آراهنر فاخر ایرانی

  • خانه
  • تبلیغات
  • هدایای مناسبتی ، هدایایی به بهانه‌ی گرامی‌داشت روزهای بزرگ

دسته‌بندی :

هدایای مناسبتی ، هدایایی به بهانه‌ی گرامی‌داشت روزهای بزرگ

بسته های تبلیغاتی مدیریتی شیک 00249 یلدا

اگر شما درباره هدایای تبلیغاتی اطلاعات کافی دارید و از آنها استفاده می‌کنید، احتمالا با عبارت هدایای مناسبتی آشنایی دارید. این هدایای مختص مناسبت های تاریخی خاص هستند. برای مثال روز مهندس می‌تواند برای جامعه مهندسین و همچنین سازمان نظام مهندسی به عنوان یکی از تواریخ مهم شمرده شود.

اگر جامعه هدف شما همین جامعه مهندسین باشند، برای گرامیداشت این روز و نشان دادن ارزش این افراد می‌توانید به هدیه‌ای متناسب این روز ارائه دهید. بدین صورت روابط دوستانه شما نیز مستحکم تر خواهد شد و ارتباط و اعتماد بین شما افزایش خواهد یافت. و امکان همکاری‌های آتی بیشتر خواهد شد.

اگر تقویم خود را ورق بزنید، با روزهایی روبه‌رو خواهید شد که به اسم‌ها و عناوین مختلف نامگذاری شده است. این مناسبت ها برای بعضی افراد حائز اهمیت می‌باشد. همچنین این مناسبت ها موقعیت خوبی برای شما خواهد بود. شما در این مناسبت‌ها با ارائه هدایای مناسبتی و تبلیغاتی نشان می‌دهید ارتباط شما صرفا معطوف به فضای کاری نیست و ابعادی بالاتر از این زمینه دارد. همچنین نشان می‌دهید که این افراد برای شما از اهمیت بالایی برخوردارند.

مناسبت های مهم

بعضی از مناسبت ها فقط مختص بخش خاصی از جامعه می‌باشد. برای مثال روز پرستار، روز معلم، روز پزشک و از این قبیل که محوریت آن بزرگداشت یک صنف و یا یک گروه از جامعه است. اما در این میان مناسبت های مهم دیگری هم وجود دارد که برای همه‌ی افراد جامعه حائز اهمیت است. نوروز یکی از آیین های باستانی و اعیاد مهم ماست. یکی از مناسبت هایی است که برای همه‌ی افراد جامعه حائز اهمیت می‌باشد.

یکی دیگر از این مراسمات شب یلدا یا شب چله می‌باشد. مناسبتی که دورهمی های خانوادگی جز مهم و لاینفک آن است. هدیه دادن و هدیه دریافت کردن به مناسبت این تاریخ لذت زیادی برای همگان دارد. مخصوصا اگر این هدیه متناسب با نماد ها و رسوم سنتی این شب باشد. هندوانه، انار و گلپر، آجیل یلدا، خورش ناردوندر مازندران ویا کلم پلوی شیرازیی همگی یاد آور این شب خاص هستند. اگر هدیه شما شامل محصولاتی با محوریت این نمادها باشد جلوه خاصی نیز خواهد داشت. همچنین مراسم‌هایی نظیر ماه مبارک رمضان وجود دارد که یکی از مناسبت های بسیار مهم مذهبی است. هدیه دادن و هدیه گرفتن به مناسبت این ماه نیز لذت خاص خود را دارد.

کاربرد هدایای مناسبتی

هدایای تبلیغاتی مناسبتی می‌تواند از نوع تزئینی یا مصرفی باشد. اما همانطور که اشاره شد ، یکی از مهمترین معیار هایی که می‌تواند بر جذابیت این هدایا بیفزاید و آن را در چشم مخاطبان با اهمیت جلوه می‌دهد ارتباط مفهومی هدیه با آن مناسبت است. اگر شما تمایل داشته باشید که به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان هدایایی را به دوستان و یا آشنایانتان ارائه دهید، احتمالا سعی می‌کنید محصولاتی انتخاب کنید که رنگ و بوی مذهبی و ماه مبارک رمضان داشته باشد. اگر بخواهید بسته‌ای ارائه کنید، احتمالا قرآن، یک ظرف خرما که همراه سفره افطار باشد، یک تسبیح و یا محصولاتی از این قسم در بسته مدنظر شما جای خواهد داشت.

ممکن است بخواهید برای عیدنوروز هدیه ای تهیه کنید. در این حالت احتمالا تمایل دارید چند ظرف سفالی یا مسی زیبا که بتواند نگه دارنده اجزای هفت سین باشد، در بسته شما جای می‌گیرد. همچنین قرآن و دیوان حافظ دو کتاب ارزشمندی است که مناسب هدیه دادن برای نوروز خواهد بود و یا هرچیزی که رنگ و بو و رد و نشانی این روز باستانی را دارد می تواند هدیه مناسب این روز باشند.

با توجه به اینکه مناسبت های مهم تاریخی نمادها ونشان‌های خاص خود را دارند، شما می‌توانید با انتخاب هدیه‌ای که رنگ و نماد این مناسبتها داشته باشد و درخور این رویداد تاریخی باشد هدایای مناسبتی متناسب با آن ایام داشته باشید و بدین وسیله با هماهنگی با تم مناسبت قدرت مانایی خود را در اذهان بیشتر کنید.

محصولات مناسبتی آرا

مجموعه آرا همواره توجه ویژه ای به مراسمات، مناسبت‌ها، فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی داشته است. استفاده از صنایع دستی در هدایای تبلیغاتی ارائه شده از سوی مجموعه آرا نمایانگر این توجه است. این مهم مارا بر آن داشته که بسته های متفاوتی با مضامین مناسبتی طراحی و آماده ارائه به شما عزیزان کنیم. محصولاتی با کاربرد تزئینی و مصرفی. محصولاتی با قرابت معنایی خاص با مناسبت‌های مختلف. و از همه مهمتر محصولاتی با طراحی و بسته بندی‌ای که خود نشان از فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی باشد. هدایای که برای هر مخاطبی چشم نواز است و استفاده ازآن لذت بخش.

ازمهمترین مناسبت هایی که مجموعه آرا برای آن هدایای مختلف ومناسب طراحی و آماده کرده است عید نوروز، شب یلدا، ماه مبارک رمضان و سایر مناسب های مهم ایرانی اسلامی می‌باشد. شما می‌توانید این محصولات متنوع و خلاقانه را در وبسایت ما مشاهده کنید و سفارش دهید.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.