تبلیغات

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس

اگر انتخاب هدیه مناسب یکی از دغدغه‌های شما نیز است در ادامه این مقاله با آراهنر همراه باشید تا ابتدا به بررسی هدایای نفیس بپردازیم. پس از آن از میان بهترین هدایای تبلیغاتی ایرانی، مواردی را معرفی خواهیم کرد که انتخاب هدیه تبلیغاتی نفیس را برای شما بسیار آسان‌تر خواهد نمود.

هدیه دادن سنت و فرهنگ نیکویی است که تقریباً در سراسر دنیا نهادینه شده است. در زندگی همه‌ی ما، افرادی وجود دارند که برایمان اهمیت داشته و از جایگاه بالایی برخوردارند. پدر، مادر، خواهر و برادر و دوستان و آشنایان نمونه‌هایی از این افراد هستند. از طرفی دلایلی زیادی نیز وجود دارد که ما را بر آن می‌دارد تا برای این عزیزان هدایایی را تهیه کنیم.
برای مثال در نظر بگیرید که تولد خواهر یا برادر شما نزدیک است. در این صورت خرید هدیه تولد به یکی از دغدغه‌های اصلی شما تبدیل خواهد شد. همچنین شما دوس دارید هدیه‌ای که به افراد خانواده و یا عزیزان خود می‌دهید خاص باشد و به آنها این احساس خاص بودن را منتقل کند. از این رو به هدایای نفیس روی می‌آورید تا این نکته را به بهترین شکل به آنها یادآوری کنید.

هدایای نفیس تولید شده در مجموعه آراهنر

آراهنر، هنر فاخر ایرانی، یکی از پیشگامان در تهیه هدایای سازمانی و تبلیغاتی است. محصولاتی که ما در آراهنر به عنوان هدیه طراحی و تهیه می‌کنیم برگرفته شده از فرهنگ و هنر ایرانی-اسلامی است. صنایع دستی که ریشه در تاریخ ایران زمین داشته و همگی جلوه‌ای از هنر غنی و اصیل این سرزمین بزرگ است.

هدیه صنایع دستی که ما به عنوان هدایای نفیس تبلیغاتی استفاده می‌کنیم از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شکل‌ها و انواع متفاوت و گسترده‌ای دارند. این تنوع باعث می‌شود تا این هنر زیبا با توجه به گستردگی تنوعی آن ، سلایق همگان را در بر گرفته و مورد پسند همه‌ی مردم و انواع سلیقه‌ها واقع شود.

برخی از صنایع دستی ارزش مادی و معنوی بسیار بالایی دارند. به عنون نمونه صنعت قلمزنی. قلم زنی یکی از زیباترین قسم‌های صنایع دستی ایران است. صنعتی که در آن استادکاران، نقش‌های مختلف گل و مرغ و غیره را روی ظروف مسی و فلزی پیاده می‌کنند. از طرفی این هنر ممتاز و ارزشمند بسیار زمان‌بر می‌باشد و فرآیند تولید آن طولانی است و محصولات تولید شده نیز از نظر مادی ارزش زیادی دارند. همین باعث می‌شود محصول قلم‌زنی تولید شده محصولی بسیار نفیس و فاخر باشد.

نکته دیگری که در هدایای نفیس تولید شده در آراهنر وجود دارد، بسته بندی زیبا و جذاب آن است. اگر مختصر نگاهی به محصولات این مجموعه بیندازید متوجه این نکته خواهید شد. با وجود این بسته‌بندی های خاص و جذاب، هدایای این مجموعه جلوه‌ای خاص و متفاوت پیدا می‌کند.

همه‌ی این تلاش‌ها و دقت و وسواس در تولید محصولات هدیه در این راستا صورت می‌گیرد تا بتوانیم همه‌ی نیازها و خواسته‌های شما همراهان عزیز که از یک هدیه انتظار دارید را فراهم و برآورده نماییم و لبخند رضایت را بر روی لبان شما و مخاطبانتان بنشانیم.

در ادامه به چند نمونه از هدایای نفیس آراهنر اشاره می‌کنیم.

