تبلیغات

بهترین پیشنهاد هدایای تبلیغاتی

بهترین پیشنهاد هدایای تبلیغاتی
لوگوی اراهنر

یک راه خوب برای جایگزینی کردن ۵ تا ۱۰ درصد از مشتریانی است که هر ساله کسب و کارهای کوچک یا متوسط از دست می‌دهند "هدایای تبلیغاتی" است. علی رغم اینکه حاشیه سود هدایای تبلیغاتی پایین است اما نه تنها مشتریان فعلی را به خرید بیشتر تحریک می‌کند بلکه باعث جذب مشتریان جدید و وفاداری می‌شود که در دراز مدت برای مجموعه سودمند هستند.

شما همانند شخصی که قصد ترفیع شغل خویش را دارد مسلما نمی توانید به هر راه حل تبلیغاتی اطمینان کنید. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی چیزی است که کلیه اشخاصی که در پی پیشرفت سطح شغلی خویش هستند در پی آن می باشند.

سپس در پی راه حل هایی هستید که با به کارگیری آنها در حداقل زمان ممکن بیشترین ارتقا را داشته باشید. در حال حاضر با عنایت به استفاده نامطلوب از هر کدام از هدایای تبلیغاتی، مردم تبلیغات را به سان یک افزار آزار دهنده می دانند. و اکثرا مقابل آن عکس العمل نامطلوبی از خود نشان می دهند.

تمامی حالاتی که سبب شده است تبلیغات و لوازم تبلیغاتی در حال حاضر همانطور که باید به کار برده نشده اند. و حتی بعضی اوقات بازدهی مثبت برای تبلیغ کننده نداشته است. به وسیله موسسه‌های متخصص و معتبر تبلیغ کننده مورد وارسی قرار می گیرد. به همین دلیل این موسسات با پیشنهاد انواع هدایای تبلیغاتی توانسته اند هدایای تبلیغاتی اثربخشی را معرفی کنند. تا با به کار گیری آنها بتوان تبلیغاتی هدف دار داشته و بدین وسیله سطح شغلی خویش را ترفیع داد.

مسلما کلیه اشخاص در پی ترفیع حرفه خود می باشند و به تبلیغاتی هدف دار نیاز دارند. ولی تبلیغات هدف دار به چه مفهومی است و چگونه می توان به این تبلیغات دست یافت؟

این تبلیغات از نظر کاربردی برای مجموعه اهداف متناسب است. هدیه های تبلیغاتی می توانند مبتکران و مقرون به صرفه باشند. یا اینکه ویژه یا گران بها باشد و شاید تلفیقی از این دو نوع باشد. با ما همراه باشید تا با این محصولات بیشتر آشنا شوید.

بهترین پیشنهادات آراهنر

همسفر (منو با خودت ببر من به رفتن قانعم)

اگر می خواهید همه جا و در همه حال همراه شخص دریافت کننده هدیه باشید، ما بسته گیفت نوروزی شرکتی جدید آراهنر، همسفر (منو با خودت ببر… من به رفتن قانعم…) را پیشنهاد می کنیم؛ در این بسته هدیه یک عدد کتری روی، یک جعبه کبریت بلند، یک زیرانداز چهارتکه (100 در100سانتی متر)، دو عدد بانکه فلزی مدل بشکه، دو عدد شیشه استوانه‌ای حاوی150گرم چای و نبات و یک عدد لایتر (چراغ قوه جاسوییچی) قرار داده شده است که همه این اقلام در یک جعبه چوبی شیک و مستحکم عرضه می شود.

همسفر

همسفر (منو با خودت ببر من به رفتن قانعم)

هفت‌سین بتنی (خوشحالی بتن! ناراحتی نتن!)

از جمله هدایای مناسبتی آراهنر بسته هفت سین بتنی است. در این پک هدیه عید نوروز شش عدد کاسه بتنی اشکی و یک کاسه گرد بتنی قرار دارد 

محتویات این بسته

 • ۶ عدد کاسه بتنی اشکی
 • یک عدد بشقاب گرد بتنی

هفت‌سین بتنی (خوشحالی بتن! ناراحتی نتن!)

صهبا (بسته جام آبگینه و شربت های ایرانی)

مجموعه‌ای از طعم‌های خنک برای روزهای گرم تابستانی است. یک بسته ویژه که خنکی دلپذیری را در دل گرمای تابستان به شما هدیه می‌دهد. این بسته از جمله پیشنهاد  هدایای تبلیغاتی تابستانه ما به شما است.
صهبا ( بسته جام آبگینه و شربت‌های ایرانی) یک پیشنهاد ویژه به عنوان هدیه تیلیغاتی است. این هدیه حاوی چهار نوع شهد شیرین، شامل سکنجبین، گل محمدی، به لیمو و زعفران در ظروف دست ساز و زیبا است. دو عدد لیوان آبگینه با رنگ‌های سنتی و مقداری تخم شربتی نیز در این بسته قرار داده شده است.
شربت سکنجبین برای تسکین عطش، باز کردن انسداد عروق، سر درد و تقویت معده و کبد بسیار مفید است.
شربت گل محمدی آرام بخش بوده و برای استرس و بی خوابی و رفع مشکلات پوستی و تصفیه خون موثر است.
شربت به لیمو از مهم‌ترین خواص به لیمو کنترل اضطراب، استرس و سردرد‌های میگرنی است..
شربت زعفران خاصیت آرام بخشی دارد و در بهبود درد و تقویت معده بسیار مفید است.
به هنر کار روی شیشه و آراستن آن آبگینه می‌گویند. این هنر بر پایه شیشه‌های شکسته و خرده شیشه‌ها توسعه پیدا کرده است.

محتویات این بسته

 • چهار نوع شهد شیرین شامل سکنجبین، گل محمدی، به لیمو و زعفران
 • ظروف زیبای دست ساز
 • مقداری تخم شربتی و دو عدد لیوان آبگینه با رنگ‌های سنتی   

صهبا (بسته جام آبگینه و شربت های ایرانی)

مهنا (بسته دمنوش‌های ایرانی)

مهنا یک  هدیه مناسب برای تشکر و فدردانی  است که حس خوب ارزشمندی را به دریافت کنندگان القا می‌کند. بسته مهنا شامل دمنوش‌های برگ سنا، گل گاو زبان، چای نعناع، چای ترش، زنجبیل و سنبل الطیب است. هر کدام از این دمنوش‌ها خواص منحصر به فردی دارند.

دمنوش‌های گیاهی قرن‌هاست که مورد توجه و علاقه مردم سراسر دنیا بوده و دارای طعم‌ها و عطر‌های بسیار متنوع هستند. دمنوش‌ها از میوه‌های خشک شده، گل‌ها، گیاهان وادویه جات تهیه می‌شوند و می‌توانند جایگزین نوشیدنی‌های شیرین و مضر باشند. دمنوش‌های گیاهی برای سلامتی بدن بسیار مفید هستند.

برگ سنا برای درمان التهاب، مشکلات پوستی و یبوست موثر است. گل گاو زبان یک تقویت کننده اعصاب و روان و نشاط آور است. چای نعناع به بهبود ناراحتی‌های گوارشی کمک می‌کند. چای ترش فشار خون را پایین می‌آورد و استرس اکسیداتیو را بهبود می‌بخشد. زنجبیل برای افراد دیابتی مفید است و حالت تهوع را برطرف می‌کند. سنبل الطیب برای درمان بی‌خوابی و کاهش استرس و بیش فعالی کودکان مفید است.

محتویات این بسته:

دمنوش‌های برگ سنا، گل گاو زبان، چای نعناع، چای ترش، زنجبیل و سنبل الطیب
جعبه چوبی ویژه

مهنا 2 (بسته استکان و نعلبکی و دمنوش)

آوند (قابلمه و قاشق مسی و سفره قلمکار)

آوند (قابلمه و قاشق مسی و سفره قلمکار) یک بسته فوق العاده و یکه هدیه تبلیغاتی و مناسبتی جذاب از مجموعه هدایای پذیرایی ما است که میتوانید برای خرید هدیه روز مادر و هدیه روز زن تهیه کنید. این بسته احیا کننده سنت دیرین ایرانیان یعنی فرهنگ غذا خوردن دور یک سفره است. شما می‌توانید با بسته آوند میهمانان خارجی خود را با این سنت و فرهنگ آشنا کنید.
ظروف مسی
مس به علت فراوانی و استخراج آسان در کشورمان کاربردهای فراوانی دارد. ظروف مسی علاوه بر ظاهر زیبا و منحصر به فرد خواص بسیاری نیز دارند. ظروف مسی رسانای بسیار خوب گرما هستند و حرارت را به طور یکنواخت منتقل می‌کند به همین دلیل غذا در ظروف مسی زودتر پخته می‌شود.
قلمکاری
قلمکاری هنر نقش زدن بر روی پارچه است که توسط هنرمند قلمکار انجام می‌شود بهترین جنس پارچه برای قلمکاری، نخ است به دلیل اینکه پذیرش رنگ بیشتری دارد و در نتیجه کیفیت رنگ در آن بهتر است.

