تبلیغات

هدایای نفیس، هدایایی برای با‌ارزش ترین مخاطبانتان

بسته های تبلیغاتی مدیریتی شیک ایرانی سنتی

گاهی اوقات افراد در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرند که بنابر هر دلیل، نیاز به تهیه هدیه دارند. مراسمات مختلف نظیر تولد، سالگرد ازدواج، روز پدر و غیره. همچنین گاهاً شرایطی پیش می‌آید که شما نمی‌توانید به مخاطبتان هر هدیه‌ای بدهید. یا به بیان دیگر ناچار به تهیه هدایای نفیس خواهید بود. خواه این هدایای عادی و روزمره بوده و یا هدایای تبلیغاتی و سازمانی باشند.

امروز قصد داریم پیرامون هدایای نفیس، دلایل استفاده و ویژگی‌ها و نحوه انتخاب مناسب آن سخن بگوییم. امیدواریم مقاله‌ی پیش رو مورد پسند شما بازدیدکنندگان عزیز واقع شده و در تهیه هدایای نفیس برای شما مفید باشد.

هدیه دادن سنت و فرهنگ نیکویی است که تقریباً در سراسر دنیا نهادینه شده است. در زندگی همه‌ی ما، افرادی وجود دارند که برایمان اهمیت داشته و از جایگاه بالایی برخوردارند. پدر، مادر، خواهر و برادر و دوستان و آشنایان نمونه‌هایی از این افراد هستند. از طرفی دلایلی زیادی نیز وجود دارد که ما را بر آن می‌دارد تا برای این عزیزان هدایایی را تهیه کنیم.

برای مثال در نظر بگیرید که تولد خواهر یا برادر شما نزدیک است. در این صورت تهیه کادو و هدیه به یکی از دغدغه‌های اصلی شما تبدیل خواهد شد. همچنین شما دوس دارید هدیه‌ای که به افراد خانواده و یا عزیزان خود می‌دهید خاص باشد و به آنها این احساس خاص بودن را منتقل کند. از این رو به هدایای نفیس روی می‌آورید تا این نکته را به بهترین شکل به آنها یادآوری کنید.

هدایای نفیس در واقع آن دسته از هدایایی هستند که ارزش مادی و معنوی آن‌ها بیش از سایر هدایا باشد. برای نمونه شما هدیه‌ای را برای یکی از دوستان و یا آشنایان خود مد نظر دارید. از طرفی ساخت آن هدیه باید توسط شما صورت بگیرد. در نتیجه شما زمان زیادی را صرف ساختن آن هدیه خواهید کرد. همین باعث می‌شود هدیه شما بسیار ارزشمند باشد و از نظر معنوی جایگاه والایی در چشم بیننده داشته باشد.

هدایای نفیس هم چیز جز ارزش مخاطبتان برای شما نیست. بعضاً افراد حتی چیزهایی که برای خودشان بسیار عزیز است را هدیه می‌دهند. اینگونه ارزش و جایگاه والای مخاطب برای خودشان را نشان می‌دهند.

نفیس بودن هم ارز با جذاب بودن، خاص بودن و ارزشمند بودن یک کالا است. برای مثال کتاب هدیه بسیار خوبی است. اما در حقیقت یک هدیه ساده است. حال اگر با بسته بندی خاص و جذابی همراه باشد و شخصی سازی آن با توجه به مخاطب هدف انجام بگیرد دیگر یک هدیه عادی نیست. بلکه هدیه‌ای نفیس خواهد بود.

ممکن است شما مدیر یک مجموعه بوده و قصد ارائه هدایای تبلیغاتی داشته باشید. از طرفی افرادی که قصد دارید به آن‌ها هدیه بدهید مهمانان خاص و مدیران رده بالای سازمان هستند. در این صورت شما باید در انتخاب هدایای خود دقت کرده و وسواس به خرج دهید. هدایای نفیس اینجا نمود پیدا می‌کنند و نشان‌دهنده‌ی اهمیت دادن مجموعه به همکاری با شریکان خود خواهد بود پس باید هدیه‌ای انتخاب کرد که این پیام را هرچه رساتر به مخاطبین هدف برساند.

مسئله‌ای که کار شما را کمی دشوار می‌کند این است که شما هیچ اطلاعی از خصوصیات و علایق مخاطب خود نداشته باشید. اگر با ویژگی‌های افراد آشنا باشیم می‌توانیم به راحتی برای آنان هدیه درخور و نفیسی تهیه کنیم. همچنین در این صورت نیاز نیست هدایای ما ارزش مادی زیادی داشته باشند. اما اگر هدایای نفیس را به عنوان هدیه تبلیغاتی مد نظر داشته باشیم ناچار به تهیه هدایایی با ارزش مادی بالا خواهیم بود.

هدایای نفیس تولید شده در مجموعه “آرا

آرا، هنر فاخر ایرانی، یکی از پیشگامان در تهیه هدایای تبلیغاتی و سازمانی است. محصولاتی که ما در آرا به عنوان هدیه طراحی و تهیه می‌کنیم برگرفته شده از فرهنگ و هنر ایرانی-اسلامی است. صنایع دستی که ریشه در تاریخ ایران زمین داشته و همگی جلوه‌ای از هنر غنی و اصیل این سرزمین بزرگ است.

صنایع دستی که ما به عنوان هدایای نفیس تبلیغاتی استفاده می‌کنیم از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شکل‌ها و انواع متفاوت و گسترده‌ای دارند. این تنوع باعث می‌شود تا این هنر زیبا با توجه به گستردگی تنوعی آن ، سلایق همگان را در بر گرفته و مورد پسند همه‌ی مردم و انواع سلیقه‌ها واقع شود.

برخی از صنایع دستی ارزش مادی و معنوی بسیار بالایی دارند. به عنون نمونه صنعت قلمزنی. قلمزنی یکی از زیباترین قسم‌های صنایع دستی ایران است. صنعتی که در آن استادکاران، نقش‌های مختلف گل و مرغ و غیره را روی ظروف مسی و فلزی پیاده می‌کنند. از طرفی این هنر ممتاز و ارزشمند بسیار زمان‌بر می‌باشد و فرآیند تولید آن طولانی است و محصولات تولید شده نیز از نظر مادی ارزش زیادی دارند. همین باعث می‌شود محصول قلم‌زنی تولید شده محصولی بسیار نفیس و فاخر باشد.

نکته دیگری که در هدایای نفیس تولید شده در آرا وجود دارد، بسته بندی زیبا و جذاب آن است. اگر مختصر نگاهی به محصولات این مجموعه بیندازید متوجه این نکته خواهید شد. با وجود این بسته‌بندی های خاص و جذاب، هدایای این مجموعه جلوه‌ای خاص و متفاوت پیدا می‌کند.

همه‌ی این تلاش‌ها و دقت و وسواس در تولید محصولات هدیه در این راستا صورت می‌گیرد تا بتوانیم همه‌ی نیازها و خواسته‌های شما همراهان عزیز که از یک هدیه انتظار دارید را فراهم و برآورده نماییم و لبخند رضایت را بر روی لبان شما و مخاطبانتان بنشانیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *