تبلیغات

هدیه مدیریتی

بسته های تبلیغاتی مدیریتی لوکس ترکیبی فیروزه و شادباش 9293

در سایر مقالات ارائه شده در وب سایت پیرامون انواع هدایای تبلیغاتی و سازمانی سخن گفته ایم. محصولاتی نظیر هدایای تبلیغاتی، هدایای سازمانی، هدایای نمایشگاهی و غیره. امروز قصد داریم بیشتر پیرامون نوعی خاص از این محصولات، یعنی هدیه مدیریتی سخن بگوییم. هدایای مدیریتی نوعی از هدیه تبلیغاتی هستند که کاربردهای منحصر به فرد خود را دارد. در این مقاله ابتدا به بررسی جایگاه مدیر در یک سازمان اشاره می‌کنیم. در ادامه نیز به ویژگی‌هایی که یک هدیه مدیریتی باید داشته باشد اشاره می‌کنیم.

جایگاه مدیران در سازمان‌ها و ارگان‌ها

مدیریت جز مراتب بالا در یک سازمان و ارگان شناخته می‌شود. کاری که مدیران انجام می‌دهند به نوعی هدایت و رهبری مجموعه زیر دست خود به سوی یک هدف خاص است. آن هدف نیز رشد و بهبود کیفیت مجموعه است. این افراد با استفاده از شیوه‌های مختلف مدیریت کردن این هدف را پیش می‌برند. شیوه‌های مدیریتی به صورت تجربی و یا آموختن دانش آن قابل دستیابی است. البته امروزه مشخص شده که مدیریت یک ویژگی ذاتی نیز می‌باشد که همه‌ی افراد از آن بهره‌مند نمی‌باشند.

مدیران جایگاه ویژه‌ای در مجموعه‌ها دارند. این جایگاه کلیدی نیز تصمیم گیرنده اصلی در هر مجموعه می‌باشد. تمامی اتفاقاتی که در یک مجموعه رخ می‌دهد، تحت کنترل مدیر آنجا است و با نظر مثبت او صورت می‌گیرد. برای مثال مراودات اقتصادی مجموعه با سایر ارگان‌ها زیر نظر مدیران آنجا صورت می‌گیرد.

حال در نظر بگیرید که یک شرکت قصد ارائه هدایای تبلیغاتی به مجموعه‌های مشتری خود را داشته باشد. اولین فردی که برای این منظور مد نظر آن‌ها خواهد بود، مدیر آنجا است. این مدیر آن مجموعه است که تصمیم به قطع ارتباط با یک سازمان یا ادامه همکاری با آنجا را اتخاذ می‌کند.

ویژگی‌های هدیه مدیریتی

تا به این مرحله شما از لزوم و ضرورت‌های ارائه هدایای تبلیغاتی و سازمانی آگاه شده‌اید. از طرفی می‌دانید این مدیران هستند که تصمیم گیرنده اصلی در مراودات بین مجموعه‌ها می‌باشند. حال اگر قصد ارائه هدیه دارید، در وحله اول باید مدیران را مد نظر قرار دهید. به بیان بهتر، در گام ابتدایی باید هدیه مدیریتی مناسب را آماده کنید.

اما در ادامه می‌خواهیم به بررسی ویژگی‌های یک هدیه مدیریتی خوب بپردازیم. اگر تجربه هدیه دادن به افراد مختلف را داشته باشید، خوب می‌دانید بسته به جایگاه او، هدیه شما نیز باید با آن جایگاه تناسب داشته باشد. اولین تناسبی که می‌توان بین هدیه و مخاطب برقرار کرد، ارزش هدیه و جایگاه آن فرد است. اگر شما قصد ارائه هدیه به مدیر یک مجموعه را داشته باشید، حتماً سعی می‌کنید از هدایای نفیس و فاخر استفاده کنید.

 

هنر فیروزه کوبی

 

دومین تناسبی که باید مد نظر داشته باشیم خصوصیات فردی مخاطب با کاربرد هدیه است. برای مثال هیچگاه به فردی که هیچگونه علاقه‌ای به کوه نوردی ندارد، یک کوله پشتی مخصوص کوه نوردی ارائه نمی‌کنید. مسئله‌ای که باید در نظر داشته باشیم ویژگی‌های فردی مخاطب ما و علایق اوست. با توجه به این مقولات می‌توانیم هدیه مناسب و مورد علاقه او را تهیه کنیم.

سومین تناسب که تقریباً اهمیت بسیاز زیادی دارد، مناسبت ارائه هدیه و علت هدیه دادن است. برای مثال به علت فرا رسیدن سال نو که یک مناسبت ملی است، قصد هدیه دادن به مشتریان برگزیده خود را دارید. گرچه هدیه دادن و هدیه گرفتن بسیار خوب است، اما اولین سوالی که در ذهن هدیه گیرنده بوجود می‌آید، علت ارائه هدیه است.

اگر شما بتوانید این سه تناسب را بین هدیه‌تان و مخاطب برقرار کنید، قادر خواهید بود که هدیه‌ای درخور و شایسته تهیه کنید. اما هیچگاه فراموش نکنید که هدیه مدیریتی شما باید حتماً فاخر و نفیس باشد. وبسایت آراهنر فاخر ایرانی دارای پیشنهاد های جذابی در مورد هدیه مدیریتی است. توصیه می‌کنیم از این محصولات بازدید فرمایید.

 

نوشته های مرتبط

2 فکر در مورد “ هدیه مدیریتی

  1. شبنم اکبرنژاد گفت:

    واقعا تو تولید هدایای مدیریتی خلاقانه تک هستین.

  2. شبنم اکبرنژاد گفت:

    واقعا تو تولید هدایای مدیریتی خلاقانه تک هستین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *