تبلیغات

خرید پک شب یلدا

خرید پک شب یلدا
لوگوی اراهنر

شب یلدا طولانی ترین شب سال و یکی از مهم ترین جشن های ما ایرانیان است. از گذشته های دور تاکنون، ایرانیان این شب را در کنار بزرگان فامیل و در مجاورت خوان یلدا می گذرانند و با انجام یکسری آداب و رسوم خاص آن را گرامی می داشتند.

به دلیل اهمیت این جشن ایرانی، سال هاست که شرکت ها و موسسات بزرگ و کوچک، این فرصت را غنیمت می شمارند و با تهیه پک های ویژه شب یلدا آن را با مخاطبان خود جشن می گیرند و از این طریق، برند و محصولات و خدمات خود را هم معرفی می کنند؛ در ادامه به دلیل اهمیت این موضوع، بیشتر به تهیه پک های شب یلدا خواهیم پرداخت.

پک شب یلدا چیست؟

پک شب یلدا که به آن گیفت شب یلدا هم گفته می شود، به محصولات و کالاهایی می گویند که کسب و کارهای بزرگ و کوچک آن را با تم یلدا، به صورت رایگان در اختیار مخاطبان، مشتریان، شرکای تجاری، همکاران، پرسنل سازمان و … می گذارند. معمولاً هدیه شب یلدا به گونه ای انتخاب می شود که یادآور این شب باشد، به این معنی که بتوان از آن در شب یلدا استفاده کرد. پک های شب یلدا در غالب موارد از چند هدیه بزرگ و کوچک تشکیل شده اند که این هدایا با توجه به مخاطب و شخص هدیه گیرنده می تواند متفاوت باشد و از هدایای لوکس تا هدایای دکوری و همین طور خوراکی یا بازی و سرگرمی تغییر کند.

تهیه و تدارک گیفت شب یلدا هم می تواند به وسیله صاحبان کسب و کارها انجام شود و هم این که شرکت ها و موسسات می توانند پک های شب یلدا را به صورت آماده از شرکت هایی که در کار تدارک هدایای تبلیغاتی هستند، تهیه کنند. در این پک ها غالباً امکان سفارشی سازی وجود دارد، به این معنا که شما می توانید تعداد یا نوع هدایای سازمانی را خود تعیین کنید و همین طور امکان چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی شما بر روی بسته بندی هدیه شب یلدا یا روی خود اقلام وجود دارد.

معرفی پک شب یلدا برای شرکت

خوشبختانه برای تهیه گیفت شب یلدا می توان با استفاده از خلاقیت و نوآوری، پک های متنوعی را تدارک دید که هر یک برای مخاطبان خاص یا مشتریان عام و پرسنل و همکاران کاربرد داشته باشد و بتواند نام کسب و کار و برند شما را در ذهن آن ها ماندگار کند؛ در ادامه به معرفی برخی از انواع پک شب یلدا که توسط شرکت آراهنر تدارک دیده شده است؛ می پردازیم:

جعبه یلدا

جعبه یلدا (یلدای تمام‌عیار)

جعبه یلدا یک پک تمام عیار برای شب یلداست که هم شیرینی دارد و هم شورانگیز است. این جعبه چوبی حاوی نیم کیلو آجیل، دو عدد انار تازه، یک شیرینی خوری مسی کوچک، یک انبر مسی، یک قطعه ترمه به ابعاد یک در یک، مقداری شیرینی، مقداری ژله شکری و مقداری شیرینی مسقطی است.

هن‌دانه (شیطنت شور)

هن‌دانه (شیطنت شور)

هن‌دانه یک پک یلدایی بامزه است که داخل آن مقداری تخمه کدو، مقداری تخمه کدو مشهدی، مقداری تخمه هندوانه، مقداری تخم آفتابگردان و مقداری تخمه ژاپنی قرار دارد.

دمت گرم

دمت گرم (دمت گرم یلدا)

یک هدیه گرم و صمیمی برای سفر که نامش دمت گرم است. در این پک یلدایی زیبا، یک عدد پتوی مسافرتی تک نفره، یک عدد ماگ سبزرنگ، یک عدد ماگ قرمز، سه عدد دمنوش چای سبز و سه عدد دمنوش انرژی زا قرار دارد. این بسته گزینه مناسبی برای تهیه هدایای تبلیغاتی برای پاییز شرکت شماست.

میوه ناک

میوه ناک (زمستان میوه ناک)

گیفت شب یلدای میوه‌ ناک، سیب، پرتقال، خرمالو و کیوی خشک دارد؛ یک بسته‌ جمع‌ و جور با کلی خاطره‌ های دور از میوه‌ های خشک مامان ‌بزرگ ‌ها.

این بسته حاوی مقداری سیب خشک، مقداری خرمالوی خشک، مقداری پرتقال خشک و مقداری کیوی خشک است.

ناردون

ناردون 2 (یه دونه انار، ناردونِ انار)

یک جعبه چوبی که داخلش یک انار تازه قرار دارد با آبنبات و گلپر و نمک و خودش به تنهایی یک ضیافت یلدایی است. ناردون را به کسانی که طعم گس انار را با گلپر و نمک دوست دارند هدیه دهید. این پک یلدایی حاوی انار تازه، مقداری آبنبات ریز قدیمی و مقداری آجیل شادی است.

یلدانه ۲

یلدانه ۱ (زمان را به دست بگیر)

بسته‌ هدیه یلدانه 1 یک گیفت یلدایی سنتی است که می توانید با خیال راحت آن را به مخاطبان خاص خود هدیه کنید.

این بسته حاوی یک قطعه ترمه یک در یک قرمز رنگ، یک جلد دیوان حافظ جلد چرمی قهوه‌­ای و یک ساعت شماطه­‌ دار طلائی رنگ است.

یلدانه ۱

یلدانه ۲ (عصر دیجیتال در شام یلدا)

بسته‌­ هدیه یلدانه 2 از آن گیفت سازمانی است که مستقیماً روی سفره شب یلدا می ‌نشیند. در این بسته یک قطعه سفره قلم کار یک در یک، یک گلدان سفالی، یک جلد دیوان حافظ جلد چرمی سبز، یک ساعت دیجیتال قرمز رومیزی و مقداری گل خشک قرار داده شده است.

مرسوم

مرسوم (مغز شب)

بسته‌ هدیه جمع ‌و جور مرسوم یک پک یلدایی از هدایای کاربردی است. این بسته شامل چهار عدد کاسه سفالی، مقداری مغز فندق، مقداری مغز بادام، مقداری مغزبادام هندی و مقداری پسته است.

فروزان (روشنای یلدا)

فروزان (روشنای یلدا)

فروزان یک جاشمعی قرمز است که با شمع وارمر روشنای شب یلداست. این پک هدیه شب یلدا، حاوی یک جاشمعی سفالی قرمز رنگ، یک عدد شمع وارمر قرمزرنگ و یک بسته کبریت است.

شش خانه

شش خانه (شش خانه روی میز می آید.)

شش‌ خانه از آن بسته ‌هایی است که برای مدت‌ های زیادی روی میز کار یا میز پذیرایی خانه می ‌ماند. این بسته هدیه یک پایه‌ چوبی شش­‌ خانه و سه شیشه­‌ با درب استیل دارد که  داخل آن ها مقداری عناب، خرمای حبه ‌ای، میوه ‌خشک استوایی، بهارنارنج، بابونه و چای خشک قرار دارد.

author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *