تبلیغات

نمایشگاه ایپاس

نمایشگاه ایپاس
لوگوی اراهنر

آیا تا به حال نامی از این نمایشگاه ایپاس شنیده‌اید؟ در این مطلب سعی داریم شما را با نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیس، امنیتی و ایمنی تهران IPAS  آشنا کنیم. هر دوره این نمایشگاه با حضور جمع کثیری از شرکت ‌ها، متخصصان و کارشناسان حوزه ایمنی، امنیت و آتش نشانی برگزار می‌شود و محصولات مرتبط با این حوزه را به نمایش می‌گذارند. در مهر ماه امسال نیز شاهده برگزاری این نمایشگاه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی خواهیم بود.

نمایشگاه ایپاس چیست؟

نمایشگاه پلیس یا ایپاس (IPAS)، یک نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی است که هر ساله توسط شرکت ناجی پاس، یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران (بنیاد تعاون) برگزار می‌شود. امسال شاهد برگزاری نوزدهمین دوره این نمایشگاه خواهیم بود.

نگاهی به تاریخچه برگزاری نمایشگاه IPAS

نمایشگاه ایپاس یا به عبارتی نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی IPAS برای نخستین بار در اسفند ماه سال 1380 تحت عنوان نمایشگاه  IPAS 2002 با موضوع لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور محصولات تولیدی ۱۹ کشور دنیا در این زمینه برگزار شد.

در این نمایشگاه بین‌المللی، شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی جدیدترین محصولات خود را که مبتنی بر تکنولوژی و فناوری روز پیشرفته کرده است را معرفی خواهند کرد. بازدید از این رویداد مهم همواره مورد توجه مدیران حراست نهاد‌های مهم دولتی و وابسته به دولت قرار می‌گیرد و عموم مردم به ندرت جزو بازدیدکنندگان این نمایشگاه تخصصی خواهند بود. در این نمایشگاه می‌توانید گیفت نمایشگاهی آراهنر را تهیه کنید.

برگزاری ادواری نمایشگاه ایپاس

بررسی اجمالی دوره‌های مختلف نمایشگاه IPAS

همان‌طور که گفته شد، نمایشگاه پلیس یا ایپاس، یک نمایشگاه بین‌المللی است که تاکنون 18 دوره از آن توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران به صورت تخصصی برگزار شده‌ است. این نمایشگاه هر ساله با مرکزیت استان تهران با حضور شرکت‌های فعال در این حوزه برگزار می‌شود.

در ابتدا اکثر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه ایپاس، نهادهای دولتی یا نهادهای وابسته به دولت بودند. اما با تصویب قانون خصوصی‌سازی و برون‌سپاری برخی از فعالیت‌ها، دولت موظف شد که برخی از اقلام مورد نیاز خود مانند تجهیزات مربوط به انفورماتیک را از شرکت‌های خصوصی تهیه کند. در این راستا اشتیاق شرکت‌های خصوصی فعال در این حوزه برای حضور در این نمایشگاه از سال ۱۳۸۶ بسیار پررنگ شد.

در دومین دوره نمایشگاه IPAS 2003 مصادف با سال ۱۳۸۱ موضوع ایمنی نیز به محصولات عرضه شده در این رویداد اضافه شد و فعالان این عرصه نیز جدیدترین تجهیزات ایمنی خود را عرضه کردند.

این نمایشگاه تا سال ۱۳۸۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شد و اما به دلایلی از سال ۱۳۸۹ با تلاش‌های بنیاد تعاون ناجا، این نمایشگاه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. این رویداد مهم همواره در فصل تابستان میزان بازدیدکنندگان بود اما به دلیل مشکلات گرمای شدید تابستان در ادوار گذشته تصمیم بر آن شد تا نمایشگاه بین‌المللی پلیس در فصل پاییز برگزار شود.

بنابراین نمایشگاه IPAS 2010 در مهر ماه ۱۳۸۹ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با تحولات بی‌سابقه‌ای همراه شد و این نمایشگاه با وسعتی به مساحت ۶۷۰۰ مترمربع با حضور ۲۱۵ شرکت داخلی از ۴۲ کشور خارجی برگزار شد. امسال نیز شاهد برگزاری نوزدهمین دوره این نمایشگاه با عنوان IPAS 2022 خواهیم بود.

هدف از برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه ایپاس 2022

نمایشگاه بین‌المللی IPAS 2022 فرصت مناسبی است که شرکت‌های فعال در این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های جدید خود را به جامعه هدف معرفی کنند. در ادامه برخی از اهداف کلی از برگزاری نمایشگاه ایپاس را بیان خواهیم کرد.

  • نمایشگاه IPAS هر سال با هدف بروزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی
  • توجه به گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی در سطح جامعه به منظور کاهش حوادث، سوانح و خسارات ناشي از آن
  • آشنایی فعالان حوزه‌های امنیتی و ایمنی در بخش‌هاي دولتي و خصوصي با آخرین فناوری‌های روز دنیا
  • استفاده از فناوري‌هاي روز دنیا برای تسهيل و تسريع در ماموريت‌هاي محوله بر نهادهای امنیتی
  • ارتقا و توانمندسازی پلیس با رويکرد پيشگيري از وقوع جرم
  • حمایت از نخبگان و مخترعان داخلی فعال در زمینه تجاري‌سازي ايده‌هاي برتر در زمینه لوازم و تجهيزات پليسي
  • ساماندهي فعالان حوزه تجهيزات پليسي، امنيتي و ايمني با هدف افزايش کيفي و ارتقا فناوري‌ها مطابق با استانداردهای لازم
  • توجه به رونق اقتصادی، اجتماعي ، فرهنگي، ايجاد زمينه اشتغال و افزایش تولید داخلی
  • ايجاد فرصت مناسب براي تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه توليدکنندگان و مصرف‌کنندگان حوزه تجهيزات پلیسی و امنیتی

محصولات و بازدیدکنندگان نمایشگاه IPAS

محصولات عرضه شده در این نمایشگاه  برای طیف خاصی از افراد جذابیت دارد که در این زمینه فعالیت دارند و به نوعی همکار و تکمیل‌کننده همدیگر در تجهیزات امنیتی به شمار می‌آیند. از این رو در این نمایشگاه محصولاتی نظیر، جنگ‌افزارهای سبک و سنگین، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی، تجهیزات بیومتریک و احراز هویت، دستگاه‌های تشخیص چهره، اسکنر اثر انگشت، وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی، یونیفرم و لباس، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات آتش‌نشانی و امداد و نجات و غیره ارائه می‌شود.

افراد برای شرکت در این نمایشگاه باید حق ورودی پرداخت می‌کنند، به همین دلیل بازدیدکنندگان حرفه‌ای و فعال در این زمینه مخاطب اصلی نمایشگاه ایپاس هستند. از این رو شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در این نمایشگاه‌ غرفه‌هایی را جهت معرفی و عرضه محصولات و تجهیزات ایمنی و امنیتی خود اختصاص می‌دهند. همچنین با هدف ماندگار شدن محصولات و برند تجهیزات در ذهن بازدیدکنندگان، شرکت‌های حاضر در نمایشگاه IPAS هدایای تبلیغاتی کوچک و کاربردی را نیز ارائه می‌دهند.

اگر شما نیز جزو شرکت‌هایی هستید که در نوزدهمین نمایشگاه بین‌‌للمللی تجهیزات پلیس تهران ۱۴۰۱ شرکت کرده‌اید، پیشنهاد ما این است که حتما از نمونه کارهای هدایای نمایشگاهی آرا هنر بازدید کنید و متناسب با تولیدات خود یک بهترین هدایای تبلیغاتی برای بازدیدکنندگان خود آماده کنید.

هدایای نمایشگاهی آرا هنر

زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی IPAS 2022

 نوزدهمین نمایشگاه بین‌ المللی تجهیزات پلیس تهران ۱۴۰۱ با هماهنگی شرکت ناجی پاس از ۲۵ تا ۲۸ مهر مهرماه 1401 به مدت 4 روز طی روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع در مصلی بزرگ پایتخت برگزار می‌شود. در این نمایشگاه غرفه‌های مختلف از شرکت‌های داخلی و خارجی حضور خواهند داشت و پذیرای حضور علاقه‌مندان و دوستداران این صنعت هستند.

author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *