تبلیغات

آشنایی با انواع هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی

انواع هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی

انسان موجودی اجتماعی است و تنها در تعامل با سایر اعضای جامعه می تواند به رشد و شکوفایی برسد از این رو انسان ها با هم دائماً در ارتباط هستند. این ارتباط بدون تشکر و قدردانی نمی تواند دوام زیادی داشته باشد. راه های زیادی وجود دارد که افراد از طریق آن ها می توانند مراتب سپاس خود را به یکدیگر نشان دهند ولی به جرأت می توان گفت که اهدای هدیه یکی از بهترین این راهکارهاست.

 هدیه دادن به دوستان، نزدیکان، همکاران یا حتی شرکای تجاری و مشتریان به نوعی نشان دهنده ارزش گذاری شما برای حضور آن ها و ارتباطی است که با شما دارند؛ به همین دلیل افراد زیادی در بسیاری از مناسبت ها از جمله برای تشکر و قدردانی اقدام به خرید هدیه می کنند.

با این حال ممکن است بسیاری از ما برای خرید هدیه مناسب سردرگم و گیج شویم؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مقاله با لیستی از محصولات آراهنر خرید انواع هدایای تبلیغاتی مناسب برای تشکر و قدردانی آشنا شویم. ولی قبل از آن به برخی جزئیات خواهیم پرداخت.

آشنایی با انواع هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی

حال که تا حدودی با نکات مهم در تهیه هدیه آشنا شدید، به شما خواهیم گفت که بهترین هدایای تبلیغاتی که برای تشکر و قدردانی می توانید خریداری کنید، کدام ها هستند.

نقش قوشه

 در بسته هدیه تبلیغاتی نقش قوشه یک قندان از هنر قلم زنی نفیس در یک جعبه چرمی زیبا ارائه می شود. این بسته یکی از هدایای تبلیغاتی لوکس به شمار می رود که می تواند هدیه ای برازنده برای تشکر و قدردانی به حساب بیاید.

نقش قوشه

بسته آجیل ‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه ‌کوب

 این بسته منحصر به فرد، یک هدیه بی نظیر است. مجموعه‌ ای که هنر ایرانی در آن موج می‌ زند. در این بسته یک ظرف آجیل‌ خوری، یک بشقاب و یک قندان فیروزه‌ کوب وجود دارد و با یک بسته بندی زیبا و شیک چوبی قابل عرضه است.

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب (102)

بسته آجیل ‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه ‌کوب

گلدان و بشقاب قلم‌تراش و ترمه ابریشم

 گلدان و بشقاب قلم‌ تراش و ترمه ابریشم یک هدیه به شدت چشم‌ نواز است که برای تشکر و قدردانی مناسب به نظر می رسد. در این بسته به معرفی انواع صنایع دستی پرداخته شده است از جمله یک عدد گلدان قلم ‌تراش، یک عدد بشقاب قلم‌ تراش و یک عدد ترمه گرد ابریشمی در یک بسته بندی هاردباکس عرضه می شود.

گلدان و بشقاب قلم‌تراش و ترمه ابریشم(221)

گلدان و بشقاب قلم‌تراش و ترمه ابریشم

زریر 2 (بسته لیوان سفالی و دمنوش گیاهی)

 این بسته شامل دمنوش‌ های مختلف است. این نوشیدنی‌ های گوارا از دم ‌کردن گل، برگ، ساقه، ریشه، دانه، پوست میوه یا اجزای دیگر گیاهان دارویی که قابل حل در آب است، به وجود می آید. در این هدیه ویژه، یک عدد لیوان دمنوش سفالی، چهار جعبه مقوایی، مقداری چای ترش، مقداری اسطوخودوس، مقداری پونه، مقداری بابونه و یک عدد ساک دستی مقوایی وجود دارد که در یک جعبه هاردباکس عرضه می شود.

زریر (بسته لیوان سفالی و ۴ دمنوش گیاهی)

زریر 2 (بسته لیوان سفالی و دمنوش گیاهی)

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم سیرجان

 یک هدیه نفیس از مجموعه ترکیبی شرکت آراهنر است. بسته ‌ای که در قالب هدایای لوکس برای تشکر و قدردانی تعریف می ‌شود. بسته آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم سیرجان می‌ تواند نظر مثبت هدیه گیرنده را به سمت شما جلب کند. این مجموعه برای خرید هدیه صنایع دستی یک هدیه چشم نواز برای کسانی است که خوشحالی آن ها برای شما اهمیت ویژه ای دارد.

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم سیرجان (۱۵۵)

آجیل خوری نقره و بشقاب قلمزنی و گلیم سیرجان:

بسته گلدان و میوه خوری ملیله کاری

 هدیه‌ ای مناسب و خاص برای تشکر و قدردانی از کسانی که واقعاً برای شما مهم هستند.  با این هدیه تبلیغاتی خاص می ‌توانید نظر مثبت به علاقه ‌مند به هنر ایرانی را به خود جلب کنید. بسته گلدان و میوه خوری ملیله کاری دارای یک عدد میوه خوری ملیله ‌کاری و دو عدد گلدان ملیله‌ کاری است. این صنایع دستی فوق‌ العاده زیبای ایرانی در یک جعبه چوبی جذاب به شما تقدیم خواهد شد.

بسته گلدان و میوه خوری ملیله کاری (220)

بسته گلدان و میوه خوری ملیله کاری

بسته شکلات خوری خاتم و ترمه ابریشم

در این بسته هدیه که می توانید برای تشکر و قدردانی به دوستان و عزیزان خود دهید، یک عدد شکلات خوری خاتم و یک عدد ترمه ابریشم وجود دارد که در یک بسته بندی چوبی با روکش گالینگور عرضه می شود.

بسته شکلات خوری خاتم و ترمه ابریشم (ٰV239)

بسته شکلات خوری خاتم و ترمه ابریشم

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی یک هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی است. این هدیه چشم نواز می‌ تواند یادگاری مناسب برای کسانی باشد که می‌ خواهید همیشه به یاد شما باشند.

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی در یک بسته بندی چوبی که به زیبایی این هدیه می ‌افزاید به شما ارائه خواهد شد. صنایع دستی آراهنر به ویژه فیروزه کوبی همیشه یک هدیه مناسب و زیباست که هیچگاه نمی ‌توانید از آن چشم پوشی کنید.

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی (231)

بسته گلدان و آجیل خوری و قندان فیروزه کوبی

روشنا (بسته نور و فروغ)

 روشنا یک بسته هدیه متفاوت و زیبا و نوستالژیک است. برای این بسته هدیه یک شمعدان قرمز به سبک شمعدان‌ های سنتی، شمع و یک بسته کبریت در نظر گرفته شده است و در یک بسته ‌بندی مقوایی زیبا عرضه می شود.

روشنا

روشنا (بسته نور و فروغ)

پادرنج (بسته قوری و لیوان)

پادرنج (بسته قوری و لیوان) یک هدیه ویژه با طعم و رایحه سلامتی است. در بسته هدیه پادرنج (بسته قوری و لیوان) یک قوری چینی زیبا و دو فنجان ساخته شده با هنر دست هنرمندان یزدی است که به همراه یک پایه برای قوری و شمع وارمر عرضه می ‌شود.

در بسته هدیه پادرنج، مقداری پودر سماق و مقداری ساشه عسل در شیشه ‌های آبگینه قرار داده شده است تا با دم کردن سماق و اضافه کردن عسل به آن چربی خون کنترل شده و به سلامت شخص هدیه گیرنده کمک شود.

اگر می خواهید از این بسته هدیه از طرف شرکت خود از شخصی تشکر کنید، می ‌توانید روی بسته آن، نام و لوگوی کسب و کار خود یا هرآنچه را که دوست دارید درج کنید. هم چنین می ‌توانید سماق و عسل را تغییر دهید و محصولات سفارشی دیگری را در این بسته قرار دهید.

پادرنج (بسته قوری و لیوان)

پادرنج (بسته قوری و لیوان)

مجموعه شب‌ چراغ (بسته چراغ گردسوز و بطری نفت)

مجموعه شب‌ چراغ ( چراغ گردسوز و بطری نفت)،بسته‌ روشنایی است. یک گردسوز کوچک که شبیه گردسوزهای قدیمی طراحی و ساخته شده است،‌ به همراه یک بطریِ نفت چراغ و یک جعبه‌ کوچک کبریت که در این بسته هدیه گنجانده شده است.

مجموعه شب‌چراغ ( چراغ گردسوز و بطری نفت)

مجموعه شب‌ چراغ (بسته چراغ گردسوز و بطری نفت)

ایوار (لیوان و قندان مسی)

ایوار (لیوان و قندان مسی) یک هدیه مخصوص و زیبا برای تشکر و قدردانی است. این بسته هدیه زیبا این امکان را برای دوستان و عزیزان شما فراهم می کند تا از لحظات کار و زندگی لذت ببرند. در این بسته هدیه، یک پایه چوبی صیقل یافته هم  قرار داده شده که به زیبایی آن افزوده است. بسته هدیه ایوار دارای یک جعبه مقوایی است که می‌ توانید نام شرکت یا موسسه خود را روی آن درج کنید .هم چنین شما می ‌توانید جنس لیوان و قندان این بسته را بنا بر سلیقه خود تغییر دهید؛ به طور مثال می‌توانید از لیوان و قندان سفالی یا سرامیکی استفاده کنید.

شما می‌توانید این بسته خاص و منحصربفرد را برای خرید هدایای نمایشگاهی درنظر داشته باشید.

ایوار (لیوان و قندان مسی)

یارا (بسته ظروف مسی و قاووت)

 اگر به دنبال یک بسته هدیه متفاوت هستید، از یارا (بسته ظروف مسی و قاووت) غافل نشوید. یارا، شما را از تکرار فارغ می کند. یارا (بسته ظروف مسی و قاووت) یک بسته سوغاتی استثنایی از شهر کرمان است. در این بسته خوش آب و رنگ سه طعم متفاوت و پرطرفدار از این خوراکی کرمانی در سه ظرف مسی قرار داده شده است تا شما بتوانید هدیه ‌‌ای پر انرژی به دوستان و عزیزان خود تقدیم کنید .این سه ظرف مسی روی یک پایه چوبی زیبا قرار می‌ گیرد که می ‌تواند زینت بخش میزکار یا میز پذیرایی خانه دوستان و عزیزان شما باشد .یارا (بسته ظروف مسی و قاووت) یک بسته دوستدار محیط زیست هم محسوب می شود چرا که در تولید بسته بندی آن به جای کاغذ چوب از کاغذ سنگ استفاده شده است.

یارا (بسته ظروف مسی و قاووت)

یارا (بسته ظروف مسی و قاووت)

چام (بسته فلاسک و لیوان مسی)

چام (بسته فلاسک و لیوان مسی) یک هدیه فوق ‌العاده جذاب برای تشکر و قدردانی از دوستان و عزیزان شماست که در دسته پذیرایی قرار می گیرد و شما با اهدای این هدیه می ‌توانید تفاوت را رقم بزنید. با بسته هدیه چام (بسته فلاسک و لیوان مسی) همیشه در یاد کسانی که این بسته را به آن ها هدیه داده‌ اید، باقی می مانید.

چام با یک فلاسک با روکش نمدی برای گرم نگه‌ داشتن انواع نوشیدنی، در کنار دو لیوان مسی و دو زیرلیوانی نمدی، طعم‌ های مختلف دمنوش و مقداری کشمش در یک بسته بندی زیبا ارائه می شود.

چام (بسته فلاسک و لیوان مسی)

چام (بسته فلاسک و لیوان مسی)

درنگ (بسته پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

درنگ (پیاله های سفالی، مویز و توت خشک) یک هدیه ویژه برای تشکر و قدردانی با طعم گل محمدی و بهار نارنج است.  در بسته هدیه درنگ، یک پایه چوبی تعبیه شده که روی آن 2 ظرف سفالی گذاشته شده است. در این دو ظرف توت و مویز ریخته شده است که از خوراکی ‌های مطلوب به همراه چای است

درنگ (بسته پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

تحریر (بسته قلم و دوات)

بسته هدیه تحریر یکی از هدایای منحصر به فرد و نوستالژیک برای تشکر و قدردانی از دوستان و عزیزان شماست؛ در این بسته هدیه، یک عدد قلم پر فلزی، یک عدد جا قلمی فلزی، یک شیشه دوات و پنج نوک قلمی قرار دارد که در یک بسته بندی چوبی با روکش چرم عرضه می شود. هر چند بسیاری بر این باورند که قلم‌ های پری جنبه تزئینی دارد، اما قلم پر موجود در این بسته قابل استفاده است.

تحریر (بسته قلم و دوات)

تحریر (بسته قلم و دوات)

ویژگی های هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی

حال که تصمیم گرفتیم تا برای تشکر و قدردانی از کسانی که با آن ها ارتباط نزدیک داریم از هدیه استفاده کنیم؛ بنابراین قبل از هر چیزی باید بدانیم که این هدایا را چگونه انتخاب کنیم و این هدایا چه ویژگی هایی باید داشته باشند.

به سلیقه فرد هدیه گیرنده توجه کنید

خودتان را جای فردی قرار دهید که می خواهید به او هدیه دهید؛ چه زمانی از دریافت یک هدیه خوشحال خواهید شد؟ بله درست است زمانی که هدیه ای که دریافت می کنید طبق سلیقه شما و به اصطلاح باب میلتان باشد. بنابراین اگر فرد یا افرادی که می خواهید برایشان هدیه تشکر و قدردانی را تهیه کنید مدتی زیر نظر بگیرید و به حرف های آن ها توجه کنید می توانید به سلیقه آن ها پی ببرید.

هدیه شما کاربردی باشد

 یک هدیه در واقع باید به درد بخور باشد. منظور ما از کاربردی بودن این نیست که هدیه ای که تهیه می کنید هر روز همراه فرد هدیه گیرنده باشد و استفاده مستمر و دائم از آن بکند، بلکه یک هدیه می تواند یک محصول دکوری زیبا باشد که فرد دریافت کنده آن، آن را در قفسه کتابخانه یا هر جای دیگری، در جلوی چشم برای نمایش بگذارد. به عبارت دیگر، وقتی می گوییم یک هدیه کاربردی باشد، منظور ما این است که فرد هدیه گیرنده آن را در گوشه کمد قرار ندهد و بلااستفاده باقی نگذارد.

هدیه شما در شأن هدیه گیرنده باشد

 یک هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی هم باید در شأن شما باشد و هم در شأن کسی که آن هدیه را برای او تهیه می کنید؛ این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت است زیرا به عنوان مثال اگر شما به مدیر یک شرکت بزرگ یک ساعت دیواری تبلیغاتی دهید؛ نشان دهنده عدم شناخت شما از او و عدم توجه به جایگاه اوست و هدیه شما به نوعی فقط رفع تکلیف به حساب می آید؛ در صورتی که هدیه نه تنها باید شأن و جایگاه شما را نشان دهد بلکه باید احساس ارزشمندی در طرف مقابل ایجاد کند.

احساس ارزشمندی

هدیه شما ارزشمند باشد

 ارزش یک کالا به قیمت آن نیست؛ هر چند که گاهی قیمت محصولات با میزان ارزشمندی و کیفیت آن ها رابطه مستقیم دارد؛ ولی در این جا منظور ما از ارزشمندی این است که برای خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه دقت و حوصله به خرج داده شود و طبق سلیقه فرد هدیه گیرنده باشد و با شغل یا طرز فکر او همخوانی داشته باشد.

برای خرید هدایای تشکر و قدردانی وقت بگذارید

 هیچگاه برای هیچ کسی هدیه ای را با عجله و در لحظه آخر تهیه نکنید؛ بلکه سعی کنید اول از همه از طرف مقابل شناخت نسبی پیدا کنید و سپس به هدایای مختلفی که با توجه به شناخت شما به درد او می خورد دقت کنید و آن ها را بررسی کنید و در آخر بهترین هدیه را خریداری کنید.

سوالات متداول مربوط به آشنایی با انواع هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی

هدیه دادن یکی از بهترین راه های ابراز تشکر از دیگران است.

  • توجه به سلیقه فرد هدیه گیرنده
  • کاربردی بودن هدیه
  • تناسب ارزش هدیه و شخص دریافت کننده هدیه
  • ارزشمند بودن هدیه

مهم ترین فاکتور برای تهیه یک هدیه مناسب این است که شما به اندازه کافی درباره آن تحقیق کنید و برای این کار وقت بگذارید.

مهم ترین فاکتور برای تهیه یک هدیه مناسب این است که شما به اندازه کافی درباره آن تحقیق کنید و برای این کار وقت بگذارید.

خیر، منظور از ارزشمندی یک کالا این است که با دقت و حوصله انتخاب شود و مطابق با سلیقه و شأن و شخصیت فرد هدیه گیرنده باشد.

نکات مهم در خصوص هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی

یکی از بهترین راه های تشکر و قدردانی از افراد گوناگون اهدای هدایای ویژه و خاص است.

با این حال برای تهیه هدیه باید به برخی نکات توجه داشته باشید؛ از جمله این که به سلیقه فرد هدیه گیرنده توجه کنید، هدیه شما کاربردی باشد، هدیه شما ارزشمند باشد، هدیه شما در شأن هدیه گیرنده باشد و برای خرید هدایای تشکر و قدردانی وقت بگذارید.

author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *