تبلیغات

هدیه روز زن برای کارمندان و اعضای سازمان

هدیه-روز-زن-برای-کارمندان

آیا با بهترین هدایا برای روز زن کارمندان آشنا هستید؟ آیا می‌دانید بهترین هدیه‌ها برای چنین مناسبت‌‌هایی چه ویژگی‌ دارند؟ برای رسیدن به کامل‌ترین پاسخ برای پرسش‌های بالا در ادامه با ما همراه باشید ...

هدیه دادن در روزها و مناسبت‌های خاص از پسندیده‌ترین فرهنگ‌های ایرانیان است که قدمت بسیاری دارد. گاهی تهیه هدیه برای بعضی از مناسبت‌ها می‌تواند چالش برانگیز و سخت باشد. یکی از این مناسبت‌ها روز زن می‌باشد، به خصوص اگر در نظر داشته باشید برای کارمندان و سایر بانوان اعضای سازمان هدیه تهیه کنید.

شاید در روز زن بتوانید خیلی راحت‌تر برای همسر یا مادر خود هدیه تهیه کنید زیرا به طور کامل با ویژگی‌های اخلاقی و سلایق آنان آشنایی دارید اما نمی‌توان دقیقا مشخص کرد که هر یک از بانوان کارمند به چه چیزهایی علاقمند هستند. بنابراین در چنین موقعیت‌هایی بهتر است با در نظر گرفتن سلیقه اکثریت بانوان پیش رفت و هدایای عمومی موردپسندتری تهیه نمود.

در ادامه این مقاله ابتدا به بررسی ویژگی‌های یک هدیه خوب برای روز زن کارمندان خواهیم پرداخت. سپس انواع هدیه‌ها را دسته بندی کرده و برای هر یک از دسته بندی‌ها بسته‌های هدیه ویژه‌ای را معرفی خواهیم کرد که به راحتی می توانید از وبسایت آراهنر هدیه تبلیغاتی تهیه کنید.

پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید …

 • ویژگی‌های یک هدیه خوب برای روز زن کارمندان
 • دسته‌بندی انواع هدیه روز زن برای کارمندان و اعضای سازمان
 • چرا باید هدایای روز زن برای کارمندان خود تهیه کنیم؟
 • چه هدیه‌ای برای روز زن کارمندان مناسب‌تر است؟
 • هدایای مناسب برای بانوان کارمند را از کجا تهیه کنیم؟
 • معرفی بسته‌های هدیه آراهنر برای روز زن کارمندان
 • نکات مهم در خصوص هدیه روز زن برای کارمندان و اعضای سازمان

ویژگی‌های یک هدیه خوب برای روز زن کارمندان

هدایای روز زن چه برای همسر و مادر شما باشند و چه برای کارمندان و یا رئیس و مدیر سازمان، باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند. در واقع برای هر مناسبت خاص باید به ویژگی‌های افراد خاص آن گروه دقت کرد. تنها تفاوتی که هدایای روز زن در محیط‌های کاری با هدایای روز زن در محیط‌های خانوادگی دارند، رسمیت آن‌ها است. در واقع در محیط‌های کاری باید هدایای رسمی‌تری تدارک دید. این موارد نیز خود به تنهایی دارای ویژگی های خاصی می‌باشند.

آراهنر با ترکیب ویژگی‌های هدیه روز زن با ویژگی‌های کادو رسمی برای بانوان، لیستی را تهیه کرده است که با بررسی آن خیلی آسان‌تر از پیش می‌توانید هدیه‌های مختلفی تهیه کنید. بیایید نگاهی به این نکات و ویژگی‌های مهم بیندازیم:

 • تاثیر بسته بندی بر هدایا

عده ای تصور می کنند که محتویات یک هدیه بسیار مهم‌تر از بسته بندی آن است، در حالیکه بسته بندی اولین دید و نظر در مورد هدیه را ایجاد می‌کند. با توجه به اینکه بانوان به نظم و ترتیب اهمیت بیشتری می‌دهند؛ بنابراین در چنین روزی و در محیطی کاری باید هدایای بسته بندی‌های مناسبی داشته باشند.

اگر هدیه‌ای قابل استفاده در منزل تهیه کرده باشید، بسته بندی مناسب علاوه بر زیبایی و ظاهر، حمل هدیه‌ها به منزل را نیز آسان‌تر می‌کند. بنابراین حتما این ویژگی‌ را در حین تهیه هدایا در نظر داشته باشید.

ویژگی‌های هدیه روز زن با ویژگی‌های هدایای رسمی برای بانوان
 • هدایا کاربردی یا هدایای دکوری؟ مسئله این است!

وقتی به هدیه مخصوص کارمندان فکر می‌کنیم، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد هدیای کاربردی و اداری مخصوص دفتر کار هستند. این هدایا گزینه‌های مناسبی هستند اما شاید به تنهایی برای روز زن بانوان چندان فکر خوبی نباشند. برای حل این مسئله می‌توانید در کنار هدیه‌های اداری، هدیه‌ای دکوری نیز تهیه نمایید.

از دیگر هدیه‌هایی که می تواند برای این روز مناسب باشد، هدایای کاربردی شخصی هستند. برای مثال می‌توان به کیف یا محصولات سلامتی بخش نیز اشاره کرد که در ادامه بسته‌های ویژه برای هر یک از این دسته بندی‌ها را بررسی خواهیم کرد.

 • چاشنی خلاقیت را فراموش نکنید!

ممکن است سالیان سال برای بانوان کارمند در روز زن هدایایی تهیه کرده باشید که همگی بسته‌هایی کلیشه‌ای و بدون هیچگونه خلاقیت بوده باشند. بهتر است امسال کمی چاشنی خلاقیت نیز به کار انتخاب هدیه اضافه کنید تا نشان دهید چقدر به جایگاه بانوان و زحمات آنان در سازمان‌ها ارزش و اهمیت می‌دهید.

کمی از هدیه‌های همیشگی و تکراری دور شوید و هدیه خلاقانه و جدید‌تری را بررسی کنید. برای این کار می‌توانید محصولات مختلف آراهنر و بسته های ویژه را مشاهده کنید و از میان گزینه‌های بسیار، زیباترین هدایا را برای بانوان تهیه فرمایید.

بسته‌های خلاقانه و جدید‌تری را بررسی کنید

دسته‌بندی انواع هدیه روز زن برای کارمندان و اعضای سازمان

همان‌طور که پیش‌تر در قسمت ویژگی‌ها نیز به طور مختصر اشاره شد، می‌توانیم برای روز زن در محیط‌های کاری نیز هدایای مختلفی تهیه کنیم و تنها به لوازم اداری محدود نشویم. برای بررسی بهتر، این هدایای مختلف را به 3 دسته تقسیم بندی کرده‌ایم. بیایید بدون هیچ معطلی به بررسی آن‌ها بپردازیم:

هدایای اداری ترکیبی

هدایای اداری شاید به تنهایی برای روز زن کارمندان مناسب نباشند اما در ترکیب با سایر هدیه‌ها گزینه خوبی برای چنین مناسبتی خواهند بود. برای مثال می‌توانید در کنار هدیه‌ای مانند روان‌نویس یا سررسید، هدیه‌ای دکوری مانند گلدان و یا بشقاب میناکاری، قلم‌زنی و … تهیه کنید. صنایع دستی اصیل ایرانی از بهترین مواردی هستند که می‌توانید برای چنین بسته‌هایی تهیه کنید.

هدایای تزئینی و پذیرایی

یکی از مواردی که بانوان می‌توانند هم در دفتر کار خود استفاده کنند و هم در منازل، هدایای تزئینی هستند. برای مثال می‌‌توانید ست لوازم دکوری شامل رومیزی و گلدان از صنایع دستی ایرانی تهیه کنید تا زینت بخش گوشه‌ای از دفتر کار و یا منزل بانوان باشد. با توجه به بودجه مورد نظر می توانید هدایای دکوری اقتصادی‌تر و یا هدایای گران و فاخر برای چنین مناسبتی تهیه کنید.

اگر در نظر دارید در روز زن برای رئیس و یا مدیر سازمان خود هدیه‌ای تهیه نمایید، پییشنهاد ما به شما هدایای مدیریتی لوکس و فاخر آراهنر می‌باشد.

هدیه روز زن برای رئیس و یا مدیر سازمان خود

هدایای کاملا کاربردی

این دسته از هدایای می‌توانند موارد بسیاری از جمله هدایای سلامتی بخش مانند دمنوش‌ها و چای ها، هدایایی مانند کیف پول و … را شامل شوند. بنابراین شما برای چنین مناسبتی می‌توانید هدیه‌هایی که کاربرد روزمره دارند نیز تهیه فرمایید. فقط در نظر داشته باشید که حتی برای این موارد نیز بسته بندی مناسبی را در نظر بگیرید تا رسمی بودن هدایا رعایت شود.

چرا باید هدایای روز زن برای کارمندان خود تهیه کنیم؟

تهیه هدیه برای کارمندان به خصوص در مناسبت‌های ویژه همانند روز زن و روز مادر تاثیر بسیار زیادی بر آنان دارد. علت اهمیت این هدایا از چند جنبه زیر قابل بررسی است:

با این هدایا به کارمندان خود نشان می‌دهید که چقدر برای شما ارزشمند هستند!

نیروی انسانی و کارمندان اصلی‌ترین دارایی و عامل پیشرفت و یا پسرفت هر سازمانی هستند. با توجه به اهمیت این نیروها در سازمان‌ها و نحوه پیشروی آن باید اهمیت ویژه‌ای به جلب رضایت کارمندان داد. یکی از راه‌های ایجاد رضایت در کارمندان تهیه هدایای تبلیغاتی می‌باشد. شاید با شنیدن اسم هدایای تبلیغاتی سریعا ذهنتان مشغول مشتریان شود. در حالیکه این هدایا برای کارمندان نیز قابل ارائه هستند.

پس با تهیه هدایای روز زن برای کارمندان خود نشان دهید که چقدر برای شرکت و کسب و کار شما حایز اهمیت هستند.

تاثیر هدایای روز زن در تقویت روحیه بانوان کارمند

امروزه فعالیت‌های متفاوتی برای روحیه دادن به کارمندان و انگیزش آنان انجام می‌شود. از ایجاد بازی‌های گروهی در زمان استراحت گرفته تا برنامه‌های گردش و سیاحت در روزهای تعطیل. همه این‌ها نمونه‌هایی از فعالیت مدیران برای ایجاد انگیزه و تقویت روحیه کارمندان است. یکی از بهترین راه‌ها در سال‌های اخیر، ارائه هدایا در مناسبت‌های ویژه است. یکی از بهترین مناسبت‌ها برای روحیه دادن به کارمندان زن، روز مادر می‌باشد. پس امسال این روز را از درست ندهید و از امروز برای تهیه هدایای روز زن برنامه‌ریزی کنید.

تقدیر و تشکر ویژه از زحمات بانوان در سازمان

در طول یک سال پر از تلاطم کارمندان تلاش زیادی برای پیش رفتن کارهای شرکت و موفقیت کسب و کار انجام می‌دهند. در مناسبت‌های مختلفی می‌توان از این زحمات کارمندان تقدیر و تشکر کرد. مدیران معمولا سراغ هدیه‌های نقدی و پولی می‌روند در حالیکه این هدایا شاید به تنهایی تاثیر بسیار زیادی بر بانوان نداشته باشند. در نتیجه بهتر است هدایای پولی را با هدیه‌ مناسب دیگری همراه کنید.

یکی از مناسبت‌های خاص برای تقدیر و تشکر از بانوان روز زن می‌باشد. در این روز می‌توانید هدیه‌ای خاص برای کارمندان خود تهیه کرده و نشان دهید که چقدر قدردان زحمات آنان در طول سال هستید.

چه هدیه‌ای برای روز زن کارمندان مناسب‌تر است؟

حالا که با اهمیت این هدایا آشنا شدیم، بهتر است به بررسی نوع هدایای مناسب برای بانوان کارمند بپردازیم. برخلاف هدایای غیر رسمی که ممکن است برای مادر یا همسر خود تهیه کنید، در خصوص هدایای رسمی‌تر برای کارمندان باید نکات ویژه‌ای را در نظر داشت. یکی از این نکات توجه به سلیقه اکثریت بانوان است.

این ویژگی در شرکت‌های پرجمعیت بیشتر خود را نشان می‌دهد. در واقع مدیران معمولا با سلیقه تک تک کارمندان خود آشنا نیستند. در نتیجه بهتر است سراغ هدایایی بروید که مورد پسند عده زیادی از بانوان قرار بگیرد. برای مثال بیشتر بانوان به محصولات دکوری و تزئینی علاقمند هستند پس این هدیه می‌تواند گزینه خوبی برای روز زن کارمندان باشد. شما می‌توانید انواع مختلفی از هدایای دکوری و کاربردی از صنایع دستی را در آراهنر مشاهده کنید و یکی از این بهترین گزینه‌ها را برای کارمندان خود انتخاب کنید.

هدایای مناسب برای بانوان کارمند را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران و رئیسان کسب و کارها انتخاب فروشگاه معتبر با محصولات با کیفیت است. کیفیت هدیه مهم‌ترین ویژگی آن می‌باشد. در صورت خرید هدایایی نه چندان با کیفیت نه تنها از تاثیرات مثبت هدایای روز زن بهره‌مند نخواهید شد، بلکه حتی ممکن است تاثیر سو و منفی نیز بر کارمندان داشته باشید.

پس پیش از خرید هدایا بهتر است اطلاعات کافی در خصوص فروشگاه و کیفیت محصولات آن‌ها کسب کنید. برای این منظور دو راه پیش روی خود دارید، یا باید از فروشگاه‌های حضوری در سطح شهر استفاده کنید یا از فروشگاه‌های اینترنتی. با توجه به مشغله کاری زیاد، مدیران معمولا سراغ فروشگاه‌های اینترنتی می‌روند و با یک تماس هدایای خود را سفارش می‌دهند.

اگر شما نیز می‌خواهید در وقت خود صرفه‌جویی کرده و بهترین هدایای خلاقانه و ویژه برای روز زن را تهیه کنید باید با هدایای مختلف ما در آراهنر آشنا شوید. انواع مختلف دسته‌بندی‌ های هدایای ترکیبی و پک‌های هدیه آراهنر در پاراگراف زیرین قابل مشاهده می‌باشد. برای بررسی بیشتر این هدایا و آشنایی کامل با هر کدام در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی بسته‌های هدیه آراهنر برای روز زن کارمندان

اکنون که بررسی ویژگی‌ها و دسته بندی‌های مختلف هدایای پرداختیم، بهتر است برترین محصولاتمان را نیز خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. یکی از علل محبوبیت هدایای ویژه آراهنر در سال‌های اخیر، بسته بندی های ویژه و مرتبط با محصولات است. همان‌طور که پیش تر نیز اشاره شد، بسته بندی برای بانوان از موارد مهم در تهیه هدیه از جمله هدیه روز مادر است. ما با انتخاب بهترین بسته‌ بندی‌ها برای هدیه‌های مختلف، شما را از خرید کیف‌های مختلف بی‌نیاز ساخته‌ایم.

در این قسمت تعدادی از هدایای مختلف آراهنر را که می‌توانید برای روز زن کارمندان تهیه کنید بررسی خواهیم کرد. این هدایا عبارت‌اند از:

بسته ترکیبی چرم و صنایع دستی ایرانی

این بسته ترکیبی از بهترین گزینه‌ها برای روز زن بانوان است. در این هدیه دو مورد از صنایع دستی ایرانی شامل قلمدان میناکاری به همراه رومیزی قلمکار وجود دارد که از محصولات دکوری این بسته هستند. در کنار این محصولات یک هدیه فرهنگی و یک هدیه کاربردی نیز وجود دارد که عبارت‌اند از دیوان حافظ به همراه کیف پول چرم.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • یک عدد قلمدان مینا روی سفال
 • یک عدد پارچه قلمکار (80*80 سانتی متر)
 • یک عدد کیف پول چرم
 • یک عدد دیوان حافظ
 • بسته بندی هاردباکس
بسته قلمدان مینا روی سفال، قلمکار، کیف پول چرم و دیوان حافظ (180)

بسته قلمدان مینا روی سفال، قلمکار، کیف پول چرم و دیوان حافظ

بسته لوازم اداری و هنر میناکاری

همان‌طور که گفتیم همراه کردن لوازم اداری و کاربردی با لوازم دکوری می تواند گزینه خوبی برای روز زن بانوان کارمند باشد. برای این منظور در این بسته یک عدد روان‌نویس یوروپن اعلا به همراه فلش مموری قرار دارد. در کنار این محصولات، بشقاب میناکاری با نقش و نگاره ایرانی نیز درون هاردباکس بسته بندی شده است.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • یک عدد بشقاب میناکاری (20 سانتی متر)
 • یک عدد خودکار یوروپن
 • یک عدد فلش مموری
 • بسته بندی هاردباکس
بسته بشقاب مینا، خودکار یوروپن و فلش مموری (179)

بسته بشقاب مینا، خودکار یوروپن و فلش مموری

بسته مهر موم دستینه 2

این هدیه را می توان از خلاقانه‌ترین بسته‌های هدیه آراهنر دانست. مهر و استامپ از موارد ضروری در کارهای اداری هستند که اصلی‌ترین محصولات این بسته می‌باشند. برای جذابیت بیشتر این بسته در کنار استامپ، لوازم مورد نیاز برای مهر و موم به شیوه سنتی نیز قرار دارد. توجه داشته باشید که می توانید مهر این بسته هدیه را بر اساس برند و نام سازمان خود سفارش دهید.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • دو عدد مهر برنجی با دسته چوبی(با قابلیت شخصی‌سازی)
 • یک عدد استامپ
 • یک شیشه موم رنگی
 • یک عدد لاک آب کن
 • یک عدد شمع وارمر
 • بسته بندی چرمی

دستینه 2 (بسته مهر و موم)

بسته آجیل خوری مسی و ترمه ابریشم

این بسته هدیه علاوه بر در بر داشتن هدایای دکوری لوکس، هدیه‌های خوشمزه نیز به همراه دارد. دو آجیل خوری مسی و یک رومیزی ترمه اصلی‌ترین محصولات این هدیه هستند. در کنار این موارد دو ظرف شیشه‌ای حاوی مویز و توت خشک نیز قرار دارد. از دیگر مزایای این بسته برای مناسبت‌های رسمی، می‌توان به بسته بندی ویژه آن اشاره کرد.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • دو عدد آجیل خوری مسی
 • یک عدد ترمه ابریشم (70 سانتی متری)
 • دو عدد ظرف شیشه ای
 • مقداری مویز
 • مقداری توت خشک
 • بسته بندی هارد باکس
بسته آجیل خوری مسی و ترمه ابریشم (215)

بسته آجیل خوری مسی و ترمه ابریشم

طلای سرخ (بسته زعفران و هاون نفیس)

زعفران یا همان طلای سرخ رنگ از باارزش‌ترین هدیه‌هایی است که می توانید برای افراد مختلف تهیه کنید. این هدیه لوکس سرخ رنگ بدون شک مورد علاقه بانوان نیز خواهد بود. در این بسته علاوه بر یک بسته زعفران، جعبه خاتم به همراه هاون نیز قرار دارد. جعبه لوکس این هدیه، زیبایی این بسته را دوچندان ساخته است.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • یک عدد هاون
 • یک مثقال زعفران
 • یک جعبه خاتم‌کاری
 • بسته بندی هاردباکس

طلای سرخ (بسته زعفران و هاون نفیس)

بسته هدیه روناک

بسته روناک از جمله هدایای لوکس پذیرایی آراهنر می باشد که برای هدیه روز زن کارمندان نیز گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. در این بسته یک عدد قوری به همراه فنجان نعلبکی و قندان سفالی قرار گرفته است. یکی از بهترین بسته‌ بندی‌های هدایا آراهنر متعلق به بسته روناک است. بسته چوبی این هدیه با ترکیب رنگی متناسب با محصولات، جلوه بسیار زیبایی را ایجاد کرده است.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • یک عدد قوری
 • دو عدد فنجان و نعلبکی
 • یک عدد قندان سفالی
 • مقداری چای
 • بسته بندی چوبی
روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

روناک (بسته قوری،فنجان و قندان سفالی)

شهدنوش (بسته پارچ و لیوان مسی)

هدیه شهدنوش از جدیدترین بسته‌های آراهنر است. در این بسته نیز از محصولات مسی استفاده شده است اما یک تفاوت بسیار زیبا با سایر محصولات مسی دارند و آن استفاده از رنگ کوره‌ای در رنگ‌آمیزی آن‌ها است. رنگ آبی در ترکیب با رنگ سرخ مس، زیبایی این بسته را چندین برابر کرده است. پارچ و لیوان این بسته می تواند هدیه بسیار مناسبی در فصل‌های گرم سال نیز باشد.

علاوه بر این موارد دو بسته حاوی خاکشیر و تخم شربتی نیز در هدیه شهدنوش وجود دارد که برای درست کردن شربت‌های سرد و خوشمزه بسیار مناسب می‌باشد. همه این موارد درون جعبه چرمی ویژه قرار می‌گیرند.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • یک عدد پارچ مسی با رنگ کوره‌ای
 • دو لیوان مسی با رنگ کوره‌ای
 • یک بسته تخم شربتی
 • یک بسته خاکشیر
 • بسته‌بندی چرمی

شهدنوش (بسته پارچ و لیوان مسی)

مهنا (بسته استکان و نعلبکی و دمنوش)

از جمله پرفروش ترین بسته‌های هدیه آراهنر، بسته مهنا می‌باشد. این هدیه علاوه بر داشتن لوازم پذیرایی شامل استکان نعلبکی، انواع دمنوش‌های سلامتی بخش را نیز دربر می‌گیرد. برای مطالعه فواید هر یک از آن‌ها می‌توانید به قسمت خواص انواع دمنوش مراجعه کنید. این هدیه لوکس و سلامتی بخش حتما مورد علاقه بانوان قرار خواهد گرفت.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • دو عدد استکان و نعلبکی دکوپاژ
 • شش عدد کیسه پارچه ای
 • مقداری گل گاو زبان
 • مقداری چای نعناع
 • مقداری چای ترش
 • مقداری برگ سنا
 • مقداری زنجبیل
 • مقداری سنبل‌الطیب
 • بسته بندی چوبی
بسته های تبلیغاتی مدیریتی لوکس مهنا

مهنا (بسته استکان و نعلبکی و دمنوش)

یارا (بسته ظروف مسی و قاووت)

بسته یارا ترکیبی از هدیه‌هی سلامتی بخش و کاربردی می‌باشد. در این بسته سه  ظرف مسی روی استند چوبی قرار گرفته‌اند. درون این ظروف خوراکی قاووت قرار دارد. بانوان معمولا به تغذیه و سلامتی خود اهمیت بسیاری می‌دهند؛ بنابراین این هدیه می تواند گزینه خوبی برای این مناسبت باشد.

محصولات این بسته عبارت‌اند از:

 • پایه چوبی
 • سه عدد ظرف مسی
 • مقداری قاووت پسته
 • مقداری قاووت چهل گیاه
 • مقداری قاووت نخودچی
 • بسته بندی هاردباکس
بسته های تبلیغاتی اداری لوکس بسته های مس آراهنر 9395

یارا (بسته ظروف مسی و قاووت)

سوالات متداول هدایای روز زن برای کارمندان

هدیه‌هایی مرتبط با زمینه شغلی افراد تهیه کنید زیرا به طور معمول شغل افراد ارتباط تنگاتنگی با علایق افراد دارد. برای مثال برای استاد موسیقی خود می‌توانید هدایایی مرتبط با نوازندگی و موسیقی مانند بسته هونواک تهیه نمایید.

عده‌ای ممکن است تصور کنند بانوان صرفا به هدایای ظریف دکوری علاقمند هستند در حالی که ممکن است دقیقا بالعکس این مورد اتفاق بیفتد. بنابراین صرفا به کلیشه‌های بی اصل و اساس توجه نکنید.

بسته‌های مخصوص مناسبت های رسمی را می‌توان به 4 گروه هدایای فرهنگی و معنوی، هدایای سلامتی، هدایای پذیرایی و دکوری تقسیم بندی کرد. انواع مختلفی از هدایای رسمی از جمله هدیه های فرهنگی، سلامتی، معنوی، لوکس و دکوری را می‌توان تهیه کرد.

بسته بندی اولین ویژگی مهم در خرید کادو رسمی برای بانوان می‌باشد. بانوان معمولا به جنبه‌های بصری اهمیت زیادی می‌دهند یکی از نقاط قوت هدایای آراهنر بسته بندی‌های لوکس و متناسب با محتویات هدایا است که شما را از خرید جعبه‌های هدیه جداگانه بی نیاز می‌کند.باید در نظر داشته باشید که بسته بندی هدیه‌های عادی با موارد رسمی متفاوت‌تر است. بنابراین بهتر است جعبه‌ها و بسته‌های لوکس و فاخری را برای چنین هدایایی در نظر داشته باشید.  تیم آراهنر در طراحی بسته بندی محصولات خود تمام این المان ها را مد نظر قرار داده است.

نکات مهم در خصوص هدیه روز زن برای کارمندان و اعضای سازمان

به جمع‌بندی مهم‌ترین موارد در خصوص هدیه روز زن برای کارمندان و اعضای سازمان توجه کنید:

 • هدیه روز زن برای کارمندان باید کمی رسمی‌تر از هدایایی که در روز زن برای مادران و همسران عزیز تهیه می‌شود، باشد.
 • در خرید این هدایای برای بانوان کارمند حتما به بسته بندی و نظم محصولات توجه کافی را داشته باشید.
 • انواع مختلف هدایا برای این مناسبت را می توان به 3 دسته شامل هدایای ترکیبی، هدایای دکوری و هدایای کاربردی تقسیم بندی کرد.
 • می‌توانید انواع مختلفی از هدایای تزئینی از صنایع دستی ایرانی شامل قلم‌زنی، سفال، مس و … تهیه کنید.
 • بهتر است در کنار هدیه‌های اداری از هدایای دکوری و تزئینی نیز استفاده نمایید.
 • در آراهنر می‌توانید علاوه بر هدایای دکوری، بسته‌های هدیه سلامتی بخش و کاملا کاربردی نیز تهیه فرمایید.
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *