تبلیغات

پیشنهادات هدیه روز خبرنگار

زریر (بسته فلاسک و دمنوش)

آیا شما نیز به دنبال هدیه روز خبرنگار برای خبرنگاران خبره‌ی سازمان و شرکت خود هستید؟ شما نیز در انتخاب هدیه مناسب برای این کارمندان خبرنگار خود، دچار سردرگمی شده‌اید؟ پس با ما همراه باشید تا به پاس زحمات خبرنگاران خود، بهترین هدیه‌ها را برای روز خبرنگار انتخاب کنید.

تمام اخبار مهم و حیاتی که در طول روز از طریق رادیو، تلویزیون، روزنامه و دیگر رسانه‌ها می‌شنویم و می‌خوانیم حاصل دست رنج و زحمات شبانه‌روزی خبرنگاران است. روز هفدهم مرداد برای بزرگداشت روز شهادت یکی از خبرنگاران نامی، محمود صارمی، روز خبرنگار نام‌گذاری شده است. این خبرنگار در حین تهیه گزارش از طالبان در افغانستان به شهادت رسیده است. با توجه به سختی‌های شغل خبرنگاری و از خود گذشتگی‌های این افراد، قدر دانی از زحمات آنان در روز خبرنگار بسیار حایز اهمیت است.

برای تقدیر و تشکر از زحمات یک ساله خبرنگاران سازمان خود، خرید هدیه روز خبرنگار امری ضروری به نظر می‌رسد. پیش از پرداختن به بررسی بهترین هدایا برای خبرنگاران بهتر است با ویژگی‌های شغل خبرنگاری و دیگر نکات مهم در حین خرید هدیه بپردازیم. با ما همراه باشید …  

 • روحیات و سلایق خبرنگاران
 • نکات مهم در خرید هدیه روز خبرنگار
 • بهترین گزینه‌ها برای هدیه روز خبرنگار
 • نکات مهم درباره خرید هدایای روز خبرنگار

روحیات و سلایق خبرنگاران

خبرنگاران معمولا افرادی با ذوق و استعداد بالا هستند. از دیگر ویژگی‌های این قشر کاری سرعت و دقت بالا برای جمع‌آوری مهم‌ترین خبرهای روز است. این دقت همراه با چاشنی کنجکاوی، ترکیب خوبی از روحیات خبرنگاران را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این توصیفات، خبرنگاران افرادی مردمی و اجتماعی نیز هستند که به نوعی در موقعیت‌های مختلف خبری چشم و گوش همه مردم هستند تا بهترین اخبار را بدون برداشت شخصی به مخاطبان منتقل کنند.

با توصیف این ویژگی‌ها، انتخاب هدیه روز خبرنگار سخت به نظر می‌رسد اما نگران نباشید! ما بهترین آرشیو هدیه برای خبرنگاران را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. شما کافی است ویژگی‌های فردی شخص دریافت کننده هدیه را نیز لحاظ کرده و از گزینه‌های متنوع و خاص، بهترین هدیه را انتخاب کرده و سفارش دهید.    

نکات مهم در خرید هدیه روز خبرنگار

نکته اول در خرید هدیه برای دوست، همکار و یا کارمندان خبرنگار خود، توجه به سلایق شخصی افراد است. برای مثال عده‌ای به هدایای دکوری علاقه زیادی دارند اما برخلاف این گروه عده‌ای هم بیشتر هدایای کاربردی را دوست دارند. با توجه به این نکتههنگام خرید برای افراد در مناسبت‌های خاص برای مثال هدیه روز خبرنگار و یا حتی هدیه روز پزشک، سلیقه فرد دریافت کننده هدیه را پیش از خرید در ذهن خود مرور کنید.   

نکته بعدی توجه به سطح و سمت افراد است. شما می‌توانید برای دوست نزدیک خود که سال اول فعالیتش در زمینه خبرنگاری است، هدیه‌ای کاربردی اما ساده تهیه کنید. در حالیکه برای رئیس بخش خبرنگاری که فردی با سابقه و از اساتید این زمینه است، باید هدایای لوکس‌تری را انتخاب نمایید.

خب! ظاهرا دو نکته، قبلی مهم‌ترین موارد هستند. دقت داشته باشید که اگر هدیه شما تکراری و کلیشه‌ای باشد، رعایت دو نکته پیشین ارزش چندانی ندارد. در حین خرید ذوق و خلاقیت خود را بکار بگیرید تا مواردی نو و جالب توجه برای هدیه روز خبرنگار انتخاب کنید. برای مثال خرید یک سررسید و روان‌نویس یا لوازم الکترونیکی مثل فلش و پاوربانک در دید اول گزینه خوبی به نظر می‌رسد اما خبرنگاران ممکن است در این روز خاص چندین و چندها سررسید و فلش و دیگر هدایای چینی دریافت کنند؛ بنابراین تکرار را کنار بگذارید و ذوق خود را بکار بگیرید.

پس از انتخاب هدیه روز خبرنگار، نوبت به بسته بندی مناسب هدیه می‌رسد. با انتخاب هدایای خود از سایت آراهنر ایرانی دیگر نیاز نیست به فکر جعبه و قوطی مناسب برای هدیه باشید. هدایای آراهنر در بسته‌بندی‌های متنوع و زیبا به دست شما خواهند رسید.

پس از بررسی نکات مهم در حین خرید هدیه مناسب برای روز خبرنگار، بیایید نگاهی به هدایای متنوع آراهنر بیندازیم. اگر شما نیز مشتاق خرید بهترین هدیه‌ها هستید، در قسمت بعدی این مقاله با ما همراه باشید …

نکات مهم در خرید هدیه روز خبرنگار

بهترین گزینه‌ها برای هدیه روز خبرنگار

هدایای مناسب برای روز خبرنگار را برای انتخاب راحت‌تر، در سه دسته بررسی خواهیم کرد. این سه دسته عبارتند از:

1. دسته ویژه هدیه روز خبرنگار

این دسته از بسته‌ها از نظر کاربرد و بسته‌بندی مینیمال، برای خبرنگاران بسیار مناسب هستند. این هدیه‌ها عبارت‌اند از:  

بسته هدیه چام ویژه

خبرنگاران در طول زندگی حرفه‌ای خود به جاهای مختلفی سفر می‌کنند، از سفرهای بین شهری کوتاه گرفته تا سفرهای بیرون از مرز ایران برای تهیه گزارش‌ خبرها و رویدادهای جدید. با توجه به ویژگی‌های این شغل به همراه داشتن خوراکی و بطری‌های نوشیدنی در این سفرها ضروری است. چرا شما یکی از این لوازم ضروری را هدیه ندهید؟

برای این منظور بسته چام ویژه بهترین گزینه ممکن است. بسته چام ویژه حاوی یک فلاسک به همراه دو لیوان مسی است. علاوه بر این موارد، دو زیر لیوانی نمدی، یک بقچه حاوی مویز و کیسه‌ای حاوی پنج دمنوش نیز در این بسته وجود دارد. تناسب رنگ و طرح روکش نمدی، زیر لیوانی‌های نمدی و لیوان ‌های مسی ترکیب بسیار چشم‌نوازی را ایجاد می‌کند.

علت اصلی ویژه نامیده شدن این بسته، کیف نمدی و بسیار زیبای این هدیه است. تمام محتویات اشاره شده به صورت مرتب درون این کیف قرار می‌گیرند که حمل آن حین سفر را بسیار راحت‌تر می‌کند. همین حالا به صفحه توضیحات چام ویژه مراجعه کرده و یکی از آن‌ها را برای دوست و همکار خود سفارش دهید.  

بسته هدیه روز خبرنگار پرتای 2

مدیتیشن‌کردن به همراه عطر خوش عود و نور شمع، گزینه بسیار خوبی برای خبرنگاران و دیگر مشاغل پراسترس به نظر می‌رسد. برای این منظور بیایید تا شما را با هدیه خاصی تحت عنوان بسته پرتای 2 آشنا کنیم.

در این بسته یک استند چوبی مگنت‌دار وجود دارد که دو ظرف مسی روی آن قرار می‌گیرند. این دو ظرف مسی شامل شمع پارافینی و جاعودی همراه با سنگ ریزه‌های زینتی می‌باشند. در روی استند چوبی قسمتی برای قرارگیری یک شیشه لوله‌ای حاوی عود اسطوخودوس نیز وجود دارد. با خرید این بسته آرامش و عطر خوش عود اسطوخودوس و نور آرامش‌بخش شمع را به دوستان و همکاران خبرنگار خود هدیه کنید.

پایه چوبی به همراه دو ظرف مسی ویژه برای عود و شمع و یک شیشه عود

پرتای 2 (بسته عود و شمع)

بسته ایوار

نوشیدن چای پس از یک روز کاری خسته‌کننده گزینه بسیار خوبی به نظر می‌رسد. آیا دوست دارید نوشیدن چای در لیوان مسی خوش‌رنگ و لعاب را برای روز خبرنگر هدیه کنید؟ پس پیشنهاد ما به شما بسته ایوار است.

ایوار بسته‌ای ساده اما بسیار کاربردی است. محصولات آن عبارت‌اند از یک لیوان و قندان مسی که روی یک استند چوبی قرار می‌گیرند. پایه چوبی با ایجاد ترکیب رنگی مناسب با لیوان و قندان مسی زیبایی این بسته کاربردی را دوچندان کرده است. با خرید ایوار لذت نوشیدن چای در لیوان زیبای مسی را هدیه کنید.  

ایوار (لیوان و قندان مسی)

ایوار (لیوان و قندان مسی)

کافا، بسته قهوه

بسته مینیمال کافا، عطر و طعم خوش قهوه را دربر دارد؛ بنابراین گزینه بسیار خوبی برای هدیه‌دادن است. این بسته شامل یک استند یا سینی کوچک چوبی است که فرنچ‌پرس و شیشه پیرکس حاوی قهوه روی آن قرار می‌گیرند. در کنار این محصولات، یک لیوان سفالی دسته‌دار نیز وجود دارد که تکمیل‌کننده بسته کافا است. 

کافا (بسته قهوه و فرنچ پرس000

کافا (بسته قهوه و فرنچ پرس)

هونواک، با طنین موسیقی ایرانی

پیداکردن بهترین هدیه برای دوستداران موسیقی کمی سخت است اما آراهنر این سختی را به لبخند دریافت‌کننده هدیه تبدیل می‌کند. بسته موسیقی ایرانی هونواک، بسته‌ای بسیار منحصر بفرد از انواع ساز‌های ایرانی است.

سازهای دست‌ساز و کوچک ایرانی به همراه فلش مموری حاوی موسیقی ایرانی در بسته‌بندی چرمی هونواک قرار می‌گیرند. شما بر اساس سلیقه مخاطب خود می‌توانید ساز مورد علاقه خود اعم از سه‌تار، تا، نی و … را سفارش دهید. این هدیه منحصر بفرد و خاص، به‌یادماندنی‌ترین هدیه روز خبرنگار برای کارمندان شما خواهد بود.     

هونواک

هونواک (بسته موسیقی ایرانی)

فرازین

خبرنگاران علاوه بر سفرهای بسیار برای تهیه گزارش، ممکن است ساعات زیادی را نیز برای نگارش خبرها پشت مانیتور صرف کنند. نشستن طولانی مدت پست کامپیوتر خستگی زیادی برای ستون فقرات و گردن افراد ایجاد می‌کند. با تهیه بسته بسیار کاربردی فرازین خستگی را از تن خبرنگاران خود به‌در کنید.

این بسته شامل یک زیر مانیتوری چوبی، یک لیوان چینی و یک بسته شکلات می‌باشد. زیر مانیتوری باعث افزایش ارتفاع مانیتور و کاهش فشار به ستون فقرات افراد می‌شود. با تدارک دیدن این هدیه، نشان‌دهید که به فکر سلامتی کارمندان خود هستید.

2.هدایای خوشمزه و معطر

دسته‌بندی دوم ما به هدایای کاربردی‌تر اختصاص دارد. همان‌طور که می‌دانید خبرنگاران بیشتر وقت خود را در بیرون از دفتر کار خود، در مصاحبه‌های مختلف و حتی شهرهای متفاوت می‌گذارند؛ بنابراین توجه به این موارد، سلامتی باید از اولویت‌های این افراد باشد. در این قسمت از مقاله بسته هدایای سلامتی از جمله دمنوش‌ها و عرقیات گیاهی را معرفی خواهیم کرد.

نوشه، گوارای جان

اگر به دنبال عرقیات گیاهی اصل، همراه با بسته‌بندی بسیار شیک هستید، پیشنهاد ما به شما بسته هدیه نوشه است. این بسته را می‌توانید در دو نوع تهیه کنید.

 • نوع اول بسته عرق نعنا و بیدمشک در بطری‌های سفالی به همراه دو لیوان، یک کاسه و خرده نبات است.
 • نوع دیگری از بسته نوشه نیز شامل عرق نعنا، بیدمشک، کاسنی، بهار نارنج و هل در پنج بطری شیشه‌ای به همراه 4 پیاله سفالی کوچک با نقش و نگارهای زیبای ایرانی می‌باشد.

هر دو نوع بسته نوشه را به همراه محصولات متنوع آن، داخل بسته‌بندی هارد باکس بسیار لوکس دریافت خواهید کرد. در گرمای مرداد ماه، چه هدیه روز خبرنگاری بهتر از عرق‌های گیاهی سنتی؟

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی)

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی)

نوشه (بسته عرقیات گیاهی و کاسه)

نوشه (بسته عرقیات گیاهی و کاسه)

طبیب، حافظ سلامتی شما

اگر فرد دریافت‌کننده هدیه شما به طب سنتی و گیاهان دارویی علاقمند باشد، بسته طبیب بهترین انتخاب است. گیاهان دارویی از هزاران سال پیش در درمان بیماری‌های بسیاری موثر بوده‌اند. علاوه بر این نوشیدن یک لیوان از دمنوش‌های آرامش‌بخش پیش از شروع یک روز کاری شلوغ یا در پایان آن برای یک خبرنگار گزینه بسیار مناسبی است.

بسته هدیه طبیب شامل 6 گیاه دارویی و دمنوش به همراه یک جعبه چوبی کشویی است. علاوه بر کاربردی بودن این گیاهان دارویی، شما جعبه چوبی بسیاری شیکی را نیز به افراد هدیه خواهید کرد. این جعبه چوبی با داشتن 6 کشو برای قراردادن دمنوش‌ها درون آن، بسیار متفاوت از جعبه‌های چوبی معمول و متداول است. افراد می‌توانند این جعبه بسیار زیبا و رنگی را روی میز کار خود قرار داده و در اوقات فراغت خود از کار، دمنوش‌های مورد علاقه خود را نوش جان کنند.   

طبیب (بسته گیاهان دارویی)

طبیب (بسته گیاهان دارویی)

بسته دمنوش زریر

همان‌طور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، آراهنر گزینه‌ها متنوعی را برای هدیه روز خبرنگار به شما پیشنهاد می‌کند. اگر به خرید هدیه‌های سلامتی علاقمند باشید، پیشنهاد دوم ما برای دوستداران دمنوش، بسته زریر است. محتویات این بسته شامل یک عدد فلاسک همراه با روکش چرم، دو بسته دمنوش به لیمو و نعناع به همراه عسل کردستان است.

علت محبوبیت و فروش بالای این بسته را می‌توان به فلاسک آن ربط داد. با توجه به ویژگی‌های شغلی خبرنگاران به همراه داشتن فلاسک کوچک در سفرهای کاری، گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. با توجه به این موضوع در انتخاب هدیه برای روز خبرنگار، بسته دمنوش زریر را نیز در خاطر خود داشته باشید. 

زریر (بسته فلاسک و دمنوش)

زریر (بسته فلاسک و دمنوش)

کندوج، بسته‌ا‌ی شیرین از طبیعت

امروزه دیگر فواید بسیار زیاد عسل طبیعی و انواع آن بر هیچ‌کس پوشیده نیست. علاوه بر فواید دارویی و سلامتی بسیار زیاد، طعم شیرین و عطر معطر عسل نیز محبوبیت بسیار زیادی دارد. اگر شما نیز به فکر تهیه بسته‌ای بسیار متفاوت و نو هستید، بیایید تا با بسته کندوج بیستر آشنا شویم.

این بسته در نگاه اول دارای جعبه و بسته‌بندی بسیار شکیل و جذابی است. پس از باز کردن بسته کندوج، گویی کندو را می‌گشایید. محتویات این بسته انواع متنوعی از عسل‌ها را شامل می‌شوند که عبارت‌اند از 6 بطری شیشه‌ای کوچک حاوی عسل مرکبات، کوه و جنگل، عسل کنار، عسل سیاه، عسل گون و بره موم به همراه یک ظرف شیشه‌ای بزرگ حاوی معجون عسل و 3 ظرف کوچک حاوی ژل رویال، گرده گل و زعفران. علاوه بر این موارد سرتاس چوبی و قاشق عسل نیز در این بسته دیده می‌شوند.

با تهیه این بسته شیرین و خاص برای هدیه روز خبرنگار، مخاطبان خود را ذوق‌زده کنید و اولین نفری باشید که هدیه‌ای منحصر بفرد و تک تهیه کرده‌ است.

کندوج 2

کندوج 2 (بسته عسل و گرده گل)

3.هدایای لوکس دکوری و کاربردی

گروه اول هدیه روز خبرنگار، لوازم دکوری اما کاربردی را شامل می‌شوند. در این دسته‌بندی موارد لوکس و همین‌طور ساده و مینیمال را به شما معرفی خواهیم کرد.

هدایای خاتم کاری

خاتم کاری از هنرهای اصیل ایرانی است که در شهرهایی نظیر شیراز و اصفهان بیشتر از دیگر نقاط ایران به چشم می‌خورد. این طرح‌ها و نقش‌های زیبا مثلث‌های کوچک و رنگی هستند که به دست هنرمندان ایرانی خلق شده‌اند. یکی از بهترین هدایایی که می‌توانید برای روز خبرنگار تهیه کنید، لوازمی هستند که با هنر خاتم تولید شده اند.

سایت آراهنر گزینه‌های متنوع و زیادی را در این زمینه به شما پیشنهاد می‌دهد. از جمله این موارد می‌توان به ست اداری خاتم، ساعت دیواری، جاقلمی، جاسیگاری، صندوقچه و آیینه خاتم اشاره کرد. همه این موارد با هنر خاتم کاری زینت داده شده‌اند. از میان این گزینه‌ها ست اداری و جاقلمی از مواردی هستند که خبرنگاران می‌توانند در دفتر کاری خود استفاده کنند. همین‌طور می‌توانید برای بانوان خبرنگار صندوقچه زیورآلات خاتم را نیز تهیه کنید.

شکلات خوری بدون پایه خاتم ( سه در و تک در )

هدایای خاتم کاری

هدایای نفیس قلم‌زنی

قلم‌زنی از دیگر صنایع دستی ایرانی است که به واسطه قدمت خود، می‌تواند محبوبیت بالایی در قشر فرهنگی خبرنگاران داشته باشید. قلم‌زنی به نوعی ترکیب قلم و ضربات چکش روی فلزاتی مانند طلا، نقره و مس است. در سایت آراهنر هدایای قلم‌زنی متنوعی وجود دراد. پیشنهاد ما به شما برای هدیه روز خبرنگار گلدان و بشقاب قلم‌زنی است.

این هدیه فاخر را می‌توانید برای مدیر مسئول، سردبیر یا خبرنگاران خبره خود، به عنوان قدردانی تهیه کنید. با خرید این هدایای لوکس و کاربردی زینت‌ بخش دفاتر خبرنگاران خود باشید.

قندان قلم زنی

هدایای نفیس قلم‌زنی

میناکاری، هدایایی به رنگ بهشت

پیشنهاد دیگر ما به شما، هدایای میناکاری با رنگ‌های آبی و بهشتی است. رنگ و نقش اصیل این هدایا شما را در ذهن افراد ماندگار خواهد کرد. در زمینه میناکاری هدایایی مانند ساعت مینا و قاب مینا را برای هدیه روز خبرنگار پیشنهاد می‌کنیم.

بسته بندی ظروف مینا

محصولات میناکاری

نکات مهم درباره خرید هدایای روز خبرنگار

در این مقاله به بررسی نکات مهم با توجه به ویژگی‌های شغلی خبرنگاران و همین‌طور مناسب‌ترین گزینه‌ها برای هدیه روز خبرنگار پرداختیم. تعدادی از مهم‌ترین نکات این مقاله برای مرور سریع در زیر جمع‌بندی شده‌اند.

 • پیش از خرید هدیه برای روز خبرنگار، ویژگی‌های شخصی فرد دریافت‌کننده هدیه را نیز در نظر بگیرید.
 • از تهیه هدیه‌های کلیشه‌ای مانند خودکارهای تزئینی و سررسیدها خودداری کنید.
 • در حین تهیه هدیه‌های لوکس دکوری مانند میناکاری‌ها و قلم‌زنی‌ها به کاربردی بودن آن‌ها نیز توجه لازم را داشته باشید. برای مثال سراغ هدیه‌های مانند ساعت دیواری و یا ست‌ها اداری بروید.
 • با توجه به اینکه این مناسبت در فصل تابستان قرار دارد، می‌توانید به سراغ هدیه‌های گوارایی مانند عرق‌های گیاهی بروید.
 • دیگر محصولات سلامتی‌بخش مانند بسته‌های دمنوش لوکس را فراموش نکنید.
 • علاوه بر محصولات سلامتی و تزئینی، می‌توانید هدایای خاص مانند ست فلاسک و یا بسته عود و شمع نیز تهیه کنید.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.