صفحه اصلی

هدایای تبلیغاتی موثر در وفادارسازی مشتریان

بسته های تبلیغاتی اداری لوکس میناکاری سینی چایی

61 درصد از خرده فروشان می‌گویند که حفظ مشتری بزرگترین مشکلی است که برندهایشان با آن روبرو هستند و هدایای تبلیغاتی موثر مهم ترین چیزی است که وفادارسازی مشتریان می انجامد.

برای حفظ مشتری، ایجاد وفاداری مشتری برای بازاریابان ضروری است. به یاد داشته باشید، مشتریان وفادار منبع خریدهای مکرر هستند که ستون فقرات هر تجارت هستند. حتی فقط با افزایش 5 درصدی وفاداری، سود شما به ازای هر مشتری می‌تواند 25 تا 100 درصد افزایش یابد!
مشتریان وفادار همچنین می‌توانند مشتریان جدیدی بیاورند و برند شما را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنند. اما وفاداری نمی‌تواند یک شبه ایجاد شود. بلکه با ایجاد تجربیات مثبت برای مدت طولانی وفاداری در مشتری شما ایجاد می‌شود. یکی از ساده‌ترین راهها برای ایجاد وفاداری در مشتری، پاداش دادن به آنها است.
هدایای تبلیغاتی موثر ابزاری درخشان در بازاریابی هستند که با ایجاد ماندگاری طولانی مدت در ذهن مشتری شما، حداکثر مواجهه را با شما ایجاد می‌کنند. در اینجا چند ابزار برای ایجاد وفاداری مشتری آورده شده است:

یک برنامه وفاداری مشتری ایجاد کنید

به دست آوردن مشتری جدید 6-7 برابر بیشتر از نگهداری مشتری موجود هزینه دارد!
بنابراین شما باید تا جایی که ممکن است تلاش کنید که مشتریانی که یکبار تجربه همکاری با شما را دارند را وفادار کنید. این بهترین نتیجه را برای کسب و کار شما دارد. در این مسیر حتما از هدایای تبلیغاتی موثر استفاده کنید. یک لیست آماده کنید و در مناسبت‌های مختلف به مشتریان خود هدیه بدهید.

هدایای تبلیغاتی موثر برای هدیه تولد

اگر می‌خواهید مشتریانتان واقعاً حس خاص بودن پیدا کنند، ارسال هدیه در روز تولد برای آنها قطعاً کار بزرگی است! این فرصت را به شما می‌دهد تا یک تجربه شخصی را ارائه دهید و به مشتریان کمک می‌کند نام تجاری شما را به خاطر بسپارند. علاوه بر این، آنها در این مورد به خانواده و دوستان خود خواهند گفت.

افزودن چنین احساس شخصی به برنامه تبلیغاتی شما، رابطه برند شما با مشتریان را تقویت می‌کند. بسته به مخاطب مورد نظر خود می‌توانید از انواع هدایای مختلف استفاده کنید.. فقط مطمئن شوید که یک یادداشت دست نویس همراه با هدیه ارسال کرده‌اید.

مسابقه برگزار کنید

اگر می خواهید ضمن ایجاد شور و هیجان در برند خود، وفاداری نسبت خود را افزایش دهید، مسابقات برگزار کنید. یک مسابقه – بصورت آنلاین یا آفلاین فرقی نمی‌کند. اینکار باعث ایجاد علاقه‌مندی به برند شما می‌شود. تعطیلات فرصت خوبی برای برگزاری مسابقات است.
هدایای مربوط به جشن‌ها ویژه است. زیرا افراد خاطرات خود را به آنها اضافه می‌کنند. تصور کنید در کریسمس یک دوربین اکشن جالب کسب کنید! این هدیه را از یاد نخواهید برد و هر ساله داستان را تعریف می‌کنید. مسابقات به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا با نام تجاری شما درگیر شوند. این نه تنها باعث تقویت ارتباط برند شما با آنها می شود بلکه به شما کمک می‌کند مشتریان جدیدی نیز به دست آورید.

توصیه کردن را تقویت کنید

ایجاد وفاداری و کسب مشتری جدید اهداف متفاوتی هستند اما توصیه دیگران می‌توانند دو پرنده را با یک سنگ شکار کند. آیا می‌دانید 92٪ مردم بیش از هر شکل بازاریابی به توصیه‌ها اعتماد دارند؟ اگر شما یک برنامه معرفی کنید که به مشتریان موجود و جدید پاداش می‌دهد، نام تجاری شما می‌تواند شگفتی ایجاد کند.
اگر بیشتر مشتری‌ها برند شما را دوست داشته باشند، معرفی می‌کنند. با انگیزه دادن به آنها برای انجام این کار، به آنها نشان خواهید داد که برای تمام کارهایی که برای برند شما انجام می دهند، ارزش قائل هستید. مطمئناً از هدایایی مانند کوله پشتی تبلیغاتی ، تی شرت و هدایای هیجان انگیز استقبال می‌شود.
اگر می خواهید برند شما موفق شود وفاداری مشتری بسیار حیاتی است. از هدایای تبلیغاتی به عنوان بخشی از برنامه های وفاداری مشتری خود استفاده کنید و ضمن افزایش مواجهه با برند، وفاداری خود به آنها را به نمایش بگذارید. راهکارهای شما برای ایجاد وفاداری چیست؟

تعریف وفاداری مشتری

وفاداری مشتری رابطه مثبت مداوم بین مشتری و کسب و کار است. این همان چیزی است که خریدهای مکرر را تحریک می‌کند. و مشتریان فعلی را ترغیب می‌کند که شرکت شما را به جای رقیبی که مزایای مشابه دارد، انتخاب کنند.
وفاداری نتیجه تعاملات مثبت متعددی است که با گذشت زمان احساس اعتماد ایجاد می‌کند.
یکی از راه‌های بررسی وفاداری، در زمینه برند است. افراد به یک مارک تجاری وفادار هستند. زیرا این برند را با تجربیات مثبتی مانند خدمات عالی به مشتری، احساس ارتباط با ارزش‌ها و ایده آل‌های برند یا کیفیت بالای محصول پیوند می‌دهند.

تلاش آرا هنر برای وفادارسازی مشتریان شما از طریق هدایای تبلیغاتی موثر

آرا هنر با تولید و طراحی هدایای تبلیغاتی موثر و متنوع و بنا به خواست و سلیقه شما، کسب و کار شما را در دست‌یابی به مشتریان وفادار کمک می‌کند.
شما در مناسبت‌های مختلف از جمله روز تولد، عید نوروز، شب یلدا، روز مرد، روز زن و سایر روزهای معین شدن در تقویم می‌توانید با اهدای محصولات آرا هنر ارتباط خود را با آنها بهبود ببخشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *