آراهنر فاخر ایرانی

Slide مشاهده محصولات هر بسته، یک اشتراک 50 درصدی فیلیمو با خرید هر بسته از محصولات آراهنر
50 درصد تخفیف اشتراک فیلیمو هدیه بگیرید
همکاری آراهنر فاخر ایرانی و فیلیمو در محصولات نوروز 1400
Slide مشاهده محصولات اولین هدیه قرن نو محصولات ویژه نوروز 1400 آرا هنر را ببینید Slide مشاهده محصولات ایده‌های نو، هدایای نو خلاقیت و نوآوری در طراحی وتولید هدایای تبلیغاتی مهنا؛ هدایای تبلیغاتی مدیریتی صنایع دستی

دسته‌بندی محصولات

هدایای تبلیغاتی آماده ارسال

تخفیف‌های ویژه هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یک راه مناسب برای تقدیر و تشکر از کارمندان شرکت‌ها و یا اداره‌های دولتی و خصوصی و همچنین مشتریان است.  هدیه‌های تبلیغاتی که به صورت رایگان به افراد داده می‌شود باعث می‌شود شما برای همیشه در ذهن طرف مقابل بمانید. او برای جبران این هدیه یا از شما خرید می‌کند یا برندتان را به دیگران معرفی می‌کند. با این کار شما به هدف خود می‌رسید. یکی از مهم‌ترین اهداف این هدایا، معرفی برند است.

شما برای دادن هدایای تبلیغاتی احتیاج به یک شرکت تامین کننده دارید. شما به عنوان روابط عمومی یا صاحب شرکت می‌خواهید به بهترین شکل ممکن برند خود را معرفی کنید. شرکت‌هایی در این مسیر پیش پای شما هستند که می‌توانند با ایده‌های خلاق شما را کمک کنند تا هم هدیه‌ی مناسبی را تهیه کنید و هم برند خودتان را به خوبی معرفی کنید.

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه با آرا هنر فاخر ایرانی

در همین ارتباط، شرکت هدایای تبلیغاتی آرا هنر فاخر ایرانی، سعی کرده است به عنوان یاور شما در این مسیر به میدان بیاید و اجازه ندهد، نگرانی در مورد هدایای تبلیغاتی داشته باشید.

پس آرا هنر در کنار شماست. مهم‌ترین ویژگی ما نسبت به دیگران، تفاوتی است که رقم می‌زنیم. اجازه بدهید قبل از اینکه از تفاوت با هم حرف بزنیم به چند سوال در مورد هدایای تبلیغاتی پاسخ دهیم.

بهترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

بهترین هدیه تبلیغاتی، هدیه‌ای است که برای مخاطبان شما یادآور خاطرات خوب از برند شما باشد.

خلاقانه ترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی، هدایای هستند که در مخاطبان شما ایجاد شگفتی کنند. این شگفتی می‌تواند از شناخت درست نیاز مخاطبان و انتخاب درست در زمان درست باشد.

مفید ترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

هدایای تبلیغاتی مفید همیشه برای افراد مختلف نسبت به نیاز‌هایی که دارند تفاوت دارد. مثلا افرادی که در حوزه تعمیرات خودرو کار می‌کنند، وقتی از شما یک ابزار تبلیغاتی به عنوان هدیه می‌گیرند، خوشحال تر خواهند شد تا یک خودکار تبلیغاتی .

جدیدترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

کارشناسان حوزه هدایای تبلیغاتی اغلب اوقات با تحقیق به این نتیجه می‌رسند که اغلب افراد در چه فصل هایی نیاز به چه هدایایی دارند. انها سلایق مختلف را بررسی کرده و هدایای جدیدی را تولید و وارد بازار می‌کنند.

پاسخ این سوال‌ها نشان می‌دهد که ما در دادن هدایای تبلیغاتی باید از تکرار فرار کنیم. عصر، فلش، کارت هدیه، پاور بانک و … گذشته است. باید به فکر هدایایی بود که دیگران را به تحسین وابدارد.

مهم‌ترین ویژگی آراهنر، نجات شما از چنگال هدایای تکراری است.

در سوال اول مطرح شد که بهترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟ پاسخ رسید که بهترین هدیه تبلیغاتی، هدیه‌ای است که برای مخاطبان شما یادآور خاطرات خوب از برند شما باشد.

ما با محصولات خود، خاطرات خوبی را برای شما و آنهایی که هدیه از شما گرفته‌اند رقم می‌زنیم.

بیشتر کمتر

آرا؛ آینه‌دار نقش بهشت‌

داستان ما

خورشید دست‌سازه‌های ایرانی از شرق مازندران و «غار هوتو» در منطقه «بهشهر» امروزی طلوع کرده است. مردمان هشت هزار سال پیش، از سنگ چخماق، داسی دندانه‌ای شکل می‌ساختند برای دروی گندم و جو؛ هنر، وسیله رفع نیاز و بسط فرهنگ روزانه ایرانیان بود. برای همین هم اهالی فلات ایران ظرف‌های سفالی و گوشت شکار خود را روی یک آتش می‌پختند.

4700 سال پیش، عصر مفرغ آغاز شد و دست‌سازه‌ها از جنس سنگ به مفرغ و سپس آهن تبدیل شد. وقتی انسان به آهن دست یافت، هم شمشیرش قوی‌تر شد و هم زیورآلاتش شکیل‌تر.

آن وقت‌ها نه صنعت نفتی وجود داشت و نه صنایع سنگینی مثل فولاد و خودروسازی، آنچه ایرانیان را بر صدر می‌نشاند – وهنوز هم می‌نشاند- «هنر دست» نیاکان ما بود؛ که «هنر نزد ایرانیان است و بس»

ادامه مطلب

هدایای تبلیغاتی اداری سازمانی آبگینه های رنگی کد 92455

مجله هدایای تبلیغاتی

درباره قدرت هدایای تبلیغاتی می‌دانید

قدرت هدایای تبلیغاتی را درست کم نگیرید

هنوز بسیاری از شرکت‌های ایرانی از قدرت هدایای تبلیغاتی درک درستی ندارند. آنها فکر می‌کنند تنها باید به مهمان خود …

هدایای تبلیغاتی شرکت‌های بزرگ آمریکایی

بودجه هدایای تبلیغاتی شرکت‌های بزرگ جهان چه میزان است؟

بزرگترین مصرف کنندگان محصولات تبلیغاتی، شرکت‌هایی هستند که بیش از 2 میلیارد دلار از فروش 15 میلیارد دلاری صنعت هدایای …

بسته های هدیه ای سازمانی جعبه دمنوش و نبات 09438

تاثیر هدایای تبلیغاتی نسبت به تبلیغ در تلویزیون و موبایل

دوباره نزدیک ایام عید شدیم و باز موضوع هدایای تبلیغاتی به دغدغه مدیران کسب و کارها تبدیل شده است. ما …

دکمه های سمپل لوگویی سایت آراهنر فاخر ایرانی لوگو بی رنگ

رسالت ما

آمده‌ایم تا راه و رسم زندگی هنرمندانه ایرانی را از گوشه‌های خاک گرفته تاریخ بیرون بکشیم
و شکل مدرنی از این گونه کهن و تاریخی زندگی، به هم‌میهنان‌مان ارائه کنیم. این رسالت «آرا» است.
تلاش کرده‌ایم که با کشف ظرائف زندگی ایرانی از هزاره‌های دور تا امروز، محصولات خود را
نه در قاعده تولید انبوه و نه به شکل صنعتی، که به همتِ دستهای استوار مردان وپنجه‌های ظریف
زنان ایرانی از سراسر ایران جمع‌آوری کرده و در بسته‌بندی‌هایی شکیل و ارزشمند عرضه کنیم.

مشتریان ما

نظرات همراهان ما

محمد بیانی
مدیر روابط عمومی بیمه تجارت نو

درنگاه من آرا هنر جایی است که محصولات هنری و صنایع دستی فاخر ایرانی را در بسته بندی‌های خلاقانه و با تگ‌های چندزبانه، به مخاطب عرضه می‌کند و قابلیت بسیار زیادی در شخصی سازی کردن سفارشات مشتری‌ها دارد. در واقع وجه تمایز آرا هنر قابلیت بسته بندی و پرزنت محصول بصورت شخصی سازی شده و منعطف بر اساس نیاز مشتری در بسته بندی‌های خلاقانه و با قیمت تمام شده اکونومی است.

ستاره شهریاری
مسئول تبلیغات شرکت لوتوس پارسیان

آراهنر يك مجموعه هنري خلاق است كه نقطه ضعف صنايع دستي ايران كه همان بسته بندي است را حل كرده. من با آراهنر با صنايع دستي ايران آشناتر و جالب اينكه علاقه‌مند شدم. صنايع دستي ايران با اين خلاقيت ارزشمندتر ديده مي‌شوند.

آقای علیزاده
مدیر روابط عمومی شرکت تاپ

آرا هنر مجموعه ارائه دهنده هدایای خاص و خلاقانه است. این شرکت هم در نوع هدیه و هم در مدل‌های بسته بندی و عرضه هدایا راهکارهای بسیار خلاقانه‌ای برای سازمان‌ها دارد.

آقای آزادی منش
مدیر روابط عمومی گسترش انرژی پاسارگاد

آرا هنر ارائه دهنده هدایایی است که در آن اصالت وجود دارد و در انتخاب من برای خرید هدایای تبلیغاتی، انتخاب اول است.

مزایای هدایای تبلیغاتی

ماندگاری

هدایای تبلیغاتی برای مدت طولانی توسط مشتریان نگهداری می‌شوند که این کار، تاثیر بسیار مثبتی در برندسازی دارد. طبق تحقیقات صورت گرفته، مشتریان معمولا هدایای تبلیغاتی را به طور میانگین یک سال یا بیشتر نگه می‌دارند و از آنها استفاده می‌کنند.

 این مدت زمان، به نوع هدیه‌ای که در نظر می‌گیرید بستگی دارد. برندسازی فقط برای فردی که هدایا را تحویل می‌گیرد صورت نمی‌پذیرد. بلکه هر کسی که با این هدایا در ارتباط باشد و آن را در محیط کار یا هر جای دیگری مشاهده کند، با برند شما آشنا می‌شود.

افزایش آگاهی از برند

آگاهی از برند توسط مشتریان، یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کسب‌وکار است که باید برای دستیابی به آن تلاش کنید. آگاهی از برند یعنی تلاش کنید تا مشتریان بیشتری با شما آشنا شوند. وقتی دنبال خدمات مرتبط با کسب‌وکار شما می‌گردند، نام شما باید جزو اولین اسم‌هایی باشد که به ذهن می‌رسد. هدایای تبلیغاتی، این کار را به خوبی انجام می‌دهند.

ایجاد حس مثبت در مشتریان

با ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی حس مثبتی در مشتریان خود ایجاد می‌کنید. به این ترتیب، احتمال اینکه مشتریان احتمالی به مشتریان ثابت و دائمی شما تبدیل شوند، بیشتر می‌شود.

 همه هدیه گرفتن را دوست دارند و این کار احساس خوشایندی در هر دو طرف معامله ایجاد می‌کند. مشتریان، به محض اینکه هدایای شما را دریافت و از آن استفاده کنند، بیش از قبل با برند شما آشنایی پیدا می‌کنند.

 نام برند و کسب‌وکار شما همواره جلوی چشم آنها است.  نه تنها خود مشتریان هر روز به نحوی با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند، بلکه اطرافیان آنها نیز در مورد شما کنجکاو می‌شوند.

به همین دلیل، احتمال خرید کردن از برند شما توسط مشتریان و اطرافیان آنها، بیشتر می‌شود. چون نام تجاری شما در ذهن آنها حک می‌شود و هر زمان که نیاز به خدماتی مرتبط با کسب‌وکار شما داشته باشند، اولین اسمی به که ذهن‌شان می‌رسد، نام کسب‌وکار شما است.

هزینه کمتر

هدایای تبلیغاتی نسبت به بسیاری از روش‌های تبلیغاتی دیگر، هزینه‌ی کمتری دارد و تاثیرگذاری آن بیشتر است.  هزینه کردن برای این روش تبلیغاتی، نرخ بازگشت سرمایه‌ی بالاتری دارد.

 روش‌های تبلیغاتی دیگر مثلا تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی به راحتی فراموش می‌شوند و هزینه‌های بسیار بالاتری دارند. تبلیغ در روزنامه‌ها و مجلات نیز به همین ترتیب است.

در مدت زمانی کوتاه در معرض دید دیگران قرار می‌گیرد و به زودی فراموش می‌شود ضمن اینکه هزینه‌ی بسیار بیشتری دارد.  در واقع هزینه کردن روی هدایای تبلیغاتی، نه تنها هزینه و خرج بیهوده نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری است که مشتریان بیشتری را به سمت کسب‌وکار شما می‌کشد.

برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان

هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود که ارتباطی صمیمانه‌تر و نزدیک‌تر با مشتریان خود برقرار کنید. شما به عنوان یک برند، باید در پی نزدیک‌تر کردن روابط خود با مشتریان باشید. مردم دوست دارند که با برندهای محبوب خود به راحتی ارتباط برقرار کنند. با دادن هدایای تبلیغاتی از رقبای خود متمایز می‌شوید.

افزایش وفاداری مشتریان

یکی از مزایای هدایای تبلیغاتی این است که وفاداری مشتریان را افزایش می‌دهد. در واقع، وقتی برند شما همیشه جلوی چشم مشتری باشد و مشتری از خدمات و نحوه برقراری ارتباط با شما راضی باشد، به یک مشتری وفادار و پروپاقرص تبدیل می‌شود. هر زمان که صحبت از خدمات مرتبط با کسب‌وکار شما باشد، اول به سراغ شما می‌آید و کسب‌وکار شما را به دیگران معرفی می‌کند.

تنوع

هدایای تبلیغاتی، تنوع بسیار زیاد و قابل توجهی دارند. این هدایا معمولا شامل وسایلی است که کاربرد زیادی دارند و دائما جلوی چشم مشتریان قرار دارند. بعضی از آنها هر روز مورد استفاده قرار می‌گیرند. همین مسئله باعث می‌شود که ارتباط شما با مشتریان، حفظ شود و همواره شما را به یاد داشته باشند. از آنجایی که این هدایای تبلیغاتی تنوع قابل ملاحظه‌ای دارند، می‌توانید هر کدام را که مناسب کسب‌وکار شما است انتخاب کنید.

شاید برای شما به عنوان مدیر روابط عمومی یا رییس شرکت، رسیدن به همه موارد بالا سخت باشد. شاید وقت نکنید. آرا هنر منار شماست.

هدایایی که ما برای شما آماده می‌کنیم همه به خاطر متفاوت بودن‌شان ماندگار است و حتی ممکن است برخی آن را با خود به خانه ببرند و برای همیشه جلوی چشم‌شان باشد.

هم ایجا حس مثبت درمشتری ایجاد می‌کند و باعث می‌شود او از هدیه گرفتن لذت ببرد. هدیه اگر متفاوت باشد حتی اگر کوچک باشد، هر چشمی را خیره می‌کند و هر زبانی را به تحسین وادار می‌کند. عدم تکرار در هدیه دادن بسیار نکته مهمی است که هیچگاه نباید فراموش کنید.

با توجه به هزینه تبلیغات، ما فرصت را برای یک تبلیغات ارزان قیمت و تاثیر گذار را برای شما فراهم کرده‌اید. با هر مقدار پولی که دارید، می‌توانید یک مجموعه‌ی خاص و جذاب را برای مخاطبان خود آماده کنید.

تنوع هم که شعار ماست و در آن مدعی هستیم و معتقدیم که متفاوت‌ترین هدایای تبلیغاتی را آماده می‌کنیم و در اختیار شما می‌گذاریم.

در کنار هدایای تبلیغاتی، هدایای شرکتی هم وجود دارد که در ادامه به نکاتی پیرامون آن اشاره می‌کنیم.

هدایای تبلیغاتی شرکتی چیست؟

هدایای شرکتی همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین دسته‌بندی‌ها در بین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌آید. به طور کلی زمانی که هدف شما به یک شرکت، کسب‌وکار و شرکتی منتهی شود، این گزینه برای شما در دسترس خواهد بود. مخاطبین شما می‌توانند کارمندان شرکت خودتان یا سایر شرکت‌ها باشند و یا به طور ویژه مدیران شرکت‌ها را در نظر داشته باشید. محصولاتی که برای هر جایگاه در نظر خواهید گرفت با توجه به ویژگی‌های آن جایگاه متغییر خواهد بود.

چرا داشتن هدایای تبلیغاتی شرکتی برای هر شرکتی ضروری است؟

به طور یقین هدایای تبلیغاتی نیز دارای نکات با اهمیتی هستند که در نتیجه آن بسیار موثر است. اکثر ما می‌توانیم قبول کنیم که بعضی از هدایای شرکتی واقعاً خوب هستند، برخی دیگر فقط قابل قبول و نهایتا حتی گاهی بی‌فایده خواهند بود.

برای خرید هدایای شرکتی تبلیغاتی باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

بنابراین اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی را دارید، چگونه باید سریع‌تر از بقیه رقبا به سوی موفقیت گام بردارید؟ چگونه هدیه‌ای که می‌دهید، بلافاصله در سطل زباله یا یک کشو خاک گرفته رها نشود؟

چرا ما به گرفتن هدایای تبلیغاتی شرکتی و سازمانی نیاز داریم ؟

به طور کلی به خاطر داشته باشد که ما به عنوان یک شرکت، مشتری، همکار، خانواده یا دوست، یک سنت دیرینه داریم. همگی دوست داریم هدیه بگیریم‌ و همینطور هدیه خوبی هم بدیم. برای ما جزئیات مهم هستند. پس با در نظر داشتن این ذهنیت در قبال انتقال و دریافت حسی دلپذیر از هدیه اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی نمایید.

در ادامه به ۷ نکته مهم برای خرید هدایای شرکتی اشاره می‌کنیم.

۱. سبک کاریتان را به اشتراک بگذارید

چه چیز منحصر به فردی در مورد شرکت شما وجود دارد؟ ویژگی بارز و تمرکز اصلی شما بر روی چه چیزی است؟ به اشتراک گذاری آن با دیگران جذاب است؟ این موارد می‌تواند بازتاب کارهایی باشد که شما انجام می‌دهید یا بیانگر تفکر حرفه‌ای شما باشد.

۲. بروز و مدرن فکر کنید

هدایای شما باید با شرایط روز هماهنگ باشند. دچار سوتفاهم نشوید، حتی هدایای کلاسیک هم می‌توانند بروز باشند. یک گرامافون، قدیمی و منسوخ به نظر می‌رسد، اما یک گرامافون دیجیتال با داشتن همان کارایی دردسر کمتر و کیفیت مطلوب‌تری ارائه می‌دهد. برای کارمندان یک شرکت هیچ چیز  بدتر از آن نیست که احساس کنند از سر ناچاری به آنها هدیه‌ می‌دهید. پس به این گونه جزییات دقت کنید تا آنها نیز احساس مهم‌بودن داشته باشند.

۳. نحوه ارائه

هدیه‌ی بدون بسته‌بندی چه جلوه‌ای از نظر شما دارد؟ شاید از بابتی هنوز یک هدیه باشد اما واقعا از جذابیت و زیبایی آن کاسته می‌شود. تأثیر ارائه خوب را دست کم نگیرید و به حسی فکر کنید که هدیه گیرنده تجربه خواهد کرد. جعبه زیبا، یک یادداشت و … چقدر می‌تواند به بهبود حس هدیه کمک کند؟ توجه به جزئیات و نحوه ارائه هدیه تبلیغاتی شما از یک محصول ساده، هدیه‌ای مهیج و خاص می‌سازد.

۴. به سلایق بیشتر اهمیت دهید

همیشه مقداری تنوع برای هدایای خود در نظر بگیرید.

شاید امکان اینکه تک‌تک هدایا را به صورت جداگانه و سفارشی خریداری کنید وجود نداشته باشد. اما همیشه مقداری تنوع برای هدایای خود در نظر بگیرید. اگر پکیج هدایای مدیریتی یا ست‌های مدیریتی را تهیه می‌کنید، اجزای متفاوتی برای آن در نظر بگیرید. برای مدیری که اهل تکنولوژی است و یا حوزه کاری آی‌تی محور دارد، پکیج هدایای تبلیغاتی دیجیتال مناسب‌تر است. در مقابل برای یک مدیر فرهنگی یک ست اداری گزینه بهتری قلمداد می‌شود.

حتی اگر برای تعداد زیادی از همکاران تجاریتان قصد انتخاب هدایا را دارید، با در نظر گرفتن رنگ و طرح مناسب برای بانوان و آقایان این تنوع در هدایا و اهمیت به آنان را لحاظ کنید.

۵. درباره کیفیت بیشتر فکر کنید

لازم نیست چرخ را دوباره اختراع کنید. اگر دچار تردید هستید بهتر است هدیه‌ای بدهید که قبلاً امتحانش را پس داده است. در صورتی که این کار را “بهتر” انجام دهید می‌تواند فرصتی برای موفقیت باشد. اغلب ما خودکار تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی دریافت کرده‌ایم، اما اگر خودکار یا لیوان شما با کیفیت و خاص باشد، مردم متوجه این تفاوت می‌شوند. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی یک خودکار یا ماگ را بهتر از دیگری می‌کند، از کسی بپرسید که شاید کمی خاص تر در مورد جزییات این وسایل دقت می‌کند. حتی اگر وقت و انرژی لازم برای جستجوی محصولات با کیفیت را ندارید، به نمونه‌های موفق نگاه کنید.

۶. هدایا را بر اساس کاربرد بررسی کنید

تصور کنید هدیه شما تمام و کمال در جهت معرفی برند شما طراحی شده باشد. دریغ از اینکه هدیه‌ای کاربردی را در میان این مفهوم قرار داده باشید. قطعا شرایط آنطور که انتظار می‌رود پیش نخواهد رفت.

هدایایی که متناسب با سلیقه و نیاز شما نباشند توفیقی پیدا نمی‌کنند. احتمالا در بدو دیدن آن دلسرد می‌شوید و از استفاده کردن آن صرف نظر می‌کنید. بنابراین اگر قصد دارید تا هدیه‌ای ارزشمند و کاربردی را به مخاطب خود بدهید توجه داشته باشد که واقعا به کار بیاید.

برای هدایای تبلیغاتی شرکتی بهترین روش، در نظر داشتن شرایط کاری و نوع حرفه‌ای است که در آن مشغول هستند. بدین ترتیب شانس کاربردی شدن هدیه شما نیز افزایش می‌یابد. حتی اگر چنین ویژگی مشترکی برای مخاطبین خود پیدا نکردید به زندگی روزمره آنان توجه کنید. همه افراد احتمالا علاقه‌مند به داشتن یک لیوان شخصی برای محل کارشان هستند. این ویژگی‌های عمومی بین مردم هم گزینه خوبی به عنوان راهنمای خرید هدیه شرکتی تبلیغاتی هستند.

۷. تبلیغات اضافی ممنوع

از درج لوگو یا نام شرکت خود در ابعاد بزرگ خودداری کنید، مگر اینکه دلیل خوبی برای این کار داشته باشید. این حرف به این معنی نیست که هرگز برند خود را روی هدایا چاپ نکنید. فقط این مورد را در نظر بگیرید که هدیه شما به تنهایی هم می‌تواند باعث ماندگاری شود. پس نیازی به قرار دادن لوگوی خود بر روی هدیه نیست، آن‌ها شما را با خود هدیه به یاد می‌آورند.

7 نکته بالا را خواندید؟ فکر می‌کنم وقت آن رسیده است که سری به مجموعه ما بزنید تا به راحتی به این 7 نکته اساسی و مهم دست پیدا کنید.

نکاتی برای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب

برای کمک بیشتر به شما چند نکته ساده در مورد خرید هدایای تبلیغاتی به شما ارائه می‌کنیم.

هدایای تبلیغاتی یک تصور ماندگار را ایجاد می کنند؛ مطمئن شوید که آن خوب است

هدایای تبلیغاتی که درجه بندی شده و به خوبی ارائه می شوند، مطمئنا می توانند راهی برای پیشبرد منافع مثبت و ایجاد بازده کسب کنند. مثلا اگر شما خودکار تبلیغاتی ارزان را انتخاب کنید می توانید بازده کمی نسبت به کیفیت آن خودکار تبلیغاتی را همراه داشته باشید. مثلا هدایای تبلیغاتی کم کیفیت و ضعیف نه تنها طعم بدی را در دهان گیرنده به وجود می آورند بلکه می توانند باعث ایجاد چرخش منفی برای شرکت شما شوند. یک پیشنهاد تبلیغاتی خوب با کیفیت پایین مطمئنا می تواند یک تصور قدرتمند را ایجاد کند، اما به احتمال زیاد شما نمی خواهید.

هدایای تبلیغاتی ممکن است در نگاه اول ساده باشد ولی در زمان توزیع آن شما غافلگیر شوید

هر شرکتی که محصولات تبلیغاتی دارد، دارای دستورالعمل های دقیق بودجه است. اطمینان حاصل کنید که زمان برای بحث در مورد تمام الزامات بودجه را در نظر بگیرید تا به وضوح کیفیت محصول ارائه شده توسط توزیع کننده محصول تبلیغاتی در آن مقدار به تومان را مشخص کنید.

 این برنامه ریزی به شما کمک خواهد کرد که نسبت به بودجه خود از هدایای تبلیغاتی که با بازدهی بالایی دارند نسبت به قیمتشان استفاده کنید . ازاین موارد هدایای تبلیغاتی می توان به پوشه دکمه دار یا ساک دستی آماده کاغذی  نام برد.

سفارشی کردن لوگو خود بر روی هدایای تبلیغاتی

برقراری ارتباط با نام تجاری شما مؤثر است و نمی تواند بدون برنامه ریزی مناسب و گزینه های سفارشی انجام شود. هنگامی که شما با توزیع کننده هدایای تبلیغاتی تماس می گیرید، نگران نباشید از گزینه هایی که متناسب با بودجه شما هستند سوال کنید و از آن ها بپرسید که نسبت به کاری که شما دارید آیا بازدهی لازم را دارد یا از آنها بپرسید باید از پاکت آماده کرافت برای حمل راحت تر آن هدایای تبلیغاتی استفاده شود یا خیر؟ برای رسیدن به جواب این سوالات باید از فروشنده هدایای تبلیغاتی کمک گرفته و از او بابت خرید هدایای تبلیغاتی خود نسبت به کسب و کارتان مطمئن شوید.

باید برای هر رویداد از بهترین هدایای تبلیغاتی آن زمان استفاده کنید

برنامه ریزی پیش رو زمانی ضروری است که بهترین پیشنهاد تبلیغاتی برای هر رویداد شرکتی ارائه شود. در مورد خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط تولید کننده هدایای تبلیغاتی بپرسید و جزئیات مربوط به زمان اوج هر محصول و زمان و مکان مناسب برای هر هدیه تبلیغاتی را از او بپرسید . مثلا برای استفاده از سررسید ارزان باید در همایش ها و نمایشگاه های نزدیک سال جدید استفاده کرد. در این مراسم که نزدیک سال جدید است می توان به مدیران تقویم رومیزی ارزان هدیه داد و به مردم و بازدیدکنندگان عادی از تقویم دیواری ارزان استفاده کرد . البته می توان از سالنامه سال جدید هم برای افرادی که یادداشت های زیادی را در طول سال انجاتم می دهند استفاده کرد.

برای سفارش یا خرید هدایای تبلیغاتی زودتر از موعد اقدام کنید

اگر شما زودتر برای خرید هدایای تبلیغاتی خود اقدام کنید فروشنده دست بازتری برای پیشنهاد هدایای تبلیغاتی برای شما دارد. مثلا شما اگر نیاز مبرم به داشتن ساک دستی پارچه ای دارید شما می توانید در زمان بیشتری نسبت به سلیقه خود از رنگ های ساک دستی سوزنی سفارش داده و چاپ لوگو دلخواه خود را بر روی آن ساک دستی آماده کاغذی یا پارچه ای داشته باشید.

ما برای تمام ایده‌های هدایای تبلیغاتی شما راهکاری جذاب داریم. حتی می‌توانیم پیشنهادهای فوق‌العاده‌ای با توجه به زمینه کاری شما ارائه دهیم. کافی است به ما اعتماد کنید و وارد جاده تفاوت شوید

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
تصویر خبرنامه