بسته شکلات خوری و جاقلمی خاتم و سنگاب

این از هدایای کاربردی، مجموعه‌ای از صنایع دستی ایران است که به شدت جذاب و نفیس است. هدیه خلاقانه که هر چشمی را به خود خیره می‌کند شما می‌توانید این بسته جذاب را برای تهیه هدایای مناسبتی همچون هدیه روز مادر تهیه کنید.

بسته شکلات خوری وجاقلمی خاتم و سنگاب (151)

بسته شکلات خوری وجاقلمی خاتم و سنگاب

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی

یکی از نفیس‎‌ترین هدایای مجموعه ما، بسته فیروزه کوب است. هدیه‌ای که تحسین دیگران را برخواهد انگیخت. فیروزه کوب همیشه یک هدیه نفیس و فوق‌العاده است. و شما می‌خوانید این بسته رابرای مناسبت‌های مختلفی همچون هدیه نوروزی تهیه کنید.

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی (231)

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی

هفتان 2 (ارکستر 7 نفره)

 بسته “هفتان2 ” نماد نوروز را به زیباترین و هنرمندانه ترین شکل در اختیار شما قرار می دهد. در این گیفت عید نوروز از شش ظرف مسی کوچک بهره برده ایم تا سین های هفت سین شما داخل آنها قرار گیرند و زینت سفره نوروزی شما باشند. همچنین یک سفره هفت سین با طرح اختصاصی برای این بسته در نظر گرفته شده است.

در کنار این محصولات، یک جلد قرآن کریم و یا یک جلد دیوان حافظ به انتخاب شما در بسته قرار خواهد گرفت. هفتان 2 ترکیبی از دو هنر مسگری و قلمکاری است که شهر تولیدکننده مس آن، زنجان و شهر تولیدکننده سفره های قلمکاری آن اصفهان است.

هفتان 2 (ارکستر 7 نفره)

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه

 این بسته نیز بسیار چشم نواز و در دسته هدایای نفیس قرار می‌گیرد. در این مجموعه دو صنعت دستی یاران یعنی ملیله و ترمه در کنار هم نشسته‌اند و یک بسته زیبا را تشکیل داده‌اند که می‌تواند گزینه مناسبی برای تهیه کادو رسمی برای بانوان و آقایان باشد.

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه (203)

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه (203)

بسته گلدان نقره قلمزنی و پته دوزی 

هرکسی این بسته را از شما دریافت کند، قطعا سلیقه شما را تحسین خواهد کرد و از هدیه‌تان به نیکی یاد می‌کند.

اگر به دنبال یک هدیه خاص و ویژه برای مهمان‌های خارجی و مدیران می‌گردید. حتما به سراغ بسته گلدان نقره قلمزنی و پته دوزی بیایید. این بسته هم بیانگر هنر ایرانی است و هم بسیار چشم نواز است. گلدان نقره و پته دوزی در یک بسته چوبی بسیار نفیس قرار داده شده است که ارزش این مجموعه را دو چندان می‌کند.

پته دوزی یکی از هنرهای اصیلی ایرانی است که باعث زیبایی دوچندان این بسته شده است و یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان آراهنر بشمار می‌اید.

بسته گلدان نقره قلمزنی و پته دوزی (226)

بسته گلدان نقره قلمزنی و پته دوزی

بسته گلدان و شکلات‌خوری مس و پرداز، ترمه ابریشم و هاون

این  هدیه خاص و نفیس ترکیبی از چندین هنر اصیل ایرانی شامل مس و پرداز، ترمه و خاتم می‌باشد. پیش از گشودن بسته و بررسی هدایای نفیس آن، اولین چیزی که نظر مخاطب را به خود جلب خواهد کرد، بسته‌بندی ویژه این هدیه است. برای این کادو یک بسته‌بندی چوبی و متناسب با رنگ و طرح محصولات داخل آن اختصاص داده شده است. طراحی بسته‌بندی ویژه برای هر یک از انواع هدایا را می توان از جمله ویژگی های مهم آراهنر دانست. این بسته از هدایای مناسب برای سالمندان به ویژه برای مادربزرگ‌ها است.

این بسته شامل:

 • یک عدد شکلات خوری مس و پرداز کوچک
 • یک عدد گلدان صراحی مس و پرداز (20 سانتی متر)
 • یک عدد ترمه ابریشم (50 سانتی متر)
 • یک عدد هاون نقاشی شده
 • یک عدد مجری خاتم
 • مقداری زعفران
 • بسته بندی چوبی
بسته گلدان و شکلات‌خوری مس و پرداز، ترمه ابریشم و هاون

بسته گلدان و شکلات‌خوری مس و پرداز، ترمه ابریشم و هاون

بسته آجیل خوری نقره و ست زعفران

هدیه نفیس دیگری که می‌توانید برای مخاطبان خاص خود همانند مدیران شرکت‌ها تهیه کنید، بسته آجیل خوری و ست زعفران آراهنر است. اولین هدیه‌ای که در این بسته به چشمتان خواهد خورد یک عدد آجیل خوری نفیس از جنس نقره است. در کنار این هدیه ست زعفران شامل هاون، مجری خاتم و یک مثقال زعفران بی‌شک مورد پسند مخاطبان قرار گرفته است. و شما میتوانید برای کادو رسمی برای اقایان و بانوان این بسته را تهیه کنید.

این بسته هدیه لوکس را می‌توان از جمله هدایای خلاقانه و در عین حال بسیار کاربردی دانست. پس اگر می‌خواهید هدیه‌ای نفیس به دور از کلیشه‌ها تهیه کنید، این بسته گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل خوری نقره (12 سانتی متر)
 • یک عدد مجری خاتم
 • یک عدد هاون میناکاری
 • یک مثقال زعفران
 • بسته بندی چوبی با روکش قلمکار
بسته آجیل خوری نقره و ست زعفران (117)

بسته آجیل خوری نقره و ست زعفران

افروز (بسته شمع و شمعدان)

همان‌طور که از نام آن نیز پیداست، این هدیه ایرانی نفیس را می‌توان بسته‌ای روشنی بخش دانست. در این بسته دو عدد شمعدان ساخته شده از هنر طریف فیروزکوبی قرار دارد. این هنر آبی رنگ فیروزه، در بسته‌بندی ویژه‌ای به رنگ آبی همراه با سایر لوازم ضروری شامل شمع و کبریت قرار می‌گیرد. با تهیه این هدیه می‌توانید روشنی و درخشش را در بسته‌ای لوکس و نفیس به مخاطبان خود هدیه کنید.

محتویات این بسته:

 • دو عدد شمعدان فیروزه کوبی
 • دو عدد شمع
 • یک بسته کبریت
 • بسته بندی هارد باکس

افروز (بسته شمع و شمعدان)

بسته گلدان، بشقاب و آجیل خوری الماس تراش

اگر به دنبال لوکس‌ترین هدیه آراهنر برای مخاطبان ویژه خود هستید، بی شک بسته الماس تراش گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. هنر الماس‌ تراشی هنر تراشیدن سطح ظروف با الماس تراشکاری شده و ایجاد اشکال مختلف روی آن‌ها است. این هنر را می‌توان از جمله زیرمجموعه‌های هنر قلم‌زنی دانست.

همانند روش کار قلم‌زنی هنرمندان روی ظروف کنده کاری‌هایی را ایجاد می‌کنند. در این پک هدیه عید نوروز 3 نوع ظرف شامل گلدان، بشقاب و آجیل خوری حاصل از الماس تراشی قرار دارد که با نقوش و طرح‌های ایرانی اصیل تزئین شده‌اند. دیگر نقطه قوت این هدیه نفیس، بسته‌بندی ویژه چرمی آن است که کاملا با هدایای داخل بسته متناسب می‌باشد.

این بسته شامل:

 • ۲ عدد گلدان الماس تراش (۲۰ سانتی متر)
 • ۱ عدد بشقاب الماس تراش (۱۶ سانتی متر)
 • آجیل خوری الماس تراش (۱۱ سانتی متر)
 • بسته بندی چرم

بسته گلدان، بشقاب و آجیل خوری الماس تراش

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب

هنر مسگری از دیرباز در ایران رواج داشته است و هنرمندان همواره تغییراتی را با این هنر همراه کرده‌اند. از جمله این تغییرات می توان به ترکیب فیروزه با مس اشاره کرد که هنر معاصر فیروزکوبی را به وجود آورده است. در این بسته سه هدیه متفاوت از این هنر شامل یک آجیل‌خوری، قندان و بشقاب قرار گرفته است و هدیه مناسب برای تشکر و قردانی است. همه این موارد در جعبه چوبی بسته‌بندی شده و به دست مخاطبان می‌رسند.

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل‌خوری فیروزه کوب (9 سانتی متر)
 • یک عدد بشقاب فیروزه کوبی (25سانتی متر)
 • یک عدد قندان فیروزه‌کوب کوچک
 • بسته بندی چوبی
بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب (102)

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب

بسته درنگ و ظروف مسی

درنگ یک هدیه خاص و استثنایی است. در این بسته از هدایای تبلیغاتی چوبی یک پایه چوبی قرار دارد که مناسب میزهای پذیرایی مدیران است.

در این  پایه چوبی دو عدد پیاله سفالی قرار دارد که ما در آن برای شما توت خشک و مویز قرار داده‌ایم. درون این پایه چوبی بهارنارنج و گل محمدی قرار داده شده است. سه عدد بانکه دسته‌دار پذیرایی مسی هم بخشی از این بسته خاص از هدایای پذیرایی آراهنر که گزینه مناسبی برای هدیه روز مرد  است.

شما می‌توانید به انتخاب خود محتویات پیاله‌ها و پایه‌های چوبی را تغییر دهید. ما از بهترین‌ها استفاده کرده‌ایم.

محتویات این بسته:

 • یک عدد پایه چوبی
 • دو عدد پیاله سفالی
 • مقداری توت خشک
 • مقداری مویز
 • مقداری بهار نارنج
 • مقداری گل محمدی
 • سه عدد بانکه دسته‌دار مسی
 • جعبه هارد باکس
درنگ (بسته ظروف مسی و کاسه های سفالی)

بسته درنگ و ظروف مسی

صنایع دستی ایران در بسته بندی ویژه: ما در آراهنر صنایع دستی ایران از جمله، قلم‌تراش، فیروزه کوب، مس و خاتم و … را در بسته‌های خاص و زیبا ارائه می‌دهیم که بسیار نفیس و زیبا هستند و مناسب برای خرید هدیه مناسبتی از جمله روزهای خاص چون هدیه روز دانشجو، هدیه روز پرستار و.. هستند.

هدایای تبلیغاتی نفیس چیست؟

معنی عبارت هدایای تبلیغاتی تقریبا بر کسی پوشیده نیست. اما هر هدیه‌ای لزوما نفیس نخواهد بود و نیاز به وجود مشخصات خاص و ویژه‌ای است تا آن را نفیس بدانیم. در لغت نامه دهخدا واژه نفیس به معنی گرانمایه و مرغوب می‌باشد.

همچنین هر چیزی که مورد پسند قرار گیرد نفیس خواهد بود. در فرهنگ فارسی معین، کلمه نفیس به معنی قیمتی و نیکو است. سایر لغت‌نامه ها نیز تعاریف مشابهی نظیر ارزشمند و پر بها برای این واژه ارائه داده اند.

با توجه به معانی فوق لغت نفیس دو بار معنایی متفاوت دارد. یکی معنوی و دیگری مادی. نفیس با معنی معنوی می‌تواند هر چیزی باشد که در ذهن مخاطب ما ارزشمند است و به نحوی دارای ارزش معنوی است. همچنین در نظر او حائز اهمیت بوده و توجه ویژه‌ای به آن دارد.

اگر از بعد مادی به این واژه دقت کنیم، قیمت و ارزش مادی آن مد نظر است. یکی تابلوی قدیمی، اثر نقاشی معروف، یکی ماشین لوکس و مدرن، ظرفی به جا مانده از یکی از دُوَر تاریخی همگی کالا‌های نفیس هستند. در اینجا نفیس بیانگر ارزش مادی این کالاها می‌باشد.

گاهی اوقات افراد در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرند که بنابر هر دلیل، نیاز به تهیه هدیه دارند. مراسمات مختلف نظیر تولد، سالگرد ازدواج، روز پدر و غیره. همچنین گاهاً شرایطی پیش می‌آید که شما نمی‌توانید به مخاطبتان هر هدیه‌ای بدهید. یا به بیان دیگر ناچار به تهیه هدایای نفیس خواهید بود. خواه این هدایای عادی و روزمره بوده و یا هدایای تبلیغاتی و سازمانی باشند.

ممکن است شما مدیر یک مجموعه بوده و قصد ارائه هدایای تبلیغاتی خلاقانه داشته باشید. از طرفی افرادی که قصد دارید به آن‌ها هدیه بدهید مهمانان خاص و مدیران رده بالای سازمان هستند. در این صورت شما باید در انتخاب هدایای خود دقت کرده و وسواس به خرج دهید. هدایای نفیس اینجا نمود پیدا می‌کنند و نشان‌دهنده‌ی اهمیت دادن مجموعه به همکاری با شریکان خود خواهد بود پس باید هدیه‌ای انتخاب کرد که این پیام را هرچه رساتر به مخاطبین هدف برساند.و یا ممکن است به دلیل یک روز خاص برای پاسداشت مشاغل مختلف برای مثال هدیه روز خبرنگار یا هدیه روز پزشک به دنبال یک هدیه نفیس باشید.

مسئله‌ای که کار شما را کمی دشوار می‌کند این است که شما هیچ اطلاعی از خصوصیات و علایق مخاطب خود نداشته باشید. اگر با ویژگی‌های افراد آشنا باشیم می‌توانیم به راحتی برای آنان هدیه درخور و نفیسی تهیه کنیم. همچنین در این صورت نیاز نیست هدایای ما ارزش مادی زیادی داشته باشند. اما اگر هدایای نفیس را به عنوان هدیه تبلیغاتی مد نظر داشته باشیم ناچار به تهیه و خرید گیفت تبلیغاتی با ارزش مادی بالا خواهیم بود.

برای مطالعه به مقاله هدایای تبلیغاتی چیست در مجله آراهنر مرجعه کنید.

کالای نفیس

برای مطالعه بیشتر درباره راهنمای خرید هدیه آراهنر کلیلک کنید.

جامعه هدف هدایای نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس عبارتند از هدایایی که به منظور تبلیغات به افرادی که در نظر ما از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند ارائه می‌شود. شاید شما تا به حال به این فکر افتاده باشید که به مدیر عامل مجموعه‌ای که رابطه خوبی با آن دارید به منظور پاسداشت همکاری خوبتان هدیه‌ای بدهید. همینطور سعی می‌کنید هدیه‌ای ارائه دهید که در نظر او ارزشمند باشد.انواع هدایای تبلیغاتی نفیس در اینجا جایگاه ویژه خود را نشان می‌دهند. نفیس با دو تعریف و تعبیر مادی و معنوی.

مخاطب توجه ویژه‌ای به این هدیه گرانبها می‌کند. توجه بیشتر یعنی یادآوری بیشتر و بیشتر شما در ذهن مخاطبتان. و این دقیقا مقصود شماست. ماندن در ذهن و اندیشه این افراد. و فرصتی برای توسعه همکاری‌ای بر پایه دوستی و اعتماد بین مخاطبینتان.

جامعه هدف هدایای نفیس

هنر نفیس ایرانی

صنایع دستی ایرانی از جمله غنی ترین میراث های تاریخ جهان است. این هنر اقسام مختلفی نظیر معماری، نقاشی، بافندگی، کار روی چوب، فلزکاری، سفالگری و از این قبیل دارد. تنوع این هنر ها به سه هزار گونه می‌رسد که در حدود چهار صد گروه مختلف و گوناگون طبقه بندی شده‌اند.

همانطور که گفتیم هنر ایرانی میراث گرانبهای تاریخ جهان است. اما چگونه؟

برای پاسخ به این سوال مثال فرش ایرانی را در نظر بگیرید. احتمالا نقطه ای روی این کره‌ی خاکی وجود ندارد که آوازه‌ی فرش های نفیس ایرانی به آنجا نرسیده باشد. فرش هایی که حاصل تلاش شبانه روزی هنرمندان ایران زمین است. دستانی که جادویی بی‌بدیل را بر روی دار قالی پیاده کرده و حاصل آن نقشی چشمگیر و دلنواز است. فرش ایرانی تنها نمونه‌ای از این هاست که هرکدام نقطه عطفی در تاریخ تمدن بشری است. حال در نظر بگیرید سه هزار نوع هنر از این قسم با تاریخچه خاص خود در ایران وجود دارد. اکنون شما درک بهتری از هنر نفیس ایرانی دارید.

حال در نظر بگیرید هدیه ای که انتخاب می‌کنید از جنس هنر گرانبهای ایرانی باشد. مطمئنا می‌تواند از بهترین انواع هدیه‌ای باشد که مخاطب شما تا به حال دریافت کرده است.

هدایای صنایع دستی نفیس

مزایای هدایای تبلیغاتی نفیس

همان طور که گفتیم هدایای نفیس از دو بعد قابل بررسی هستند؛ بعد مادی و بعد معنوی آن‎ها. با این حال اهدای این قبیل هدایا به شرکای تجاری یا افراد خاص که در نزد ما از ارزش و اعتبار و همین طور جایگاه ویژه‎ای برخوردارند، مزایای خاص خود را دارد که البته غیر قابل چشم پوشی است.  هر چند که اهدای هدایای نفیس می تواند احساس ارزش و قدردانی بیشتری در افراد به وجود آورد، ولی در حقیقت سود و فایده آن برای شخص شما و البته کسب و کار شما بیش از آن چه تصور می‎کنید، خواهد بود؛ در ادامه برای درک بهتر این موضوع به برخی مزایای هدایای نفیس می‎پردازیم:

هدیه نفیس نشان دهنده منحصر به فرد بودن شماست:

درست است که پیش‎تر گفتیم معمولاً هدایای نفیس را به کسانی اهدا می‎کنیم که از نظر ما با دیگران متفاوت هستند، ولی در واقع اهدای هدایای نفیس تنها نشانگر این تمایز در هدیه گیرنده نیست، بلکه نشان دهنده تفاوت شما با دیگران نیز خواهد بود. در واقع شما با اهدای هدایای نفیس به یک مدیر عالی رتبه یا فردی خاص، به خوبی توانسته ‎اید میان او با دیگران تمایز قائل شوید و این تفاوت و ویژه بودن را با هدیه خود به او هم نشان دهید؛ به عبارت دیگر شما با یک تیر دو نشان زده‎اید، هم یک هدیه نفیس مادی به شخص مورد نظر اهدا کرده‎اید و هم با توجه خاص خود، هدیه‎ ای معنوی به او داده ‎اید.

هدیه نفیس ماندگاری بیشتری دارد و کاربردیتر است:

همان طور که می‎دانید هدایای نفیس ارزش مادی یا معنوی بیشتری نسبت به سایر هدایای خلاقانه دارند و این ارزش و بها به دلیل ویژگی‎های خاص آن‎ها به وجود آمده است. وقتی برای شخصی خاص هدیه‎ای نفیس تهیه می‎کنید، در واقع چیزی را در اختیار او می‎گذارید که هم کاربردی است و هم ماندگاری بیشتری نسبت به باقی هدایا دارد؛ همین امر موجب می‎شود تا شخص دریافت کننده هدیه مدت زمان بیشتری از هدیه استفاده کند و این استفاده مداوم به معنی این است که نام برند شما برای مدت طولانی‎تری در ذهن او باقی می‎ماند.

هدایای نفیس به نوعی قدردانی و تشکر از دیگران است:

در دنیای کسب و کار و همین طور مراودات روزمره، معمولاً به کسانی هدایای نفیس اهدا می‎شود که به واسطه توانمندی‎ها یا جایگاهی که دارند، می‎توانند خدمات ویژه یا منحصر به فردی را ارائه دهند. گاهی اوقات تنها با اهدای یک هدیه نفیس است که می‎توان میزان احترام و قدردانی خود را ابراز داشت. به طور مثال فرض کنید که می‎خواهید از استاد راهنمای خود در دانشگاه سپاسگزاری کنید و یا در مراودات تجاری، تلاش دارید تا با مدیر عامل یکی از شرکت‎های مرتبط تعاملات تجاری بیشتری برقرار کنید؛ در این صورت، می‎توانید با اهدای یک هدیه نفیس نه تنها شأن و مرتبه مخاطب خود را حفظ کنید بلکه مراتب قدردانی و تشکر خود را به بهترین شکل ابراز دارید.

مزایای هدایای تبلیغاتی نفیس

سوالات متداول در خصوص هدایای تبلیغاتی نفیس

لغت نفیس دو بار معنایی متفاوت دارد؛ یکی معنوی و دیگری مادی. نفیس با معنی معنوی می‌ تواند هدیه ای باشد که در ذهن مخاطب ما ارزشمند است و به نحوی دارای ارزش معنوی است.

استفاده از هدایای نفیس نشان‌ دهنده‌ اهمیت دادن کسب و کار شما به همکاری با شریکان خود است، پس باید هدیه ‌ای انتخاب کرد که این پیام را هرچه رساتر به مخاطبین هدف برساند.

هدایای تبلیغاتی نفیس هدایایی هستند که به منظور تبلیغات به افرادی که در نظر ما از جایگاه ویژه‌ ای برخوردارند ارائه می ‌شود.

صنایع دستی ایرانی از بارزترین هدایای نفیس به شمار می روند.

نکات مهم درباره هدایای نفیس و لوکس

هدیه‌دادن از سنت‌های اصیل و دیرینه ایرانی است. این سنت دیرینه باعث محکم شدن پیوند‌ها و ماندگار شدن افراد در ذهن مخاطبانشان می‌شود. با توجه به این موارد، تهیه هدایای نفیس و قابل توجه در مناسبت‌های مختلف امری ضروری به نظر می‌رسد. چیزی که هدیه‌دادن را سخت می‌کند، انتخاب مناسب‌ترین هدیه برای موقعیت‌های خاص است. از تهیه هدایای تولید گرفته تا تهیه هدایای تبلیغاتی و یا مدیریتی.

این جمله شعار مجموعه‌ی آراهنر است که همواره بر آن تاکید کرده است. مجموعه آراهنر قصد دارد تا با ارائه انواع صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی از این هنر و صنعتگران آن حمایت کند. همچنین با این کار، جایگاه این هنر که امروزه کمی به فراموشی سپرده شده در جامعه زنده خواهد شد.

 • وقتی سخن از هدیه نفیس به میان می‌آید، تنها قیمت هدیه مدنظر نیست. بلکه تاثیرگذاری و بار معنوی هدیه نیز بسیار مهم است.
 • هدیه خاص برای افراد خاص. پر واضح است که برای ارزشمند‌ترین افراد در دنیای کسب‌و‌کار باید بهترین هدیه‌ها را در نظر گرفت.
 • کلیشه‌ها را فراموش کنید تا فراموش نشوید! در انتخاب هدیه تبلیغاتی به دنبال موارد پرتکرار و کلیشه‌ای نباشید، تفاوت سلیقه خود را با انتخاب موارد خاص و نفیس نشان دهید.
 • ما ایرانی‌ها گزینه‌های بسیاری برای انتخاب هدایای نفیس داریم و این گزینه‌های بسیار را مدیون صنایع دستی اصیل و زحمت هنرمندان ایرانی هستیم.
 • آراهنر فهرست گسترده‌ای از انواع صنایع دستی ایرانی را به شما پیشنهاد می‌کند. از قلم‌زنی تا پته‌دوزی تا فیروز‌کوبی و خاتم‌کاری. با در نظر گرفتن سلیقه افراد از میان این هدایای بسیار متنوع، بهترین‌ها را برای مخاطب خود انتخاب کنید. ‌   
author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

2 دیدگاه در “هدایای تبلیغاتی نفیس

 1. Avatar photo خیری گفت:

  آیا برای عید نوروز این محصولات میرسه؟

  1. سلام. بستگی به محصول مورد نظر و تعداد درخواستی شما داره. اگر تا نیمه اسفندماه سفارشتون رو ثبت کنید همکاران ما تمام تلاششون رو برای رسوندن به موقع کارها انجام میدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *