روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

بسته‌های هیجان انگیز آدرنالین

شما می‌توانید هرکدام از بسته‌های آدرنالین را با قیمت ۳۵۵ هزارتومان خریداری کنید.

ارزش واقعی هر بسته ۹۶۰ هزارتومان است!

تخفیف پلکانی آراهنر برای خرید بسته‌های آدرنالین

ما برای شما سبدهای خرید متنوعی را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید با خرید بیشتر، تخفیف بیشتری بگیرید.

آدرنالین؛ خرید تجربه‌ی شادی و رضایت

«کمپین تابستون برگ‌ریزون»

آخر تابستان را می‌توانید با بسته‌های آدرنالین جشن بگیرید و شادی و لذت را تجربه کنید. ما کمپین «تابستون برگ‌ریزون» را با طراحی بسته‌های آدرنالین شروع کردیم تا فرصتی برای دورهمی سازمان‌ها فراهم شود. شما می‌توانید با خرید بسته‌هایی که پر از حال خوب هستند، حال‌وهوای سازمان‌تان را تغییر دهید. همکاران شما با دیدن این بسته‌ها، هیجان را تجربه می‌کنند و برای ادامه مسیر، حال بهتری دارند. فراموش نکنید که برای خرید بسته‌های مورد نظرتان، فقط تا ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱ فرصت دارید. برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۸۰۳۶۱ تماس بگیرید تا در فرصتی کوتاه، سفارش شما را ثبت کنیم و به دست‌تان برسانیم.

تخفیف ویژه آراهنر برای سازمان‌ها

محتویات بسته آدرنالین به ارزش ۹۶۰ هزار تومان، فقط با قیمت ۳۵۵ هزار تومان در دسترس شما قرار دارد. ما برای شما تخفیف‌های شگفت‌انگیز سازمانی نیز در نظر گرفته‌ایم که به‌صورت تخفیف پلکانی طراحی شده است. به این صورت می‌توانید با خرید بیشتر، تخفیف بیشتری بگیرید.

محتویات بسته‌های آدرنالین

  • کارت خرید ۵۰۰ هزار تومانی «ایران فان»
  • کارت خرید ۲۵۲ هزار و ۵۰۰ تومانی اشتراک شش ماهه‌ فیلیمو
  • کارت تخفیف ۱۵ درصدی خرید لوازم‌التحریر «کتاب مان»
  • به همراه سورپرایز‌های ویژه برای ساختن یک روز متفاوت

سورپرایزهایی که دوست‌شان دارید

ما برای کامل‌تر شدن یک تجربه هیجان‌انگیز، چند آیتم جالب را در بسته‌های آدرنالین قرار داده‌ایم. با این آیتم‌ها، همکاران شما خوشحال می‌شوند، برای چند دقیقه می‌توانند میز کارشان را رها کنند و به بازی و تفریح بپردازند. با این آیتم‌ها، یک لبخند دوست‌داشتنی را در قاب آخر تابستان ثبت می‌کنید.

آیتم‌های سورپرایزی

  • قایق: وقتش است قایق آرزوها را روی آب رها کنید و با همکاران خود، مسابقه بگذارید. با قرار دادن شمع داخل این قایق‌ها، آن‌ها حرکت می‌کنند. قایق چه کسی زودتر به مقصد می‌رسد؟!
  • آب‌پاش: آب‌پاش‌ها را می‌توانید برای فرار از گرما استفاده کنید. آن‌ها دمای محیط را پایین می‌آورند و حس خوشایندی می‌بخشند.
  • واتر گیم: این بازی برای سپری کردن اوقات فراغت مناسب است. با این بازی می‌توانید تمرکز خود را افزایش دهید و برای هدایت حلقه‌ها به سمت هدف، تلاش کنید.
  • تیله: تیله‌ یکی از آیتم‌های نوستالژی است که با دیدن آن، به دوران کودکی سفر می‌کنید. شما می‌توانید این تیله‌ها را درون گلدان یا داخل جامدادی روی میز قرار دهید.
  • شمع‌های دینامیتی: ما شمع‌های تزئینی را به شکل دینامیت طراحی کرده‌ایم. شما می‌توانید آن‌ها را روی میز خود قرار دهید و با روشن کردن‌شان، به فضای اتاق نور و گرما ببخشید.