این بسته از جمله بهترین هدایای تبلیغاتی ما به شما است.

محتویات این بسته:

قابلمه کوچک مسی هنر مردمان زنجان
قاشق آشپزی مسی
سفره قلمکار 100 در 100 سانتی متری هنر مردمان اصفهان
زیر قابلمه‌ای حصیری هنر مردمان دزفول
شش نوع ادویه

آوند (قابلمه و قاشق مسی و سفره قلمکار)

آوند (قابلمه و قاشق مسی و سفره قلمکار)

شکر شکن (بسته کنترل قند خون)

شکر شکن (بسته کنترل قند خون) یک بسته منحصر به فرد و ایده آل برای هدایای سازمانی و تبلیغاتی است. هدیه ای که متفاوت بودن شما را در هر بار استفاده به مشتریان یادآوری می‌کند. با توجه به آمار بالای افراد مبتلا به دیابت در جهان، شکر شکن می‌تواند یک هدیه معقول و هوشمندانه باشد. در بسته شکر شکن داروهای گیاهی سنتی در کنار ابزارهای نوین پزشکی قرار گرفته است. این بسته از جمله پیشنهاد ما برای خرید گیفت تبلیغاتی به شما است.
در ادامه درمورد محتویات این بسته و ویژگی‌های آنها به اختصار توضیح می‌دهیم.
توت خشک ارزش غذایی بالایی دارد و برای کم خونی و فقر آهن موثر است.
چای ترش فشار خون را کاهش داده و برای درمان بیماری‌های کبدی توصیه می‌شود.
قره قاط سرشار از آنتی اکسیدان است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.
عرق برگ زیتون برای تنظیم فشار خون و قند خون بسیار مفید است.

محتویات این بسته:
دستگاه تست قند خون
توت خشک
چای ترش
عرق برگ زیتون
قره قاط
بسته بندی هارد باکس

شکر شکن (بسته کنترل قند خون)

شکر شکن (بسته کنترل قند خون)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

تسکین (بسته ماساژور چوبی و حوله دستبافت) از متفاوت‌ترین هدایای تبلیغاتی مجموعه ماست.این بسته جزو هدایای مناسب برای سالمندان است که شما می‌توانید برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها تهیه کنید. این بسته علاوه بر وسایل ماساژ، حاوی دو شیشه پودر خردل و خولنجان است که باید در آب حل شود. قرار دادن پاها در این محلول به مدت 30 دقیقه آرامش را از پا به کل بدن تعمیم می‌دهد.ماساژور چوبی برای ماساژ شانه‌ها، کتف و گردن مناسب است. در بسته تسکین، اسپری روغن سیاه دانه، دیسک نمک و سنگ نمک نیز تدارک دیده شده است که برای کمپرس سرد و گرم و از بین بردن دردهای عضلانی استفاده می‌شود.


فواید ماساژ
به دلیل فواید زیاد و بی‌نظیر ماساژ به جرات می‌توان آنرا معجزه نامید. ماساژ شامل حرکات منظم و اصولی بر روی لایه‌های سطحی و عمقی بدن است. این حرکات بر روی سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل، عروق، تاندون‌ها و رباط‌ها تاثیر گذاشته و سبب افزایش عملکرد آنها می‌شود.

محتویات این بسته:

ماساژور چوبی دست ساز
حوله دستبافت هنر مردمان بیرجند
دیسک نمک
کیسه سنگ نمک
روغن سیاهدانه
پودر قلنجان
ترکیب گل محمدی و سنگ نمک
بسته بندی باند رولی ( مقوایی)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

ستا (بسته سجاده ترمه و تسبیح بادام)

ستا (بسته سجاده ترمه و تسبیح بادام) جزو هدایای تبلیغاتی نفیس و ارزشمند است که در رده هدایای مدیریتی قرار می‌گیرد. در این بسته از هنر ترمه بافی یزد در تولید سجاده و بقچه گل خشک استفاده شده است. از هنر دست زنان خور و بیابانک نیز در تولید تسبیح بادام بهره برده‌ایم. بسته ستا حاوی یک جلد قرآن کریم نفیس و یک شیشه مشک نیز هست.
ترمه نوعی پارچه گران‌بها است که از الیاف بسیار لطیف و در رنگ‌های مختلف بافته می‌شود. در ترمه معمولا نقوش منحنی مانند بته جقه و گل‌های شاه عباسی دیده می‌شود.
پارچه ترمه به دلیل تراکم پودها و بافت منحصربه فرد دوام و مقاومت بیشتری نسبت به سایر پارچه‌ها دارد. با این وجود رطوبت و نور باعث رنگ پریدگی ترمه می‌شود.

محتویات این بسته:

سجاده و بقچه گل خشک ترمه بافی یزد
تسبیه دانه بادام هنر دست زنان خور و بیابانک
یک جلد قرآن کریم نفیس مزین به هنر چرم
یک شیشه مشک

ستا (بسته سجاده ترمه و تسبیح بادام)

ستا (بسته سجاده ترمه و تسبیح بادام)

نوشدارو (بسته کنترل فشار خون)

نوشدارو (بسته کنترل فشار خون) بسته‌ای که به حفظ و کنترل سلامتی مشتریان شما کمک بسزایی می‌کند. هدایای کاربردی نظیر نوشدارو به لحاظ متفاوت بودن در خاطره‌ها ثبت شده و مشتریان در هر بار استفاده شما را به یاد می‌آورند.
در ادامه به محتویات این بسته خواهیم پرداخت.

چای ترش سرشار از آنتی اکسیدان بوده و به کاهش فشار خون کمک می‌کند. برای کاهش کلسترول و قند خون بسیار مفید است و همچنین مصرف چای ترش برای داشتن کبد سالم توصیه می‌شود.

سنبل الطیب در رفع اضطراب و بی‌خوابی موثر بوده و سبب کاهش فشار خون می‌شود.

نمک دریا به تعادل قند خون و کاهش فشار خون کمک می‌کند و در درمان آلرژی موثر است. نمک دریا گرفتگی عضلات را از بین می‌برد و برای پوست بسیار مفید است و باعث تنظیم خواب می‌شود.

سیاه دانه مقادیر بالایی از آهن و پتاسیم دارد که سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و باعث رفع مسمومیت خونی می‌شود.

مواد معدنی و ویتامین‌های موجود در سیاه دانه برای درمان دیابت، سل و بیماری‌های قلبی و عروقی مفید است.

محتویات این بسته:
یک دستگاه فشار خون
سیاه دانه
نمک دریا
چای ترش
پرتقال تلخ
شیرین بیان
سنبل الطیب
بسته بندی چوبی

نوشدارو بسته شامل دستگاه تست فشار خون، چهار کوزه چهار قفلی شامل گیاهان موثر در تنظیم فشار خون

نوشدارو (بسته کنترل فشار خون)

مجموعه شب‌چراغ ( چراغ گردسوز و بطری نفت)

مجموعه شب چراغ (چراغ گردسوز و بطری نفت) یک انتخاب بی‌نظیر از هدایای مناسبتی آراهنر برای هدیه شب یلدا است. این مجموعه یک بسته روشنایی است. یک گردسوز کوچک که ظاهری شبیه گردسوزهای قدیمی دارد، یک بطری نفت و یک جعبه کبریت در این بسته قرار گرفته است. 
مجموعه شب چراغ ما را به سال‌های نه چندان دور می‌برد. سال‌هایی که در روشنایی یک چراغ در کنار پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها حافظ و شاهنامه می‌خواندیم.
چراغ نفتی یا چراغ لامپا شامل لوله و سرپیچ است و سوخت آن نفت است. فیتیله این چراغ با آغشته شدن به نفت شعله ور می‌شود و داخل یک محفظه شیشه‌ای ایجاد نور می‌کند. ماده اصلی چراغ‌های نفتی، سفال لاجین است.
در دیدگاه گذشتگان آتش نمادی از روشنی و خورشید بوده و بعضی آن را برای رفع تاریکی و نحسی اهریمن می‌شناختند. بر این اساس چراغ گردسوز را می‌توان نمادی از آیین یلدایی دانست که می‌تواند روشنی‌بخش محافل در این شب‌های طولانی باشد.

محتویات این بسته:
چراغ گردسوز
بطری نفت

مجموعه شب‌چراغ ( چراغ گردسوز و بطری نفت)

مجموعه شب‌چراغ ( چراغ گردسوز و بطری نفت)

گل گندم ( گلدان سفالی، گندم خشک تزئینی)

گل گندم (گلدلن سفالی، گندم خشک تزیینی) یک گیفت سازمانی و تبلیغاتی است که پیام محبت شما را به دریافت کننده می‌رساند. گلدان سفالی هنر دست مردم همدان و گل گندم که نماد برکت است، یک هدیه جذاب و دوست داشتنی از هدایای تبلیغاتی ارزان آراهنر است.

گلدان سفالی
سفال از قدیمی‌ترین دست ساخته‌های بشر و یکی از ماندگارترین آثار هنری است. سفالگری یکی از هنرهای ایرانی است که از دیرباز با فرهنگ ما عجین شده و ظرفیت تولید بالایی دارد. سفال به دلیل دسترسی به مواد اولیه، شکل پذیری عالی، دوام بالا و مقاومت خوب موارد استفاده زیادی دارد. سفال در ساختن انواع وسایل تزیینی، مجسمه، تابلو، کوزه و انواع ظروف کاربرد دارد.

در نقاطی از ایران از جمله مند گناباد، لالجین، میبد، کاشان، شهرضا، زنوز آذربایجان، کلپورگان و جویبار سفالگری انجام می‌شود. محصولات هر منطقه به دلیل تفاوت در مواد اولیه، رنگ و طرح از محصولات مناطق دیگر قابل تشخیص هستند.

محتویات این بسته:
گلدان سفالی
گندم خشک تزئینی
جعبه مقوایی به همراه دیوایدر با در طلقی

گل گندم ( گلدان سفالی، گندم خشک تزئینی)

گل گندم ( گلدان سفالی، گندم خشک تزئینی)

هونواک (بسته سازهای ایرانی)

هونواک بسته موسیقی ایرانی حاوی یک ساز کوچک است. این بسته یکی ازهدایای تبلیغاتی خلاقانه، جذاب و ماندگار است. این ساز می‌تواند یک مدل کوچک از هر یک از سازهای سنتی باشد. یک فلش مموری حاوی موسیقی‌های سنتی ایرانی نیز در این بسته قرار داده شده است. این بسته از جمله پیشنهاد هدایای تبلیغاتی ما به شما است.

موسیقی هر کشوری نشان دهنده موقعیت احتماعی، تغییرها و فراز و نشیب‌های آن جامعه است.

موسیقی سنتی ایران یا موسیقی اصیل ایرانی شامل دستگاه‌ها، نغمه‌ها و آوازها از سالیان دور تا به امروز است. امروزه موسیقی بخش بزرگی از آسیای میانه، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ارمنستان و ترکیه متاثر از موسیقی سنتی ایران است. سازهای ایرانی به 4 دسته تقسیم می‌شوند.

سازهای بادی مانند نی، نی انبان، سرنا و کرنا
سازهای زهی مانند عود، کمانچه، تار و رباب
سازهای کوبه‌ای مانند دایره، دهل، طبل و تنبک
سازهای زهی زخمه‌ای مانند سنتور منحصربه فرد ایرانی

محتویات این بسته:
یک ساز کوچک
یک فلش مموری
جعبه چوبی نفیس

هونواک شامل یک عدد سه تار تزئینی و مینیاتوری به همراه یک عدد فلش مموری حاوی اثر اساتید موسیقی سنتی در بسته بندی چرم

هونواک (بسته سازهای ایرانی)

بسته رومیزی، شادباش پته، گلدان فیروزه‌کوب، گلیم مغان

این بسته یک مجموعه نفیس و فوق‌العاده برای هدایای تبلیغاتی، مدیریتی و سازمانی است. با این بسته می‌توانید نظرها را به سمت خود جلب کنید. اگر شما مهمان خارجی داشته باشید و بخواهید او را با بهترین روش بدرقه کنید، قطعا این بسته بهترین انتخاب خواهد بود. یک هدیه که تا آخر عمر در ذهن مهمان شما خواهد ماند. این هدیه تبلیغاتی با جعبه سه تکه با روکش سفره قلمکار شامل پته کرمان، گلدان فیروزه کوب و پسته در بقچه پته دوزی شده است. این صنایع دستی تلفیقی از هنرهای دستی شهرهای کرمان و مشهد است.

محتویات این بسته:

 • یک عدد گلدان شلغمی فیروزه‌کوبی (15 سانتی متر)
 • یک عدد گلیم مغان (30*30 سانتی متر)
 • شادباش پته دوزی
 • رومیزی پته دوزی
 • مقداری پسته
 • بسته بندی چوبی با روکش قلمکار
بسته رومیزی و شادباش پته، گلدان فیروزه‌کوب، گلیم سیرجان (150)

بسته رومیزی، شادباش پته، گلدان فیروزه‌کوب، گلیم مغان

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم مغان

این بسته یک هدیه نفیس از مجموعه هدایای لاکچری ماست. بسته‌ای که در قالب هدایای مدیریتی، سازمانی و تبلیغاتی تعریف می‌شود. بسته آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم سیرجان  می‌تواند نظر مثبت مشتری‌هایتان را به سمت شما جلب کند. این مجموعه یک هدیه چشم نواز برای مشتری‌ها یا مهمان‌های خارجی شما هم خواهد بود. مجموعه‌ای که تلفیقی از صنایع دستی ایران است و باعث می‌شود مشتری‌های خارجی شما با این هنرها آشنا شوند و همیشه با این هدیه زیبا یاد شما باشند.

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل خوری نقره قلمزنی
 • یک عدد بشقاب قلمزنی مسی (20 سانتی متر)
 • یک عدد گلیم مغان (30*30 سانتی متر)
 • بسته بندی چوبی
آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم مغان

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم مغان

هدیه مدرن ، هدیه‌ای با طعم ابداعات و فناوری روز

در عصر جدید و با پیشرفت روش‌های مختلف بازاریابی، استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص تاکتیکی کلیدی و اساسی در کسب و کارهای مختلف است. هدیه تبلیغاتی در واقع نوعی فعالیت تبلیغاتی محسوب می‌شود. از این رو سازمان‌ها هرساله بخشی از بودجه مربوط به تبلیغات خود را به تامین این هدایا اختصاص می‌دهند. از طرفی گذشت زمان و مد های زمانه افراد را به تهیه هدیه مدرن سوق می‌دهد. در این نوشتار سعی داریم توضیحاتی مختصر درباره‌ی هدیه مدرن ارائه کنیم. همچنین ویژگی‌ها و دلایل استفاده از این نوع هدایا را به اختصار بازگو می‌کنیم.

محصولات جدید و کاربردی

همواره در طول تاریخ متناسب با نیازهای بشر محصولات جدیدی اختراع می‌شوند. محصولاتی که زندگی انسان را راحت کرد و از دغدغه‌های او می‌کاهد. از جمله آن کالاها، محصولات دیجیتال هستند. محصولات دیجیتال کاربردی‌ترین ابزارهای ارتباطی می‌باشند. البته کالاهایی نظیر کامپیوتر و یا دوربین نیز وجود دارند که ممکن است به طور مستقیم در ارتباطات نقش نداشته باشند. اما ویژگی همه‌ی این محصولات آسان کردن مسیر زندگی برای همه‌ی افراد است.

امروزه برخی از افراد از این کالاها به عنوان هدیه مدرن استفاده می‌کنند. ارائه هدایای مدرن دیجیتال از دو جهت برای افراد مناسب است. اولین مزیت این نوع محصولات این است که تنوع بسیار زیادی دارند و دست هدیه‌دهنده را برای هدیه دادن باز می‌گذارد. دومین ویژگی آن‌ها کاربردی و مصرفی بودنشان است. شما می‌دانید که هر کالای دیجیتال و مدرنی که ارائه می‌دهید مورد استفاده مخاطبین قرار می‌گیرد.

البته هدیه مدرن تنها محدود به کالاهای دیجیتالی و الکترونیکی نمی‌شود. هر محصول با ویژگی مدرنی و به‌روزی که بتوان به عنوان یک هدیه ارائه کرد را هدیه مدرن می‌گویند. یک تابلوی نقاشی، یک مجسمه رزینی و یا هر محصول دیگری. این‌ها تنها نمونه‌هایی از هدایای مدرن هستند.

در مجله آراهنر درباره تاریخچه عید نوروز بیشتر بخوانید.

هدیه مدرن و طراحی‌های نوین

با پیشرفت علوم و فنون مختلف، طراحی جایگاه ویژه‌ای در صنایع مختلف پیدا کرد. صنایع الکترونیکی، شهرسازی، مهندسی و یا هنری از جمله مواردی هستند که به عنوان پیش نیاز به طراحی‌های خاص نیازمندند. این طراحی‌ها هم به منظور مدلسازی از پیش آماده شده و هم به منظور زیبایی و ارگونومی مورد توجه قرار می‌گیرند. 

هدیه ما در درجه اول باید آنقدر زیبا باشد که نظر هر مخاطبی را به خود جلب کند. این زیبایی نیز ویژگی است که باید از پیش برای محصول خود در نظر داشته باشیم. برای این که محصولی تولید کنیم که در نظر افراد جذاب و زیبا باشد نیاز داریم طرحی ذهنی از کالایی زیبا و جذاب در ذهن خود آماده کنیم. سپس آن طرح را به صورت شماتیک روی کاغذ و یا درون ابزارهای دیجیتالی پیاده کنیم. در نهایت محصول ما مطابق آن طرح تولید می‌شود.

هدیه مدرن

بسته بندی، دغدغه اصلی هدیه دهندگان

در میان همه‌ی جنبه‌های مورد نظر برای یک هدیه، بسته بندی جز ارکان اصلی آن است. هنگامی که هدیه‌ای آماده و ارائه شود، اولین بخش نمایان آن، بسته‌بندی خواهد بود. حال اگر این بسته‌بندی به قدر کافی زیبا و جذاب نباشد، در ذهن مخاطب اثر منفی خواهد گذاشت و یا در بهترین حالت به صورت ناخودآگاه نادیده گرفته می‌شود و موجب دور شدن از اهداف تبلیغاتی‌مان خواهد شد. این نکته نقش بسته بندی در هدیه‌ای که ارائه می‌کنیم را به خوبی نشان می‌دهد.

تقاضا عامل اصلی عرضه یک محصول است. از جایی که تقاضا و نیاز به یک بسته بندی جذاب و زیبا روز به روز در حال گسترش است، همه روزه شاهد به روز شدن بسته‌بندی‌های جدیدی هستیم. این به روز شدن تا آن‌جا اهمیت پیدا کرده که امروزه شاهدیم بسته‌بندی محصولات و طراحی آن، خود به یک صنعت بزرگ تبدیل شده است. صنعتی نسبتا نوپا که به سرعت در حال رشد و گسترش است. از طرفی ابزارهای مختلف صنعتی و تکنولوژی‌های جدید خود را به سرعت به یاری این صنعت رسانده‌اند و موجب رشد بیشتر این صنعت شده‌اند و منجر به پیشرفت‌های بیشتری در این زمینه شده‌اند.

برای مثال مدیران، مرتبه و مقام بسیار مهمی در سازمان‌ها دارند؛ بنابراین لازم است که هدیه مدیریتی برای مدیران ارشد و سایر مدیران بسیار ارزشمند و نفیس انتخاب شود. بدین سبب تیم طراحی آراهنر  با بسته‌بندی‌های شکیل و لوکس در آماده‌سازی هدایای تبلیغاتی مدرن استفاده می‌کند.

همه‌ی مواردی که گفتیم از جمله پیش نیازهای مهم برای تهیه یک هدیه مدرن مناسب هستند. اما اگر قصد تهیه یک هدیه مدرن و جذاب را دارید باید دست به کار شوید. در گام اول محصولات جدید که پیش رو دارید را مد نظرتان قرار دهید. سپس در گام‌های بعدی هر نکته‌ای که باید برای تهیه هدیه مدرن مورد توجه قرار دهید را رعایت کنید و به عرصه اجرا درآورید. اگر از دو مرحله اول به خوبی عبور کنید، می‌توانید هدیه‌ای جذاب را برای مخاطبین خود فراهم کرده و به او ارائه کنید.

17 پیشنهاد ویژه برای هدایای تبلیغاتی

اکثر کسب و کارها ترجیح می‌دهند از محصولات کم هزینه برای هدیه تبلیغاتی استفاده کنند اما کم‌تر مجموعه‌ای را دیده‌اید که با پیشنهادات منحصر به فرد به دنبال معرفی برندش باشد. اگر شما هم می‌خواهید متفاوت‌تر از همیشه ظاهر شوید پیشنهاد می‌کنیم از لیست زیر کمک بگیرید.

مقاله هدایای تبلیغاتی چیست به شما درباره این حوزه بیشتر کمک می‌کند.

1.یکی بخر یکی ببر

بدون شک همه ما از دریافت چنین هدیه‌ای استقبال می‌کنیم. اگر کسب و کارتان ارائه دهنده محصولات یا خدمات کم هزینه است، می‌تواند با دادن چنین هدیه‌ای حجم فروشش را افزایش دهد. تجربه نشان داده این پیشنهاد همانند پیشنهاد تخفیف ۵۰ درصدی عمل می‌کند.

2.ارسال رایگان

شما می‌توانید امکان ارسال رایگان را برای مشتریان فعلی یا جدیدتان از طریق خریدهای آنلاین فراهم کنید. این هدیه باعث معرفی شما به افراد زیادی می‌شود.

3.مسابقات

اگر محصولات و خدمات شما قیمت بالایی دارند، می‌توانید با برگزاری مسابقات مختلف مشتری را وارد رقابت کنید و انگیزه او را برای برنده شدن و حتی خرید افزایش دهید.

4.کوپن‌های هدیه

از کوپن می‌توان برای اعطای تخفیف پولی محصولات یا خدمات استفاده کرد.

5.تخفیف ۱۰%

این پیشنهاد مخصوص زمانی است که بخواهید محصولات قدیمی یا محصولاتی که در بازار تقاضای کم‌تری دارند را بفروشید.

6.کارگاه‌های رایگان

اگر کسب و کار شما محصولات آموزشی دارد، می‌توانید با برگزاری کارگاه‌های رایگان مشتری جذب کنید.

7.کارت‌های وفاداری

معمولاً فست فودها و رستوران‌ها با اعطای کارت‌های وفاداری به دنبال وفادار کردن مشتریان قدیمی و جدیدشان هستند.

8.تخفیف دانشجویی

این سبک از تخفیفات سال‌های زیادی است که با موفقیت استفاده می‌شود به ویژه برای برندهایی مانند رستوران‌ها، فست فودها، فروشگاه‌های پوشاک، کسب و کارهای اجتماعی مانند سینما یا فروشگاه‌های آنلاین که مشتری آن‌ها قشر جوان هستند. (تخفیفات دانشجویی معمولاً ۵ تا ۲۰ درصدی است.)

9.تست رایگان

اگر کسب و کارتان به تازگی شکل گرفته یا به هر دلیلی مشتری به محصولتان اعتماد ندارد، می‌توانید با اهدای چنین هدیه‌ای به او اجازه دهید تا مزایای محصولتان را از نزدیک ببیند.

10.امتیاز وفاداری

اگر می‌خواهید مشتری را تحریک کنید تا خریدهای تکراری داشته باشد این هدیه بسیار مناسب است.

11.جوایز تصادفی

اگر می‌خواهید مشتریان راضی باشند و با انگیزه بمانند جوایز تصادفی بهترین گزینه است. اغلب کسب و کارها فکر می‌کنند باید تمرکزشان را روی جذب مشتری جدید بگذارند در صورتی که مشتریان فعلی هم اهمیت زیادی دارند.

12.کارت هدیه

کارت هدیه راهکار عالی برای جذب مشتریان در فصول و مناسبت‌های مختلف است؛ به‌عنوان مثال شما می‌توانید نزدیک عید نوروز به کارمندان کارت هدیه بدهید تا برای خانواده‌شان خرید کنند.

13.برگشت نقدی

اگر فکر می‌کنید کارمندان و مشتریانتان با دریافت پول نقد حس و حال خوبی پیدا می‌کنند این پیشنهاد را امتحان کنید.

14.معاملات بسته

شما می‌توانید تعدادی از محصولات و خدماتتان را در یک بسته بگنجانید تا مردم در کنار چیزهایی که دوست دارند چند چیز دیگر را دریافت کنند و این گونه فروشتان را افزایش دهند؛ به‌عنوان مثال اگر رستوران دارید، می‌توانید در کنار سفارش غذا یک نوشیدنی یا چیپس بگذارید.

15.ضمانت

این پیشنهاد با توجه به نوع کسب و کار شما کاربرد دارد. اگر فروشنده لوازم خانگی، لپ‌تاپ، موبایل یا خودرو هستید، می‌توانید با دادن این هدیه اعتماد مشتریان را به دست آورید.

16.شرایط پرداخت بهتر

اگر کالاها یا خدماتی دارید که هزینه آن‌ها بالا است با در نظر گرفتن چنین امتیاز و هدیه‌ای می‌توانید به مشتریانتان اجازه دهید تا محصولات شما را بخرند اما هزینه آن را طولانی مدت بپردازند.

17.مشاوره رایگان

این هدیه تبلیغاتی به مشتریان کمک می‌کند تا با شما احساس راحتی کنند و از خرید کردن نترسند.

سوالات متداول بهترین پیشنهاد هدایای تبلیغاتی سال جدید

چون نه تنها مشتریان فعلی را به خرید بیشتر تحریک می‌‌کند بلکه باعث جذب مشتریان جدید و جلب وفاداری در آن‎ها می‌‌شود.

زیرا ارزان‎‌تر است و اگر به درستی انتخاب شود می‌‎تواند تأثیر بیشتری بر مخاطبان بگذارد.

هدایای تبلیغاتی یا باید گران قیمت و ویژه باشند و یا ارزان قیمت و مبتکرانه

بسته‌بندی شیک و آراسته هدیه تبلیغاتی به اندازه خود هدیه تبلیغاتی مهم است.

کلام آخر

به‌طور کلی هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که نام، آرم یا پیام شرکت شما روی آن‌ها حک می‌شود.‌ این هدایا می‌تواند تزئینی یا کاربردی / فیزیکی یا مجازی باشند، برندتان را معرفی کنند و باعث جذب مشتری یا افزایش فروش شوند. در این مقاله سعی کردیم پیشنهاداتی که کم‌ترین هزینه و بیشترین بازخورد را برای شما دارند بررسی کنیم. شما می‌توانید با دادن یک هدیه فیزیکی زیبا و یک پیشنهاد جذاب توجه مصرف کنندگان را به سمت خودتان جلب کنید.

author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *