تبلیغات

هدیه روز پرستار

هدیه روز پرستار
cropped-arahonar-sign-o

همه ما تقریباً از دوران کودکی خود، تصویری را به یاد می آوریم که با لبخندی مهربان و صورتی گشاده در مطب پزشکان و مراکز درمانی بر دیوار آویخته شده بود و با اشاره دست، ما را دعوت به آرامش و سکوت می کرد؛ بله تصویر زنی که ما از همان دوران کودکی او را تحت نام پرستار می شناسیم.

پرستاران در همه جای دنیا به مردمانی مهربان، مسئولیت پذیر و سخت کوش شهره هستید؛ کسانی که اگر حضور فعال نداشته باشند؛ هیچ مریضی نمی تواند روی سلامت را ببیند و حتی تجویزهای با تجربه ترین پزشکان هم بدون تیمار وتوجه پرستاران تأثیر دلخواه را بر بیماران نخواهد گذاشت؛ ما هر چه از پرستاران و البته روز پرستار که ویژه قدردانی از این قشر فداکار و سختکوش جامعه معین شده است، بگوییم، کم گفته ام با این حال تصمیم گرفتیم تا در این مقاله علاوه بر این که با انتشار سطوری اجمالی از این عزیزان تشکر و قدردانی می کنیم، در خصوص دیگر راه های تشکر از آن ها هم مطالبی را تقدیم کنیم؛ بنابراین اگر شما هم مثل ما قدر این عزیزان را می دانید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی انواع هدایای تبلیغاتی آراهنر بپردازیم.

در سرزمین ما، ایران، چه کسی را می توان یافت که روزهای سیاه دردناکی را که بر اثر بیماری کووید 19 در تقویم ما به جا مانده است، فراموش کرده باشد؛ دورانی که بیماری همچون داسی سرکش و منحوس بر گلزار هموطنان ما افتاده بود و هر ساعت و هر لحظه گلی را پر پر می کرد؛ بیماری که به حدی خطرناک و مسری بود که حتی اعضای خانواده فرد بیمار هم قادر نبودند از بیمار خود مراقبت کنند زیرا بیم سرایت آن به حدی بود که هر کسی را می توانست در معرض خطر قرار دهد.

با همه این احوالات پرستاران عزیز کشورمان در جای جای میهن همچون فرشتگانی بی چشم داشت، به معنی واقعی کلمه از خودگذشتگی کردند و تا جای ممکن هموطنان خود را از چنگال مرگ حتمی نجات دهند و متاسفانه بسیاری از آن ها هم گرفتار بیماری و بعضاً مرگ شدند.

البته که این تنها گوشه ای از زحمات پرستاران است و آن ها همواره، چه در دوران جنگ و چه در روزگاری که خشم طبیعت با سیل و زلزله و … هموطنان ما را در معرض خطر قرار می دهد، همچون خواهران و برادرانی جان فدا و مهربان به انجام مسئولیت های خود می پردازند.

به دلیل همین رشادت ها و همین احساس مسئولیت های این قشر دانش آموخته، هم در تقویم بین المللی و هم در تقویم رسمی ایران، روزی برای پاسداشت و قدردانی از این عزیزان تعیین شده است که شما می‌توانید با خرید گیفت تبلیغاتی برای پرستاران قدردان این عزیزان باشید.

روز پرستار 

روز پرستار در ایران، 5 جمادی الاولی، مصادف با زادروز حضرت زینب کبری (س) است. حضرت زینب کبرى (س) روز پنجم جمادى الاول سال ۵ یا ۶ هجرت در مدینه چشم به جهان گشود.

شایان ذکر است که به علت قمری بودن تاریخ تولد حضرت زینب (س) در ایران روز پرستار تاریخ هجری شمسی ثابتی ندارد و هر ساله این روز در تقویم شمسی ما در حال گردش است.

چرا تاریخ روز پرستار هر سال تغییر می کند؟

این اتفاق به این دلیل روی می دهد که تعداد روز های ماه قمری 354 روز است و تعداد روزهای شمسی 365 روز که در سال کبیسه به 366 روز نیز تغییر پیدا می کند. از این رو روزهای ماه قمری با روزهای ماه شمسی و میلادی کاملاً متفاوت است و در هر سال 11 روز و یا بیشتر تغییر پیدا می کند و به موجب همین تغییرات 5 جمادی الاولی یعنی روز پرستار در هر سال شمسی و میلادی یک روز متفاوت را نشان می دهد.

تاریخ دقیق روز پرستار در تقویم سال 1401 چه روزی است؟

روز چهارشنبه، ۹ آذر ۱۴۰۱، تاریخ دقیق روز پرستار در سال جاری است.

روز جهانی پرستار

روز جهانی پرستار هرساله در ۱۲ ماه مه به منظور قدردانی از پرستاران، در اقصی نقاط جهان گرامی داشته می‌شود؛ در واقع این روز، زادروز فلورانس نایتینگل پرستار انگلیسی و بنیانگذار حرفه پرستاری مدرن است که  به عنوان روز پرستار انتخاب شده ‌است.

روز پرستار در ایران و جهان

قدردارنی از پرستاران با خرید بهترین هدیه روز پرستار

به نظر شما آیا کسانی که جدا از بحث انجام وظیفه و مسئولیت، تا پای جان از بیماران و عزیزان ما که بر حسب اتفاق در بستر بیماری می افتند، مراقبت و پرستاری می کنند، جای قدردانی ندارد.

مسلماً پاسخ به این پرسش مثبت است زیرا همه ما وقتی مریض می شویم و یا این که بیماری را در بیمارستان داریم؛ تنها بر سلامت خود یا عزیزانمان تمرکز می کنیم و حاضریم از این بابت هر اقدام لازمی را انجام دهیم؛ بنابراین قدردانی از پرستاران از طروق مختلف، به ویژه خرید هدایای خلاقانه تبلیغاتی یکی از بهترین راه هاست.

از سوی دیگر تقریباً برای همه بیمارستان ها و مراکز درمانی، برخورداری از یک کادر درمان خبره و البته مسئول یک امتیاز ویژه تلقی می شود و مسئولان مراکز درمانی و بیمارستان ها در پی این هستند که علاوه بر استخدام چنین افرادی، اقداماتی را انجام دهند که پرستاران و سایر اعضای کادر درمان را به وظیفه سنگین خود دلگرم کرده و آن ها را بیش از پیش وظیفه شناس و مسئولیت پذیر کنند؛ بنابراین اهدای هدایای سازمانی یا هدایای مناسبتی در فرصت هایی مانند روز پرستار، یکی از بهترین روش های قدردانی و سپاسگزاری و همین طور از مهم ترین طرح های تشویقی این قشر از نظام درمانی است؛ به همین دلیل ما هم تصمیم گرفتیم با ارائه پیشنهاداتی خلاقانه، هیجان انگیز و منحصر به فرد، هدایای تبلیغاتی جدید را که می توان برای روز پرستار انتخاب و تهیه کرد، معرفی کنیم که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

یلدانه ۱ (زمان را به دست بگیر)

امسال که برحسب اتفاق، تاریخ روز پرستار به شب یلدا نزدیک است، بد نیست نگاهی به هدایای تبلیغاتی مناسبتی برای روز پرستار کنیم و از میان آن ها که اتفاقا تنوع زیادی هم دارند، چند تا هدیه خوب و خلاقانه و البته کاربردی و سودمند انتخاب کنیم که اتفاقاً یکی از آن ها هم بسته یلدانه 1 است.

این بسته هدیه شب یلدا حاوی یک قطعه پارچه ترمه قرمز رنگ با ابعاد یک در یک، یک جلد دیوان حافظ جلد چرمی قهوه ‌­ای رنگ و یک عدد ساعت شماطه­‌ دار طلائی رنگ است که در یک بسته بندی شیک عرضه می شود.

یلدانه ۱

یلدانه ۱ (زمان را به دست بگیر)

مرسوم (مغز شب)

باز هم یک بسته‌ هدیه تبلیغاتی سازمانی و مناسبتی که هم به درد روز پرستار می خورد و هم یادآور شب یلداست؛ در هدیه ویژه مرسوم، چهار کاسه سفالی وجود دارد که پر از مغزهای فندوق، بادام هندی و پسته است و در یک بسته زیبای مقوایی عرضه می شود.

مرسوم

مرسوم (مغز شب)

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

بد نیست همان طور که پرستاران به فکر سلامت ما هستند، ما هم به فکر سلامت آن ها باشیم و با اهدای هدایای تبلیغاتی سلامت بخش  از آن ها تشکر ویژه به عمل آوریم.

بسته هدیه زریر 4 یکی از این هدایای سلامتی است که در آن چند نوع دمنوش یافت می شود. دمنوش یکی از نوشیدنی ‌های محبوب ایرانی ‌هاست که بنا به توصیه‌ های طب سنتی در زمان‌ های مختلف می توان آن را مصرف کرد. ما در این بسته یک عدد فرنچ پرس به همراه یک ماگ سرامیکی و سه گیاه دارویی موثر در ایجاد نشاط، رفع نفخ معده و ایجاد آرامش قرار داده ‌ایم. دمنوش های این بسته عبارتند از گل گاو زبان، آویشن و اسطوخودوس.

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

زریر 4 (بسته دمنوش های سنتی)

چام ویژه (بسته فلاسک با روکش نمدی و لیوان مسی)

پرستاران به شب زنده داری معروف هستند؛ یعنی درست زمانی که ما سر بر بالین فراغت می گذاریم و استراحت می کنیم، آن ها در بیمارستان ها و مراکز درمانی تا صبح از بیماران مراقبت می کنند؛ بنابراین اهدای هدایای تبلیغاتی کاربردی که در شب های طولانی و تمام نشدنی بیمارستان ها به درد آن ها بخورد، خالی از لطف نیست؛ از این رو ما بسته هدیه چام ویژه (بسته فلاسک با روکش نمدی و لیوان مسی) را پیشنهاد می کنیم، در این بسته هدیه یک عدد فلاسک فلزی با روکش نمدی، دو عدد لیوان مسی، دو عدد زیر لیوانی نمدی، دو عدد کیسه پارچه ای، مقداری کشمش و تعدادی دمنوش کیسه ای قرار دارد که با یک بسته بندی نمدی عرضه می شود.

چام ویژه (بسته فلاسک با روکش نمدی و لیوان مسی)ٰ (کپی)

چام ویژه (بسته فلاسک با روکش نمدی و لیوان مسی)

بسته گلیم مغان، بشقاب قلمزنی و ست پذیرایی

بسته گلیم مغان، بشقاب قلمزنی و ست پذیرایی یک مجموعه بی‌نظیر است. یک هدیه تبلیغاتی بسیار زیبا و اصیل که هم هنر ایرانی در آن قرار داده شده است و هم خاطرات دوران بچگی؛ بسته ای متشکل از صنایع دستی ایران که چشم هر کسی را روشن می کند. شما می توانید این هدیه زیبا و منحصر به فرد از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی را به سرپرستاران و سوپروایزها تقدیم کنید و خیالتان از هر جهت راحت باشد که مقبول می افتد.

محتویات این بسته زیبا عبارتند از یک عدد بشقاب قلم ‌زنی (20 سانتی متر)، یک عدد گلیم مغان (30*30 سانتی متر)، دو عدد پیاله سفالی، یک عدد پایه چوبی، مقداری آبنبات قیچی و مقداری نقل که در یک بسته بندی هاردباکس شیک و مرتب عرضه می شود.

بسته گلیم مغان، بشقاب قلمزنی و ست پذیرایی

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی)

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی) یک هدیه متفاوت و کاملا ایرانی است. بسته ‌ای که در آن عرقیجات ایرانی قرار دارد. باز هم یک هدیه سلامتی برای پرستاران که پیام آور و نوید بخش سلامتی ما هستند.

مسلماً نوشه (بسته عرقیجات ایرانی) می ‌تواند یک انتخاب جذاب به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص و مناسبتی مجموعه شما باشد و پرستاران عزیز می توانند در شرایط پر استرس کاری از عرقیجات موجود در این بسته استفاده کنند تا آرامش یابند و هر چه قدرتمندتر، به کار خود ادامه دهند؛ این بسته هدیه حاوی دو بطری سرامیکی، مقداری عرق نعناع، مقداری عرق بیدمشک، دو لیوان کوچک، یک عدد کاسه و مقداری خرده نبات است و در یک بسته بندی هاردباکس عرضه می شود.

نوشه (بسته عرقیجات ایرانی)

درنگ (بسته پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

درنگ (پیاله های سفالی، مویز و توت خشک) با طعم گل محمدی و بهار نارنج است. یک بسته هدیه استثنایی از هدایای شرکتی آراهنر برای اوقاتی که پرستاران عزیز می خواهند دمی بنشینند و خستگی یک روز پر استرس و پرکار را از تن بیرون کنند.

در درنگ (پیاله های سفالی، مویز و توت خشک) ما، یک پایه چوبی تعبیه شده که روی آن 2 ظرف سفالی گذاشته شده است. در این دو ظرف توت و مویز ریخته شده است. که از خوراکی ‌های مطلوب به همراه چای است.

علاوه بر این دو طعم دهنده مطرح نیز در بسته وجود دارد. اولی گل محمدی و دومی بهارنارنج! این دو طعم دهنده برای ما ایرانی ‌ها بسیار متداول و معمول است .توجه کنید که در درنگ، خبری از قند نیست یعنی این که همان قدر که پرستاران عزیز به فکر سلامتی ما هستند، ما هم به فکر سلامتی آن ها هستیم.

درنگ (بسته پیاله های سفالی، مویز و توت خشک)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت) از متفاوت ‌ترین هدایای تبلیغاتی مجموعه آرا هنر است. تسکین هدیه ای است آرامش بخش برای عزیزانی که آرامش و سلامتی را به ما هدیه می کنند. این گیفت سازمانی، شامل وسایل ماساژ است که می ‌تواند خستگی پرستاران عزیز را از تن بیرون کند.

تسکین به شدت مناسب روزهایی است که به دلیل کار سخت و طاقت فرسا، تنی خسته برای پرستاران باقی می ماند و احتیاج به ماساژ و بیرون کردن خستگی از تن دارند.

بسته هدیه تسکین  شامل دو شیشه پودر خردل و خولنجان است که با ریختن آن ها داخل تشت آب و قرار دادن پاها به مدت 30 دقیقه، می‌توان آرامش را از پاها به کل بدن تعمیم داد.

داخل بسته، یک حوله نیز قرار داده شده تا بعد از ریلکس کردن، پاها را با آن خشک کنید و برای یک روز آرام آماده باشید.

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت) هم چنین یک ماساژور چوبی دارد که مناسب برای ماساژ شانه ‌ها، کتف و گردن است.

اسپری روغن سیاه دانه و هم چنین دو دیسک نمک و کیسه سنگ نمک ایرانی برای کمپرس گرم و سرد و از بین بردن دردهای عضلانی نیز یکی دیگر از محتویات بسته تسکین است و آن را به یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای تسکین خستگی پرستاران عزیز تبدیل کرده است.

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

تسکین (بسته ماساژور چوبی، حوله دستبافت)

سوالات متداول هدیه روز پرستار

به دلیل این که روز پرستار مصادف با تولد حضرت زینب کبری است، در تقویم شمسی روز خاصی ندارد و در گردش است، به همین دلیل، هر سال، در آغاز سال باید تاریخ این روز را چک کنید.

پرستاران یکی از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که کار حساسی را انجام می دهند و قدردانی مناسب از آن ها می تواند به سلامت کل جامعه کمک کند.

تقریباً تمام اقشار جامعه که به نوعی با پرستاران سر وکار دارند، می توانند این روز را با خرید هدیه جشن بگیرند. با این حال خانواده پرستاران و همین طور مراکز درمانی و بیمارستان ها مراکزی هستند که خرید روز پرستار برای آن ها اهمیت دو چندانی دارد.

خلاقانه، خاص و کاربردی باشد.

نکات مهم در خصوص هدیه روز پرستار

  • پرستاران به واسطه شغل حساس و پر استرس و همین طور احساس مسئولیت و فداکاری که در قبال بیماران دارند، شایسته تقدیر و تشکر هستند.
  • روزپرستار در ایران، 5 جمادی الاولی، مصادف با زادروز حضرت زینب کبری (س) است.
  • روز جهانی پرستار هرساله در ۱۲ ماه مه در اقصی نقاط جهان برگزار می شود.
  • روز چهارشنبه، ۹ آذر ۱۴۰۱، تاریخ دقیق روز پرستار در سال جاری است.
  • یکی از روش های قدردانی از فداکاری های پرستاران اهدای هدایای تبلیغاتی و مناسبتی در روز پرستار است.
  • بهتر است این هدایا خلاقانه، خاص و کاربردی باشند.
  • شرکت آرا هنر هدایای تبلیغاتی زیادی را برای روز پرستار آماده عرضه کرده است.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *