تبلیغات

هدایای تبلیغاتی خاص، راهی عالی برای تاثیرگذاری روی مخاطبین

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس بسته ترکیبی 9393 سالم

پیشتر در خصوص هدایای تبلیغاتی سخن گفتیم و ضرورت و مزایای استفاده از آن را برشمردیم. همچنین فاکتورهای مهم در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خوب را بررسی کردیم. اما مطلب پیشنهادی امروز ما برای شما عزیزان در خصوص هدایای تبلیغاتی خاص می‌باشد.

هدیه تبلیغاتی خاص چیست؟

لازم است بدانیم این محصولات همان هدایای تبلیغاتی هستند با ویژگی خاص بودن. خاص بودن ملاک مهمی است که هدیه شما همواره باید داشته باشد. خاص بودن هدیه تبلیغاتی، شما را از سایرین متمایز خواهد کرد. به علاوه شما را در ذهن مخاطبتان ثبت می‌کند. ممکن است برداشت شما از خاص بودن هم ردیف با متفاوت بودن باشد. این برداشت تقریبا غلط است. برای مثال یک گلدان و یک ماگ متفاوت اند اما این تفاوت خاص بود هیچکدام را نسبت به دیگری نشان نمی‌دهد. هدیه خاص ویژگی هایی دارد که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

چرا از هدیه خاص استفاده کنیم؟

احتمالا شما بدون هیچگونه پس زمینه‌ای همواره به دنبال خاص بودن هدیه خود بوده‌اید. این امر کاملا طبیعی است. هیچکس دوس ندارد که از هدایایی تکراری و فراگیر استفاده کند. به بیان بهتر شما با هدیه دادن ارزش فرد مقابل برای خود را نشان می‌دهید. همچنین انتظار دارید با این کار شما نیز در نظر او ارزشمند بوده و ماندگار باقی بمانید. اگر مخاطب شما 10 خودکار دریافت کرده باشد و از آنها نیز استفاده کند این امر منجر به یادآوری هدیه دهنده نخواهد شد. اما اگر همان فرد یک گلدان از شما دریافت کرده باشد، احتمالا پس از کار با همان خودکارها و در حین فراغت از زیبای گلدان شما لذت خواهد برد. حال اگر چرایی هدیه خاص برای شما روشن شده با ما به بررسی ویژگی های یک هدیه خاص بپردازید.

ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی خاص

زیبایی ظاهری

 

زیبایی را به ساده ترین شکل می‌توان چشم نواز بودن یک شئ از نظر فرد تعریف کرد. شمایل، احجام، رنگ بندی، ظرافت، پیچیدگی یا سادگی همگی معیار هایی هستند که در زیبایی تاثیر گذارند. زیبایی است که می‌تواند خاص بودن و جذابیت هدیه شما را رقم بزند. زیبایی است که می‌تواند علاقه مخاطب به هدیه شما را بیشتر کرده و یادآور شما باشد. این یادآوری خود نمودی از اهمیت شما برشمرده می‌شود.

 

تفاوت و منحصر به فرد بودن

مثالی از متفاوت بودن را بیان کردیم. اما همانطور که مشخص شد، تفاوت به تنهایی معیار کاملی نیست. اگر کمی دقت کنید متوجه می‌شوید که هر فرد در طول سال ممکن است تعداد زیادی فلش مموری، ماگ، ست چرم و یا از این قبیل دریافت کند. ممکن است این محصولات همگی در زندگی روزمره کاربردی باشند. اما این محصولات شما را از سایرین متمایز نمی‌کنند. عاملی که می‌تواند شما را نسبت به دیگران برتری دهد تفاوت در ایده هدیه شماست. منحصر به فرد بودن ایده‌ی یک هدیه، فارغ از ارزش مادی آن، می‌تواند بخشی از ذهن مخاطب را به تسخیر شما درآورد. انحصار در ایده پردازی هدیه‌ای که به یک نفر می‌دهید نشانگر ارزش آن فرد برای شماست. خود او نیز این ارزش و اهمیت را درک کرده و جایگاه ویژه‌ای برای شما در نظر خواهد گرفت. اینگونه شما از سایر کسانی که هدیه‌ای تهیه و ارائه می‌دهند پیشتر خواهید بود.

کاربرد

هنگامی که در تلاش برای تهیه یک هدیه هستید، کارایی آن را برای مخاطبتان در نظر می‌گیرید. این امر کاملا طبیعی است که بخواهید هدیه شما برای سایرین کاربرد داشته باشد. این کارایی می‌تواند زینتی یا مصرفی باشد.یک قاب زیبا تنها می‌تواند به بهبود جذابیت یک مکان بیفزاید. همچنین یک پاور بانک تنها کاربرد مصرفی داشته و در تزئین یک اتاق یا سالن تاثیری ندارد. البته باید بدانید اقسام مختلف کاربرد به معنی برتری یکی بر دیگری نیست. این معیار مد نظر شماست که در انتخاب یک هدیه زینتی یا مصرفی تاثیر گذار است.

مجموعه آرا با بررسی های کافی و آگاهی کامل نسبت به تمامی معیارهای یک هدیه تبلیغاتی خاص، همواره سعی کرده با طراحی‌های چشم نواز و استفاده از محصولاتی با همه‌ی انواع کاربردها، هدایایی درخور شما عزیزان و مخاطبانتان ارائه دهد.

author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *