آراهنر فاخر ایرانی

دسته‌بندی :

گیفت به چه معناست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

بسته های تبلیغاتی مدیریتی شیک آراهنر 0293

گیفت یا هدیه در فرهنگنامه‌ی آکسفورد به معنی چیزی که برای قدردانی تقدیم شخصی خاص می‌شود شرح داده شده‌است. در واقع این هدیه بدون انتظار بازگشت چیزی در عوض آن تقدیم طرف مقابل می‌شود. به طور کلی این اصطلاح را میتوان به هرچیزی که به دیگران پیشکش می‌شود تا دیگران خوشحالتر و یا کمتر ناراحت شوند و یا به طور خاصتر می تواند برای طلب بخشش و یا مهربانی پیشکش شود. گیفت ها به طور کلی بیشتر در مراسماتی مثل تولدها، اعیاد و یا تعطیلات تقدیم می‌شوند.

بسته‌بندی

در بسیاری از فرهنگ‌ها گیفت ها یا هدایا به صورت سنتی بسته ‌بندی یا کادوپیچی می‌شود. برای مثال در فرهنگ غرب درون کاغذ کادویی پیچیده می‌شود و به همراه یک یادداشت که به صورت عمومی شامل نام فرستنده و دریافت‌‌کننده و تبریکی برای مناسبتی که هدیه برای آن تهیه‌شده تقدیم گیرنده می‌شوند. در فرهنگ چینی کاغذ کادوی رنگ قرمز خوش‌یمن است و این اعتقاد وجود دارد که خوش شانسی را برای دریافت‌کننده به همراه دارد به همین دلیل این نوع بسته بندی در این کشور رواج دارد.

مجموعه آرا همواره در تلاش بوده گیفت ها را با بالاترین زیبایی و کیفیت ممکن بسته‌بندی و تقدیم مشتریان هنردوست و خوش ذوق خود کند تا رضایت و خشنودی مشتریان دقیق و خوش‌پسند خود و مخاطبان آنان را کسب کند .

گیفت

قیمت

اگرچه گیفت ارزان در میان همکاران و آشنایان رایج است هدایای گران‌قیمت و با‌ارزش برای هدیه به دوستان نزدیک و خانواده مناسب‌تر می‌باشد. بنابراین به نحوی ارزش ظاهری و ارائه و خوش‌نمایی آن نشانه علاقه و اهمیت به پذیرنده هدیه است. لذا باید همواره در انتخاب گیفت مناسب برای افراد دقت کرد تا بر اهمیت و ارزش افراد تاکید شود و تا حد ممکن هدیه شما حداقل در چشم مخاطبینتان با ارزش باشد.

از طرفی مجموعه “آرا” با گستره قیمتی بسیار بالا انتخاب های بسیار مناسب و بهینه‌ با توجه به هر بودجه‌‌ و تعدادی که مورد نیاز سازمان‌ها ، ارگانها و افراد می‌باشد را فراهم کرده است تا با صرف کمترین هزینه ، با ارزشترین و زیباترین محصولات را برای مجموعه‌ها و افراد فراهم‌ شود.

مناسبتهای تقدیم گیفت

تقدیم گیفت میتواند به مناسبت‌هایی مثل نمایش شدت علاقه و دوستی، خیرخواهی و کمک به هم نوع و یا جبران و تسکین آلام طرف مقابل باشد. یا می‌تواند در قالب سوغاتی سفر از یک شهر یا کشور دیگر باشد که تقدیم خانواده و یا دوستان می‌شود. گیفت همچنین میتواند به مناسبتهایی مثل سالگرد تولد ، ازدواج ، عید نوروز ، اعیاد مبارک دنیای اسلام مثل عید قربان و فطر، روز پدر و روز مادر، کریسمس و همچنین بازنشستگی و نامزدی و یا تبریک خانه جدید باشد.

مجموعه‌ی آرا با طراحی و تولید گیفت های متناسب با ایام مختلف رضایت کامل مشتریان خودرا تامین کند. محصولاتی که بازتابنده فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی و نماد گذشته باشکوه و پر افتخار ایران عزیزمان باشد. همچنین میتوان به گیفت هایی که با توجه به مناسبت اعیاد اسلامی و ایرانی با دقت و وسواس مثال زدنی توسط این مجموعه طراحی و تولید شده اشاره کرد.

گیفت

گیفت‌ های تبلیغاتی

این دسته از محصولات به طور عمده با گیفت های معمولی تفاوت دارند. دریافت کننده ممکن است یک کارمند شرکت یا یک مشتری باشد. گیفت های تبلیغاتی عموما برای اهداف تبلیغاتی و تجاری استفاده می‌شوند. شرکتها ازین نوع هدایا برای تبلیغ و گسترش آوازه برند تجاری و یا افزایش آگاهی در مورد برند در میان مردم استفاده می‌کنند.

در بحث گیفت های تبلیغاتی ، کیفیت و ظاهر و ارائه‌ و نمای آن ارزش بالاتری از گیفت دارد چون می‌تواند دروازه‌ای برای جذب و کسب مشتریان جدید و یا همکاران بالقوه برای مجموعه باشد و دامنه ارتباطات و فعالیتهای شما را گسترش دهد.

گیفت های شرکت آرا

مجموعه آرا با توجه ویژه به زیبایی و فرهنگ و سنت ایرانی و اسلامی هموار سعی در طراحی و تولید انواع محصولات مناسب ذائقه و سلیقه‌ی مخاطبان خوش ذوق و هنردوست ایرانی دارد. از محصولاتی که همواره نظر هر مخاطب خوش‌ذوق و سلیقه ایرانی و غیر ایرانی را جلب می‌کند صنایع دستی ایرانی است که از دیرباز توسط هنرمندان بومی هر اقلیم و منطقه با توجه به فرهنگ و سنن آن منطقه تولید و نوازشگر چشمان هنردوستان سراسر جهان می‌شوند.

علاوه براین محصولات آرا با بسته بندی زیبا و جذاب و بر پایه هنر و فرهنگ اصیل ایرانی طراحی میشوند تا زیبایی و جذابیت آن در چشم دریافت کنندگان هرچه بیشتر شود و لبخند رضایت و خشنودی برروی لب‌های آنان بیاورد. و حس خوب و دل‌نشین دریافت یک هدیه ارزشمند و نفیس را به هرکدام از آنان تقدیم کند.

گیفت

آرا؛ هنر فاخر ایرانی، پیشگام عرصه طراحی و تولید گیفت تبلیغاتی

“هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم” شعاری است که مجموعه “آرا” همواره سرلوحه‌ی مجموعه‌ی خود قرار داده است. تمرکز مجموعه آرا بر طراحی و تولید با کیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین نوع گیفت های تبلیغاتی ایرانی است. محتوای درونی این گیفت ها صنایع دستی ایرانی است، که نمادی از فرهنگ و هنر غنی این مرز و بوم و هنرمندان آن می‌باشد. صنایع دستی‌ همچون میناکاری، آبگینه و سفال که نظر هر انسان هنردوست و زیباپسندی با هر ملیت وقومیتی را جلب می‌کند.

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.