آراهنر فاخر ایرانی

  • خانه
  • تبلیغات
  • با هدایای تبلیغاتی مخصوص دوران کرونا شرکت‌ها آشنا شوید!

دسته‌بندی :

با هدایای تبلیغاتی مخصوص دوران کرونا شرکت‌ها آشنا شوید!

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس کادو های قرمز و سفبد

همانطور که ممکن است بدانیم بسیاری از شرکت‌ها و مردم همچنان در حال خرید و تهیه در دوران شیوع ویروس کرونا هستند. بنابراین تقاضا برای بسیاری از محصولات به شدت افزایش یافته است و عرضه کم شده و یا تغییری نکرده‌است. در این دوره ، بسیاری از شرکت ها به دنبال عرضه‌کنندگان هدایای تبلیغاتی برای تهیه این اقلام برای کارمندان، شرکا، سهامداران، مشتریان و شرکای وابسته خود هستند.

در این دوره مهم ، بسیاری از شرکت ها رویدادها ، معاملات تجاری ، سمینارها و کنفرانس های خود را به زمانی‌دیگر موکول و یا حتی لغو کرده اند. این امر به منظور به حداقل رساندن خطر انتشار ویروس در بین کارمندان است. شرکت های بزرگ نیز پروتکل‌های اضطراری تجارت را فعال کرده اند تا 50٪ از کارمندان خود را قادر به کار در خانه یا به دور از دفتر خود کنند. این امر همچنین برای اطمینان از این که شرکت از خطر شیوع بیماری در محیط کار در امان است انجام می‌شود.

در این مقاله انواع هدایای تبلیغاتی مخصوص دوران کرونا را که بسیاری از شرکت ها در حال توزیع کارمندان ، شرکاء و مشتری های خود هستند ، با شما به اشتراک می گذاریم.

ضدعفونی کننده دست ، یک انتخاب بی‌نظیر به عنوان هدایای تبلیغاتی مخصوص دوران کرونا

از آنجا که همه ما می دانیم که ویروس کرونا از طریق لمس کردن وسایل با دست از طریق باکتری ها و میکروب ها گسترده می شود ، بنابراین ضد عفونی کننده دستی هدیه تبلیغاتی شماره یک مخصوص دوران کرونا است. است که بسیاری از شرکت ها مایل به سفارشی کردن با آرم های خود هستند. ضد عفونی کننده های دستی معمولاً در اندازه سفر 30 میلی لیتری قرار دارند و معروف به این هستند که 99 درصد میکروب های موجود در دست خود را از بین می‌برند. سفارشی سازی ضد عفونی کننده های دستی با آرم شرکت می تواند هدیه ای مناسب برای کارمندان شرکت باشد تا اهمیت سلامت و مراقبت از آنها نشان دهند.

سفارشی سازی ضد عفونی کننده های دستی به کاربران این امکان را می دهد تا دستان آلوده‌ی خود را پس از دست زدن به نرده‌ها ، فشار دادن دکمه ها یا بعد از دست دادن با افراد مختلف در یک رویداد شرکتی ، ضد عفونی کنند و سپس کار خود را انجام دهند. استفاده از ضد عفونی کننده های دستی بسیار آسان خواهد بود.

به سادگی یک فشار ضدعفونی را فشار داده و مطمئن شوید که تمام دستانتان را بمالید. ما به شما توصیه می کنیم روش دقیق استفاده از ضد عفونی کننده ها از سایت های حرفه ای بازدید کنید.

دماسنج ، یک هدیه تبلیغاتی عالی مخصوص دوران کرونا

علائم اولیه ابتلا ویروس تب شدید است. بنابراین دماسنج ها یکی از محصولات داغی هستند که بسیاری از شرکت ها برای کارمندان خود به آن نیاز دارند.

دماسنج های دیجیتال شخصی محصولات تبلیغاتی مخصوص دوران کرونایی هستند که در آنها به صورت عمده و انبوه توزیع می شوند. سفارشی کردن آنها در آرم ها و دادن آنها به همه گیرندگان و کاربران یک دریچه هدایای تبلیغاتی ایده آل خواهد بود. در دماسنج های دیجیتال اندازه گیری دقیق تری از فرد خواهد بود زیرا این اندازه گیری از طریق زیر بغل کاربر و در نواحی زبان انجام می شود.

دماسنج دیجیتال مادون قرمز یک محصولی پرهزینه و گران است وهزینه‌ آن می تواند 10 برابر بیشتر از دماسنج دیجیتال شخصی باشد. با قرار دادن دماسنج بر روی پیشانی کاربر نهایی ، به راحتی می توان دمای کاربر را تشخیص داد. با توجه به قیمت ، کارایی و دلایل بهداشتی آن ، این یک هدیه برتر و عالی برای مشتریان ، شرکا و مدیران است.

ضدعفونی کننده‌ی هوای UV ، یک هدیه تبلیغاتی نفیس برای دوران کرونا

به همان اندازه که هر کس فضای مشترکی را به اشتراک می گذارد ، همه افراد دوست دارند سالم بمانند و باکتری ها را برای سلامتی خود آزاد کنند. این محصول ” ضدعفونی کننده هوای UV” اساساً همه میکروب ها و ویروس های موجود در منطقه را در یک اتاق می کشد و از بین می برد. از نور و اشعه ماوراء بنفش استفاده می کند و طی 20 دقیقه همه میکروب ها را از بین می برد. در این 20 دقیقه ، ما به کسی توصیه نمی کنیم که در این منطقه بماند زیرا این امر برای بعضی از کاربران از نظر سلامتی متفاوت خطرناک است. این یک هدیه تبلیغاتی نفیس است که در آن هوای اطراف فضایی را که استفاده می کنید تصفیه می کند و می‌تواند برای مشتریان و شرکای رده‌بالای شما انتخابی عالی باشد.

در این دوره‌ی مهم ، بسیاری از شرکت ها توجه خود را به هدایای تبلیغاتی مخصوص دوران کرونا و مرتبط با بهداشت و یا محصولات تبلیغاتی که باعث ارتقاء بهداشت و روشهای پاکیزگی شده است ، جلب کرده اند. هیچ محدودیتی در رابطه با نوع محصول وجود ندارد که شرکت ها باید حتما آرم خود را روی محصولات سفارشی کنند. با این حال ، بهتر است برای تاثیرگذاری بیشتر با یک مشاور تبلیغاتی در این زمینه گفتگو شود.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.