آراهنر فاخر ایرانی

  • خانه
  • صفحه اصلی
  • 10 دلیل مهم برای استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسبتی از دیدگاه ریچارد لارسون

10 دلیل مهم برای استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسبتی از دیدگاه ریچارد لارسون

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس آبگینه لیوان 89495

استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسبتی همیشه روش خوبی برای ارتقا کسب و کار بوده است.
با این حال، در سال‌های اخیر، که به عنوان عصر دیجیتال نام گرفته، اکثر مردم یا در میزان موثر بودن هدایای تبلیغاتی شک دارند یا به سایر ابزارهای مدرن بازاریابی بیشتر اعتماد می کنند.

اما هنوز معتقدیم که هدایای تبلیغاتی مناسبتی می‌تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. در واقع ، ما می توانیم به ده دلیل فکر کنیم که همه باید آن را در نظر بگیرند!

هدایای تبلیغاتی مناسبتی نوعی بازاریابی کم هزینه است

یکی از بهترین موارد در حوزه هدایای تبلیغاتی این است که قیمت آن به مراتب کمتر از برخی روش‌های تبلیغاتی دیگر است. علاوه بر این‌، انواع دیگر تبلیغات، مانند تبلیغات تلویزیونی، فقط برای مدت زمان محدودی پخش خواهد شد. از این رو، کالاهای برندد شده اقتصادی‌تر هستند و تمایل دارند که پوشش تجاری بیشتری را با قیمت مناسب ارائه دهند.

باعث شادی در بین مشتریان فعلی ما می‌شود

نکته جالب دیگر در مورد هدایای تبلیغاتی مناسبتی این است که می‌توان از آن برای هدایای تجاری شرکتها نیز استفاده کرد. این هدایا به مشتریان ما یادآوری می‌کنند که ما در کنار آنها هستیم و به آنها اهمیت می‌دهیم. علاوه بر این، کالاها به آنها خواهند گفت که در صورت نیاز مجدد به خدمات ما، آنها همیشه می‌توانند به ما فقط سفارش دهند.
تصور کنید که مثلاً در تابستان در حال فروش نوشیدنی‌های یخی هستید. شما می‌توانید نی قابل استفاده مجدد چاپ کنید و از مزایای تجاری نسبتاا ارزان بهره ببریم. اینها حداقل به برند شما کمک می‌کند تا برای یک فصل ذهنیت مناسبی از شما ایجاد کند.

طول عمر بیشتر از برخی دیگر از روش‌های سنتی بازاریابی

آنچه در مورد محصولات تبلیغاتی باورنکردنی است این است که آنها برای مدت زمان طولانی تولید یاد آورنده برند تجاری شما هستند. چطور؟ خوب، این خیلی ساده است. محصولات تبلیغاتی متنوعی وجود دارد که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم – لباس، بطری آب مارک دار‌، جاکلیدی و غیره. به همین ترتیب، آنها بصورت روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند و همیشه برند تجاری ما را به همه یادآوری می‌کنند.

نشان می‌دهد که ما به مخاطب خود اهمیت می‌دهیم

اقلام تبلیغاتی رایگان هستند. به این معنی که ما محصولات مفیدی را برای مخاطبان خود ارائه خواهیم کرد که برای آنها هزینه‌ای نخواهند داشت. بنابراین، آنها خوشحال خواهند شد و ما اساساً به آنها نشان خواهیم داد که چقدر به آنها اهمیت می دهیم. به این ترتیب، رابطه‌ ما با مخاطبان‌مان بهتر می‌شود.به ما کمک می‌کند، رهبر صنعت شویم
با هدایای تبلیغاتی فصلی می‌توانیم به همان اندازه که می‌خواهیم نوآور باشیم. علاوه بر این، با دادن محصولات عملی یا سرگرم کننده به مشتریان، جنبه‌ای از شرکت خود را به نمایش می‌گذاریم که برای همه جذاب است – جنبه خلاق.

نمایشگاه‌های تبلیغاتی
نمایشگاه تبلیغات

بازدید کنندگان نمایشگاه و نمایشگاه را تحت تأثیر قرار می‌دهد

میزبانی غرفه در نمایشگاه‌ها روش خوبی برای تبلیغ شرکت ماست. اما برخی از محصولات تبلیغاتی را به این ترکیب اضافه کنید. زیرا در نمایشگاه‌ها ما در محاصره مشتریان بالقوه قرار خواهیم گرفت. از این گذشته، هیچ چیزی بیش از هدیه‌های رایگان باعث برجسته شدن تجارت نمی‌شود.

به ما در توسعه وفاداری مشتریان شرکت کمک می‌کند

محصولات تبلیغاتی، می‌توانند به ما در افزایش آگاهی از برند کمک کنند. این محصولات مشتریان ما را ترغیب کنند که به همکاری با برند ما ادامه دهند و نسبت به ما وفادار باشند.

در هدایای تبلیغاتی مناسبتی برای هرگروه سنی قدرت انتخاب داریم

از آنجا که محصولات تبلیغاتی دارای هر شکل و اندازه‌ای هستند، عملکردهای متنوعی نیز دارند. بنابراین، مهم نیست که مخاطب ما جوان باشد یا پیر. ما به راحتی یک گجت یا یک هدیه تبلیغاتی پیدا خواهیم کرد که مورد علاقه آنها باشد. علاوه بر این، محصولات تبلیغاتی می‌توانند توجه هر کسی را به خود جلب کنند. این بدان معناست که ما به راحتی می توانیم به جمعیت گسترده‌تری برسیم.

این نشان می دهد که تجارت ما چقدر سرگرم کننده است

بیشتر محصولات تبلیغاتی نه تنها کاربردی هستند، بلکه داشتن و استفاده از آنها سرگرم کننده نیز هستند. از این رو، با دادن آنها به مشتریان فعلی و بالقوه خود، می‌توانیم جنبه سرگرم کننده خود را به همه نشان دهیم. همچنین می تواند به آگاهی بیشتر از برند و وفاداری بیشتر منجر شود.

هدایای تبلیغاتی مناسبتی جایگاه ما را تقویت می‌کند

لحن نام تجاری چیزی است که تعیین می‌کند در آخر کدام محصولات تبلیغاتی را انتخاب کنیم. چرا؟ به این دلیل که کالاهای بازاریابی به راحتی می‌توانند پیام برند ما را تقویت کنند. هنگامی که شخصی کالای تبلیغاتی را از ما دریافت کرد‌، بلافاصله می فهمد که ما می‌خواهیم چه چیزی را ارائه دهیم و چه نوع مشاغلی داریم.

آنچه مهم است این است که محصولات تبلیغاتی می توانند لحن نام تجاری ما را به بهترین شکل ممکن منتقل کنند.

نویسنده بیوگرافی

ریچارد لارسون مدیر بازاریابی در GoPromotional ، پیشروترین شرکت تولیدکننده کلیدهای تبلیغاتی انگلستان است. او از به اشتراک گذاشتن تجربه خود در مورد موضوعات مختلف لذت می برد تا مشتریان بتوانند آگاهی از نام تجاری خود را از طریق استفاده از محصولات تبلیغاتی افزایش دهند.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر خبرنامه