تبلیغات

پکیج تبلیغاتی

لوگوی اراهنر

تا چه حد با مزایای پکیج های تبلیغاتی آشنا هستید؟ تفاوت پکیج های تبلیغاتی را با هدیه‌های تبلیغاتی می‌دانید؟ می‌دانید بهترین گزینه برای کسب و کار شما پکیج‌های تبلیغاتی است یا هدیه تبلیغاتی؟  در این مقاله به تمامی سوالات شما در مورد پکیج های تبلیغاتی پاسخ خواهیم داد. پس در ادامه این مطلب با آراهنر همراه باشید ...

حتما تجربه دریافت هدایای تبلیغاتی مانند لیوان تبلیغاتی را در نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف تبلیغاتی داشته‌اید. هدیه‌های تبلیغاتی برای مواقعی که تعداد بالایی از هدایا ارائه خواهند شد، بسیار مناسب می باشد. نوع دیگری از هدایا که برای تبلیغات موثر و مناسب است، پکیج‌های تبلیغاتی هستند. در پکیج‌ها به جای یک محصول چندین نوع محصول مختلف وجود دارد. این تنوع محصولی باعث می شود برای سلیقه‌ها و افراد مختلف مناسب باشند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مناسب این هدایا، ارائه آن ها در رنج‌های قیمتی متفاوت می باشد. شما می توانید با توجه به شرایط اقتصادی کسب و کار خود، مناسب ترین پکیج‌ها را خریداری کنید. در ادامه این مقاله ابتدا به بررسی پکیج‌های تبلیغاتی و تفاوت آن با هدیه‌های تبلیغاتی خواهیم پرداخت. سپس ویژگی پکیج‌های تبلیغاتی را بررسی کرده و به معرفی بهترین پکیج های ویژه آراهنر خواهیم پرداخت. بدون شک در انتهای این متن قادر خواهید بود مناسب ترین گزینه برای کسب و کار خود را انتخاب نمایید.

معرفی پکیج های تبلیغاتی ویژه آراهنر

اکنون که با انواع پکیج های تبلیغاتی و مزایای آن آشنا شدیم، بهتر است به معرفی بهترین پکیج‌های آراهنر بپردازیم. ما در آراهنر با سال‌ها تجربه در طراحی انواع هدایا و بسته‌های تبلیغاتی، متنوع‌ترین پکیج‌ها را برای سلیقه‌های مختلف ارائه می کنیم. همراه ما باشید تا تعدادی از پرفروش ترین ها را با یکدیگر بررسی کنیم:

بسته آبنوش

یکی از لوکس‌ترین پکیج های پذیرایی که می توانید برای مخاطبان خود تهیه کنید، بسته هدیه آبنوش است. در این بسته هدیه ظروف مسی با روکش کوره‌ای ویژه قرار دارد. رنگ این روکش حال و هوای مدرن به ظروف سنتی مسی داده است. این هدیه لوکس را می‌تواند یکی از بهترین گزینه های برای روزهای گرم سال باشد.

  طلای سرخ

  آیا به دنبال لوکس ترین پکیج آراهنر هستید؟ پیشنهاد ما به شما بسته هدیه طلای سرخ است. در این بسته یک مثقال زعفران اعلا به همراه یک جعبه خاتم و هاون قرار دارد. این بسته ترکیبی از یک محصول مصرفی گران قیمت به همراه صنایع دستی ایرانی تشکیل شده است. از دیگر ویژگی‌های این پکیج می توان به بسته بندی هاردباکس خاص آن اشاره کرد.

  سوما، بسته اسماج

  به دنبال بسته‌ای میان رده اما خاص هستید؟ اگر پاسختان بله است، حتما باید با سوما آراهنر آشنا شوید. محصول اصلی این گیفت شرکتی یک بسته اسماج می باشد. امروزه با توجه به استرس زیاد در محیط‌های کاری، می توانید این هدیه آرامش بخش را مشتریان خود ارائه کنید و در ذهن آنان ماندگار شوید. (می‌توانید درباره خواص اسماج در مقالات آراهنر بیشتر بخوانید.) در این پکیج علاوه بر اسماج یک عدد جاشمعی و ظرف کبریت نیز وجود دارد. ظروف سرامیکی به کار رفته در این هدیه به صورت کاملا متناسب با یکدیگر طراحی شده‌اند.

  تمامی این محصولات در کنار یکدیگر درون بسته بندی مقوایی شکیلی قرار می گیرند.

  افروز (بسته شمع و شمعدان)

  از دیگر پکیج‌های ویژه آراهنر بسته افروز می باشد. در این بسته از هنر فیروزه‌کوبی استفاده شده است. فیروزه‌کوبی به ترکیب هنر فلزاتی چون نقره و طلا با مهره‌های فیروزه گفته می‌شود. اصلی‌ترین کالای این بسته شمعدان و شمع است. علاوه بر این، لوازم مورد نیاز برای روشنی بخشیدن به محصولات نیز در این هدیه وجود دارد. همین حالا با خرید این پکیج، روشنایی و نور را به مشتریان خود هدیه دهید. این بسته گزینه مناسبی برای خرید هدیه مناسبتی مانند هدیه نوروزی است.

  دودپتی (بسته عصرانه)

  آیا به دنبال هدیه‌ای خاص اما اقتصادی هستید؟ باید با پکیج دودپتی آشنا شوید. در این بسته هدیه خلاقانه از چای ماسالا و یک لیوان سفالی استفاده شده است. چای ماسالا از ترکیب ادویه مخصوص اعم از زنجبیل، هل، دارچین، میخک و … به همراه شیر درست می شود. با تهیه این پکیج ویژه، سلامتی را به مخاطبان خود هدیه کنید.

  کافا (بسته قهوه ایرانی و قهوه جوش مسی)

  اگر به دنبال هدیه‌ای پذیرایی برای دوستداران قهوه هستید، حتما باید پکیج کافا را در لیست پیشنهادی خود یادداشت کنید. هر آنچه برای نوشیدن یک فنجان قهوه دلچسب در یک عصر پاییزی نیاز است در این بسته وجود دارد. از جمله این محصولات می توان به قهوه جوش، استکان نعلبکی، قهوه و … اشاره کرد. این بسته می‌تواند گزینه مناسبی برایخرید هدیه سازمانی باشد.

  آشنایی با پکیج های تبلیغاتی

  اصطلاحا پکیج به بسته‌های هدیه تبلیغاتی گفته می شود. شاید این نوع از بسته‌ها را در محل کار خود نیز دریافت کرده باشید. بله درست متوجه شده‌اید! پکیج‌های تبلیغاتی فقط ویژه مشتریان نیستند، بلکه برای کارمندان و اعضای شرکت نیز ارائه می شوند. این مسئله باعث می شود نام تجاری شما در وسایل مورد استفاده افراد مختلف بیشتر به چشم بخورد. البته پکیج‌های تبلیغاتی فقط محدود به این نوع از هدایا نمی‌شوند. برای بررسی بهتر، در قسمت بعدی انواع پکیج‌های تبلیغاتی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  انواع پکیج‌های تبلیغاتی

  پکیج‌های تبلیغاتی را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته‌بندی کرد. یکی از دسته‌بندی‌های رایج، دسته بندی بر اساس قیمت می باشد. به 3 نوع از پکیج‌های تبلیغاتی توجه فرمایید:

  پکیج‌های تبلیغاتی لوکس و فاخر

  بسته‌های خاص معمولا برای مشتریان ویژه و دائمی ارائه می شوند. برای مثال ممکن است شرکت شما با سایر شرکت‌ها همکاری داشته باشد. شما می‌توانید برای انجام تبلیغاتی موثر، پکیج‌های تبلیغاتی لوکس را برای مدیران شرکت همکار خود تهیه و ارسال کنید. در این بسته از هدیه مدیریتی معمولا انواعی از کالاهای لوکس وجود دارند. 

  بسته طلای سرخ

  پکیج‌های تبلیغاتی میان رده

  این نوع از پکیج‌ها با توجه به شرایط کاری شرکت‌ها و کسب و کارها، می توان در مناسبت‌های مختلف تهیه کرد. برای مثال می توان این پکیج‌ها را برای کارمندان شرکت خود و یا مشتریان مختلف تهیه کنید. این نوع از پکیج‌ها در حد واسط بسته‌های اقتصادی و لوکس قرار می گیرد. کالاها و محصولات این بسته ها معمولا از نوع کاربردی هستند.

  پکیج‌های تبلیغاتی با قیمت مناسب

  آخرین عضو از این دسته بندی، پکیج‌های تبلیغاتی با قیمت مناسب و اقتصادی هستند. شما با توجه به شرایط کسب و کار خود، می توانید این نوع بسته‌ها را برای رویدادهای نمایشگاهی تهیه کنید. در تعداد بالا این نوع از هدایای شرکتی از نظر اقتصادی به صرفه‌تر می باشد.

  پکیج‌های تبلیغاتی با قیمت مناسب

  پکیج‌های تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی؟ کدامیک بهتر است؟

  همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، پکیج‌های تبلیغاتی از چندین نوع هدیه تبلیغاتی تشکیل می شوند. در واقع پکیج ها کامل ترین نوع از هدایای تبلیغاتی هستند؛ بنابراین بهترین گزینه برای تبلیغات پکیج‌ها و بسته‌ها هستند. می پرسید چرا؟ به موارد زیر توجه کنید:

  • پکیج‌های تبلیغاتی تنوع محصولاتی بیشتری دارند؛ بنابراین زمانی که دقیقا با سلیقه مشتری آشنا نیستید می توانید از پکیج‌ها استفاده کنید. این نوع از هدایای تبلیغاتی بدون شک مورد پسند افراد مختلف با سلیقه های متفاوت قرار خواهند گرفت.
  • هدایای تبلیغاتی یا ارزان هستند یا گران اما در پکیج‌های تبلیغاتی می توانید انواع مختلفی از هدایای با قیمت‌های مختلف را در یک بسته ارائه کنید.
  • در تهیه هدایای تبلیغاتی حتما باید تصمیم بگیرید که آیا به دنبال هدیه‌ای کاربردی هستید یا هدیه‌ای دکوری و تزئینی. در مورد پکیج‌های تبلیغاتی دست شما در انتخاب بازتر است. می توانید انواعی از هدایای کاربردی و دکوری را در این بسته ها ارائه کنید.

  چگونه یک پکیج تبلیغاتی مناسبت طراحی کنیم؟

  اکثر شرکت‌ها نمی‌دانند چگونه بهترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنند! در این بخش نکاتی وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون تقلید از دیگران پکیج تبلیغاتی منحصربه‌فرد خودتان را انتخاب کنید.

  1.تصمیم بگیرید که هدف از هدیه چیست

  به جای اینکه ساعت‌ها فکر کنید چه چیزی هدیه بدهید ابتدا مشخص کنید که هدفتان از هدیه دادن چیست. آیا می‌خواهید روابط خودتان را به شرکت‌های تجاری تقویت کنید! آیا می‌خواهید به بهترین کارمندتان پاداش دهید! آیا می‌خواهید از کسی برای یک همکاری طولانی مدت تشکر کنید! آیا می‌خواهید مشتریان جدیدی به دست آورید! این سؤالات بسیار اهمیت دارند زیرا هنگامی می‌توانید به آن‌ها پاسخ دهید که هدف مشخصی برای خودتان داشته باشید.

  2.یک نظرسنجی کوچک انجام دهید

  حتماً تا به حال هدیه‌ای دریافت کرده‌اید و از خودتان پرسیده‌اید که چرا این هدیه را گرفته‌ام پس می‌دانید که هدیه دادن چندان هم کار ساده و بدون برنامه‌ای نیست. بدون شک نمی‌خواهید کسانی که پکیج تبلیغاتی شما را دریافت می‌کنند احساس بدی داشته باشند. شما باید مشخص کنید که چه افرادی قرار است پکیج شما را دریافت کنند سپس در خصوص ویژگی‌ها و وجه اشتراکشان تحقیق کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا ایده‌های بهتری پیدا کنید.

  3.از خودتان سؤال بپرسید

  هنگام انتخاب هدایای تجاری باید سؤالات درستی از خودتان بپرسید. ۳ پیشنهاد برای شما داریم:

  • آیا می‌خواهید هدیه کاربردی باشد؟ به خاطر داشته باشید که هدایای بیهوده معمولاً در سطل زباله انداخته می‌شوند؛ بنابراین باید هدف مشخصی داشته باشید تا مصرف‌کننده را تشویق به استفاده و تبلیغ برندتان کند.
  • آیا می‌خواهید هدیه شما در ذهن مشتری ماندگار شود؟ مردم هدیه‌ای را به خاطر می‌آورند که آن‌ها را شاد کند، در انجام کارهای روزانه به آن‌ها کمک کند و باعث متفاوت شدن آن‌ها از دیگران شود.
  • آیا هدیه به گونه‌ای خواهد بود که گیرنده آن را چندین بار نگاه کند؟ همیشه به خاطر داشته باشید که هدف از یک هدیه تجاری این است که در ذهن مشتری، شریک تجاری یا کارمندتان ماندگار شوید بنابراین پکیج تبلیغاتی شما باید کاربردی باشد.

  اگر زمان زیادی را صرف طراحی یک پکیج تبلیغاتی کنید اما هدیه گیرنده آن را دور بیندازد یا در کمد بگذارد و از آن استفاده نکند نه تنها در حق خودتان کم لطفی کرده‌اید بلکه یک هزینه غیرضروری انجام داده‌اید؛ پس با برنامه ریزی دقیق هدایایی را انتخاب کنید که همیشه جلوی چشم مصرف کننده باشد و با افتخار از آن استفاده کند.

  4.زمان و نحوه هدیه دادن را مشخص کنید

  امروزه آداب و رسوم هدیه دادن تغییر کرده است.

  • تا سال‌ها قبل در چین زمان زیادی را صرف یک هدیه تجاری می‌کردند زیرا این هدیه نشان می‌داد قرار است یک همکاری شروع شود یا خاتمه پیدا کند.
  • ژاپنی‌ها در مورد هدایای تجاری رسم عجیبی دارند! مراسم هدیه دادن آن‌ها از خود هدیه بااهمیت‌تر است همچنین یک هدیه باید با دقت انتخاب شود، متواضعانه و پیچیده باشد، با احتیاط بسته بندی شود و به تنهایی و در پایان بازدید تحویل داده شود.
  • سوئدی‌ها روش خاصی برای انتخاب و تحویل هدایای تجاری دارند. در سوئد هدایا در پایان کار تحویل داده می‌شود و باید منتظر ماند تا ابتدا میزبان هدیه دهد.

  آیا اینجا هم اینقدر سخت گیر هستیم؟ آیا ما چنین عاداتی داریم؟ متأسفانه یا خوشبختانه نه. با این حال باید هدایای تبلیغاتی با ظرافت زیادی انتخاب شوند.

  در مورد زمان هدیه هم باید برنامه‌ریزی درستی داشته باشید به‌عنوان مثال اگر در نزدیک عید نوروز هدیه بدهید احتمال دارد هدیه شما در میان هدایای دیگر گم شود و به نتیجه دلخواهتان نرسید. پیشنهاد ما این است زمانی هدیه دهید که گیرنده انتظار ندارد.

  5.چه پکیجی طراحی کنیم

  زمانی که مشتری با دریافت یک خودکار پلاستیکی یا لوگوی پر زرق و برق خوشحال می‌شد گذشته است. امروزه مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی خاص‌تری را می‌پسندند زیرا فروشگاه‌ها محصولات مختلفی دارند و این تنوع باعث شده تا مشتری با هر چیز قانع نشود. اگر می‌خواهید تأثیر خوبی بر مشتری و شرکای تجاری خودتان بگذارید و آن‌ها را متقاعد کنید که شما نسبت به سایر برندها بهتر هستید باید این کار را با هدایای تجاری خودتان نشان دهید. ترجیحاً هدایایی را انتخاب کنید که گیرنده خوشحال شود و با آن احساس عاطفی برقرار کند. شما می‌توانید کیف دستی، کوله پشتی، کلاه ورزشی، جوراب، حوله، دمپایی، دستبند، جاکلیدی، دفترچه یادداشت، دفتر خاطرات، ماگ، عینک آفتابی، ضدعفونی کننده دست و … را با طرح‌های متنوع و خلاقانه سفارش سازی کنید.

  سوالات متداول پکیج تبلیغاتی

  در پکیج‌‌های تبلیغاتی به جای یک محصول از چندین نوع محصول استفاده می‌‎شود و همین تنوع محصولی باعث می‎‏شود که این پکیج‌‎ها برای سلیقه‌‌ها و افراد مختلف مناسب باشند.

  پکیج‌‎های تبلیغاتی معمولاً در رنج‎‌های قیمتی مختلفی ارائه می‎‌شوند و شرکت‎‌های مختلف می‌‎توانند با توجه به بودجه خود، از میان آن‌‎ها انتخاب کنند.

  • پکیج‎‌های تبلیغاتی لوکس
  • پکیج‎‎‎‌های تبلیغاتی میان رده
  • پکیج‎‌‎‎های تبلیغاتی با قیمت مناسب

  زیرا پکیج‌‎های تبلیغاتی تنوع محصولات بیشتری دارند و می‎‌توانید انواع مختلفی از هدایا با قیمت‌‌های مختلف را در یک پکیج ارائه کنید؛ هم چنین در پکیج‌‌های تبلیغاتی دست شما بازتر است و می‌‎توانید انواعی از هدایای کاربردی و دکوری را در کنار هم قرار دهید.

  نکات مهم در خصوص مزایا و کاربردهای هدایای تبلیغاتی

  به مهم ترین نکات در خصوص مزایا و کاربرد های هدایای تبلیغاتی توجه فرمایید:

  • پکیج های تبلیغاتی از بهترین مواردی هستند که برای داشتن تبلیغات موثر می توانید تهیه کنید.
  • پکیج ها در واقع مجموعه ای از هدایای تبلیغاتی هستند که در یک بسته بندی ویژه ارائه می شوند.
  • با توجه به داشتن تنوع محصولی بالا، این نوع از هدایای تبلیغاتی برای سلیقه‌ها و مشاغل مختلف مناسب هستند.
  • پکیج‌های تبلیغاتی معمولا در سه دسته اقتصادی، میان رده و لوکس ارائه می شوند.
  • از لوکس ترین پکیج‌های تبلیغاتی آراهنر می توان به بسته‌های صنایع دستی و طلای سرخ اشاره کرد.
  • از جمله هدایای اقتصادی آراهنر می توان به جدیدترین بسته هدیه آن یعنی دودپتی اشاره کرد.
  author-avatar

  درباره آراهنر

  آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *