تا هدایای الکترونیکی البته با کیفیت و طراحی عالی، خلاقانه و جدید می‌تواند هدایایی ناب و به یاد ماندنی باشند.

5 شاخصه هدیه روز پزشک

هدیه روز پزشک علاوه بر مواردی که عنوان شد باید گیفتی درخور برای این قشر زحمت‌کش و با مسئولیت بسیار سنگینِ جامعه باشد. از این رو انتظار می‌رود شرکت‌های فعال در حوزه ارائه خدمات هدایای تبلیغاتی، ارائه یک هدیه خلاقانه در قالب گیفت تبلیغاتی را برای برگزاری هرچه بهتر مراسم تجلیل در برنامه کاری خود قرار دهند

نخست: ایجاد یک محصول یونیک

سعی کنید برای ارائه هدیه روز پزشک از لوازمی استفاده کنید که یونیک و منحصر به فرد باشد. امروزه استفاده از صنایع دستی برای افراد بسیار محبوب  شده است و مردم به هدیه‌هایی که از لوازم صنایع دستی باشند علاقه بیشتری نشان می دهند. هدیه منحصر به فرد و یونیک باعث می شود فرد علاقه بیشتری به استفاده از آن داشته باشد.

دوم: آن را در یک پاکت یا جعبه ضخیم بگذارید

مردم از باز کردن یک بسته بندی جذاب به ذوق می‌آیند. زمانی که آنها یک جعبه و یا یک بسته می‌بینند شروع به حدس زدن درباره محتویات آن می‌کنند. در واقع یکی از فاکتورهای سوپرایز کردن بسته‌بندی و جعبه است چرا که افراد قادر به حدس زدن آنچه درون آن است، نیستند. همچنین افراد زمانی که یک بسته و یا جعبه دریافت می‌کنند در مقایسه با دریافت یک ایمیل یا نامه هیجان‌زده‌تر می‌شوند، هدف از انجام این کار ایجاد حس پیش‌بینی و حدس زدن در افراد در زمان دریافت هدیه است.

سوم: گیرنده باید با هدیه ارتباط برقرار کند

هیچ‌گاه به مشتریان خود به عنوان هدیه تبلیغاتی، کتاب هدیه ندهید. هیچ‌کس با کتاب مخالف نیست اما آنها برای موقعیت مناسب خود، خوب هستند. اما زمانی که شما به مشتریان خود هدایای کاربردی ارائه می‌دهید که آنها می‌توانند آنها را لمس و استفاده کنند، بهتر در حافظه آنها ثبت می‌شود. هدایای خود را جذاب کنید، تا جایی که دریافت کنندگان خواستار لمس آن شوند و با هدیه ارتباط برقرار کنند.بنابراین سعی کنید محصولاتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید که برای دریافت کنندگان هیجان انگیز باشند و در خاطر آنها نیز ثبت شوند. به همین منظور لازم است در انتخاب و تولید این هدایا خلاقیت لازم را به خرج دهید.

هدیه روز پزشک می‌تواند مرتبط با این شغل باشد. اینکه بتوانیم داستانی را در هدیه تبلیغاتی خود بگنجانیم که معنای این شغل را به ذهن متبادر می‌کند احتمال اقدام بسیار هیجان‌انگیزی خواهد بود. اغلب هدایای تبلیغاتی یادآور کسب و کار شما هستند. هدیه تبلیغاتی مناسب، در واقع خود کسب و کار یا چیزی در ارتباط با آن مانند محصول و یا سرویس و یا سودی که از آن برده‌اید را به ذهن متبادر می‌کند و این یکی از فاکتورهای مهم مربوط به هدیه روز پزشک می‌تواند باشد.

چهارم: هدایای تبلیغاتی را مناسب‌سازی کنید

بنابراین هدیه روز پزشک باید دارای 4 فاکتور مناسب سازی، یونیک بودن، برقراری ارتباط با دریافت‌کنندگان هدایا و همچنین بسته بندی آن باشند که بتوانند تاثیرگذاری لازم و مناسب را در ذهن افراد به همراه داشته باشد، امری که در کنار جایگاه پزشکان و یاداوری اهمیت شغل و حرفه آن‌ها می‌تواند از اهمیت قابل توجهی برخوردار باشد.

پنجم: هدیه تبلیغاتی باید ماندگار باشد

بسیاری از افراد از اینکه به عنوان هدیه تبلیغاتی گل و یا غذا دریافت کنند لذت می برند. بسیاری نیز از اینکه به عنوان گیفت گل و یا غذا بدهند لذت می برند. به همین خاطر به نظر می رسد یک ظرف زیبا و با کیفیت خوب پر از کوکی و یا شکلات می تواند هدیه تبلیغاتی بسیار خوشایندی برای عده ای از افراد باشد.

هدیه روز پزشک اما تفاوت دارد. این نکته را باید به خاطر داشته باشید که این نوع از هدایای تبلیغاتی، آنطور که باید و شاید نمی‌توانند گزینه های مناسب و به یاد ماندنی باشند تا افراد بتوانند آنها را در کنار و یا نزدیک خود نگه دارند. در اینجا قصد داریم به یکی دیگر نکات مهمی که یک هدیه تبیلغاتی باید داشته باشد اشاره کنیم. هدیه تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که برای سال های طولانی حفظ شود و این در حالی است که یک جعبه شکلات و یا گل به سرعت تمام می شود و فراموش می شود.

بهترین زمان برای تهیه هدیه روز پزشک

در کشور ما روز پزشک در اولین روز از شهریور ماه جشن گرفته می‌شود. در نتیجه شاید تصور کنید که زمانی طولانی و کافی برای خرید گیفت تبلیغاتی ویژه روز پزشک پیش رو دارید. پیشنهاد ما به شما شروع برنامه ریزی از همین امروز است.

حتما پیش‌تر نیز هدایای تبلیغاتی تهیه کرده‌اید و با روند انتخاب، تامین بودجه و در نهایت خریداری آن آشنایی دارید. این روند در شرکت‌های بزرگ ممکن است کمی طولانی‌تر نیز شود. در نتیجه لازم است از همین امروز مسئله خرید هدیه برای روز پزشک را با واحد تبلیغات خود در میان گذاشته و بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود اتخاذ کنید.

سوالات متداول هدیه روز پزشک

را هنر برای روز پزشک سال 1400 مثل هر سال هدایای جدیدی رو طراحی و آماده کرده که از مهمترین آنها بسته “سوما” و بسته “دلنیا” هستند.
هدف بسته‌های امسال روز پزشک، اهدای حس آرامش برای قهرمانان سلامت است و به همین دلیل این دو بسته با محوریت آسایش و آرا مش طراحی و تولید شدند.
در بسته سوما ما یک اسماج (عود طبیعی) به همراه یک زیر اسماجی سرامیکی زیبا به همراه یک شمع و کبریت قرار دادیم تا آرا مش بخش شب‌های خانه‌هلی دریافت کنندگان هدایای باشیم.
در بسته دلنیا هم محصولات مورد نیاز برای یک خواب آرام در نظر گرفته شده است. یک بطری عرق بهار نارنج به همراه یک پیاله سرامیکی که مهمترین ویژگی‌اش ایجاد حس آرا مش و رفع خستگی است. یک اسپری اسانس اسطوخودوس که مالیدن آن به شقیقه‌ها پیش از خواب توصیه شده است و یک چشم بند خواب که با هنرمندی هنرمندان سوزن‌کاری تزئیین شده است.

شما هم از طریق سایت و هم از طریق تماس با کارشناسان واحد فروش می‌توانید نسبت به سفارش محصولات روز پزشک اقدام کنید. فقط باید در نظر داشته باشید با توجه به فرصت محدود، زودتر نسبت به سفارش محصولات مورد نیاز خود اقدام کنید.

آرا هنر برای ارائه خدمات بهتر یک کمپین با نام پیشکش سلامتی طراحی کرده که در آن هم تخفیف و هم ذخیره اعتبار برای خریدهای بعدی در نظر گرفته شده است.
در این کمپین سازمان‌هایی که به مناسبت روز پزشک از محصولات آرا هنر خریداری می‌کنند یا می‌توانند از 10 درصد تخفیف ویژه بهره‌مند شوند و یا اینکه تا 15 درصد از مبلغ خریدشان در این مناسبت‌، برای خریدهای بعدی در حسابشان ذخیره شود. همچنین همه محصولات با کارت اشتراک فیلیمو با تخفیف 50 درصدی ارائه می‌شوند.

سوما و دلینا که امسال برای نخستین بار در سبد محصولات روز پزشک قرار گرفته‌اند اما از میان محصولات قدیمی‌تر بسته‌های چام، آذین، زریر 2، ایوار و شکر شکن جزو پرطرفدارترین محصولات این مناسبت هستند.

این موضوع به زمان سفارش دادن و محصولی که سفارش می‌دهید بستگی دارد. اما به طور کل از 3 تا 20 روز زمان لازم برای ارائه محصولات است.

این خدمت امسال و در مناسبت روز پزشک برای نخستین بار عرضه می‌شود و آرا هنر مسئولیت پخش سفارش‌های تهران و کرج را نیز بر عهده خواهد گرفت. بدین صورت که شما با پر کردن یک فایل اکسل و مشخص کردن زمان توزیع، این مسئولیت را به تیم آرا هنر می‌سپارید.

نکاتی که باید در هدیه روز پزشک به آن دقت کافی داشته باشید:

 • در کشور ما یکم شهریور ماه روز پزشک نامیده شده است. روزی که می‌توان برای قدردانی و تشکر از پزشکان عزیز بابت زحمات بسیار زیادی که برای حیات بشر کشیده‌اند هدیه‌ای تقدیم نمود.
 • برای هدیه روز پزشک باید موردی را انتخاب نمائید که دارای چند ویژگی اعم از ماندگار بودن، مناسب سازی شده، مرتبط با جایگاه فرد و هدیه‌ای یونیک باشد.
 • از فاکتورهای مهمی که در انتخاب هدیه باید به دقت نمود بسته بندی و ظاهر هدیه است زیرا باید در ابتدا جذابیت خاصی برای مخاطب داشته باشد. باید این بسته بندی به صورتی باشد که مخاطب شما نتواند محتویات داخل بسته را به راحتی حدس بزند.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *