آراهنر فاخر ایرانی

کدام هدایای تبلیغاتی طولانی ترین طول عمر را دارند؟

انواع و اقسام موارد برای کالاهای تبلیغاتی برای مشتریان

هنگامی که تصمیم گرفتید هدایای تبلیغاتی را در سبد فعالیتهای بازاریابی خود قرار دهید ، دوست دارید مطمئن شوید که بالاترین بازده سرمایه گذاری ممکن را با این کار کسب کنید. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که پیام کسب و کار شما نه تنها یک بار بلکه به طور مکرر توسط افراد مختلف در طی ماهها یا حتی سالها مشاهده می شود؟ هدایای تبلیغاتی لوگودار می‌توانند این فرصت را به ویژه هنگامی که این نوع هدایا با دوام و مفید برای مصرف کنندگان باشد، ارائه دهند. طبق اعلام انجمن بازرگانان تبلیغاتی انگلیس در اینجا هفت هدیه لوگودار وجود دارد که مشتریان به طور معمول بیشتر از یک سال از آن استفاده می کنند:

درایوهای USB

درایوهای USB کوچک ، قابل حمل و بسیار مفید هستند به همین دلیل مشتریان آنها را بیش از یک سال نگه می دارند. همچنین می توانید درایوهای USB بی نظیر و خلاقانه طراحی کنید و به مشتریانتان هدیه دهید و ازین طریق پیام تبلیغاتی خود را به آنها برسانید.

هدایای تبلیغاتی لوگودار

چترها

چترها مخصوصاً در مناطق مرطوب و بارانی، محصولات تبلیغاتی عالی و با دوامی هستند. یکی از مزایای چترها این است که از آنها در فضای عمومی استفاده می شود ، به این معنی که می‌توانید پیام خود را از آنجا به افراد مختلف و متفاوت منتقل کنید.

هدایای تبلیغاتی لوگودار

قلم

چه کسی عاشق دریافت قلم رایگان نیست؟ قلم ها چیزی است که قطعاً مشتریان از آن استفاده می کنند و اغلب اوقات حتی برای مدت بسیار طولانی از آن استفاده می‌کنند. با این حال ، شما باید مطمئن شوید که قلم های با کیفیت توزیع می کنید ، زیرا داشتن قلم های ارزان‌قیمت که سریع تمام می شوند‌ در برند شما بد به نظر می رسد.

هدایای تبلیغاتی لوگودار

لیوان و ماگ

بیشتر مشتریان از لیوان و ماگ خوب استقبال می کنند و شاید حتی آن را به محل کار خود ببرند. این افراد می توانند در مطب یا به عنوان منشی یک سالن ورزشی مشغول به کار شوند. چه کسی می داند؟ وقتی این اتفاق بیفتد ، می توانید لوگوی مارک تجاری خود را به تعداد بیشتری از اذهان افراد مختلف منتقل کنید.

هدایای تبلیغاتی لوگودار

جاکلیدی

سالها می توان یک جاکلیدی باکیفیت نگه داشت. این امر مخصوصاً برای جاکلیدی‌های چند منظوره که می توانند شامل درب بازکن های بطری ، چراغ قوه ، قطب‌نما و موارد دیگر باشند صادق هستند. کلیدهای دارای لوگوی تجاری راهی مطمئن هستند تا مردم هر بار قفل و باز کردن قفل خانه ، ماشین ، دفتر یا سالن بدنسازی خود را به فکر برند خود بیاندازند.

هدایای تبلیغاتی لوگودار

لباس بیرونی لوگودار

لباس بیرونی لوگودار (یعنی کاپشن و هودی) می تواند یک محصول تبلیغاتی شگفت انگیز برای افرادی باشد که از پیاده‌روی و ورزشهای روباز لذت می برند. این هدایای تبلیغاتی لوگودار نیز تمایل دارد که در طولانی مدت نگه داشته شود.

هدایای تبلیغاتی لوگودار

مهمترین بخش تعیین اینکه آیا هدیه تبلیغاتی لوگودار شما برای مدت طولانی نگهداری می شود یا خیر ، این است که چقدر برای مشتری شما مفید است.

شناخت مشتری مهم است!

اشتراک گذاری:

اشتراگ گذاری در telegram
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در email
اشتراگ گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر خبرنامه