تبلیغات

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان
cropped-arahonar-sign-o

از موضوعات مهم در تهیه هدایای تبلیغاتی مسئله مالی و قیمت است. فارغ از این که شما تلاش می‌کنید کالا یا خدماتی دریافت کنید به قیمت آن نیز توجه می‌کنید. همچنین قیمت‌های پیشنهاد شده، توسط شما مورد مقایسه قرار می‌گیرد. پس از مقایسه با سایر رقبا و سایر قیمت های پیشنهادی وارد مرحله تصمیم گیری خواهید شد. حال به بررسی فاکتورهای مهم در تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان می‌پردازیم.

همان‌طور که می‌دانید هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیار بالایی بر روند پیشرفت شرکت و برند شما و دیده شدن آن در محیط‌های مختلف دارد. یکی از نکات حایز اهمیت برای شرکت‌ها در تهیه این دست از هدیه‌ها، بودجه و مسائل مالی است. در نگاه اول شاید تصور کنید هدیه‌ای ارزشمند‌تر است که قیمت بالایی داشته باشد و بودجه کلانی برای آن صرف شود.

باید بگوییم که این مسئله همیشه صادق نیست! هدف شما از ارائه هدایای مدیریتی و  تبلیغاتی تاثیرگذاری و ماندگارشدن در ذهن افراد است. این ماندگاری را می‌توان به کار گرفتن خلاقیت، با هدیه‌ای ارزان‌تر نیز ایجاد کرد. اما چگونه؟ این مقاله دقیقا برای توضیح این مسئله نوشته شده است. در ادامه، ابتدا به بررسی نکات مهم در خصوص هدایای ارزان و خلاقانه برای تبلیغات و معرفی بهترین نمونه‌های موجود در بازار خواهیم پرداخت. پس با آراهنر همراه باشید …

هدیه‌های تبلیغاتی ارزان آراهنر

مجموعه‌ی آراهنر علاوه بر هدایای لوکس و فاخر مدیریتی ، هدایای سازمانی و سایر هدایای مناسبتی، هدیه‌های ارزان قیمت برای مقاصد تبلیغاتی شما نیز تدارک دیده است. این هدیه ها با داشتن دو فاکتور مهم قیمت پایین و کیفیت بالا بهترین گزینه‌ها برای تبلیغات و ماندگاری در ذهن مخاطبان هستند. پس بیایید نگاهی به لیست این گروه از هدایای شرکتی آراهنر بیندازیم :

بسته نوشان

یکی از بهترین بسته‌های تبلیغاتی آراهنر است که در بالا نیز به آن اشاره شد. این بسته حاوی یک بطری سفالی با نقش و نگار زیبا است. این بطری حاوی عرقیجات گیاهی می‌باشد. با ارائه این هدیه می‌توانید نشان دهید که چقدر به سلامت مخاطبان خود اهمیت می‌دهید و در عین حال خلاقیت تیم خود را نیز می‌توانید به نمایش بگذارید. همچنین این هدیه گزینه مناسبی برای هدیه نوروزی نیز است.

نوشان

نوشان (بسته مخلوط عرقیات گیاهی)

قلمدان مینا روی سفال (زمان به تحریر می آید)

قلمدان مینا روی سفال منلسب پک هدیه عید نوروز است. شما می‌توانید از این قلمدان مینا روی سفال به عنوان هدیه فرهنگی به مخاطبان و مشتری‌های اهل هنر خود استفاده کنید.

قلمدان مینا روی سفال

قلمدان مینا روی سفال (زمان به تحریر می آید)

بسته بافان

همان‌طور که از اسم آن نیز پیداست، این بسته حاوی یک گلیم مینیاتوری و کوچک است. این گیفت شرکتی کوچک و سبک می‌تواند به عنوان زیر لیوانی دکوراتیونز مورد استفاده قرار بگیرد.

بافان

بسته بافان

سماط (بساط نوروزی)

سماط، یک هدیه تبلیغاتی نوروزی است. هدیه‌ای که در عین سادگی بسیار ارزشمند است. سفره قلمکار این بسته از ارزشمندترین صنایع دستی ایران است.

سماط

سماط (بساط نوروزی)

بسته گل گندم

بسته گل گندم از دیگر هدایای تبلیغاتی ارزان است که هنر سفال در آن به کار گرفته شده است. این بسته حاوی یک گلدان سفالی و یک دسته گندم خشک تزئینی است که درون جعبه‌ی مقوایی زیبایی قرار گرفته است. این هدیه می‌تواند زینت بخش گوشه‌ی اتاق مخاطبان شما باشد.

گل گندم (بسته گلدان سفالی، گندم خشک تزئینی)

سفالینه (گُل رسی)

سفالینه  از هدایای خلاقانه و از صنایع دستی ایرانی است. 

سفالینه

سفالینه (گُل رسی)

بسته کیزا

این بسته خلاقانه و سنتی آراهنر شامل یک کوزه است که با گلیم دور آن بافته شده است. بدون شک این هدیه کوچک صنایع دستی اما خلاقانه کار ماندگاری در ذهن مخاطبان را به خوبی انجام خواهد داد.  

کیزا

بسته کیزا

رستنی (رویش به شوق نوروز)

از جمله هدایای خلاقانه و ارزان می‌توان به بسته رستنی اشاره کرد. این بسته مناسب گیفت عید نوروز است که شامل یک گلدان با خاک و بذر است.

رستنی

رستنی (رویش به شوق نوروز)

بسته ویان

اگر می‌خواهید با خلاقیت خود مشتریان مونث خود را ذوق زده کنید حتما ویان را انتخاب نمایید. این بسته حاوی سرمه دان و سرمه هفت مغز اعلا از سیستان و بلوچستان است که علاوه بر کاربردی بودن حس و حال خوبی را نیز به افراد منتقل می‌کند. این بسته می‌تواند گزینه خوبی برای خرید هدیه مناسبتی مانند روز زن باید و تهیه این بسته برای کادو رسمی برای بانوان انتخاب مناسبی است.

سرمه دان دست ساز از جنس چوب و یا استخوان شتر به همراه سرمه هفت مغز اعلی

نوشان (بسته مخلوط عرقیات گیاهی)

سبحان بسته تسبیح دانه بادام

سبحان یک هدیه کوچک و ارزان قیمت است که از بسته بندی تسبیح دانه بادام ایجاد شده است. اقبال مشتریان آراهنر نسبت به هنر زنان و دختران خور و بیابانک در تولید تسبیح دانه بادام باعث شد تا تسبیح را به عنوان یک هدیه مجزا در اختیار مشتریانی که مایل به تهیه هدیه مذهبی هستند قرار دهیم.

سبحان (بسته تسبیح)

منظور از هدایای تبلیغاتی ارزان چیست؟

به محض شنیدن کلمه ارزان قیمت، ممکن است اولین چیزی که به ذهنتان برسد هدایایی رنگ و رو رفته و بدشکل باشد در حالی که این چنین نیست. قیمت فاکتوری کمی است اما به معنای پایین آمدن کیفیت نمی‌باشد. برای مثال شما می‌توانید با تهیه هدیه‌ای ارزان اما خاص و خلاقانه مخاطبان زیادی را به خود جذب کنید، در حالی که یک هدیه کلیشه‌ای اما گران قیمت ممکن است تاثیر زیادی بر مخاطب نداشته باشد.

بنابراین در حین تهیه هدیه تبلیغاتی کیفیت و خلاقیت است که حرف اصلی را می‌زند نه قیمت هدیه و ارزش مادی آن.

علاوه بر موارد ذکر شده، مفهوم قیمت ارزان و گران برای افراد مختلف متفاوت است. برای مثال اگر بودجه شرکت شما 500 هزار باشد، هدیه 300 هزارتومانی گزینه‌ای ارزان محسوب می‌شود. در حالیکه اگر بودجه اصلی شما 200 هزار تومان باشد، همین 300 هزار تومان مبلغی بالا و گران می‌باشد.

خلاقیت یا قیمت بالا ؟

تصور کنید شما یک مخاطب عادی هستید که دو هدیه تبلیغاتی از دو شرکت الف و ب دریافت کرده‌اید. هدیه شرکت الف یک هارد یا فلش با قیمت بالا است و هدیه شرکت ب هدیه نوشان آراهنر است. مسلما با دیدن هارد قیمت بالای آن نیز در ذهن شما تداعی می‌شود اما ممکن است با خود بگویید خب، این هم یک هدیه تکراری دیگر. با دیدن هدیه نوشان که شامل یک بطری عرقیجات سفالی است، از خلاقیت و جالب بودن هدیه به وجد بیایید.

همین نکات کوچک است که موسسات مختلف را در ذهن میلیون ها فرد ماندگار کرده و زنده نگه می‌دارد. بنابراین با توجه به اهداف شرکت خود می‌توانید سراغ چنین هدایای تبلیغاتی خلاقانه بروید و علاوه بر صرفه جویی به اهداف خود نیز برسید.

هدیه‌های تبلیغاتی ارزان در کجا کاربرد دارند؟

اگر هدف شما از تبلیغات فقط یک فرد خاص و یگانه باشد، خرید هدیه تبلیغاتی فاخر و گران قیمت بهترین گزینه است .

یکی از این موقعیت‌ها نمایشگاه‌ها هستند. روزانه ممکن است صدها نفر از غرفه شما در نمایشگاه‌ها بازدید کنند. ارائه هدیه خلاقانه به بازدید کنندگان کار بسیار مناسبی است. در این مواقع است که هدیه‌های تبلیغاتی ارزان گره از کار شما خواند گشود.

پس حالا که می‌خواهید با مبلغ پایین‌تری ماندگار شوید، با آراهنر همراه باشید تا بهرین هدیه‌ها برای چنین موقعیت‌ها را به شما معرفی کنیم …

هدایای تبلیغاتی‌ترند ۲۰۲۲ که بر بازاریابی شما تأثیر می‌گذارد

اگر می‌خواهید کسب و کار به روزی داشته باشید؟ پیشنهاد ما این است که از هدایای تبلیغاتی منحصر به فردتری استفاده کنید.

هدایای مجازی

هدایای مجازی هرگز از بین نمی‌روند. این سبک از هدایا به راحتی قابل دسترسی هستند و شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی یا مکانی از آن‌ها استفاده کنید. یکی از چالش‌هایی که کسب و کارها با آن روبه‌رو هستند این است که نمی‌توانند هدایای تبلیغاتی‌شان را به برخی از مشتریان که در شهرها یا کشورهای دور از دسترس زندگی می‌کنند، برسانند. در حالی که هدایای مجازی می‌توانند تمام محدودیت‌ها را از بین ببرند. شما می‌توانید هدایای تبلیغاتی‌تان را به دست هر کسی که دوست دارید، برسانید. پیشنهادات ما به شرح زیر هستند:

 • ارسال رایگان خریدها
 • کوپن‌های تخفیف
 • کارگاه‌های آموزشی رایگان
 • کارت هدیه
 • برگشت نقدی
 • ضمانت کالا یا خدمات
 • مشاوره رایگان
 • شرایط پرداخت اقساطی

هدایای ساده‌تر

اگر می‌خواهید مشتریان قدیمی و جدید زیادی شما را بشناسند باید هدایایی را انتخاب کنید که در عین جذابیت قیمت مقرون به صرفه‌تری داشته باشند. این محصولات باید کیفیتشان بالا بوده و به خوبی نام تجاری شما را معرفی کنند. پیشنهاد ما محصولات زیر است:

 • خودکار
 • تقویم
 • ست مدیریتی
 • ماشین حساب
 • جا کلیدی
 • لوازم جانبی روی میز
 • بج سینه
 • روان نویس
 • پرچم و بنر

هدایای کار از خانه

همه‌گیری بیماری COVID_19 باعث شد تا اکثر شرکت‌ها به کارمندانشان اجازه دهند از خانه مسئولیت‌هایشان را انجام دهند. این موضوع باعث شد تا بعد از بهبود این بیماری هم همچنان برخی از کارها به‌صورت دورکار انجام شوند. اگر می‌خواهید شرایط کاری را برای کارمندانتان راحت‌تر کنید یا به مشتریانی که به‌صورت دورکار کار می‌کنند یک هدیه فراموش نشدنی بدهید پیشنهاد ما محصولات زیر هستند:

 • ماوس
 • زیر ماوسی
 • شارژر بی سیم
 • هندزفری
 • فلش
 • نگهدارنده موبایل
 • آداپتور چندکاره

هدایای سازگار با محیط زیست

بر اساس مطالعاتی که انجام شد هدایای تبلیغاتی سازگار با محیط زیست توانست ۴۶٪ رأی مثبت مصرف کنندگان را به دست آورد. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت اما با کیفیت هستید پیشنهاد ما این است که از هدایای سازگار با محیط زیست استفاده کنید که هم خلاقیتتان را نشان دهید و هم اعتماد سازی کنید. پیشنهادات ما به شرح زیر هستند:

 • کیف
 • کوله پشتی
 • ظرف نهار
 • لیوان
 • قمقمه

هدایای ایمنی مخصوص دفتر کار

اگر امنیت کارمندانتان برای شما در اولویت است، می‌توانید با دادن هدایای تبلیغاتی که به سلامتی آن‌ها کمک می‌کند روحیه‌شان را بالا ببرید و وفاداری آن‌ها را بیشتر کنید. لوازم بهداشتی همه کاره هستند و در محل کار یا خارج از آن کاربرد دارند به‌عنوان مثال:

 • ماسک
 • بند نگهدارنده ماسک
 • دستمال جیبی
 • بطری آب
 • ضدعفونی کننده دست

هدایای بی‌سیم

امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که روز به روز در حال پیشرفت است و محصولات بی‌سیم تقاضای بیشتری نسبت به سال‌های قبل دارند. اگر به دنبال سازماندهی بهتر فضای کارتان هستید یا می‌خواهید به شکل خاص‌تری خودتان را به مشتری معرفی کنید پیشنهاد ما این است که از هدایای تبلیغاتی زیر استفاده کنید:

 • پاور بانک
 • سرایی
 • اسپیکر

هدایای سفارشی شده

اگر هدایایی تبلیغاتی شما سفارشی سازی شوند نه تنها مصرف کنندگان متقاضی آن هستند بلکه حاضرند برای دریافتش هزینه بیشتری بپردازند. اغلب شرکت‌ها روی هدایای نامناسبی سرمایه‌گذاری می‌کنند! پیشنهاد ما این است که در طراحی هدایای تبلیغاتی هوشمندانه‌تر رفتار کنید. چند پیشنهاد جالب برای شما داریم:

 • ست هودی
 • نوت بوک
 • لیوان دمنوش

۵ پیشنهاد عالی برای جلب توجه مصرف کننده

اگر به دنبال پیشنهاداتی هستید که مشتری نتواند در برابر آن‌ها مقاومت کند. تکنیک‌های زیر را به کار ببرید:

پیشنهادات را جذاب کنید

اگر پیشنهاد شما بی‌مزه باشد هیچ کس به آن توجه نمی‌کند در صورتی که اگر پیشنهادتان خلاقانه و خیره کننده باشد مشتری را سریعاً وارد عمل می‌کند.

احساس فوریت ایجاد کنید

شاید این ترفند قدیمی باشد اما همیشه کار می‌کند. اگر می‌خواهید مشتری فوراً خرید کند باید به او بگویید که این پیشنهاد برای مدت کوتاهی معتبر است. هنگامی که احساس فوریت ایجاد می‌کنید مردم تشویق می‌شوند تا سریع‌تر به نفع شما تصمیم بگیرند.

سرزنده باشید

اکثر کسب و کارها پیشنهاد یا فرصت خوبی را برای مشتری طراحی نمی‌کنند و هیچ انگیزه‌ای برای این کار ندارند؛ در صورتی که یک پیشنهاد پر هیجان می‌تواند مصرف کننده را به جنب و جوش بیشتر وادار کند.

ریسک معکوس

چند بار برای شما پیش آمده به دلیل ترسیدن از کاری که واقعاً دوستش داشتید از آن صرف نظر کنید؟ این اتفاق در زمینه بازاریابی هم رخ می‌دهد. ریسک معکوس یعنی به مشتری بگویید که اگر محصول شما را خرید و منصرف شد، می‌تواند آن را برگرداند و پولش را پس بگیرد. این تکنیک باعث اعتمادسازی مشتری و افزایش فروش شما می‌شود.

فراخوان بزنید

به جای اینکه به مشتری بگویید از شما خرید کنند آن‌ها را راهنمایی کنید تا چگونه این کار را انجام دهند. این تکنیک برای کسب و کارهای آنلاین کاربرد دارد؛ به‌عنوان مثال برای مشتری توضیح دهید که باید روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه‌ای هدایت شود که در آن امکان پرداخت وجود دارد و بعد از ثبت اطلاعات می‌تواند محصولش را تا چند روز دیگر تحویل بگیرد.

ویژگی هدایای تبلیغاتی ارزان

به  طور کلی هدایای تبلیغاتی، یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین راه های تبلیغات است با این حال همین مدل از تبلیغ نیز نیاز به صرف هزینه دارد و باید بودجه ای مناسب برای آن در نظر گرفته شود. این موضوع خصوصاً برای کسب و کارهای نوپا یا شرکت های کوچکی که با میزان سرمایه ای اندک کار می کنند، مهم تر و حیاتی‌تر جلوه می‌کند؛ بنابراین بررسی انواع هدایای تبلیغاتی و یافتن انواعی از آن که نسبت به دیگر انواع ارزان تر باشد؛ ضروری به نظر می رسد.

البته ممکن است این شائبه به وجود بیاید که هدایای تبلیغاتی ارزان، بی کیفیت هستند و می توانند نتیجه‌ای معکوس داشته باشند ولی این طور نیست، مطمئناً هر گرانی دلیل بر کیفیت و هر ارزانی دلیل بر بی‌کیفیتی یک کالا نیست و نکته مهم در این جاست که اگر هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان به ویژگی‌هایی که باید داشته باشند، توجه کنید؛ مطمئناً در آینده مشکلی پیش نخواهد آمد. در ادامه به برخی ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی ارزان اشاره می‌کنیم:

 • خلاقانه باشند.

همان طور که گفتیم هر ارزانی نشان از بی‎کیفیت کالا نیست. اگر بودجه شما برای تهیه هدایای تبلیغاتی محدود است بنابراین باید در تهیه این هدایای خلاقیت داشته باشید. تلفیق چند هدیه کوچک ارزان قیمت ولی مرتبط با هم به صورت پک تبلیغاتی، بسته بندی‌های زیبا و هیجان انگیز و … نمونه‌هایی از خلاقیت در تهیه هدایای تبلیغاتی است.

 • ترند و متداول باشند.

گاهی استفاده از یک کالای بخصوص در بین افراد متداول می شود به گونه‌ای که تقریباً همه دوست دارند یکی از آن را برای خود یا برای اعضای خانواده داشته باشند. اگر هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان با دقت به ترند بازار توجه کنید به راحتی می توانید چنین هدایایی را بیابید

 • سفارشی شده باشند.

سفارشی بودن هدایا به این معنی است که شما به اندازه کافی به نیازهای مشتریان یا شرکای تجاری خود آگاهی دارید و می‌توانید هدایایی را که مناسب آن‌هاست تهیه و اهدا کنید. در مقیاس کوچک‌تر می‌توانید این دسته‌بندی را در میان مشتریان زن و مرد خود در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال اگر برای خانم‌ها قرار است یک پک هدیه تبلیغاتی ارزان تهیه می کنید، یک کیف کوچک مانیکور می تواند هدیه ای کاربردی، ماندگار، سفارشی و مقرون به صرفه محسوب شود.

 • در تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که گفتیم هر شرکتی باید با توجه به بودجه خود هدایای تبلیغاتی را تهیه کند با این حال اگر بخواهید به عده زیادی از مشتریان یا همکاران تجاری خود هدایای تبلیغاتی اهدا کنید، ایده استفاده از هدایای تبلیغاتی گران قیمت مناسب نیست هر چند که بودجه آن وجود داشته باشد.

برای طراحی یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد چه کار کنیم!

 • هنگام انتخاب یک محصول تبلیغاتی به نیازی که قصد رفعش را دارید فکر کنید.
 • هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند اما باید مشخص کنید که قرار است کدام نیاز را تأمین کند.
 • هدایای تبلیغاتی باید باعث آسان‌تر شدن زندگی مصرف کنندگان شود و به آن‌ها حس ارزشمندی بدهد.
 • به محصولاتی فکر کنید که در حالت عادی تقاضای بالایی دارند و هنگامی که مشتری آن را می‌بیند سریعاً به سمتش جذب می‌شود. اگر هدیه تبلیغاتی شما چنین محصولی باشد قطعاً تاثیرات مثبتی را به دنبال دارد.

مزایای هدایای تبلیغاتی ارزان برای مشاغل

وقتی صحبت از هدایای تبلیغاتی به میان می آید بسیاری از مشاغل به این موضوع فکر می کنند که برای تهیه چنین هدایایی باید بودجه هنگفتی را در نظر بگیرند؛ هر چند که حتی در چنین شرایطی نیز اگر هدایای تبلیغاتی درست انتخاب شوند و به مخاطبان هدف اهدا شوند؛ باز هم بازگشت سرمایه خواهند داشت و باید به آن به چشم سرمایه گذاری نگاه شود نه هزینه؛ با این حال می توان از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت تر هم استفاده کرد. این گونه هدایای تبلیغاتی مزایایی هم دارند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

مزایای هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت برای شرکت های نوپا

مسلماً کسب و کارهای استارت آپی و نوظهور با محدودیت منابع مالی مواجه هستند؛ این قبیل شرکت ها در اغلب موارد برای تهیه هدایای تبلیغاتی لوکس یا گران قیمت با مشکل مواجه می شوند ولی با کمی تدبیر و بررسی می توانند از مزایای تبلیغاتی ارزان قیمت ولی خاص و خلاقانه استفاده کنند و به این ترتیب مخاطبان و مشتریان خود را به دست آورند.

امکان اهدا به طیف وسیع تری از مخاطبان و مشتریان

وقتی هزینه تهیه هدایای تبلیغاتی پایین باشد، کسب و کارها می توانند با بودجه تعیین شده تعداد بیشتری هدیه تبلیغاتی تهیه کنند، همین امر باعث می شود تا آن ها قادر باشند به طیف بیشتری از مخاطبان و مشتریان خود هدیه تبلیغاتی اهدا کنند و در واقع با افراد بیشتری ارتباط موثر برقرار کنند؛ با این وجود باید دقت شود که هیچگاه نباید کیفیت را فدای کمیت کرد زیرا نه تنها سود و منفعتی را متوجه شرکت نخواهد کرد، بلکه باعث ایجاد ضرر و زیان هم می شود زیرا هیچ کس دوست ندارد از هدایای تبلیغاتی بی کیفیت و ناکارآمد استفاده کند.

استفاده در سمینارها و نمایشگاه ها برای افزایش آگاهی از برند

بسیاری از کسب و کارها برای معرفی برند خود سالی چند بار در سمینارها، کنفرانس ها و نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی شرکت می کنند و همان طور هم که می دانید این قبیل مکان ها محلی است که ممکن است کسب و کارها مخاطبان عام زیادی داشته باشند؛ در چنین شرایطی بهتر است کسب و کارها از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت تر استفاده کنند تا بتوانند پاسخگوی تعداد کثیر مراجعه کنندگان باشند و به اصطلاح هیچ بازدید کننده ای را دست خالی روانه خانه نکنند ولی در این مورد هم حتماً باید به کیفیت هدایای تبلیغاتی توجه شود زیرا می تواند نتیجه عکس داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله انواع هدایای تبلیغاتی که می‌تواند به معرفی کسب و کار شما کمک کند را با یکدیگر بررسی کردیم. روش‌های نامحدودی برای اهدای بهترین هدایای تبلیغاتی وجود دارد. شما می‌توانید به‌عنوان هدایا تجاری، پاداش کارکنان، ارتباطات شرکتی، نمایشگاه‌ها، همایش‌های مختلف، کمپین‌های عمومی و خصوصی این هدایا را توزیع کنید.

سوالات متداول هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

از آن جایی که هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی این است که برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنیم، کاربردی بودن هدایا نقش مؤثرتری دارد.

هدایای مجازی مانند ارسال رایگان محصولات خریداری شده، کوپن تخفیف، کارگاه‎‌های آموزشی رایگان، کارت هدیه و … می‌‎تواند مفیدتر باشد.

 • خلاقانه باشد.
 • کاربردی باشد.
 • سفارشی سازی شده باشد.
 • متداول باشد.

چون نشان می‎‌دهند که شما به نیازهای مشتریان خود آگاهی دارید.

نکات مهم درباره هدایای تبلیغاتی ارزان و خلاقانه

برای جمع‌بندی بهتر است به نکات مهم پیرامون هدایای تبلیغاتی ارزان توجه فرمایید:

 • ارزان بودن همیشه به علت پایین بودن کیفیت نیست. در حین تهیه هدیه تبلیغاتی اگر بتوانید هدایایی ارزان و باکیفیت انتخاب کنید، برنده خواهید بود.
 • محدوده قیمتی موردنظر خود را پیش از اقدام به خرید مشخص کنید.
 • هدایای ارزان اما خلاقانه تاثیر و ماندگاری بیشتری در ذهن مشتریان شما خواهند داشت.
 • تعدادی از پر فروش‌ترین هدایای تبلیغاتی ارزان آراهنر عبارتند از بسته نوشان، ویان، کیزا، بسته کنجد هیران و …   
author-avatar

درباره آراهنر فاخر ایرانی

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *