تبلیغات

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی تاثیر بالایی بر روند پیشرفت شرکت و برند شما  در محیط‌های مختلف دارد. یکی از نکات حایز اهمیت برای شرکت‌ها، بودجه و مسائل مالی است. در نگاه اول شاید تصور کنید هدیه‌ای ارزشمند‌تر است که قیمت بالایی داشته باشد و بودجه کلانی برای آن صرف شود. اما این مسئله همیشه صادق نیست! 

هدیه تبلیغاتی به منظور آگاهی و معرفی برند یک شرکت یا سازمان با استفاده از چاپ یک لوگو، نماد، طرح یا پیام خاصی، استفاده می‌شود. هدایای مدیریتی و تبلیغاتی به مناسبت‌های خاص، در کمپین‌های بازاریابی، نمایشگاه‌ها، رویدادها و بسیاری از موارد دیگر به مشتریان، مخاطبان و افراد یک سازمان اهدا می‌شود. از جمله این اقلام، هدایای تبلیغاتی ارزان هستند که جهت اطلاع رسانی و انتقال پیام خاصی، گزینه‌ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد.

هدف اصلی از تولید کالاهای تبلیغاتی مفید بودن و همچنین کاربردی بودن آنها برای مصرف کنندگان است چرا که آنها از طریق این اقلام برند شما را می‌بینند، حس کرده و همچنین لمس می‌کنند. لوگوی سازمان شما قسمتی از سبک زندگی روزانه مخاطبان شما خواهد بود. در این مقاله به معرفی هدایای تبلیغاتی ارزان، تاثیر آنها در تبلیغات، کاربرد و مزایای آنها می‌پردازیم. 

هدیه‌های تبلیغاتی ارزان آراهنر

مجموعه‌ی آراهنر علاوه بر هدایای لوکس و فاخر مدیریتی ، هدایای سازمانی و سایر هدایای مناسبتی، هدیه‌های ارزان قیمت برای مقاصد تبلیغاتی شما نیز تدارک دیده است. این هدیه ها با داشتن دو فاکتور مهم قیمت پایین و کیفیت بالا بهترین گزینه‌ها برای تبلیغات و ماندگاری در ذهن مخاطبان هستند. پس بیایید نگاهی به لیست این گروه از هدایای شرکتی آراهنر بیندازیم :

نوشان

بسته نوشان

یکی از بهترین بسته‌های تبلیغاتی آراهنر است که در بالا نیز به آن اشاره شد. این بسته حاوی یک بطری سفالی با نقش و نگار زیبا است. این بطری حاوی عرقیجات گیاهی می‌باشد. با ارائه این هدیه می‌توانید نشان دهید که چقدر به سلامت مخاطبان خود اهمیت می‌دهید و در عین حال خلاقیت تیم خود را نیز می‌توانید به نمایش بگذارید. همچنین این هدیه گزینه مناسبی برای هدیه نوروزی نیز است.

قلمدان مینا روی سفال

قلمدان مینا روی سفال (زمان به تحریر می آید)

قلمدان مینا روی سفال منلسب پک هدیه عید نوروز است. شما می‌توانید از این قلمدان مینا روی سفال به عنوان هدیه فرهنگی به مخاطبان و مشتری‌های اهل هنر خود استفاده کنید.

بافان

بسته بافان

همان‌طور که از اسم آن نیز پیداست، این بسته حاوی یک گلیم مینیاتوری و کوچک است. این گیفت شرکتی کوچک و سبک می‌تواند به عنوان زیر لیوانی دکوراتیونز مورد استفاده قرار بگیرد.

سماط

سماط (بساط نوروزی)

سماط، یک هدیه تبلیغاتی نوروزی است. هدیه‌ای که در عین سادگی بسیار ارزشمند است. سفره قلمکار این بسته از ارزشمندترین صنایع دستی ایران است.

بسته گل گندم

بسته گل گندم از دیگر هدایای تبلیغاتی ارزان است که هنر سفال در آن به کار گرفته شده است. این بسته حاوی یک گلدان سفالی و یک دسته گندم خشک تزئینی است که درون جعبه‌ی مقوایی زیبایی قرار گرفته است. این هدیه می‌تواند زینت بخش گوشه‌ی اتاق مخاطبان شما باشد.

سفالینه

سفالینه (گُل رسی)

سفالینه  از هدایای خلاقانه و از صنایع دستی ایرانی است. 

کیزا

بسته کیزا

این بسته خلاقانه و سنتی آراهنر شامل یک کوزه است که با گلیم دور آن بافته شده است. بدون شک این هدیه کوچک صنایع دستی اما خلاقانه کار ماندگاری در ذهن مخاطبان را به خوبی انجام خواهد داد.  

رستنی

رستنی (رویش به شوق نوروز)

از جمله هدایای خلاقانه و ارزان می‌توان به بسته رستنی اشاره کرد. این بسته مناسب گیفت عید نوروز است که شامل یک گلدان با خاک و بذر است.

سرمه دان دست ساز از جنس چوب و یا استخوان شتر به همراه سرمه هفت مغز اعلی

بسته ویان

اگر می‌خواهید با خلاقیت خود مشتریان مونث خود را ذوق زده کنید حتما ویان را انتخاب نمایید. این بسته حاوی سرمه دان و سرمه هفت مغز اعلا از سیستان و بلوچستان است که علاوه بر کاربردی بودن حس و حال خوبی را نیز به افراد منتقل می‌کند. این بسته می‌تواند گزینه خوبی برای خرید هدیه مناسبتی مانند روز زن باید و تهیه این بسته برای کادو رسمی برای بانوان انتخاب مناسبی است.

سبحان بسته تسبیح دانه بادام

سبحان یک هدیه کوچک و ارزان قیمت است که از بسته بندی تسبیح دانه بادام ایجاد شده است. اقبال مشتریان آراهنر نسبت به هنر زنان و دختران خور و بیابانک در تولید تسبیح دانه بادام باعث شد تا تسبیح را به عنوان یک هدیه مجزا در اختیار مشتریانی که مایل به تهیه هدیه مذهبی هستند قرار دهیم.

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان به معنی واقعی، اقلام و کالاهای تبلیغاتی بی‌کیفیت و  بدرد نخور نیستند بلکه محصولاتی با کیفیت و متناسب با بودجه آن دسته از خریدارانی است که نمی‌خواهند هزینه‌ای فراتر از توانایی خود صرف تبلیغات نمایند.

به طور کلی هزینه تبلیغات و کالاهای تبلیغاتی بالاست. اما سیاست‌های فروش ما به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که مطابق با آن تمامی مشتریان می‌توانند در عین بهره‌مندی از کیفیت مطلوب محصولات، دیگر نگران هزینه‌های اضافی برای خرید نباشند.

خریداران می‌توانند با توجه به قیمت مناسب این هدایا، تعداد بیشتری از آنها را سفارش دهند زیرا انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه بسیار هوشمندانه طراحی شده است و  تمامی اقلام برای مناسبت‌های مختلف در طی سال، بهترین کارایی را ارائه می‌دهد. به این معنی که پس از گذشت مدت زمان طولانی و افزایش روز افزون قیمت‌ها، شما از خرید خود کاملا راضی خواهید بود.

مناسبت‌های مختلفی که در تقویم وجود دارند،به عنوان فرصت‌هایی برای جلب توجه مخاطبان، مشتریان و پرسنل در کسب و کارها محسوب می‌شوند.بعضی از مناسبت ها فقط مختص بخش خاصی از جامعه می‌باشد. برای مثال روز پرستار، روز معلم، روز پزشک و یا روز خبرنگار از این قبیل که محوریت آن بزرگداشت یک صنف و یا یک گروه از جامعه است. با تهیه هدایای مقرون به‌صرفه آراهنر به عنوان هدایای مناسبتی می‌توانید تشکر و قدردانی خود را نشان دهید.

از جمله هدایای مناسبتی ارزان قیمت می‌توان به بسته هدیه پیرامید اشاره کرد که می‌توانید برای هدیه روز وکیل و یا حتی هدیه روز مهندس تهیه کنید،

کاربرد هدایای تبلیغاتی ارزان

کاربرد اصلی هدایای تبلیغاتی ارزان شامل احترام و قدرشناسی از مشتریان وفادار، ایجاد انگیزه فروش یا افزایش مشارکت کارکنان، معرفی برند و لوگوی شرکتها و پیدا کردن مشتریان بالقوه و جدید است.هدایای تبلیغاتی ارزان نقطه کانونی ارتباط موثر یک شرکت یا برند با مشتریان، کارکنان، مخاطبان و مردم است به این معنی که مشتریان بالقوه بوسیله استفاده از  یک هدیه ارزشمند و مفید می‌توانند برند یا لوگوی یک سازمان را به خاطر سپرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. به این شکل که جایگاه برند شما در ذهن مشتری تثبیت خواهد شد.دریافت هدیه تبلیغاتی یک تجربه قدرتمند و لذت بخش است. در واقع باعث ایجاد ارتباط مثبت و حس وفاداری به هدیه دهنده  و برند او می شوند.

شرکت‌ها و بازاریابان مدت‌هاست که برای تضمین روابط بهتر با مشتریان بالقوه و موجود و همچنین برای نشان دادن قدردانی از کسب و کارشان، به قدرت هدیه دادن تکیه کرده‌اند. یعنی جلب رضایت مشتریان جدید و وفاداری مشتریان قدیمی!

تحقیقات روانشناسی تاثیر هدایای اداری و تبلیغاتی نشان می‌دهند که اثربخشی هدیه دادن با تأثیر روانی آن بر روی گیرنده هدیه، ارتباط قوی دارد. اگر تا به حال با یک سورپرایز یا رفتار غیرمنتظره مواجه شده اید (چه به صورت حضوری یا از طریق پست مستقیم) شما شخصاً این پدیده را در عمل تجربه کرده‌اید. زیرا تماس فیزیکی با یک هدیه منجر به ایجاد حس مالکیت بر یک کالا خواهد شد به این معنی که فرد ارزش بیشتری برای آن قائل می‌شود. و از طرفی بر احساسات متقابل و اعتماد دریافت کننده  هدیه، تأثیر عمیقی می‌گذارد.

بهترین جایی که می‌توانید هدایای تبلیغاتی ارزان را به مشتریان و مردم ارائه کنید، نمایشگاه‌ها هستند. زیرا برگزاری و تهیه هدایای نمایشگاهی می‌تواند موقعیتی را برای بازدید هزاران نفر از برند و محصولات شما  ایجاد نماید.

۵ پیشنهاد عالی برای جلب توجه مصرف کننده

اگر به دنبال پیشنهاداتی هستید که مشتری نتواند در برابر آن‌ها مقاومت کند. تکنیک‌های زیر را به کار ببرید:

پیشنهادات را جذاب کنید

اگر پیشنهاد شما بی‌مزه باشد هیچ کس به آن توجه نمی‌کند در صورتی که اگر پیشنهادتان خلاقانه و خیره کننده باشد مشتری را سریعاً وارد عمل می‌کند.

احساس فوریت ایجاد کنید

شاید این ترفند قدیمی باشد اما همیشه کار می‌کند. اگر می‌خواهید مشتری فوراً خرید کند باید به او بگویید که این پیشنهاد برای مدت کوتاهی معتبر است. هنگامی که احساس فوریت ایجاد می‌کنید مردم تشویق می‌شوند تا سریع‌تر به نفع شما تصمیم بگیرند.

سرزنده باشید

اکثر کسب و کارها پیشنهاد یا فرصت خوبی را برای مشتری طراحی نمی‌کنند و هیچ انگیزه‌ای برای این کار ندارند؛ در صورتی که یک پیشنهاد پر هیجان می‌تواند مصرف کننده را به جنب و جوش بیشتر وادار کند.

ریسک معکوس

چند بار برای شما پیش آمده به دلیل ترسیدن از کاری که واقعاً دوستش داشتید از آن صرف نظر کنید؟ این اتفاق در زمینه بازاریابی هم رخ می‌دهد. ریسک معکوس یعنی به مشتری بگویید که اگر محصول شما را خرید و منصرف شد، می‌تواند آن را برگرداند و پولش را پس بگیرد. این تکنیک باعث اعتمادسازی مشتری و افزایش فروش شما می‌شود.

فراخوان بزنید

به جای اینکه به مشتری بگویید از شما خرید کنند آن‌ها را راهنمایی کنید تا چگونه این کار را انجام دهند. این تکنیک برای کسب و کارهای آنلاین کاربرد دارد؛ به‌عنوان مثال برای مشتری توضیح دهید که باید روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه‌ای هدایت شود که در آن امکان پرداخت وجود دارد و بعد از ثبت اطلاعات می‌تواند محصولش را تا چند روز دیگر تحویل بگیرد.

ویژگی هدایای تبلیغاتی ارزان

به  طور کلی هدایای تبلیغاتی، یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین راه های تبلیغات است با این حال همین مدل از تبلیغ نیز نیاز به صرف هزینه دارد و باید بودجه ای مناسب برای آن در نظر گرفته شود. این موضوع خصوصاً برای کسب و کارهای نوپا یا شرکت های کوچکی که با میزان سرمایه ای اندک کار می کنند، مهم تر و حیاتی‌تر جلوه می‌کند؛ بنابراین بررسی انواع هدایای تبلیغاتی و یافتن انواعی از آن که نسبت به دیگر انواع ارزان تر باشد؛ ضروری به نظر می رسد.

البته ممکن است این شائبه به وجود بیاید که هدایای تبلیغاتی ارزان، بی کیفیت هستند و می توانند نتیجه‌ای معکوس داشته باشند ولی این طور نیست، مطمئناً هر گرانی دلیل بر کیفیت و هر ارزانی دلیل بر بی‌کیفیتی یک کالا نیست و نکته مهم در این جاست که اگر هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان به ویژگی‌هایی که باید داشته باشند، توجه کنید؛ مطمئناً در آینده مشکلی پیش نخواهد آمد. در ادامه به برخی ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی ارزان اشاره می‌کنیم:

خلاقانه باشند.

همان طور که گفتیم هر ارزانی نشان از بی‎کیفیت کالا نیست. اگر بودجه شما برای تهیه هدایای تبلیغاتی محدود است بنابراین باید در تهیه این هدایای خلاقیت داشته باشید. .

 

خلاقیت در هدایای تبلیغاتی ارزان

ترند و متداول باشند.

گاهی استفاده از یک کالای بخصوص در بین افراد متداول می شود به گونه‌ای که تقریباً همه دوست دارند یکی از آن را برای خود یا برای اعضای خانواده داشته باشند. اگر هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان با دقت به ترند بازار توجه کنید به راحتی می توانید چنین هدایایی را بیابید

سفارشی شده باشند.

سفارشی بودن هدایا به این معنی است که شما به اندازه کافی به نیازهای مشتریان یا شرکای تجاری خود آگاهی دارید و می‌توانید هدایایی را که مناسب آن‌هاست تهیه و اهدا کنید. در مقیاس کوچک‌تر می‌توانید این دسته‌بندی را در میان مشتریان زن و مرد خود در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال اگر برای خانم‌ها قرار است یک پک هدیه تبلیغاتی ارزان تهیه می کنید، یک کیف کوچک مانیکور می تواند هدیه ای کاربردی، ماندگار، سفارشی و مقرون به صرفه محسوب شود.

در تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که گفتیم هر شرکتی باید با توجه به بودجه خود هدایای تبلیغاتی را تهیه کند با این حال اگر بخواهید به عده زیادی از مشتریان یا همکاران تجاری خود هدایای تبلیغاتی اهدا کنید، ایده استفاده از هدایای تبلیغاتی گران قیمت مناسب نیست هر چند که بودجه آن وجود داشته باشد.

برای طراحی یک هدیه تبلیغاتی ارزان چه کار کنیم!

 • هنگام انتخاب یک محصول تبلیغاتی به نیازی که قصد رفعش را دارید فکر کنید.
 • هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند اما باید مشخص کنید که قرار است کدام نیاز را تأمین کند.
 • به محصولاتی فکر کنید که در حالت عادی تقاضای بالایی دارند و هنگامی که مشتری آن را می‌بیند سریعاً به سمتش جذب می‌شود. اگر هدیه تبلیغاتی شما چنین محصولی باشد قطعاً تاثیرات مثبتی را به دنبال دارد.

مزایای هدایای تبلیغاتی ارزان

استفاده از کالاهای تبلیغاتی ارزان مزایای زیادی مانند افزایش آگاهی از برند، یادآوری، شهرت و فروش دارد. کالاهایی با ماندگاری طولانی که به طور منظم استفاده می‌شوند بهترین بازگشت سرمایه را با هر بار استفاده کردن، ارائه می‌دهند این اقلام در معرض دید بیشتر برند به مشتری قرار می‌گیرد و در عین حال تأثیرات نام تجاری رایگان را برای اطرافیانش ایجاد می‌کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی این است که احتمالاً بتوانید کانال تبلیغاتی ترجیحی مشتریان خود را برای ارتباط با آنها انتخاب نمایید.

یکی از مزیت‌های این محصولات، برای کسانی است که هنوز مشتری شما نشده‌اند. کارشناسان فعال در این حوزه معتقد هستند که 80 درصد از مصرف کنندگان می‌گویند: اگر شرکتی بتواند با ارائه هدیه تبلیغاتی تجربه‌ای لذتبخش را بوجود آورد، احتمال بیشتری وجود دارد که محصولات آن شرکت را خریداری نمایند. ارسال یا اهدای هدیه مناسب در زمان مناسب، انگیزه‌ای را در مشتریان احتمالی برای اقدام به خرید ایجاد می‌کند.

از طرفی، هدیه برای مشتریان قدیمی و وفادار به آنها می‌فهماند که کسب و کارشان ارزشمند است. بنابراین آنها را تشویق می‌کند به فعالیت خود ادامه داده و این قدرت را دارد که شرکت شما را در مواردی که مدت زمان زیادی از آخرین تعامل می گذرد، به ذهن خود بازگرداند. به بیانی ساده این هدایا می‌توانند یادآوری کننده برند شما برای مشتریانی باشد که مدت زیادی است از شما خرید نداشته اند.

هدایای تبلیغاتی ارزان مجموعه آراء هنر کیفیت خوبی داشته و کاربری آنها مفید و لذت بخش است. به این معنی که

احساس ارزشمندی را در مخاطب شما ایجاد می‌کنند و حس تعلق و ارتباط با برند شما را نیز تقویت خواهند نمود. از ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات ما می‌توان به زیبایی،کیفیت مطلوب، قیمت مناسب، کاربرد مفید و تجربه لذت بخش مشتریان اشاره نمود.

هدایای تبلیغاتی ارزان مناسب چه شرکت هایی است؟

بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارها می‌توانند از این کالاها استفاده کنند. اما موسسات خیریه، شرکت‌های نوپا و همچنینی مجموعه‌هایی که نمایشگاه‌ها و سمینارها را به صورت منظم و دوره‌ای برگزار می‌کنند می توانند با بودجه ای منطقی و مناسب از مزایای این کالاها برای گسترش و معرفی برند و لوگوی خود استفاده نمایند.

همانطور که مشاهده نمودید هدایای تبلیغاتی ارزان زیاد و متنوعی وجود دارد. بنابراین، اگر برای انتخاب کالای تبلیغاتی به راهنمایی نیاز دارید، ما آماده کمک هستیم. برای انتخاب و خرید بهترین محصول مناسب با بودجه خود می توانید به تجربه و تخصص ما اعتماد کنید.

سوالات متداول هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

از آن جایی که هدف از اهدای هدایای تبلیغاتی این است که برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنیم، کاربردی بودن هدایا نقش مؤثرتری دارد.

هدایای مجازی مانند ارسال رایگان محصولات خریداری شده، کوپن تخفیف، کارگاه‎‌های آموزشی رایگان، کارت هدیه و … می‌‎تواند مفیدتر باشد.

 • خلاقانه باشد.
 • کاربردی باشد.
 • سفارشی سازی شده باشد.
 • متداول باشد.

چون نشان می‎‌دهند که شما به نیازهای مشتریان خود آگاهی دارید.

نکات مهم درباره هدایای تبلیغاتی ارزان و خلاقانه

هدایای تبلیغاتی ارزان روش بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای معرفی برند شما، قدردانی از مشتریان وفادار، افزایش شهرت برند و فروش محصولات و خدمات شما است. کیفیت این اقلام با توجه به قیمت مناسب مزایای زیادی را برای کسب و کارتان به ارمغان می‌آورد.

برای جمع‌بندی بهتر است به نکات مهم پیرامون هدایای تبلیغاتی ارزان توجه فرمایید:

 • ارزان بودن همیشه به علت پایین بودن کیفیت نیست. در حین تهیه هدیه تبلیغاتی اگر بتوانید هدایایی ارزان و باکیفیت انتخاب کنید، برنده خواهید بود.
 • محدوده قیمتی موردنظر خود را پیش از اقدام به خرید مشخص کنید.
 • هدایای ارزان اما خلاقانه تاثیر و ماندگاری بیشتری در ذهن مشتریان شما خواهند داشت.
 • تعدادی از پر فروش‌ترین هدایای تبلیغاتی ارزان آراهنر عبارتند از بسته نوشان، ویان، کیزا، بسته کنجد هیران و …   
author-avatar

درباره آراهنر

آرا هنر فاخر ایرانی با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی دست‌ساز نفیس و صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته‌بندی‌های فاخر تاسیس شده‌ است. در طراحی این محصولات سعی کردیم تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *