تبلیغات

ست هدیه تبلیغاتی

ست هدیه تبلیغاتی
لوگوی اراهنر

همه‌ی ما کم و بیش با مفهوم هدایای تبلیغاتی آشنایی داریم. گاهی اوقات برای این منظور از ست هدیه استفاده می‌کنیم. ست هدیه نوعی بسته بندی است که شامل چند محصول بوده و به عنوان هدیه ارائه می‌شود.

ویژگی اصلی ست هدیه این است که در یک بسته چند محصول مختلف قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ست چرم را در نظر بگیرید. کیف پول، کمربند و جا کلیدی در آن قرار دارد. این محصولات کاربردهای متفاوتی دارند؛ اما از طرفی همگی از خانواده چرم می‌باشند.
به همین صورت محصولات درون یک ست هدیه می‌توانند از یک جنس بوده و یا از خانواده‌های متفاوت باشند. این که شما بتوانید درون یک ست هدیه چند محصول مختلف قرار دهید دست شما را برای انتخاب یک هدیه مناسب باز می‌کند.

معرفی بهترین ست‌های هدیه تبلیغاتی آراهنر

اکنون که به بررسی نکات مختلف در خصوص ست هدیه تبلیغاتی و ویژگی‌ها مهم آن پرداختیم، بهتر است با ست‌های ویژه آراهنر آشنا شویم. در زیر تعدادی از بهترین هدایای تبیلغاتی آراهنر فاخر ایرانی آورده شده است:

روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

اگر به دنبال ست پذیرایی تبلیغاتی هستید، روناک یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست. در این ست تبلیغاتی از محصولات سفالی مختلف استفاده شده است. از قندان سفالی گرفته تا قوری و استکان‌های سفالی. برخلاف سفال‌های معمولی، روی محصولات این بسته طرح و نقش‌های زیبایی از گل‌های رنگی رسم شده است که بی‌شک مورد علاقه مخاطبان مختلف قرار خواهد گرفت. در بسته‌بندی این هدیه ویژه از یک جعبه چوبی لوکس استفاده شده است.

محتویات این بسته:

 • یک عدد قوری
 • دو عدد فنجان و نعلبکی
 • یک عدد قندان سفالی
 • مقداری چای
 • بسته بندی چوبی
روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

ایوار (لیوان و قندان مسی)

یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و پرفروش در آراهنر می توان به بسته ایوار اشاره کرد. این بسته تعداد محصول کمتری دارد و در مقایسه با سایر ست‌ها قیمت آن نیز مناسب است. بسته ایوار را می‌توان کاربردی‌ترین ست تبلیغاتی از مس دانست، زیرا شامل یک لیوان و یک قندی مسی می‌باشد. این محصول روی استند چوبی قرار گرفته و با بسته‌بندی مقوایی به مشتریان ارائه می‌شوند.

محتویات این بسته:

 • یک عدد لیوان مسی دسته‌دار استوانه‌ای
 • یک عدد قندان مسی دردار
 • پایه چوبی نگهدارنده
 • بسته بندی باند رولی (مقوایی)
ایوار (لیوان و قندان مسی)

ایوار (لیوان و قندان مسی)

سه‌خوان (سومین نوروزخان)

از جمله هدایای مناسبتی آراهنر می‌توان به گیفت عید نوروز سه‌خوان اشاره کرد که شامل سه بانکه پلاستیکی حاوی پاستیل، لواشک و پسته است. 

محتویات این بسته:

 • بانکه پلاستیکی حاوی320گرم پاستیل
 • بانکه پلاستیکی حاوی200گرم لواشک
 • بانکه پلاستیکی حاوی175 گرم پسته

سه‌خوان (سومین نوروزخان)

هفتان (بسته هفت سین مسی)

اگر می‌خواهید ست هدیه تبلیغاتی مناسب برای جشن نوروز تهیه کنید، پیشنهاد آراهنر به شما  بسته هفتان از هدایای مناسبتی است. در این بسته 7 ظرف مسی به صورت ست کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند که هر کدام برای یکی از ملزومات سفره هفت سین مناسب هستند. علاوه بر این تمام محتویات ویژه هفت سین نوروز از جمله سماق، سنجد، سرکه و … نیز در این ست قرار گرفته‌اند. تمامی این محصولات در بسته‌بندی مقوایی برای مشتریان شما ارائه می‌شوند.

محتویات این بسته:

 • شش عدد کاسه کوچک پایه دار مسی
 • یک عدد سرتاس مسی
 • یک عدد قندان سیب مسی
 • محتویات ویژه هفت سین نوروز
 • بسته بندی باند رولی (مقوایی)

هفتان (بسته هفت سین مسی)

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه

آیا به دنبال ست هدیه تبلیغاتی لوکس از صنایع دستی ایرانی هستید؟ اگر پاسخ شما نیز بله است، باید با ست ملیله کاری آراهنر آشنا شوید. در این ست هدیه از دو گلدان و یک ظرف آجیل خوری ساخته شده با هنر ظریف ملیله کاری استفاده شده است. در کنار این محصولات یک هدیه تبلیغاتی مکمل دیگر از ترمه دوزی قرار گرفته است. همه این محصولات خاص در بسته‌بندی چوبی لوکسی ارائه می‌شوند.

محتویات این بسته:

 • دو عدد گلدان ملیله کاری
 • یک عدد آجیل خوری ملیله کاری
 • یک عدد ترمه ابریشم (50 سانتی متر)
 • بسته بندی چوبی
بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه (203)

بسته گلدان و آجیل خوری ملیله و ترمه

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب

هنر فیروزکوبی روی فلز مس از چشم‌نواز ترین صنایع دستی‌های معاصر ایرانی محسوب می‌شود. تمرکز اصلی این ست هدیه تبلیغاتی بر محصولات متنوعی از هنر فیروزکوبی شامل یک عدد آجیل خوری، بشقاب و قندان می‌باشد. همه این موارد علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند بسیار کاربردی نیز می‌باشند. با تهیه این ست هدیه لوکس می‌توانید نام شرکت خود را در ذهن مخاطبانتان حک کنید.

محتویات این بسته:

 • یک عدد آجیل‌خوری فیروزه کوب (9 سانتی متر)
 • یک عدد بشقاب فیروزه کوبی (25سانتی متر)
 • یک عدد قندان فیروزه‌کوب کوچک
 • بسته بندی چوبی
بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب (102)

بسته آجیل‌خوری، بشقاب و قندان فیروزه‌کوب

کافا 3 (بسته قهوه اسپرسو، فنجان و نعلبکی)

ست هدیه کافا 3 را می توان از جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی آراهنر دانست که علاوه بر زیبایی‌های ظاهری بسیار کاربردی نیز می‌باشد. در این ست هدیه تبلیغاتی از استکان و نعلبکی سفالی با رنگ خاکستری خاصی استفاده شده است. در کنار این موارد محصولات مکملی از جمله موکاپات و مقداری قهوه و شکلات نیز قرار گرفته است. این ست می‌تواند گزینه خوبی برای هدایای تبلیغاتی مناسبتی از جمله کادو روز معلم باشد.

همه این محصولات در بسته‌بندی ویژه هاردباکس قرار گرفته و برای شما ارسال می‌شوند؛ بنابراین دیگر نیاز نیست به فکر تهیه بسته‌بندی‌های مجزا برای هدایای تبلیغاتی خود باشید.

محصولات این بسته:

 • یک عدد موکاپات
 • 4 عدد استکان نعلبکی سفالی
 • یک بسته پودر قهوه
 • یک بسته شکلات
 • بسته بندی هاردباکس

کافا 3 (بسته قهوه اسپرسو، فنجان و نعلبکی)

مرسوم (مغز نوروز)

پک هدیه عید نوروز «مرسوم» چهار کاسه سفالی دارد پر از مغز که می‌توانید با خیال راحت و بدون عذاب وجدان همگی را نوش جان کنید.

محتویات این بسته:

 • 4عدد کاسه سفالی
 • 50گرم مغز فندق
 • 80گرم مغر بادام
 • 70گرم مغزبادام هندی
 • 60گرم پسته
مرسوم

مرسوم (مغز نوروز)

شهدنوش (بسته پارچ و لیوان مسی)

ست هدیه شهدنوش یک هدیه تبلیغاتی خاص و ویژه آراهنر است. در این ست تبلیغاتی از محصولات مسی با روکش خوشرنگ و خاص رنگ کوره‌ای استفاده شده است. محصولات مسی این بسته یک عدد پارچ و دو لیوان مسی را شامل می‌شوند. در کنار آن‌ها در دو جعبه فلزی، مقداری خاکشیر و تخم شربتی نیز قرار دارد که بهترین گزینه برای درست کردن نوشیدنی‌های تابستانی هستند. از دیگر ویژگی‌های جذاب این ست هدیه تبلیغاتی می توان به بسته‌بندی چرمی آن اشاره کرد.

محتویات این بسته:

 • یک عدد پارچ مسی
 • دو لیوان مسی با رنگ کوره ای
 • دو جعله فلزی
 • مقداری تخم شربتی و خاکشیر
 • بسته‌بندی چرمی

شهدنوش (بسته پارچ و لیوان مسی)

ست هدیه تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟

حتما بارها اسم هدایای تبلیغاتی به گوشتان خورده و یا شاید حتی خودتان چنین هدایایی به مشتریان داده باشید. ست هدیه را می‌توان نوعی از هدایای تبلیغاتی دانست که بر خلاف هدایای تبلیغاتی به جای استفاده از یک محصول، تعدادی از محصولات هم جنس را بسته‌های هدیه قرار می‌دهند. برای مثال حتما ست‌های هدیه لوازم اداری شامل دفتر، خودکار، روان نویس، دفترچه یادداشت و … را دیده‌اید. چنین محصولاتی با قرار گرفتن در بسته‌بندی های ویژه و منحصر بفرد، ست هدیه تبلیغاتی را به وجود می‌آورند.

اما این ست‌های هدیه چه کاربردهایی دارند؟ شما می‌توانید برای تبلیغات محصولات و یا کالاهای شرکت خود چنین هدایای کاربردی را برای مشتریان خود تهیه کنید. 

ست‌های هدیه تبلیغاتی چه ویژگی‌هایی دارند؟

اولین ویژگی هر ست هدیه تبلیغاتی، قرار گرفتن چند محصول مختلف در یک بسته است. برخلاف هدایای تبلیغاتی ترکیبی، در ست‌های تبلیغاتی از هدایای هم جنس و مرتبط با هم استفاده می‌شود. برای مثال در یک ست تبلیغاتی چرمی بیشتر محصولات باید از جنس چرم باشند. برای تاثیرگذاری بیشتر ست‌های تبلیغاتی می‌توانید از یک یا دو محصول با جنس متفاوت نیز می‌توانید استفاده کنید. اما برای اینکه ویژگی ست بودن این هدایا از بین نرود بهتر است بیشتر محصولات از یک جنس باشند.

دومین ویژگی مهم ست هدیه تبلیغاتی، بسته‌بندی آن است. کاملا واضح است که نمی‌توان تعداد متعددی از هدایا را بدون بسته‌بندی به مشتریان ارائه کرد، در نتیجه باید به فکر بسته‌بندی ویژه برای این هدایا باشید. شاید بر اساس هدایایی که برای ست خود انتخاب کرده‌اید نتوانید بسته‌های مرتبطی را پیدا کنید و با چالش‌هایی روبرو شوید.

ما در آراهنر برای آسان کردن مراحل خرید شما، بسته‌بندی های منحصر بفرد و متنوعی را برای هر یک از ست‌های هدیه طراحی کرده‌ایم. از جمله بسته‌بندی‌های ویژه آراهنر می‌توان به جعبه‌های چرمی، قلمکار، هاردباکس، بسته‌های چوبی و … اشاره کرد. در قسمت معرفی محصولات آراهنر به توضیح در خصوص هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.

سومین ویژگی مهمی که باید ست‌های هدیه تبلیغاتی داشته باشند، عنصر خلاقیت و نوآوری است. اگر به خاطر داشته باشید در قسمت پیشین مثالی از ست هدیه لوازم اداری آوردیم. چنین ست‌هایی بسیار کاربردی هستند اما ممکن است برای مشتریان کلیشه‌ای و تکرار باشند.  در ادامه به بررسی ست‌ها و هدایای تبلیغاتی خلاقانه آراهنر خواهیم پرداخت تا با خیال راحت یکی از ست‌های ویژه را برای مخاطبان خود انتخاب نمایید.

ست‌های خلاقانه‌تر

ست هدیه و بسته‌بندی آن

یکی از مهمترین نکاتی که در تهیه ست هدیه باید بدانیم بسته بندی آن است. هنگامی که می‌خواهید یک ست هدیه آماده کنید نیاز به داشتن یک بسته بندی بزرگ و چند محصول دارید. هر کدام از این محصولات ممکن است خود بسته بندی مجزا داشته باشند. اما برای قرار گیری در کنار هم به یک بسته جامع‌تر نیاز دارند.

در حالتی که قصد تهیه هدیه‌ای به این شکل را دارید بسته بندی اصلی ترین پارامتر است. چرا که مخاطب در مرحله اول با بسته بندی هدیه شما مواجه می‌شود. این بسته بندی همچنین باید با محصولات درون آن تناسب داشته باشد. مثلاً شما یک بسته بندی خاص و جذاب را برای برای قرار دادن یک خودکار کم ارزش و یک ماگ انتخاب نمی‌کنید. همچنین برای چند محصول فاخر و ارزشمند یک بسته بندی پیش پا افتاده و بی ارزش تهیه نمی‌کنید.

امروزه بسته بندی های مختلف و جذابی تهیه شده که می‌تواند برای ارائه ست هدیه استفاده شود. مثلا بسته‌های چوبی. این بسته ها با رنگ‌های مختلف که متاثر از جنس چوب آن است و در اندازه های مختلف در دسترس همگان قرار گرفته است. همچنین فرم‌های چرمی، مقوایی و پلاستیکی برای بسته بندی نیز طراحی شده است. هریک از این بسته‌ها جذابیت خاص خود را دارد و متناسب با یک زمان و مکان و یا محصولی است که در آن قرار می‌گیرد.

ست هدیه و مناسبت‌های ویژه

هدایای مدیریتی و تبلیغاتی را به مناسبت‌های مختلف ارائه می‌کنند. اعیاد و بزرگداشت‌ها نمونه‌هایی از انواع این مراسمات هستند. در این شرایط مدیر یک مجموعه به کارمندانش و یا به مشتریان مهم خود هدیه سازمانی و تبلیغاتی می‌دهد. این هدایا نیز با منظور قدردانی از زحمات و یا نشان دادن حسن همکاری ارائه می‌شود.

گاهی نیز ممکن است شرایط ویژه‌ای پیش بیاید که در آن صورت نتوانیم از هدایای عادی استفاده کنیم. برای مثال یک قرار ملاقات بسیار مهم که در آن شما قصد ارائه هدیه داشته باشید. در این حالت بهترین پیشنهاد استفاده از ست هدیه است. ست‌های جذابی که دست شما را برای ارائه محصولات مختلف باز می‌گذارد.

در حالتی که شما قصد ارائه یک هدیه خوب و جذاب داشته باشید، ست هدیه بهترین گزینه شما خواهد بود. شما می‌توانید چند محصول مختلف و البته ارزشمند را آماده کنید. از طرفی نیز یک بسته بندی خاص و فاخر برای آن انتخاب کرده و ست هدیه خود را آماده کنید.

موارد گفته شده به شما کمک خواهد کرد تا با ست هدایای تبلیغاتی و سازمانی بیشتر آشنا شوید. اما برای تهیه یک هدیه مناسب، جذاب و خاص نیاز به بررسی معیارهای دیگری نیز دارید. به شما توصیه می‌کنیم تا با ما همراه شده و سایر مطالب را نیز مطالعه نمایید.

بسته بندی

بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی

بسته‌بندی انواع هدایای تبلیغاتی از اهمیت بسیار ویژه‌ای در تهیه و تدارک هدیه تبلیغاتی برخوردار است. هنگامی که سازمانی قصد ارائه گیفت سازمانی و یا تبلیغاتی دارد، علاوه بر کاربرد محصول مورد نظر، بسته‌بندی آن را نیز در نظر خواهد گرفت.

فارغ از نوع هدیه، چه تبلیغاتی باشد یا سازمانی، بسته‌بندی هدایا برای افراد بسیار مهم است. چه برای هدیه‌دهنده و چه برای مخاطب هدیه. اگر سری به فروشگاه‌های کادو و هدیه‌فروشی بزنید، با انبوهی از جعبه‌ها، پاکت‌های کادو و کاغذهای رنگین برای بسته‌بندی هدایا مواجه خواهید شد. هر روزه ایده‌های جدیدی برای بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی ارائه می‌شود.

کاربردهای بسته‌بندی

بسته‌بندی جز غیر قابل چشم پوشی یک محصول است. هنگامی که محصول تولید شود، اولین کاری که انجام می‌شود تصمیم گیری برای نوع نگهداری و بسته‌بندی آن است.

بسته‌بندی از دو جهت حائز اهمیت است. نخست حفظ محصول و نگهداری آن است. بعضی از محصولات با توجه به شرایطشان به بسته‌بندی ویژه‌ای نیاز دارند. برای مثال مواد غذایی. در صورتی که مواد خوراکی به درستی بسته بندی نشوند و بسته‌بندی مناسبی برای آن‌ها انتخاب نشود، احتمال بروز فساد در آن‌ها وجود دارد. از این رو بسته‌بندی‌های خاصی برای بعضی محصولات غذایی استفاده می‌شود.

گاهی ممکن است قصد بسته‌بندی مواد شیمیایی را داشته باشیم. برخی مواد شیمیایی در برابر اکسیژن بسیار ناپایدار هستند و نتیجتا اکسید و تخریب خواهند شد. همچنین در صورت اکسید شدن، دیگر ارزشی برای مصرف کننده نخواهند داشت و فرجامی جز زباله‌دانی نخواهند داشت.

گاهی نیز بسته‌بندی برای جلوگیری از ورود آلودگی به محیط زیست انجام می‌شود. برای مثال سمومی که در گلخانه‌ها استفاده می‌شوند بسته‌بندی‌های بسیار مقاومی دارند.دلیل این مقاومت این است که این مواد به محیط بیرونی نشت نکنند. در صورت نشت این مواد، هم محیط زیست آلوده خواهد شد و هم خطراتی برای اطرافیان به وجود خواهد آمد.

بسته‌بندی همچنین امکان انبار کردن و جابه‌جایی راحت محصولات را مهیا می‌سازد. قوطی‌های فلزی، جعبه‌های مکعبی و بسته هایی از این قبیل بسیار راحت تر نگهداری و جا به جا می‌شوند.

مزیت بعدی امکان استفاده از محصولات در مقیاس مد نظر ما است. برای مثال شما صد گرم از یک محصول نیاز دارید. اگر بسته بندی آن محصول در مقیاس صدگرمی و یا کمتر موجود باشد، شما به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید. در این صورت نیاز نیست که یک بسته ده کیلو‌گرمی از آن محصول را تهیه کنید.

نکته دیگر در مورد بسته‌بندی، زیبایی و جذابیت آن است. همه ما دوست داریم محصولاتی که تهیه می‌کنیم بسته‌بندی با کیفیت و زیبایی داشته باشند. خیلی از تولید کنندگان کالاهای باکیفیتی تولید کردند. اما چون بسته‌بندی شکیل و مناسب برای عرضه محصول خود نداشتند، در فروش محصولات خود موفق نبودند و شکست خوردند.

بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی

همانطور که می‌دانید بسته‌بندی مناسب یک محصول می‌تواند در مقبول شدن آن از جانب مصرف‌کننده بسیار تاثیر گذار باشد. در واقع این بسته‌بندی است که به هدیه شما جلوه‌ای خاص می‌دهد. در بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی بیشترین توجه ما به به زیبا و جذاب بودن آن است. دلیل این نکته این است که مخاطب شما در وهله اولیه زیبایی ظاهری آن توجه می‌کند.

مجموعه آراهنر با توجه به اهمیت بسته‌بندی مناسب هدایای تبلیغاتی ، گام در مسیر طراحی و تولید زیباترین و مناسب‌ترین بسته‌ها برای عرضه هدایای شما در زیباترین فرم برای شما عزیزان برداشته است.

مزایای خرید ست هدیه تبلیغاتی

در حال حاضر انواع متنوعی از هدایای تبلیغاتی توسط شرکت‌های کننده در بازار موجود است. در بین هدایا ست هدیه تبلیغاتی محبوبیت بالایی دارد، چرا که کارفرمایان با تهیه این مدل محصولات می‌توانند برند شرکت خود را روی آن حک کنند و با دادن بسته تبلیغاتی به مشتریان در ذهن آن‌ها ماندگار شوند. اکثر هدایای تبلیغاتی که به صورت ست طراحی شده‌اند دارای باکسی زیبا هستند. از این رو دیگر نیازی به بسته‌بندی ندارند. شایان ذکر است که سفارش ست هدایای تبلیغاتی مزایای خاص خود را دارد. از جمله فواید خرید ست هدایای تبلیغاتی می‌توان به مواد زیر اشاره کرد.

 1. استفاده از این مدل هدایای تبلیغاتی میزان فروش محصولات را بالا خواهد برد.
 2. با کمک ست هدایای تبلیغاتی برقراری ارتباط موثر با مشتریان ممکن می‌شود.
 3. از طریق چاپ لوگوی شرکت خود روی ست هدیه‌های تبلیغاتی در ذهن مشتریان خود باقی خواهید ماند.
 4. تصویرسازی برند شرکت شما با خرید ست گیفت تبلیغاتی بهبود خواهد یافت.
 5. خرید این نوع هدایای تبلیغاتی منجر به حفظ وفاداری مشتریان ثابت شما خواهد شد.
 6. با استفاده از ست هدایای مخصوص تبلیغات مشتری بیشتری برای کسب و کار و یا شرکت خود جذب خواهید کرد.

بایستی خاطر نشان کرد که از بین انواع فروشگاه‌های ارائه‌دهنده ست هدایای تبلیغاتی، آراهنر تنوع هدایای بیشتری دارد. به علاوه کیفیت محصولات فروشگاه معتبر آراهنر بسیار بالا است. در جدول زیر تعدادی از بهترین ست هدایای تبلیغاتی را مشاهده می‌کنید. جهت خرید تمامی محصولات ذکر شده در جدول به سایت آراهنر مراجعه کنید.

ست هدایای تبلیغاتی

محتویات بسته

بسته ست تبلیغاتی کافا

قهوه‌جوش مسی، فنجان و نعلبکی سفالی، چهار عددی بطری محتوای دانه قهوه، پودر قهوه، شکر قهوه‌ای و کمی هل و میخک

ست هدیه تبلیغاتی کد V209

گلدان مینا ‌روی سفال و پارچه قلمکار

نقش قوشه

قندان قلم‌زنی نفیس

سوالات متداول در خصوص ست هدیه تبلیغاتی

ویژگی اصلی ست هدیه این است که در یک بسته چند محصول مختلف قرار می‌گیرد؛ هر چند که این محصولات کاربردهای متفاوتی دارند ولی با هم نقاط اشتراک دارند.

ست های هدیه در مقایسه با هدایای تکی قیمت بیشتری دارند و غالباً برای مشتریان خاص و دائمی تهیه می شوند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در تهیه ست هدیه باید به آن توجه شود، بسته بندی آن است. هنگامی که می‌ خواهید یک ست هدیه تهیه کنید نیاز به داشتن یک بسته بندی بزرگ برای چند محصول دارید. هم چنین هر کدام از این محصولات ممکن است خود بسته بندی مجزا داشته باشند. اما برای قرار گیری در کنار هم به یک بسته بزرگ تر نیاز دارند.

ست های هدیه معمولا جزو هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص محسوب می‌ شوند.

نکات مهم در خصوص ست هدیه تبلیغاتی

به جمع‌بندی مهم‌ترین نکات در خصوص ست هدیه تبلیغاتی توجه فرمایید:

 • ست‌های هدیه تبلیغاتی از زیر گروه‌های هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند.
 • در ست‌های هدیه می‌توانید انواع مختلفی از کالا‌ها و محصولات هم جنس را در یک بسته قرار دهید.
 • بر اساس آمار تاثیرگذاری ست‌های هدیه بر ذهن مخاطبان بسیار بیشتر از هدایای تک محصولی می‌باشد.
 • ست هدیه تبلیغاتی باید سه ویژگی مهم و ضروری را داشته باشد. این سه ویژگی عبارت‌اند از: هم جنس بودن هدایا، عنصر خلاقیت در طراحی هدایا و بسته‌بندی مناسب.
 • این ست‌ها را می توانید در مناسبت‌های مختلف برای تبلیغات شرکت خود به کار ببرید.
 • ست‌ها هدیه معمولا جزو هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص محسوب می‌شوند.
author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *